Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
eeefffaaa
13. led 2010
ahoj holky!!

amal to me mrzi s tim briskem??i kdyz vzkousis vsechno tak je to obcas stejne na nic vid 😞 a zkousela jsi uz tu rourku??

amal jj to uz jsem u ty holky taky cetla :-N a i jeji prispevky obcas stoji za to
carculka
13. led 2010
ahooj eff 😉
amallie
13. led 2010
carcul: čobolačka, no :-o

efi: příspěvky jsem nečetla, jen jeden, ale tohle mě dostalo

rourku nemám, ono to není tak hrozný snad, vždycky křičí, pak vyjde prd a je na chvíli klid, nahřívám jí bříško teplým a nechávám jí ležet bez plenky, to se jí líp kopká nožkama
carculka
13. led 2010
amal..a budete chodit na to plavani?
a cobolacka?-to jsem nikdy neslysela 😃
amallie
13. led 2010
plavání máme zítra!
carculka
13. led 2010
a prvni?
amallie
13. led 2010
prvni 😉
carculka
13. led 2010
jeeee tak to mi pak musis napsat jak se vam libilo
vendelinka1
13. led 2010
Ahoj holky,hlásím tak jsem po kontrole, všechno je v pohodě, miminko zdravé, tripply vyšly v pohodičce krásně a já se těším na příští týden na velký UTZ 🙂

Všechny moc zdravím a fičím ven s hafutama 🙂
luciebx
13. led 2010
ahojky holky taky se hlasim po delsi dobe.. mam ted prez tyden volno a mam tu kamaradku z cech takze furt nekde brouzdame. opet sme vyrazili na nakup a domu sem prisla s dvema bodyckama.. a jedny tehu riflicky pro me.. no krasne sedi a hned sem v nich dneska litala.. pritel jim rika tluste kalhoty.. haha mu rikam a kdo me asi tou tlustoskou udelal co? hihi...

vendelinko.. moooc gratuluju k vysledkum... my na ne jdeme az 19 unora.. takze uz jen 5 tydnu.. juchuu..
carculka
13. led 2010
vendel..gratuluju moooc 🙂
amallie
13. led 2010
carcul: to víš, že vám to popíšu 😉

Tak malá spinká, učím jí nekompromisně usínat v postýolce a zatím se mi to daří celkem 😉

Včera teda byl břichabool hroznej, to jsme jí s manželem uspávali v zavince v obýváku, ale dneska byl menší a sice se řevem, ale už spíme, vztekala se v postýlce, ale zazpívala jsem jí a usnula
snad se neprobudí, budíme jí až o půlnoci na krmení
carculka
13. led 2010
amal..a budite jo?a jak s tim kojenim to mas?
amallie
13. led 2010
O půlnoci budíme, neb by se stejně vzbudila. Tak dokud nejdeme spát. Ona se pak budí sama ve tři a v šest. S kojením to mám tak, že dopoledne kojím, jinak odsávám mlíko a tím jí krmím z flašky.
amallie
13. led 2010
Já se oloučím, dneska jsem slaměnka, tak se jdu najíst a půjdu se natáhnout k tv a pak šup na kutě 😉
carculka
13. led 2010
tak dobrou amal a zitra si to uzijte 😉
hehenaautor
13. led 2010
hoooj ženy... 🙂)) tak jsme to "stihli", přišli jsme o 15 minut později, ale dobrý 🙂 ten minulej týden se mi líbil víc, dneska to vedla jiná PA a příště to bude výst zase tahle, tam myslím budeme víc probírat úlevový polohy při porodu a masírování a tak... tož jsem zvědavá... ale jak jsme letěli, tak mě pak na kurzu dobrou půl hodinu bolelo břicho... no jsme fakt magoři 🙂)) 😃 😃 😃
cat79
13. led 2010
...tak tu byli naši i ségrušky, měli jsme mooc ňaminek a hráli jsme si s denískem, zase byl zlatej a pak vypil 80ml, šikulka a vážil oblečený 3500g, jupí, to je rekordíček🙂)

Amal vy už jdete plavat?Já chci až od 6měsíců, páč v týhle zimě je to o hubu, kamarádka měla mimi loni a chodili a měl z toho zápal plic😞((auto nepředtopíš a po tom koupání jsou rozhicovaní.......no nevím😞

...no a žádná jste mi neodpověděla na můj dotaz s tim rozdílným množstvím mlíčka v prsou...tak nic😞(((

Pro dnešek vypínám, nic nestíhám🙂))pc je žrout času🙂)ale mamka mě dneska naučila výborné recepty, tak se teď budu věnovat gastronomii🙂)hihihih

Dobrou a zítra papa
baeszinka
13. led 2010
Ahojky holky,nestíhám dočítat,jen mrkám na poslední příspěvky 😉

CAT,já ti odpovídala a myslím,že nás bylo i víc..mě se taky tvoří v jednom prsu víc mlíka než v druhým 😉

Jinak u nás se chodí plavat až od šesti měsíců,ale ani já nevím,jestli budem chodit,protože dost dětí je z toho pak nemocných :-|

No,já zase mizím,manža mi krade pc 😉 tak papapapa
prosteja
13. led 2010
dobrý večer všem přeju.... manžel mi odešel na kutě, tak jdu zkusit dočíst, pak přidám i pupíno 😉
prosteja
13. led 2010
tak než jsem dočetla, tak jsem půlku věcí zapomněla 😃 ale neprobíralo se nic extra důležitýho...

holky všem moc děkuju za rady ohledně té lékárny a HEHENCE zvlášť velký díky, že mi napsala na mobil.... teď by mi to bylo fakt k ničemu, musela bych tam letět znovu :-N

jinak jsem teda koupila 2 balíky porodnických vložek, spíš pro sichr, v Krči jich je prý fůra, takže to jen tak pro jistotu..... pak jsem vzala síťovaný kalhotky, mám snad TENA a musím říct super holky, fakt příjemnej matroš, jak píše HEHE takový jakoby s nohavičkou.... stály teda majlant, ale jiný neměli no..... vzala jsem si maliník (konečně), fenyklovej čajík doma máme..... pak jsem koupila bepanthen a ten líh a vzala jsem ještě nějakou mastičku snad PUPÍK se to jmenuje, doporučila mi to lékárnice, že si to maminky chválí... tak uvidím..... nakonec jsem vzala i ten SAB SIMPLEX, rektální rourku a úplně obyč odsávačku, to mi poradila kámoška, že je prý nejlepší.......
prosteja
13. led 2010
jo a ještě jsem byla v drogerii, tak tam jsem vzala ubrousky na intimní hygienu i gel a ještě i chrániče na bradavky, pro jistotu, za 40,-.... četla jsem, že tu hodně z vás mělo popraskané bradavky, tak si říkám, štěstí přeje připraveným 😃

a mám i kojo podprdy... v akci, z TCHIBO obchodu, super materiál, jedna stála 199,-...... vyzkoušela jsem si je a fakt parádní, tak jsem vzala zrovna 2 a mám to z krku 😉 jen škoda, že měli jen bílý..... ale mrkala jsem v jiných obchodech a barevný měli snad jen v MOTHERCARE a ty byly nekřesťansky drahý :-N
prosteja
13. led 2010
tak a já jdu vložit to foto...... jinak máme zase cenťák přes bříško nahoru.... takže už 102 cm 😉
prosteja
13. led 2010
tak koho to zajímá, tak tu můj balonek 😃 : http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/
hehenaautor
13. led 2010
PROSTEJ ahooooooooj 🙂

tak v TCHIBU čoveče mají kojo práskandy a za tyhle peníze??? 🙂 ))) páááni já tam asi zítra naběhnu 🙂

a já mám přes pupíno 103 🙂 veduuuu 😃 😃 😃 dle MS dneska začínám 35. týden 😃 😃 😃
prosteja
13. led 2010
HEHE ahojda.... akorát mrkám, jestli tu ještě někdo je.......... no do toho TCHIBA ale zajdi fakt hned, je to totiž akce, která už trvá od minulýho týdne... 😉 mě fakt vyhovují....
prosteja
13. led 2010
a jsi o týden a tím pádem o cenťák dál 😃
prosteja
13. led 2010
chtěla jsem se vydat na kutě, ale vzdávám to, prcek má opět disko, tak jako každý večer za posledních pár dnů.... jdu si lehnout, že usnu a on začne řádit 8-(
hehenaautor
13. led 2010
PROSTEJ parááádní domeček... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
prosteja
13. led 2010
HEHE díky x-) já nemám doma pořádný velký zrcadlo, vždycky se vidím tak blbě, tak jsem se dneska jak blb prohlížela v tom TCHIBU 😃 😃 😃 a přijde mi hrozně velký 😃

Začni psát odpověď...

Odešli