• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
NUKI papa :dizzy_face:

HYPO je dobře, že si tě ohlídali... já si říkám, že dokud je všechno ok, tak věřím doktorovi, ať si kontroluje co on považuje za vhodný..... je vidět, že si mě hlídá a stará se, protože teď jak se mu nelíbila ta plodovka, tak ejhle, hned jdu za 3 týdny na kontrolu :wink: takže nic neponechává náhodě a to je dobře :wink:
1. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja dneska rano vyrazila do mesta jen tak ze si zkusim najit nejakou praci na polovicni uvazek a ono to vyslo... super.. zitra rano v 10 mam prvni den jen na 4 hodky../ obchod s oblecenim takze pohodicka... aspon nebudu sedet doma a nudit se a premyslet na tehu a tak podobne... ja sem vam tak stastna... :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci gratulace, muzu rici ze prace je fakt lepsi nez byt doma
vlastni zkusenost jsem doma cele tehu, a zacatky byly krusny, ted jsem si uz zvykla.....
hlavne se tehotenstvi porad tahlo desne pomalu nez kdyz chodis do prace :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja uz asi zacinam peci cukrovi....... kdyz na vanoce rodime tak at tady je aspon neco nachystane.....
ted jsem zvladla vyzdobu tak je na rade cukrovi ale prehanet to nebudu :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo.. no prave .. sem si rikala ze chci nekam chodit na par hodin denne nez sedet doma.... ja jim sice o tehu nerekla ona tato prace je spis jen ta vanocni a tak do konce ledna.. takze pochybuji ze tam jako budu dyl nez do konce ledna... takze aspon neco vydelam a bude to super.. novy kamaradky a tak podobne.. no zitra jdu jen na zkousku tak snad to klapne na sto pro a podepisem smlouvu
1. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tou vyzdobou mas pravdu tu v anglii se stromku zdobi uz ted.. tento tyden v prosinci.. no ja furt chtela zivej jale nakonec si rikam ze asi vezmem umely.. sem videla uplne krasnej dneska.. na nase okolo 500 a tak velkej... mel snad 180 cm..
1. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: moc gratuluji k prácičce, at Te to hezky baví..:slight_smile:))
1. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI to je paráda, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bude ti to určitě víc utíkat :wink:

HYPO šikulka :wink: já začala s výzdobou včera, dneska nic neudělám, páč jdeme do toho divadla, tak budu zítra pokračovat a snad to dokončím... a na cukroví se vrhám o víkendu :wink:
1. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze nejsem blazen co zacal nejak moooc brzo :slight_smile:
holky pecete na vanoce pernicky??? ja bych je letos chtela skusit a oni se asi maji delat nejak dopredu aby zmekly ze?
1. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO tak ty budeš asi na svátky v porodce, možná i dřív, tak to musíš mít nachystaný.... jinak já výzdobu vždycky dělám tak do Mikuláše abych měla hotovou..... :wink: a perníčky peču právě na Mikuláše, měly by se dělat dopředu, krásně změknou..... já si je vždycky jeden víkend upeču a druhý víkend nazdobím polevou a na Mikuláše jsou úžasný..... :wink:
1. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vite jak mi budou chybet cesky vanoce.. ja sem letos poprve v anglii no tak uvidime jak se mi tu bude libit hihi... dekuji za gratulace... no sama sem stastna jak blecha
1. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.jakpak se mate?

.luci,super,gratuluju k praci..

hehe,objednala jsi tu neznou naruc?se na ni taky chystam :grinning: :grinning:
holky a jakou literaturu byste ete doporucili?

cat a co ,uz ti je lip?

svoji ..po navratu poreferuj..a jsem zvedava co ti povi na poradne :grinning:
1. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI to věřím, že ti budou vánoce český chybět....... :wink: tak uvidíš, jaký to bude v Anglii :wink:

ahooj CARCUL :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj prostej,jakpak se mate?
1. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL dobře :wink: :grinning: jen mě bolí žebra, zrovna jsme to tu ráno s HEHE probíraly, ty těhotenský neduhy :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zrovna se rozjela dobrá debata na diskuzi k porodce, holky tam radí co a jak a všechny si chválí v Krči to kojení, jak s tím sestry pomůžou, tak jsem zvědavá :wink:
1. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co vy CARCUL?
1. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,tak to je super ze si to chvali :wink:
nojo tehu neduhy-jsem cetla..teda ty nevolnosti se mi zacinaj taky vracet-ale v noci,takze v zrani mi nic nebrani a v noci mi neni echt teda
1. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si tam ty týdny snad přičarováváš CARCUL :grinning: :grinning: :grinning: to snad není možný, jak to letí
kdy jdes na dalsi poradnu?
CARCUL takže taky nevolnosti? tak doufám, že se mi tohle vyhne......

a další poradnu mám 17.12., takže cca za 14 dnů..... a kdy ty? :wink:
1. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej me to ukazuje nak divne TP mame s hehe stejne..ukazuje mi to o dva dni blbe..nechapu..

jinak ja jdu 14...jsem zvedava :sweat_smile: ...no ted vanoce-to poleti silene..a pak uz to bude za par,ty brdo
1. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a blíží se nám to hlasování ohledně mateřské holky :grinning: ..... zatím jsou pro ČSSD, komunisté a lidovci.... tak to vypadá že by mohlo projít, že mateřská se snižovat nebude........ držme si palce :grinning:
1. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL aha, to bys musela zkusit pošopnout s datem poslední ms :wink: aby ti to ukazovalo stejně... navíc HEHE si teď datum porodu upravovala podle doktora myslím :wink:

no tak to jdeme ve stejném týdnu, ty v pondělí ne? a já ve čtvrtek...... taky jsem zvědavá, co nám pan doktor řekne hlavně na tu plodovou vodu... snad už to bude ok :wink: ... a letí to neskutečně, já už stříhám metr v práci, ještě tento a další 2 týdny a kočím :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,no uvidime jak to dopdne,snad to odhlasujou :grinning: a co jak pokracujete v nakupech?
1. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no snad jo.... jako četla jsem článek, že by se mateřská snižovala o 23% :confounded: no proč ne, soudcům platy nesnížíme, ale ženský na mateřský si můžou ubrat :angry:

jinak v nákupech nijak CARCUL, snad všechno máme...... teď čekáme pořád na ty nový potahy kočárků a tak nějak se dívám po plínách a takových drobnostech....... ale jinak základ máme, ještě nějakou tu kosmetiku a je to :wink:
1. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..ono mi to prave ukazuje TP dobre..ale tydny o dva dni driv..
1. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha CARCUL, tak to nevím... ale HEHE si myslím TP upravovala a už nemá 24.2. tak možná to bude tím :wink:
1. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej...nojo hehe ma soupnuto,tak uvidime kdo z nas porodi prvni :grinning:
1. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ja myslela ze ma ete 24..ale kdyz ho jeste mela,tak nam to proste ukazovalo jinak(me blbe)a tp jsme mely stejny..
1. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek