• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ange..to nespinka to vase kotatko?asi je naka rozdivocena vid :grinning:
12. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tam nejak nedocitam neni cas jen sem tu viděla že jste se dnes bavily o žehlení a já sem asi divná Ondrášek bude mít za chvíli dva roky a já pořád jeho oblečení žehlím :sweat_smile:
12. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jednou zdravím než půjdu na kutě, tak mrkám, co se tu událo..... asi nic co..... jen jsem zaregistrovala, že jste se bavily o žehlení.....tak já asi teď před porodem vyžehlím prďolkovi všechno co půjde, ale pak budu žehlit asi jen plíny, možná v šestinedělí ještě všechno, uvidím.... ale myslím, že tak dlouho jako VALLIS žehlit teda rozhodně nebudu..... určitě ne oblečení :wink:
12. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já zítra jedu mrknout do práce, vyřídit tam něco do pokladny, vyzvednout si pásku výplatní a pozdravit kolegyně, tak tu asi vůbec nebudu :wink: stavím se po cestě zpátky v lékárně, jestli seženu ten maliník a asi koupím zrovna rybilku nebo bepanthen, možná porodnický vložky, i když to se mi asi nebude chtít táhnout..... jo a chci se zeptat (i když tu asi nikdo není) asi bych si měla koupit ještě líh na pupíček že? to jako řeknu té lékárnici? nebo je to na předpis nebo jak? :wink:
12. led 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je bez předpisu
12. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
VALLIS děkujuuu, takže normálně řeknu, že chci líh na pupíček nebo co? :sweat_smile: abych si tam nepřipadala jak trotl..... :grinning: a potřebovat ho asi budu že jo, s koupí otálet až po porodu nemám.....
12. led 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přemýšlím co ještě chtít v lékárně, ale už asi nic co? zbytek na mimčo koupím asi v drogerii.....
12. led 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak inspirace pro HEHE, vyprala jsem ještě rychlozavinky :grinning: :grinning: :grinning: a roztřídila si věci na další praní, mám tam nějaké deky,prostěradla a povlečení..... tak to mě čeká asi ve čtvrtek......

a jsem docela unavená, tak se s vámi loučím, přeju všem dobrou noc a pro ty co přijdou až ráno tak krásné dobré ránko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno prvosenky,

no nemám já smůlu? Když se jednou za čas dostanu na koníka, tak tu nikdo není :frowning2: Dneska totiž nejsem v práci, jdu na kontrolu k paní doktorce, tak se těším, že toho našeho prcka uvidím.
Břiško se nějak rozšouplo v posledních dnech a připadá mi, že je každý den větší a větší a větší... a asi bude hůř, co?
Na velký genetický UTZ jdu příští středu, jupííí, tak snad se konečně dozvíme to pohlaví. A jak jste mi tady radily, tuším Carcul, tak jsem předběně objednaná i na ten 4D UTZ.

Všem vám přeju krásný den :slight_smile:
13. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vcera jsem se totalne nedostala na kone a vecer kdyz byl cas,tak me to porad nechtelo prihlasit,no strasny,ale tak alespon jsem sla spat uz v pul desaty :grinning: :grinning: to je strasny,cim je Ondrasek starsi tim driv chodim spat :grinning: :grinning: :grinning:

jdu vas pocist

je vendy vy se uz dozvite pohlavi,no to budu drzet palce i na dnesni kontrolu
13. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda neverim Onda usnul hned a sam :grinning: bez protestu
13. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Blahu :slight_smile:

no vidíš, jaký je Ondrášek šikulka :slight_smile: asi po mamince :slight_smile:

no já se jí stejně dneska zeptám, jestli tam něco náááhodou nevidí, ale pochybuju, že uvidí, takže příští týden snad na tom genetickém UTZ se povede....
Fičím s hafanama, pak zas kuknu.
13. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendi ja musim rict,ze uz kdyz jsme ve 12tt byli u nasi mudry,tak nam rekla,ze to muze byt docela dost kluk a pak uz to na velekm utz ve 20tt potvrdili :grinning: sotva dal sondu na bricho se zeptal,jestli to chceme vedet a my,ze jo a on hned,ze je to chlapec,ze to je krasne videt :grinning: a od te doby ondrasek na lidi jen porad rozahoval nohy :grinning: mudra rikala,ze je to exibicionista :grinning:
13. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu :grinning: :grinning: :grinning:

no ona mi tvrdila, že to nevidí, když jsem byla u ní ve 14 tt, ale je fakt, že to mimi teď bude asik už o něco větší a třebas to dneska vidět bude. A když ne, tak příští týden velký UTZ v OV, nebo pak ten další týden 4D, no jednou se to povést musí, ne?
13. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by bylo aby nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tatinek si urco preje chlapecka a aminka opak,ne? a dohromady si preji aby to bylo zdrave :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak jsem se stihla ještě přihlásit a mrkám, jestli mi někdo neporadí, co všechno potřebuju v té lékárně :sweat_smile:
13. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
VENDELINCE držím palec na kontrolu :wink:
13. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a tady stejně asi nikdo není, tak se jdu vypakovat holky a valím do víru velkoměsta :grinning: mějte se krásně :dizzy_face:
13. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji krásný den..:slight_smile:)))
včera jsem si byla koupit těhu punčocháče a nakonec jsem koupila, punčocháče, kalhotky, tričko a kalhoty..:slight_smile:)) tak mám radost..:slight_smile:
13. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nuki tak to je dobry,ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky bych chtela jit pro svetr a prinest nekolik veci navic :grinning: :grinning: :grinning: ale me to bohuzel nepodari
13. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu,

tak nějak to je :slight_smile:
já jsem si od začátku myslela, že to bude kluk, ale pak jsem nějak znejistěla a teď vůbec nevím, ale je fakt, že hlavně aby to bylo zdravé. Zatím vůbec necítím pohyby, nebo o tom nevím, že to jsou pohyby :grinning: tak doufám, že je vše ok. ale je fakt, že čím dýl jsem těhu, tím víc je mi to jedno, co to bude... To sípš babička, ta už chce nakupovat a pořád se ptá, jestli už to víme a kdy to budem vědět a tak :grinning: no určitě to holky znáte :slight_smile:
No mamča ta se nadchla a koupila si k sobě doomů přenosnou postýlku, tak mi ji o víkendu nadšeně předváděla... je fajn, že se tak těší a prožívá to se mnou....

Nuki, to je super, že si děláš radost. A to počkej, až od někoho dostaneš nebo si sama koupíš první obleček na mimi. To mě dojalo snad nejvíc, fakt...
A nebývá Ti špatně? Já jsem v Tvých týdnech prozvracela dny....
13. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej, děkuju za palce, určitě pak aspoň napíšu, měla bych dostat i výsledky tripplů, tak snad bude vše ok :slight_smile: v lékárně bych si koupila Rennie :grinning:
13. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: ani jsem to nějak nečekala, ale paní mi tak hezky radila..:slight_smile:)) a tričko i kalhoty bylo ve slevě.....a zítra jdu ke kadeřnici, trošku prostříhat a nabarvit..:slight_smile:))

Vendelinka: hlavně at je vše v pohodě a zdravé..:slight_smile:
13. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendelinka: jo už jsem pár věciček koupila a je to krása...je mi v podstatě dobře, díky
jen občas je mi divně od žaludku, ale žádné zvracení..:slight_smile:))
13. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki,

tak to máš fajn, mi bylo těch prvních 14 tt tak zle :frowning2:
No já jsem pár oblečků dostala od mamky a švagrovky a kamarádky, ale sama jsem ještě nic nekoupila. Nejdřív jsem nechtěla, než přejde první kritický trimestr a teď čekáme na pohlaví... Ale už se těším až začnu :slight_smile:
13. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendelinka: no mě se do toho chtělo pomalu víc před otěhu než ted, asi taky pro jistotu, ale my nechceme vědět pohlaí, tak holt budu nakupovat hlavně neutrální a pro větší později..))
13. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu na obídek..zatím..:slight_smile:
13. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

No tak jakpak se tady všechny máte?

Kde máme hehenku?
13. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooooooooooooooooj tu som TOL :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já dneska spala jako do vody hozená :slight_smile:)) a čurdit jsem byla jen 2x - parááááda.... noumálně jsem spala do 10.... :slight_smile:)) vzhůru jsem sice byla do tří, ale i tak 7 hodin - krááása... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a jinak holky - přišly mi plínky!!!!!!!! huráááááááááá!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a paní mi dala za ty zmatky slevu 3% :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek