• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ef tak to já musím zaťukat , že s usínáním naštěstí problémy nemáme ani přes den ani v noci , no a doufám , že se to nezmění :dizzy_face:
Ef a ty dáváš kaši na noc? A jestli jo tak jakou?
13. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, chvilku pracuji a hned tolik příspěvků..:slight_smile:))

Peti: tak at je vám hned líp..:slight_smile:)

Cat: moc gratuluji k takovému andílkovi..:slight_smile:))

Tol. tak dlouho bych asi neletěla, spíš jen kratší let..:slight_smile:))
13. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ja byla nemocna skoro porad,jako porad rymu a kasel a malej prave ze od tebe dostane protilatky,takze je to pro nej vlastne dobre,je to jakoby ockovani...a ted je malej zdravej jak ripa...jestli je to tim nevim...

a nevim no jak to mliko,prave ze jsem si musela davat i plinu do podrpdy protoze ty tampony me to ani nebraly...prave ze jsem si myslela ze mlika mam az az,ale pak uz to asi po dvou mesicich malymu nestacilo a myslim ze hlavne ze stresu jsem o mliko pomalu a jiste prisla...cat ja treba nechapu jakto ze ses porad takova plna elanu,jeste i na rustinu chodis :grinning: tohle proste zavidim a nechapu :grinning:

peti my mame s usinanim problemy od zacatku a kdybych planovala dalsi dite delam vsechno uplne jinak...a kasi davame od nutriloni,protoze malymu davam UM Nutrilon...a davame mu jeden a pul davky tak v sedm,pak chce ve 23,dalsi tak kolem treti a pak rano...coz mi prijde moc,na to ze ma kasi,takze ho to chci odnaucit
13. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a peti ja ted v zime takymerim skoro kazdy vecer pred koupanim a kdyz ma Davidek tak do tech 37,2 tak to je normalka ne??me mudra rikala ze do 37,5 muze jeste normalne ven
13. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: Ahojky, koukala jsem, že malá hezky roste..:slight_smile:)
13. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a peti ja jsem to asi trochu blbe napsala,ale tu kasi mu dame jen v tech sedm,pak uz to je mliko a to jsme snizili na 130ml,predtim vypil i 200ml,uz ho zacinam pomalu zvykat na mensi davku az zacnem odvykat...aby sis nemyslela ze mu celou noc davame jen kasi :grinning:
13. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef teplotu do 38 se léčit nemusí , takže i ven můžeš jít :wink:
13. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef to jsme pochopila, že kaši dáváš jen před spaním :grinning:
13. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti :grinning: no ja kdyz jsem to cetla zpetne tak me to prislo ze mame doma otesanka,kterej celou noc ji jen tu kasi :grinning:
13. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale on je to stejne otesanek...mudra mi taky rikala,ze az moc ji,jenze kdybych mu tu kasi nedavala tak pije tak kazdy dve hodky mliko...nekdy s tou kasi vydrzi az do rana,ale to je malo kdy...
13. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak prdela eště spinká..od 10.45 :astonished: Teda to koukám..kdy bude vstávat?? :sweat_smile: Mám nachystanou mrkev a brambor ale to zase bude mít takovej hlad že nebudu mít šanci do ní něco dostat :unamused: Teda krom mlíka že jo :grinning:
13. led 2010 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Effi snad mi ten elán i vydrží a malému vydrží ta hodnost a klid:slight_smile:))hihihihi

Aha, takže vlastně všechny nemoci kterýma projdu jeho organismus zakóduje a překoná, tak to je super!!!le nechci být nemocná, to nééééé:slight_smile:)

Nuki děkujeme za chválu:slight_smile:))a jak se cítíš novo těhulinko?????

Svoji malá krásně roste a Peťul Vítek je už taky kusanec a Davídek jakbysmet, co??strašně to letí, ja nechcííí, ale ono je to pak asi taky krásný když malej už vnímá, že jo??Ten náš prďolka nás zatím ani nevidí, to se nasměje až zaostří:slight_smile:)hhihihihihihihi
13. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi a jak tu mrkvičku připravuješ? A děáš to z mražené zeleniny nebo s čerstvé?A děláš v páře nebo vaříš ve vodě?
13. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojsac!!

teda ta ale vyspava... :confused: to u nas tohle ani nemozny...tak dve hodky a dost..jo minule spal 3 a pul hodky u nas v posteli,ale to je jen vyjimecne

no my uz dneska meli v sedm rano 200ml mlika,pak v devet banan s cajem,ve 12 brambor,mrlev,porek a petrzel a pak 100ml mlika aby zapil obed :grinning: a jeste nas ceka az se vyspi presnidavka a caj a pak kase...
13. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat opravdu ty naše děti rostou mega rychlostí :grinning:
Sac: teda co jsi ji přimíchala do mlíka, že tak usnula...)))

Cat: díky, mám se dobře..:slight_smile:) a myslím, že je to lepší a lepší..:slight_smile:)
cat ja myslim,ze tobe to vydrzi urcite :slight_smile: ja jsem se teda ve svem topila a byla ze vseho zoufala,malej porad jedl,poradne nespal,hlavne v noci ne a byla jsem fakt vyrizena a delat nejakej uklid,pect a jeste chodit na rustinu,to bych fakt nedavala
13. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti ja to vsechno uavrim v kojenecky vode,pak podle toho jak se voda vyvari tak budto jeste pridam,aby to nemel tak husty a v ty vode co se to varilo umyxuju na kasi a delam si to na dva dny dopredu...varim hlavne z bio zeleniny ale dam i mrazenou...je to vzdycky podle toho co doma najdu :grinning:
13. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi, ale to my chápeme, žes to měla těžký, si pamatuju jaks v červnu byla hotová až jsem se bála jak to zvládnu já...ale každé mimi je jiné, to druhé ti to třeba vynahradí a já se budu modlit aby nám se rodily jen hodné děti:slight_smile:))

Holky jdu kojit a pak péct, děkuju zase za rady, ještě mi písněte jak s tím rozdílem mlíčka v prsou a budu spoky a informovaná doaleluja:slight_smile:))
13. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ja ale uz druhy mit nebudu :grinning: Davidek mi naprosto staci,nechci druhy,je to muj milacek a muj zivot a po druhym netouzim
13. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef a jak dlouho to vaříš? Do měkka ?
13. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady na druhy mimco tipuju Petu a Ange jako prvni a v tesnym zavesu Monci,Sac a Cat :slight_smile:

Peti no ja to vzdycky ochutnam jestli je to uz mekky...a snazim se to varit co nejdyl,aby se to pak vsechno pekne rozmixovalo
13. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef díky moc tak jdu za Vítkem už se budí papa
13. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aa tady už se řeší druhé mimi, to jsou skoky..:slight_smile:)
13. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti nemas zac

nuki no me by fakt zajimalo kdy se tady rozjede druha vlna :grinning: a jsem zvedava kdo ji zacne
13. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi: no někdy to může být jen se nadějeme..:slight_smile:)))
13. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus bambus matky :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máte? :slight_smile:
díky za rady ohledně nákupu v lékárně... už jsem to PROSTEJ poslala na mobil :slight_smile:

teda já na druhý mimčo ještě nikoho netipuju... :slight_smile:)) a já bych chtěla druhý tak ve třech letech Kubulky :slight_smile: ale se uvidí dle situacce.... jako v situaci jako je tahle, by člověk mít děti snad ani neměl... ale to jsme nemohli tušit, jak moc nás ovlivní krize... a navíc vždycky se může stát něco, s čím člověk absolutně nepočítá...
13. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak sem to poslala tak se malá hned vzbudila :grinning:
A co se divím papala i mrkvičku s tou bramborou a snědla celkem dost šikulka moje :dizzy_face:

Ef ty mi přeješ :grinning: Já s druhým mimčem určo dloouho počkám :slight_smile:

Jinak vaří z naší zeleninky a ve vodě..a až je to úplně měkoučky tak pak to rozmačkám vidličkou. A přidávám jí teda do toho trochu mlíka
13. led 2010 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac: teda ty máš teda šikulku, asi slyšela, co dobrého ji chystáš..:slight_smile:))
13. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile: jdu vás dočíst...
13. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek