• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahoj holky..
Cat já kapala na lžičku 15 kapek, Vendulce kapičky chutnaly :wink:
No a dnes nám hlídala švagrová, Vendulka skoro celou dobu plakala, tak to měla švagrová duo :grinning: ale jakmile jsme přišly, tak už jen párkrát Vendulka popotáhla a bylo to dobrý, nejspíš se jí stýskalo :frowning2:
tak dobrou noc
11. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT super, že baštíte...

CAR díky :slight_smile:

BAE mno v sedě vypadá větší... to je vidět i na vašich fotkách z ateliéru v tvým 32tt... ale on to člověk asi rychle zapomene...
11. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na vás jukám ještě.... taťka nám odešel na kutě, tak jdem trošku brouzdat po netíku....... jdu dočíst :wink:
11. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jste toho moc nenamluvily.... spíš o tom kočárku pro dvojčátka jsem mrkala... no snad ZUZI vybere :wink:

CAT to je dobře, že už baštíte........ :wink:
11. led 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak dneska mi manžílek hladil večer bříško a říká, já jsem si myslel, že ho budeš mít větší... tak říkám,no nemysli si, teď prcek nabírá porodní váhu, tak ještě povyroste za ty 2 měsíce... a manža na to, no moment, už jen měsíc a půl.... a najednou nám to došlo holky.... vždyť mi můžeme klíďo za chvíli porodit... :astonished: když se podívám na SVOJU která byla 36+2 myslím, tak to je už jen 3 týdny a můžeme být v porodce klidně.... :sweat_smile: tákže zítra chystám první praní.... zavinku zateplenou a fusak, přihodím k tomu nějakou deku..... a začnu třídit oblečky a prát a žehlit..... ať jsem raději nachystaná :wink:
11. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooj..... no taky mi to poslední dochází PROSTEJ :slight_smile:)))
jsem zvědavá, kdy to bude... člověk se musí připravit i na variantu, že bude přenášet... :sweat_smile:
11. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no fakt to letí.... manža právě říká, ježiš, co kdybys rodila, vždyť není nic nachystanýho :grinning: tak jsem ho uklidnila, že se do toho pomaličku vrhnu, roztřídím tu zabordelenou skříň a vyperu a vyžehlím a už to tam naskládám..... dáme pořádně do kupy postýlku, která je zatím zaskládaná a vůbec všechno..... a pak už jen budeme čekat...... na tu variantu přenášení se trošku připravuju já, pokud prcík zůstane zadečkem dolů, tak se asi moc ven cpát nebude :sweat_smile: .......ale prý by mě zase neměli nechat přenášet kvůli té plodovce, tak uvidíme
11. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já si říkala, jak se na mateřské budu nudit a nebude mi to utíkat a prd :grinning:
11. led 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no PROSTEJ to by neměli... a právě i kvůli poloze miminka... přeci nebudou čekat až se to přirozeně rozběhne ne? si myslím, že císaře naplánujou o chvíli dřív - teda samozřejmě pokud bude nutnej...

já teď čekám na větší objem práce... měla jsem to dostat zadáno už v pátek, ale dneska furt nic. už mě to docela štve, neb to má být nejmíň do půlky února, tak jsem na to fakt zvědavá... bych radši už v únoru měla klid no a už se vidím, jak to bude ouplně napnutý... radši už taky začnu chystat teď, bo ještě do toho nestíhat termín odevzdání práce, to by bylo nepříjemný... :angry:
11. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu na maliníka :slight_smile:) :dizzy_face:
11. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to teď s prací docela peklo teda... :(

ti co měli zaplatit - tak samozřejmě ještě stále nezaplatili... dokonce nám řekli, že až v průběhu jara a po částech... manža měl rozjednanou docela dobrou zakázku, která už vypadala, že klapne a taky nic... no jediný, co mi fakt brání v tom, abych šílela je Kuba... nějak mě uklidňuje asi ... :slight_smile:))
11. led 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no já nevím, jsem právě slyšela, že pokud má mimčo odhad váhy 3,5 kg tak to přemlouvají i rodičky, aby to zkusili normálně.... :confounded: takže uvidím, podle polohy, jaká bude vůbec s nima v porodce domluva :wink: já jsem prostě pro první březen :grinning: ...... únoráků máme v rodině až moc :grinning:

doufám, že s tou prací to vyjde HEHE tak, abys měla pak už v únoru klid, ale znáš to asi sama.... :sweat_smile: no a jak jsi na tom vlastně s chystáním? myslím praní a tak.... :wink:

a ten maliník.... já ho chci taky sehnat, dneska jsem se ptala a zase neměli :angry: ale od příštího týdne bych chtěla začít pít, pokud je prďolka otočenej, tak určo..... piješ ho kolikrát denně? a máš sypanej nebo sáčkovanej? a jak chutná? :sweat_smile:
11. led 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to je dobře, že tě malej spíš uklidňuje.... i když s tou prací je to děs.... :frowning2:
11. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ to bude myslím fakt až pomalu dokonce února... to už tohohle klioše znám dobře :slight_smile:)) takže klid asi nebude. a když jo, tak budu příjemně překvapená...

s chystáním zatím nijak právě... jen jsem vyklidila část komody a naskládala tam hadry co mám a ty co mám větší jsem dala do krabice.. to jsem udělala mezi vánocema, abych věděla, jak se mi to tam vleze... teď to stejně musím vyndat a vyprat :slight_smile:)))

jinak už fakt toužím po těch plínách - a furt paní neexpedovala a to mi říkala mezi vánocema, že ty vícevrstvý už naskladnili... tak fakt nechápu o co tý paní jde a když nemá čas provozovat e-shop, tak se na to má vybodnout...

maliník jsem zatím pila dvakrát a začala jsem jedním šálkem na den... včera jsem vynechala... přeci jen většina zdrojů udává od ukončeného 34. týdne, tak jsem si říkala, že nemusím spěchat... no ke konci 35. týdne asi dám dva denně a o další týden později 3 denně... ještě zkusím něco počíst, ale jsou to bylinky, tím nic zkazit nemůžu si myslím... navíc někomu to možná pomůže, někomu ne... :slight_smile:))
a chutná podobně jako kontryhelovej čaj - takže jestlis ho pila, tak tě ta chuť nijak nepřekvapí... jako celkem mi to i chutná :slight_smile:)) a mám sáčkovej... píšou tam, že tím, že je drcenej má vyšší účinek - ale tomu se mi tak chce věřit :slight_smile:))) to si myslím, že by platilo v případě, že bych si ho nadrtila těsně před louhováním :slight_smile:)) ale ono je to jedno, pít to budu asi hlavně kvůli psychice...
11. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no vždyť říkám, že to určo znáš sama, s prací to není nikdy tak, jak by si to člověk naplánoval :sweat_smile: v tomhle jsem fakt ráda, že jsem na mateřské a basta.... o práci se starat nemusím.....

jo tak já to teď musím definitivně vytřídit, ještě probrat ty věci od manžové sestřenky, co fakt budu chtít a co ne a začít teda prát.... ať jsme nachystaní, radši....

s těma plínama je to teda taky opruz.... :rolling_eyes: já myslela, že už to máš na cestě dávno....... bych se na ni možná vykašlala.....ale zase kde to objednat že jo.... :confounded:

a s tím čajíkem, no já chci právě od příštího týdne začít pít, asi začnu 2 šálky denně.... jestli ho teda seženu... jinak kontryhel jsem pila, docela mi chutnal, tak snad to půjde... no a uvidím, jak se prcek pochlapí a jestli bude příště hlavičkou dolů, tak jdu do toho lněnýho semínka a masáže hráze.... jestli hlavičkou dolů nebude, tak na to asi kašlu..... :sweat_smile:
11. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak se prcek pochlapí :slight_smile:)) že by to byl Davídek?? :slight_smile:)) jsem moc zvědavá na vše překvápko :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mno objednala bych to tam, kde objednává ANGE... ale tak jsem si říkala, že kdy se paní minulej týden dušovala, tak že to opravdu už odejde... taky mě štve, že při tomhle zpoždění mě aspoň bude sama od sebe informovat a ono jako zase nic... zítra je 12. Psala jsem jí, že jestli to nepříde do 15.1. tak odsupuju od kup.sml. - no tak nevím, jestli takovýhle jednání příde paní normální.... se mi fakt ještě nestalo, aby objednávka z netu měla takový zpoždění... většinou je všude normální 10-14 dní a když nic, tak tě sami informujou, že něco není skladem... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak k tý práci - mě by to nevadilo, ale kdybysme byli fungující firma, třeba s ještě dvěma externistama... ale takhle je to tak spíše o nervy no. kdybych nestíhala ve fungující firmě vím, že práci můžu předat, že jo... no šak je ti to jasný... je to takovej divnej tlak. zatím mi to nevadí, ale za měsíc může bejt všechno jinak a co teprve za měsíce dva... to asi budu ráda, že vůbec žiju...
11. led 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no já jsem na to naše překvápko taky zvědavá :grinning: čekám jestli třeba neucitím konečně nějaký ten "pocit" jako jo, je to kluk/holka.... :sweat_smile: a nic zatím.... jen ze všech stran slyším, to bude holčička..... tak pořád hádám kluka.... :grinning: uvidíme..... za pár týdnů :sweat_smile:

s těma plínama, no je to divný jednání, tak snad napíšu, stalo se to a to, objednávka se opozdí, moc se omlouvám.... takhle to vypadá, že ani o ten obchod nemá zájem že..... no uvidíš, jestli do konce týdne se paní aspoň ozve nebo ne :wink:

a s tou prací tě naprosto chápu.... myslím si ale, že jak to tak kolem sebe poslouchám, za nějaký měsíc, dva budeme asi rády že se vyspíme a postaráme o prcka... a všechno ostatní půjde asi stranou...... :wink:
11. led 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ke konci týdne to už radši objednám jinde :slight_smile:)) prdím na paní...

no práááávě PROSTEJ... taky si myslím, že to jen tak nepůjde...
jako spolužačka z vejšky mi psala, že začala zase makat, když byl malýmu měsíc, ale že to taky bylo tím, že se dlouho nemohl zbavit žloutenky a dost spal... navíc i pak záleží na povaze dítěte že jo...
a já rozhodně nejsem typ člověka, kterýmu by stačily 4 hodiny spánku denně... takže to se mnou bude asi fakt masakr... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: natož se pak ještě o spánek a nervy obírat prací, protože musím...
no furt doufám, že to manža nějak zmákne a že to půjde no... :frowning2:
11. led 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to víš, že to nějak půjde.... bude muset no.... a třeba budete mít zrovna hodnýho broučka, co tě nechá v pohodě pracovat.... :wink: to se všechno uvidí..... plánovat si něco nemá smysl no.... to až jak uvidíš, jaký to s prďolkou bude :wink: .... mě nedávno říkala kámoška, jak její kámoška si málem ani nedojde na záchod, jak má ubrečený dítě.... že je to hrozný, že nic nepomáhá, že pořád brečí a oni už neví co sní :confounded: tak musíme doufat, že tohle se nám vyhne....

já jsem si teď uvědomila, že jsem si úplně zapomněla objednat ty noční košilky na kojení :astonished: musím na to mrknout a zkusit to asi objednat i s kojo podprskou....
11. led 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jj já rozhodně doufám :slight_smile:)) někdy mám pocit, že se i modlím za hodný dítě :grinning:

taky ještě nemám ty kojo práskačky... musím někde vyštrachat ten odkaz od SVOJI...
11. led 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde budeš objednávat ty kojící podprsenky? a nevíš náhodou kolik stojí v HM?
11. led 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak se budeme modlit spolu :grinning:

jo ten odkaz mám někde taky..... ale kdoví kde :grinning:
11. led 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je on :grinning: HEHE já právě nevím..... chtěla jsem to vzít jedním vrzem a objednat košilky i podprsky..... asi 2 a 2.... a jednu nějakou podprsku si koupím možná lepší v obchodě...... ale to nevím, to uvidím..... do začátku chci něco obyč a doufám, že odhadnu velikost teda..... kolik stojí v HM vůbec nevím HEHE..... ale teď mě napadlo, že tady v Praze je ten obchod, co mají prodejnu i v Benešově, jak jsem kupovala tu kojo noční košilku a tam mi nabízeli ty podprsky za 300,- a fakt super...... tak musím pohledat, kde to tady v Praze je :sweat_smile:
11. led 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem našla HEHE: http://www.mamimoda.cz/obchody tak tady jsem si tu podprsku ošahala, fakt super matroš, 300,- stála a navíc si ji tam můžeš zkusit.... takže já asi zajdu sem..... mají myslím bílý a černý.... :wink:
11. led 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čoveče tak do vršovic pro to jet :slight_smile:)) se mi nechce .))) to sem borec co :slight_smile: to bych to radši koupila v tom HM, který je tu v centru... :slight_smile:)) tož já nevím, asi objednám... božínku to je dilema :slight_smile:)) :grinning:
11. led 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se taky moc nechce, ale láká mě to, že si to tam můžu vyzkoušet a mám ji už ochytanou, takže vím, že materiálově se mi moc líbila..... a cena luxusní...... :wink: se zajdi podívat do HM, za to nic nedáš ne? já vím, že v CA je mají snad po dvou kusech balený a asi za 500,- ale materiál nic moc..... ještě se mi líbily docela kojo podprdy v MOTHERCARE.... :wink: a tam mají různý vzory myslím :wink:
12. led 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
největší strach z toho objednání mám, že mi to pak nebude :rolling_eyes: ..... já jsem to viděla na té kojící košilce..... podle netu bych si objednala stopro L a plavala bych v něm teď, ne tak po porodu :grinning:
12. led 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, asi se vydám do hajan za manžou.... nějak mě berou záda..... tak krásnou dobrou noc HEHE :dizzy_face:
12. led 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek