• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
já už taky skoro nic nežehlím,nestíhám a ani se mi nechce :wink:
12. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac to ja davam Davidka pres den dopolko ven do kocaru a odpolko k nam do postele a driv usnul behem 15 minut a ted to trva i hodku a pul :confounded: a vecer se mu ted taky moc usinat nechce a v noci pri krmeni se vzbudi a to je tak vzdycky hodka nez usne,to milionkrat vstavam davat mu dudlik a prikryvat...pres vanoce tak krasne spal,stacilo ho polozit do postylky a spal nebo se uspal sam,ale ted ho asi trapi ty zoubky nebo ma zase nejaky svoje obdobi,ale doufam,ze ho brzy prejde,chci se zase vyspat :grinning:
12. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae tak to se mi ulevilo,myslela jsem ze jsem v tom sama :grinning: me se prave taky neche,to ten cas venuju radsi necemu jinymu...
12. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy matky - jsem se vás chtěla zeptat - kdy jste sehnaly dětskýho dr.?
12. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko: já jsem si našla nejbližší dr na netu její adresu a po porodu jí zavolala, jestli můžem přijít a šly jsme
12. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe u nas je jen jedna doktorka,pak je az dal a ja jsem k ni taky chodila,takze u me to bylo jasny...ani jsem se tam nemusela pred porodem registrovat nebo neco,po porodu jsem akorat zavolala ze jsme doma a ona se stavila a v pohode...

holky nejhoris je na tom to,ze ted bych mohla jit klidne si k Davidkovi lehnout,jenze ja proste neusnu...porad na neho musim koukat a nemuzu zabrat,nebo jak se jen trochu hybne tak koukam :grinning:
12. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už taky skoro nežehlím :sweat_smile:

Janička teda aji večer usíná hezky a teď už 2krát se vzbudila až v 4.30 takže paráda :wink: Ale potom už taky nechce moc spinkat někdy usne hned a jindy si povídá a pak eště usne..ale dudíl taky dávám hodně večer než usne a pak jak se nad ránem vzbudí a přikrývám pořád dokola i když to nemá cenu :grinning:
12. led 2010 v 15:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já taky nic nežehlím, Amálčiny věci jsem nežehlila vlastně nikdy, nebyl čas, řekla jsem si, že vysušené v sušičce a vyprané v dětském prášku jsou hygienické a hotovo

občas přežehlím látkové plíny, ale jen, když zrovna žehlím košile, nebo něco a jsou vyprané, jinak na toi taky kašlu a dítě žije :wink:
12. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem před porodem volala Dětský doktorce,jestli mi vezmou prcka až se narodí.Nevím jak je to v jinejch nemocnicích,ale u nás se už v porodnici ptají u kerýho doktora jsme přihlášený..
12. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo do těch 6ti neděl sem žehlila ale pak už její oblečení fakt jen vyjímečně :sweat_smile:
12. led 2010 v 15:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak zase nakukuju :slight_smile:
Chci vám doporučit at si kopíte tuto knížku http://www.knihkupectvi.cz/18171-kniha-Hrajeme-si-s-nejmensimi.html nechala sjem si jí koupit od tchýně a je moc pěkná :slight_smile:

Hehnko jinak já vařím skoro každý den a dneska sjme třeba dělala hovězí maso se zeleninou a bramborem :slight_smile:

Ange teda Vendulka už je velká holka, vidíš jak pěkně přibírá :slight_smile: Ange já příkrmy ještě vůbec nedávám, jen 2rát jsme mu skoušela dávat jablíčko ale jako na kousání. my jdem zítra k Dr ale myslím, že mi řekne ať počkám do konce 6 měsíce :slight_smile:

Cat tak třeba to Deniska naučí taťka jak budeš na té ruštině, chlapi jsou přece jen zkušenejší přes krkání :grinning: :wink:

Baes my poslední týden kojíme taky tak 4krát za noc, ale psala jsme holkám do jiné diskuze a říkaly že je to normální(může ti být zoubkama, spurt...)
12. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teda přiznám,že jsem jak magor po nocích celý šestinedělí žehlila malýmu věci,ale asi je to fakt zbytečný..
12. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile:
tak jsme zpet od dr a nase male miminecko vazi 4200g :grinning: :sunglasses: ....pokadila tam dve plinky, sikulka....no a taky latkujemeeee, konecneeee! a spokojenost! :wink:
12. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, 4,2 kg, to je velká holka :dizzy_face: To Amálka má zatím 3,8 kg, je to drobek :wink:

baes: tak zrovna na to jsem se zvysoka vyprdla, jsem to jen složila a bylo to
12. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty Petulko zatím jen kojíš?Já jsem ještě nikdy žádnou UM nedávala a chtěla bych to do těch 6 měsíců vydržet...
12. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji Vítek dneska kadil taky tak 5 nebo dokonce i 6 :grinning: ale teda vy jedete s váhou :slight_smile:

beas já už taky třídím co žehlit a co ne :grinning:
12. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však jo Amal,taky bych se na to teď už vyprdla,ale byla jsem ze všeho vybobená :grinning:
12. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky krásně vám ty děti rostou :dizzy_face:
12. led 2010 v 15:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to moc??? ja vubec nevim kolik by "mela" mit....je me to teda jedno...je spokojena, tak co...
12. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji krásně rostete :slight_smile:
Oblečky jsem žehlila jen před porodem, plíny asi tak 2 a půl měsíce a prdím na to :sunglasses:
Doktorce jsem volala na doporučení kamarádky, jestli vůbec bere, ale bylo to tak v 7. měsíci
Vendulka teď taky dost často kaká, nechce v noci usínat ale nebrečí a dnes jsem kojila od jedné od rána průběžně do 3 a pak zas od 5
12. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI přes den kojím po dvou hodinách, popřípadě se dojí po hodině, ale dnes dopo vydržela bez jídla 4 hodiny a v pohodě..no a v noci to teď asi bude častější, roste holka jedna :slight_smile:
12. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jééje..ona beruška jen zabrečla a eště pořád spinká..a to měla v 15h.papat..to zase bude hlaďák :grinning:
Esi mi venku neumrzla že tak spinká :fearful: :grinning:
12. led 2010 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac: ta naše dneska taky míisto jídla spinká
jedla v 11, pak jsem jí dávala ve 14, to ale řvala, že nechce, td zabrečela, cucla 20 ml a zase usnula
12. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ahooj, tak jsem byla na ruštině a malej super spinkal, zlatíčko naše...aby ne, před tím poprve vyžahnul 90ml mlíčka!!

My teda vážíme zatím jen 3285g, jsme žížaláček.-))ale 2cm jsme vyrostli od porodu:slight_smile:))

Holky takže teda říkáte že je to normální, že z jednoho prsíčka je méně...já mám to pravé i takové víc nalejvací, to levé je měkké pořád, ale ze začátku jsem měla právě z levého úplně mokrou tu kojo podprdu, nechápu????
12. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...¨

cat ahuuuj..mate sikulku krasnyho :wink: a jakpak tatinek se pysni a stara?
12. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky copak noveho,nestiham docitat,pecu rizky?mi to nekdo shrnete,ze jo :grinning:
12. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak jinak hlasim,malej se monitor vubec ale vubec nelibi.tak uvidime pristi tyden :grinning: ...16kg nahore-a dr mi rikala ze jsem jak opuchla nit(coz se 16kg nevim nevim)

vcera zubar-ani jeden kaz a mam dbat o zoubky jak do ted :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a zitra hematologie zas,chjo budu vstavat v pul 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a fotografka uuuzasna..jen se ete dofoti pak fotky s manzilkem :grinning:
12. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pro dnešek končím, jdu koukat na Audrey hedburn:slight_smile:))
papapapapa zítra
12. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa cat
12. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvědavá na fotečky Carcul :slight_smile:
Cat to byl Denísek moc hodný, že spinkal :wink:
Já jsem zvědavá na to naše hádě, uložila jsem jí, tak se chechtala na kolotoč, pak se pokakala, teď se tam zas směje, prý až se třese postýlky..slyším i trochu pláč.a jéje
12. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek