• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
orchi tu nejvetsi manza ma skoro 2 metry,tak ja uz mam ten poklad vzhuru,mam ho na kline smeje se jak tukam

takze se loucim jdeme svacit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko.. ted ti koukam do albicka.. na tu soupravu kojopolstarku a zavinovacky sla sem na tu stranku no ty blaho jak si jen tak mohla vybrat.. ja na to koukam a uz nevim kterou driv.. ta tam ma takovy krasny veci ze teda netusim jak ja to budu delat.. haha..
12. led 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
12. led 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
orchi ty talk makáš a ještě máš chuť na sex? No tak to teda závidím. :grinning:
12. led 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahu pěkně si užij den papa :slight_smile:
12. led 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
Tak jsme od včera přibrali 20g:slight_smile:)hhihihihihi jupíííí:slight_smile:teda jestli to pak zase vše nevykaká miláček náš malej:slight_smile:))

i líto, že vás nestačím dočítat:frowning2:

Orchi ahooj, jhak to vypadá s tím DVD?Dostalas to ode mne????

Jdeme na 11 k doktorovi, tak se tu pak objevím a přidám fotečky malého:slight_smile:
Poptám se na ty kapičky na prdíky, ať se chuděrka tak nekroutí a neřve:slight_smile:))
12. led 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Cat ahojky tak ať vás Dr pochválí :slight_smile:) Na fotečky se už moc těším:slight_smile:
12. led 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Peti: jde vidět, že práce dělá zázraky..:slight_smile:))

Ahojky Luci: taky jsem na to zrovna koukala a taky budu objednavat kojo polstá, zavinku a možná i kapsář, už jsem asi i vybrala látku...)))
12. led 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Cat: moc Vás zdravím a at máte u Mudry pochvalu..:slight_smile:)
12. led 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahooooj ORCHI, PETI, LUCI, CAT :slight_smile:

LUCI mno já chtěla jednoduchou látku, takže to bylo vcelku hned... jen jsem pročítala rozdíly mezi zavinkama - takže nakonec jsem vybrala se všema kulatýma rohama... a kojo polštář jsem chtěla s EPS kuličkama a hlavně s vázačkou, aby dobře držel při sobě a já do něj mohla dávat v klidu prcka...

NUKI a jakou jsi vybrala? :slight_smile: :dizzy_face:
12. led 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe: vypadá to na tuhle...http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21605451&tab=10
12. led 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo NUKI ta je náááádherná! tu ouplně zbožňuju... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skvělej výběr...

já jen v pokojíku vymalovala třeba barvama, tak už jsem nechtěla mít moc strakatý :slight_smile:)) ale kamarádka si z týhle látky ušila povlečení i mantinel a vypadá to fakt krásně! :slight_smile: :dizzy_face:
12. led 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe: díky za pochvalu výběru..:slight_smile:))
mantinel jsem právě viděla v Ikei..:slight_smile: za necelé 3 stovky..:slight_smile: tak ho asi taky koupím..:slight_smile:
12. led 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím všechny :dizzy_face:
12. led 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to bude parádní postýlka NUKI :slight_smile:

PROSTEJ hooooooooooj, kde se flákotíš ženo na mateřský? :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak BLAHU nevyšel kadeřník, ale neva, vyjde to snad v tom sparu... :wink:

NUKI už objednává výbavičku, výběr krásnej :dizzy_face:

ORCHI je na mateřské, tak doufám, že si to pořádně užijete a nejen pracovně.... :grinning:

a HEHE co ty jsi tu strašila tak brzo :grinning: ..... mrkala jsem, že máš problémy se žáhou, oni by měly dost brzo přestat, v chytrých knihách se píše, že i několik týdnů před porodem, jak se prcek bude posouvat směrem dolů, tak ti přestane tlačit na všechny orgány a mělo by to být lepší :wink: mě už žáha nepálela asi 3 dny, tak jsem trochu nervní, doufám, že prďola už se necpe dolů :sweat_smile: :grinning:
12. led 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no flákotím se na mateřský HEHE :grinning: ..... tak do devíti jsme se váleli v posteli a nechtělo se nám vylízat.... pak jsem snídala, sklidila nádobí....... pořád je co dělat.... za chvíli půjdu chystat polívku a nějakou buchtu upíct... a musím nacpat tu pračku :grinning:
12. led 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe: ještě jednou moc díky, jen nebudou nebesa, protože máme podkroví a máme skosené stropy..:(
na to pálení žáhy prý pomáhá pít po jídle fenyklový čaj po doušcích a když ráno hned tak se napít mlíka nebo rozkousat koousek chleba...:slight_smile:

Ahojky Prostejko..:slight_smile:
12. led 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj NUKI :dizzy_face: jak je těhulko?
12. led 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ mno jo... včera jsem vstávala ještě dřív... ty noci začínají stát za to - jen se převalím a už mě pálí žáha... nejhorší je, že mi udělá zle i čaj :( fakt humus! já to mám teď pár dní horší... jsem si pochvalovala, jak se to tak nějak ustálilo a buch ho, břuch se zvětšil, prcek se asi víc roztáhl a nazdar bazar... a to si vem, že si teda občas vezmu Rennie a ono zafunguje opačně :slight_smile:))) takže místo aby to přestalo, tak to teprva pořádně začne...

no ale s tím, že to před porodem přestane - to tu psala HYPO i AMALL, že nic nepřestalo :slight_smile:)) nám PA na tom kurzu říkala, že u porodu to taky může bejt drsný, tak tlačíš a že i z toho můžeš blindit a tak.. .:slight_smile:)) no to jsem na sebe zvědavá :slight_smile:)) :grinning:
12. led 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NUKI taky máme zkosený stropy... já bych ani nebesa nemusela, ale je zase dobrý, že to dělá prckovi ten intimní prostor v případě vyššího stropu, nebo když je hodně světla...

NUKI tak mlíko piju pořád... ráno, odpoledne i večer a teď už je to prostě v takový fázi, že nepomáhá nic... :( i po fenyklovým čaji mě pálí žáha... sem asi exot no... :grinning:
12. led 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostej: jojo je mi dobře, jen se mi chce stále dost spát..:slight_smile:))
a co jak se máte Vy dva? :slight_smile:))
12. led 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE fakt jo? :astonished: no tý jo, to si fakt nedokážu představit, že by mě tohle trápilo až do konce... ale uklidnila jsi mě.... že mám teď možná klidnější období, kdy jsem už několikátý den na Rennie ani nesáhla.... a není to tím, že prcek lezl dolů :grinning: ..... takže jak se zase zvětší bříško, tak to přijde možná nanovo... no super.... :grinning: :sweat_smile:

k těm nocím, já musím říct, že spím docela v pohodě.... akorát jdu tak 4x za noc na záchod a musím často měnit strany... jak delší dobu ležím na jednom boku, tak mě začne bolet a brní mě z toho až noha, takže mě to vzbudí a šup na druhej bok.... ale spím zase jako dudek :grinning: .... takže ten minulý týden to snad byl jen nějakej výkyv......
12. led 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
NUKI to je normální :wink: tak doufám, že doma pěkně po práci odpočíváš :wink: a my se máme fajn..... včera tak nějak manžovi došlo, že už se to blíží, tak se krapet vyděsil.... :grinning: že na to asi není připravenej... :grinning: no a já začínám prát na prcka, tak už to začíná být fakt zajímavý :grinning: ono se to fakt blíží :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to teda jo... začíná to bejt fakt zajímavý :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

já normálně když vstávám, tak jakoby furt čekám, jeslti ze mě něco neteče... jestli mi neprdne voda a takový nesmysle... magor no. :slight_smile:)) :grinning:
12. led 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a taky snad už pokaždý po čurdění čumím na toaleťák, jestli tam není třeba už zátka :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: mě tak vyděsilo před vánocema, že to mám furt...

jinak jsem celý těhu koukala na toaleťák jestli nekrvácím... to zas zůstalo z toho prvního trimestru :slight_smile:)
12. led 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE jo to už se mi taky stalo.... že jsem v noci vstávala na záchod a zdálo se mi, že cítím mokro pod sebou :grinning: pak si říkám, ty jsi trubka... :grinning: ..... ale ještě jsem nedošla tak daleko jako manžel, tomu se nedávno zdálo, že jedeme do porodnice :grinning: a normálně když se třeba v noci otáčím a zabolí mě v třísle a trochu vzdechnu, tak on je hned vzhůru a ptá se, co a jestli už :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE no však SVOJA myslím tady kolem toho 35tt řešila tu hlenovou zátku ne? :grinning: takže možný je všechno :grinning:
12. led 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jdu naládovat asi tu pračku holky..... ať mám za dnešek hotovo :grinning:
12. led 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo holky už je to blízko, tak jeden nikdy eví co se může stát...ale ještě Vám to nepřeji máte ještě chvilku čas...tak já jdu na obídek a pak už tady nebudu..mějte se..:slight_smile:
12. led 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek