• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Holky v Tescu mají za super cenu plenky Pampers a taky ubrousky a pro děti i příkrmy :grinning:
na plenky jedu zítra a beru už velikost 4 do zásoby :grinning:
12. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI ahoooj :slight_smile: jj ještě máme čas :slight_smile: a musím říct, že třeba za dva týdny budu klidnější... :slight_smile: anebo taky ne :grinning:

PETI díky za tip... pampers plenek mám bohužel až moc :sweat_smile: (nakoupila mi je ségra - nevěděla, že chci látkovat - tak mám asi 4 mega balení newborn)
12. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI ahojky :dizzy_face:

PETI ahoooj.... taky díky za tip..... možná ty ubrousky do zásoby.... :wink: plenek mám jedno balení newborn a chci začít co nejdřív látkovat, tak doufám, že to do začátku bude stačit.... :wink: zase toho nechci mít doma mraky... :wink:

a já už teda peru holky.... doufám, že se mi nic nezapere...... jsem hodila spolu fusak, zavinku do autosedajdy a deku..... :grinning:
12. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdu na tu polívku, tak se taky prozatím loučím...... ještě se určo ukážu
12. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ paráda... taky se do toho už pomalu pustím...

jsem četla na nějaký diskusi včera: "holky z března už mají všechny vypráno" .))) tak jsme pozadu :slight_smile:)) :wink:
12. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééé holky vlastně jo, vždyť vy skoro všechny látkujete , já jsme zapomněla :sweat_smile:
Já mámlátkových plenek takových 60 :grinning: ale nelátkuju :grinning:
12. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste jak já , já jsme taky měla na všechno čas :grinning: A jak jsme byla pak v nemocnici v tom 33-34 tt tak jak mě pustili tak jsem všechno rychle vyprala a nachystala, dokonce i tašku :grinning: i když tu jsme si dobalovala den před porodem :slight_smile:

Holky já ještě nemám oběd hotový, dodělám ho jak se Víétek probudí, spí v obyváku na sedačce a my máme kuchyň s obyvákem propojený tak a´t nerámusím :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mám vypranou první várku..... fusak jsem teda rozložila tak, že nevím, jestli ho někdy někdo dá ještě dohromady :grinning: :grinning: :grinning: všechno to krásně voní a už se suší.... tak s další pračkou musím chvíli počkat.... :wink:

PETUL no já si říkám času dost, ale pak se podívám, kdy rodila SVOJA a říkám si, jen pěkně chystej, budeš mít aspoň pokoj..... jen s taškou do porodky nějak otálím :grinning: tak nějak si říkám, že jak ji nachystám, tak pojedu :grinning:
12. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky holky
tak jsme dnes dostali další Synflorix a vážíme přesně 6 kg :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ paráááda .) ty mě ještě inspiruješ k vyšším výkonům... pereš v Lovele? dáváš i aviváž?

PETI co tak nejradši vaříš?
jsem nad tím zrovna dneska přemejšlela, jak se asi vaří s prckem, když jsem si tak v poklidu dělala guláš... :slight_smile:))
12. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
téééda ANGE Vendulka je kus ženský :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu se nabaštit holky...

a kdepa je EFI?
12. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ANGE :dizzy_face: téda, vy už jste velký holky :grinning:

HEHE :grinning: :grinning: musíme se inspirovat navzájem..... :grinning: ..... peru v Lovele, konktérně tuto várku jsem prala v tekuté :wink: a fakt to pěkně voní..... aviváž jsem nedala.... ale říkám si, že do oblečků možná trošku kápnu takové té Sensitive :wink:
12. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se jdu nabaštit, tak si všechny nechte chutnat :wink:
12. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

koukam ze je po me schanka :grinning:

no ja ted nejak nestiham,Davidek zase nejak zlobi,odpoledne ho uspavam treba i hodku a pul nez usne...takze jsem se vyprdla na nejaky usinani s nim,necham ho vzdycky v nasi posteli a chodim tam koukat...protoze to bych takhle nic neudelala...v noci se taky vzdycky vzbudi kdyz ho krmim a pak nechce spat...myslim ze mu rostou zoubky,protoze uplne drti dudlik,tak jsem mu zkousela davat kousatko,ale nejak ho nebere,tak mu dasne mazu jednou denne olejickem na prorezavani,tak uvidime...

jinak uz zacinam davat i svacinky :slight_smile: zatim jen banany a presnidavky...

a co je tu novyho???nemam sanci to docist,je toho tolik,ze bych nad tim stravila pul dne :grinning:
12. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty tydny vam teda leti kosmickou rychlosti!!!to enni mozny vzdyt vy muzete kazdou chvili rodit :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme zpět, u Dr. vše OK, musíme se jen naučit krkat, ale malej to moc neumí...pak prz nebudou ani prdíky ani škytaka:slight_smile:))super

A holky úspěch nakojili jsme 90ml!!!!!

Chci se zeptat je normální že mám v jednom prsu víc mlíčka než v druhym??Z pravého mi vytáhne i 70ml ale z levého zatím max 40 a dnes dokonce jen 25ml za 25min:frowning2:

Holky dneska jdu už na ruštinu, to jsem zvědavá jak situ ty moji 2 chlapíci poradí:slight_smile:)))
12. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: amali taky vytáhne z pravýho 60 a z levýho jen 10, max. 20 a stejně tak i odsávám, z levýho fakt malinko
12. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat, Amal já mám levé prso taky línější ale spravilo se to tak, že když se Vendulka v noci vzbudila a pravé bylo plné k prasknutí tak jsem jí stejně dala z levého, sice jsem u toho usnula ale vždy když se vzbudila tak jsem jí dala jen z toho levého..a zabralo to :wink:
Jo a jak jsem psala, že můžeme dát příkrmy od ukončeného 5. měsíce, tak dnes tam byla jiná dr. a říkala, že klidně můžeme počkat a od ukonč. 6. měsíce..to jsem z toho jelen :confused:
12. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange koukam co mudr to jinej nazor...nam mudra rikala,ze zeleninovy prkrm muzem uz od 4.mesice a ted se strasne divila ze mu jetse nedavam svaciny,ze uz muzu...tak zacinam i se svacinama...jestli je to tim ze vy kojite??je to mozny,ale asi fakt zalezi na doktorovi
12. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,
co nového? :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ahoj sac...

ja nevim co novyho :sweat_smile: nebyla jsme tu kolik dni a taky jsem se ptala,ale asi nic,to by asi holky uz napsaly :grinning:
12. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Efi, to je tím kojením :wink:
Sac ahojky ty máš tu plínku Bamboo Extra? Jak jsi s ní spokojená? Je hodně savá?
12. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange a jak casto kojis??treba i v noci,jak casto??
12. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Davidkovi trvalo dneska "jen" hodinu nez usnul a to jsem tam nakonec k nemu musela jit,jinak by asi neusnul :rolling_eyes: doufam,ze je to tema zubama nebo ma zase nejaky svoje obdobi :grinning:
12. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sme teď přišly z venku a dokuď nebude jaro tak už ven nelezu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Vyjedu a zjistím že ze sjezdu to není moc odmeteno tak sem se do toho pustila..našla sem kromápč a vší silou sem bušila to toho ledu a sněhu zmrzlýho :grinning: a dělala si cestičku pro kočár..no když už sem to měla (duši sem u teho málem vypustila :grinning: :angry: ) tak to stejně tak klouzalo že sem měla strach s kočárem jet aby nám to neujelo..tak sem oddělala korbičku a sjela jen z podvozkem a korbičku s malou sem táhla po schodech - paráááda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ufff tak už jedeme..fouká jak sviněčka chci přejet na druhou stranu silnice a nic celou dobu nejelo a hned samo jen bus tak já musela zase najet do toho zamrzlýho sněhu u krajnice a to už sem jako byla teda naštvaná..asi sem aji nadávala :grinning: Stejně sem jela kousek a jely sme dom pře je tam fáákt hnusně :rolling_eyes:

Prdelka spinká ale už má papat tak uvidíme..jéé už je vzhůru :slight_smile:
12. led 2010 v 15:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
angethko jo mám a je super..já sem spokojená moc..savá mi příjde hodně a to eště není moc opraná takže pak to bude myslím eště lepší :slight_smile:

Jinak my začaly min.středu s mrkvičkou..zítra přidáme brambor..ale Janička to dopoledne spinká dlouho a pak chce hned papat a jak není eště zvyklá papat tak brečí pře chce bumbat..tak dávám až odpolko mezi jídlama když je vzhůru a až se naučí papat tak snad to budeme zvládat v poledne. Jinak sme už zkoušeli kašičku na noc..nejdříve řídkou tak to vypila a včera lžičkou ale to se jí nelíbilo :grinning: Kaša byla všude jen ne v pusince..přidám foto :grinning:
12. led 2010 v 15:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac tak to mas dobrej telak :grinning: ja porad akorat mluvim ze ze sebou musim uz neco delat,ale nechce se mi :sweat_smile: ,ale to pocasi je fakt desny!!jeste ze mi mame velikej dvur,tam vzdycky malyho uvozim a je to,jdu domu a on tam spi treba dve hodky i dyl...

uz chci aby bylo jaro!!!takhle se neda vubec nic delat...

jo a holky zehlite detickam veci??ja uz jsem na to rezignovala :grinning: protoze jsem taky jen clovek a ted posledni dobou jsem rada ze si aspon na chvili sednu nebo se skocim vycurat...hlavne ted uz jsem se od soboty poradne neyvspala,takze ja uz na zehleni hazim bobana,nam vyzehlim jen to co je fakt dost pomackany a takovy to jako pyzamo,povleceni,rucniky a tak dal,na to fakt kaslu :grinning:
12. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,já mám taky jedno prso línější a míň plný :slight_smile: tak to jsem ráda,že v tom nejsem sama.Když jsem se ptala kamarádek jestli to mají taky,koukaly na mě jak na blázna :slight_smile:

Jinak já v noci kojila jen 2x,ale teď asi týden se budí častějc,tak kojím 4x-tak možná už mu jen mlíčko nestačí..uvidíme za 14 dní jdem k doktorce na vážení..
12. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
efii mně Janička usíná přes den docela rychle a hezky..akorát v pořád v kočárku no :sweat_smile: Ona je v něm zabalená v chodbě kde se netopí tak se jí na tom chladnějším vzduchu asi lépe spí.
12. led 2010 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac to my kasi davame uz asi mesic a zeleninu,brambory a bezl.testoviny uz asi 14 dni,vzdycky to udelam na dva dny a akorat ohreju v mikrovlnce...ted uz zacneme i maso a dneska az se vzbudi ted odpolko dam presnidavku nebo banan,to jeste nevim :grinning:
12. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek