• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
dobroooooooooooooou :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no vydám se tam, až bude lépěji... pak uvidím :slight_smile:
12. led 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženyyyyyyyyyyyyyyy..:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ještě jsem ani nepochválila Hehence krásné fotečky, Vaše hafinka je opravdu kouzelná, to oni dovedou..:slight_smile:) a aTy jsi opravdu kočka, jak už tady bylo několikrát řečeno..:slight_smile:) a pupíno Ti strašně moc sluší..:slight_smile:))

vidím, že jsem tu zatím sama, tak Vás jdu dočíst..:slight_smile:)
12. led 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,teeeda tentokrat mi predbehla nuki v rani dochazce :grinning: :grinning: ja akorat nakrmila malyho

vcera kaderko dopadlo tak,ze jsem tam prisla a pani mela tak plno,ze ma volno az 7.2,takze nic,no ale vecer mi volala mamak,ze pry pro me ma navrh,ze jede stejne do chebu k mudrovi,ze mi pohlida a pak pujdem k nam :grinning: :grinning: :grinning: huraaa

malej dneska vstaval v 5,tak jsem jsem ho vzala k nam no a tam stridave spal a povidal

dnesek mi utece,uz v po pul jedenacty se jdeme oblikat :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: krásné ráno, tak to je škoda, že to u kadeřnice nevyšlo, tak holt příště..:slight_smile:
tak si to dneska hezky užijte..:slight_smile:)
12. led 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda hehe vy mate porizeni s tema kliosema?? :confounded: hus,ale asi jako vsichni,to je nejhorsi,kdyz podnikas v oboru,kde nedostane prachy rovnou na ruku,znam to moc dobre od tatuldy :confounded:

prostejka hodla prat,no vsak se vam to holky blizi milovejma krokama :grinning: ja jsem rada,ze mi tohle udelala mamka
12. led 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki vyjde dneska v poledne,zajdu do intersparu tam je kaderko,tam strihaj za 240,to uz mam nekolikrat ozkouseny :grinning:
12. led 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooj holky :slight_smile: přeju všem krásný ráno :slight_smile: :dizzy_face:
12. led 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU takže kadeřník dneska...bezvá! .) si pamatuju, že jsem se taky jednou nechávala stříhat v intersparu ve Zlíně... a čoveče dopadlo to dobře, tenkrát jsem schazovala dlouhý vlasy a šla do trošku delších než mám teď... jsem narazila na šikovnici, bo jinak to v těch centrech stojí za prdláka..

mno jo s kliošema... už jsem si několikrát říkala, že to sem pstá nebudu, je to vlastně pořád dokolečka dokola...
k tomu placení hned - včéra jsme byli s kamarádama v pizzerii - teda hnus fialovej vám povím (a to si nemyslím, že jsme vybíravý) - a zaplatit musíš i když ti to nechutná.... dostala jsem salát - byl tam jen ledovej - troška parmazánu a 5 takovým miniplátečků studenýho kuřecího (který evidentně dělají předem a pak jen krájí), který navíc smrdělo jak pukavec.... fuj tajbl... kamarádka měla zase v rizotu cibuli ??? no nechápete... a to jsem jí říkala, ať číšníkovi řekne, že tam nechce cibuli, že jsem tam měla těstoviny a byla v tom nepochopitelně cibule, i když nebyla v menu psaná... takže to vracela, bo jí nesnáší stejně jako já... :slight_smile:)) a ani tak to nebylo dobrý... no už fakt ne... tam se dá chodit jedině na pizzu a to to není vůbec levná restaurace... :angry:

NUKI díky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a brýýý ráááno :slight_smile:))

se mi zas nespalo ouplně nejlíp... ta žáha mě zničí... fakt už nevím co pít, aby by nebylo zle... někdy mě Kubík tak tlačí do toho žaludku, že bych padla... :frowning2:
12. led 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hehe vydrz prtka vydrz :grinning: zaha za chvilku prestane,ikdyz to bude tak za sedmitydeni chvilku,pask uz si na to ani vzpomeneas :grinning: tsss no to je mi pizzerie,jako ja musim rict,ze u nas se na vraceni nehraje asi nikde - no jsme mensi mesto,ale kdyz veca tak je uzasna steak house - za 100kc (to je cena u masa kazda jina,ja si davam z kur.prs) mas dve male bagetky,uzasne domaci bylinkove maslo,kus masa poradnej,kpec zel.oblohy a k tomu salatz,no sezrat se to neda,a je uzasny :grinning: :grinning: :grinning: jen o tom pisu a sbihaj se mi sliny,to bude tim,ze jsem jeste nesnidala :grinning:

jo ti musim rict hehe se mi jednou ukazes na fotce a klidne mi pak vlezes do snu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem mela sen,ze jsem ti ukazovala na Ondraskovi co a jak a pak tam prisla ange a ta zase ukazovala rozdil na holcickach :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juuuuu se mi vlní břicho... by člověk řekl, že se mu chce vyskočit :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face:
12. led 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sedmitýdenní... ouplně mě to zarazilo.. :slight_smile:)) ale máš recht, počítadlo mi píše 6 týdnů a 4 dny - 46 dnů... :slight_smile:)) já nechci přenášet ženy... když tu žáhu vidím teď, to nechci vidět těsně před rozdvojením, to se už nevyspím ani trochu...

my v podstatě bydlíme na malým městě BLAHU (okraj Phy) a na co si tady hrajou to teda nechápu :((((

:slight_smile:)))) se ti o mě zdálo a rovnou instruktáž jo? no to bych brala!!! :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
avsak hehe neboj ona to neni zadna veda,to se jen zenska ze zacatku boji,ale dostanes se do toho :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se hlásíme že už jsme doma na mateřský, tak snad bude troška času se Vám tady taky ukázat a pozdravit Vás! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: tak to máš dobrý, hlavně, když to máš odzkoušeno..:slight_smile:)

Hehe: Ahojky, není zač..:slight_smile:

nějak jsem se zasekla, musela jsem něco dělat..:slight_smile:)
12. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi: Ahojky:slight_smile:)) tak si krásně užívej mateřskou..:slight_smile:))
12. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím začala pracovně :frowning2: , ale jestli do konce měsíce doděláme místnost kuchyně a obýváku tak se těším jak si to tam bud čančat a stěhovat nádobí no nové linky, ale zatím moc nepřeje počasí :frowning2: !
12. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi: tak to jsou dobré vyhlídky..:slight_smile:))

blahu: teda Ty nám děláš chutě..:slight_smile:))
12. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky orchi neboj,v nejhorsim to budete mit jako my na vteriny - Ondrasek se narodil v patek a manzel nas s nasema rodinama v sobotu stehoval z garsonky do naseho noveho predelaneho bytu 3+1 :grinning: :grinning: :grinning: ani jsem nevedela jak bude vypadat finalni uprava :grinning:
12. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad se to stihne do porodu! Už máme objednanou sedačku, stěnu, podlahu, krbovky, spotřebiče!
Jak prožíváš začátek těhotenství, jak je možný že Vám to tak letí a já když byla na začátku tak mi tam ty týdny vůbec nechtěli naskakovat!
12. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki no skoda mluvit,to bys musela jist :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mnam mnam,porad jsem jeste nesnidala ,ted jsem uspala broucka,tak se pujdu najist
12. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu horší je že mi tady v tom žijeme! Třeba na silvestra jsme ještě ráno zkopávali omítku a škrábali spáry, neumýš si představit ten bordel, myslela jsem že to nikdy neuklidím! Ale co ono se to nějak zvládne, pokojíček je čistej, koupelna taky a nic víc malý nepotřebuje!
12. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu kde jsi koupila ty trička otec a syn? Manža bude mít narozky a já bych chtěla jen nějakou kravinku!
12. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi umim predstavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mela jsem to stejne porad jen bordel,vypadalo to,ze to nikdy neskoncia jeste,ze jsem nerodila driv,ale je fakt moc nam pomahaly rodiny a ke konci uz me ani nechteli nechat nic delat,je fat,ze jednou jsem to prepiskla a bala se,ze predcasne porodim :confounded:
12. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem normálně včera zmákla 5 praček. Vyděsili mě totiž v noci poslíčci, tak jsem ráno vyskočila z postele a šla prát výbavičku! Akorát teda netušim jak to všechno zmáknu vyžehlit, je to fakt obr hromada! :grinning: :grinning: :grinning: Ale už se na to těším, miluju se hrabat v těch mini věcičkách!
12. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo taky pořád poslouchám abych nic nedělala, ale to bych se asi zblánila, Zatim mi je vždycky dobře, za to stačí pár hodin u Pc a trpim až do rána a malej to taky nesnáší! Když tluču kladívkem do zdi tak spinká a když sednu k Pc tak tam sebou mele že by mi snad z toho břicha vyskoči!
Mám štěstí, že jsme tu jen s manžou takže vždycky doma odkývu že nic dělat nebudu a pak v klidu manžovi pomůžu! :grinning: :grinning: :grinning: l
12. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://betterfly.mimishop.cz/

tu orchi,ale az tak levne to neni,na druhou stranu manza to miluje :grinning: :grinning: :grinning: je tam toho spoustu
12. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi,ale bacha na tu tezkou praci,ja te chapu taky jsem blaznila aby se to stihlo,ale ten predcasnej porod za to nestoji
12. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: jojo ty trička jsou super a Tobě přeji dobrou chut:slight_smile:))
12. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky nuki,ted se tu cpu,at to stihnu,nez se malej vzbudi,pak mu dam svacinku a pak uz pomalu oblikat a jet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu děkuji! A jakou velikost jsi objednala manžovi? a ještě za jak dlouho ti to dorazilo, když to dnes objednám, myslíš že do 25.1 to budu mít doma?
Nebuj Blahu dávám na sebe pozor, spíš to teď vypadalo na předčasný porod po sexíku! :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek