• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
jé MONCI ahoooj :slight_smile: jak se máte s Terezkou?

SAC je to šikulka!

EFI fakt myslíš, že se to už nezmění, že druhý díťátko nebude?
13. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci Ahojky :slight_smile:)) tak jak se vede ? .)))
13. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHooooj PRVUŠKY ....japa je? Konečně mám čas na vás juknout :slight_smile:
13. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jste se tu bavily o žehlení, já teda v šestinedělí žehlila plínky z obou stran (a to nelátkuju, jen dávám pod hlavičku nebo na kojení i osušky tetra s obou stran), teď žehlím plínky a osušky jen z jedný strany, a všechno oblečení Terez taky žehlím, no vlastně stejně jako naše oblečení...jediný co nežehlím jsou věci, který se nežehlí jako je flauš, jinak všechno ostatní jo :slight_smile:

PETI my s Terez chodíme taky na rehabilitaci, na vojtovku, protože má predilekci hlavičky doleva, ale už se jí to hoooodně zlepšilo, fakt to cvičení pomáhá :wink: já teda polohuju Teri od začátku, každou noc střídáme polohu na jednom a další noc na druhým boku :slight_smile:

CAT Denísek je hodňoučkej, ale ono to přejde :wink: má ještě žloutenku, Terez ji měla taky hodně vysokou, v porodce mi ji nosili jen na kojení, doma byla hrozně hodná a jakmile žloutenka ustoupila, už řádila a řádí jak černá ruka :grinning:
jinak s tím nastydnutím, já jsem teď taky nastydlá, malá už měla rýmu a to pořádnou, v noci jsem musela vytahovat vysavač a odsávat, teď chrmlám pěkně a říkám si, že buď to chytne nebo nebo ne, ale pokud kojíš, tak miminko má obranný látky, tudíž by virózu chytit neměl :wink: to mi říkala dětská dr...
13. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chichi.... tak já na druhé mimčo tipuju jako první sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: a víš, že to já taky, myslím, že ho budeš mít hodně brzo..:slight_smile:))) Ahojky:slight_smile:))
13. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo Zuzi bude první kandidátkou na druhý mimčo :grinning: :grinning: :grinning: my plánujeme druhý do 3 let, tzn. až bude Terez tak 1,5 roku tak se začínáme snažit :wink:
13. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe máme se fajne, dneska jsme byly u dětský, Terez měří 59 cm a váží 6100 g :dizzy_face: byly jsme tam hlavně kvůli tomu, že mi připadalo, že má nějaký ekzém, myslela jsem, že to bude atopický ekzém a naštěstí se to nepotvrdilo...ségry první holčička ho má, přitom ani jeden z rodičů není ekzematik a přitom to má :frowning2: a to si s ní ségra užila, to bych nechtěla a nikomu to nepřeju, teď je jí šest let, tak je to lepší....

Nuki, vede se nám krásně :sunglasses: a jak se ti těhulí?
13. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci: jo já se mám dobře..:slight_smile:)))
tak já už půjdu, mějte se krásně...:slight_smile:))
13. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo MONCI, tak to Terezce opravdu chutná s takovou váhou :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my na tom myslím budem s Kubou dost podobně .) teda spíš víc než podobně - to bude megavalibuk :slight_smile:)) :grinning:

mno jo ZUZI - taky tě tipuju jako první adeptku na druhý mimčo :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem teda přišla, všichni jsou pryč :unamused:

Nuki tak páááá

já jdu kojit...
13. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI... papa :dizzy_face:

MONCI.... jůů, to je Terezka už velká slečna :dizzy_face: A je dobře, že se ekzém nepotvrdil, já ho mám a nikomu bych to nepřála... jen se děsím, jestli to prcci zdědí..... chudáčci :unamused:
13. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši já zapomněla na kurz... :astonished:
13. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE.... hahahahaha... to je ta těhudemence.... já jí mám snad od začátku :sweat_smile: :grinning:
A stíháš ho ještě???
13. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, jj roste jak z vody :slight_smile: však to uvidiš brzy sama :wink:
jinak u toho ekzému je to tak, že u neatopiků je pravděpodobnost ekzému u dítěte 19%, při postžení jednoho z rodičů 60% a při postižení obou rodičů až 75% :unamused:to je děs :confounded:

Hehe japato že jsi zapomněla? :wink: :grinning:
13. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi včera jsem to študovala, jukni na tohe http://www.peceodite.cz/files/pro_odborniky/6_dil.pdf
13. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ty jsi dobra :grinning: :grinning: :grinning: a s tim druhym ditetem,nevim no,ale po druhym nijak extra netouzim :sweat_smile:

zuzi no jo vlastne to me nenapadlo,ze druhy budes mit jako prvni ty :grinning:

monci a Terezka uz je teda kus zensky :dizzy_face: a jsem rada,ze se ekzem nepotrvdil
13. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
doktorka mi poradila pár rad,aby to pak nepřerostlo v atop.....veškerý prádlo Terez nemáchat v ničem krom octa, pokud by prádlo smrdělo,tak ještě jednou přemáchnout v čistý vodě, každý kousek prádla přežehlit kvůli zničení bakterií, nemýt v žádné mycí emulzi ani dětským mýdlem, před koupáním stačí jakýmkoli olejíčkem natřít celý tělíčko (třeba Aviril) a pak lehce omýt ve vodě, kůže získá ochranný film, tudíž se nevysušuje, což je problém atopu...
13. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi ahoooj.....třeba tě to přejde a budete mít druhý co nevidět :wink:
13. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě mi dr říkala, že teď v zimě se dětská kůže (teda ne jenom dětská) hodně vysušuje, tudíž je potřeba hlavně ty miminka hodně mazat, já teda mažu Leniens mastičkou to mi dr pochválila, nejvíc prý promaže jemnou dětskou kůžičku Lenienska a pak ještě Indulona Baby, mazat třeba několikrát denně

PETI tu knížku, jak jsi sem dávala odkaz už jsem si objednala :wink: :dizzy_face:
13. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpím tady samomluvou, tak jdu něco aspoň připravit večeři restovaný jatýrka na cibulce mňamky :slight_smile:
13. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky MONCI za odkaz, přečtu si to.... ale teda 60%???? To je dost, ne?! Ale budu doufat v těch 40% že to nepodědí... já to zas až tak moc nemám, ale zima tomu fakt nepomáhá, to je pravda. A nej je to u moře!!!! Takže jestli se vám to objeví, hup šup k moři a cachtat a chachtat.
13. led 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi budu držet pěsti ať to vaše mimča nepodědí, jj moře je na to nej ségra byla u moře s malou v osmi měsících, ale aby to pomohlo na delší dobu, tak minimálně na 3 týdny...a taky prý pomáhají hodně hory
13. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, delší doba u moře, to je vončo... já jsem vždycky říkala, že jsem se narodila na blbém místě, moře miluju :slight_smile:

Mějte se krásně....letííííím domůůůů :dizzy_face:
13. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooooooooooj
13. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo?????

taky musim zitra pridat brucha :grinning: je uz poradny..

a jakpak se mate?
13. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem, spolu se řvoucí Amálkou

zase máme břichabol :frowning2: :frowning2:
13. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj amal..to je mi lito..nemate to teda jednoduchy vid
13. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo :frowning2: chuděrka, má to pravidelně odpoledne a večer to bříšenko :frowning2:

jsem teď četla nějakej a příspěvěk a tam měla holka v pasu normálně "mám jedno dítě" a jak je tam jméno, tak tam má napsáno "malá svina" :astonished: :astonished: :astonished:
13. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis marja co to je za zenskou?????!!!!!!!!!
13. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek