• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj holky!!

amal to me mrzi s tim briskem??i kdyz vzkousis vsechno tak je to obcas stejne na nic vid :frowning2: a zkousela jsi uz tu rourku??

amal jj to uz jsem u ty holky taky cetla :sweat_smile: a i jeji prispevky obcas stoji za to
13. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj eff :wink:
13. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: čobolačka, no :astonished:

efi: příspěvky jsem nečetla, jen jeden, ale tohle mě dostalo

rourku nemám, ono to není tak hrozný snad, vždycky křičí, pak vyjde prd a je na chvíli klid, nahřívám jí bříško teplým a nechávám jí ležet bez plenky, to se jí líp kopká nožkama
13. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..a budete chodit na to plavani?
a cobolacka?-to jsem nikdy neslysela :grinning:
13. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
plavání máme zítra!
13. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prvni?
13. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvni :wink:
13. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee tak to mi pak musis napsat jak se vam libilo
13. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím tak jsem po kontrole, všechno je v pohodě, miminko zdravé, tripply vyšly v pohodičce krásně a já se těším na příští týden na velký UTZ :slight_smile:

Všechny moc zdravím a fičím ven s hafutama :slight_smile:
13. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky taky se hlasim po delsi dobe.. mam ted prez tyden volno a mam tu kamaradku z cech takze furt nekde brouzdame. opet sme vyrazili na nakup a domu sem prisla s dvema bodyckama.. a jedny tehu riflicky pro me.. no krasne sedi a hned sem v nich dneska litala.. pritel jim rika tluste kalhoty.. haha mu rikam a kdo me asi tou tlustoskou udelal co? hihi...

vendelinko.. moooc gratuluju k vysledkum... my na ne jdeme az 19 unora.. takze uz jen 5 tydnu.. juchuu..
13. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel..gratuluju moooc :slight_smile:
13. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: to víš, že vám to popíšu :wink:

Tak malá spinká, učím jí nekompromisně usínat v postýolce a zatím se mi to daří celkem :wink:

Včera teda byl břichabool hroznej, to jsme jí s manželem uspávali v zavince v obýváku, ale dneska byl menší a sice se řevem, ale už spíme, vztekala se v postýlce, ale zazpívala jsem jí a usnula
snad se neprobudí, budíme jí až o půlnoci na krmení
13. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..a budite jo?a jak s tim kojenim to mas?
13. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
O půlnoci budíme, neb by se stejně vzbudila. Tak dokud nejdeme spát. Ona se pak budí sama ve tři a v šest. S kojením to mám tak, že dopoledne kojím, jinak odsávám mlíko a tím jí krmím z flašky.
13. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se oloučím, dneska jsem slaměnka, tak se jdu najíst a půjdu se natáhnout k tv a pak šup na kutě :wink:
13. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou amal a zitra si to uzijte :wink:
13. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoooj ženy... :slight_smile:)) tak jsme to "stihli", přišli jsme o 15 minut později, ale dobrý :slight_smile: ten minulej týden se mi líbil víc, dneska to vedla jiná PA a příště to bude výst zase tahle, tam myslím budeme víc probírat úlevový polohy při porodu a masírování a tak... tož jsem zvědavá... ale jak jsme letěli, tak mě pak na kurzu dobrou půl hodinu bolelo břicho... no jsme fakt magoři :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak tu byli naši i ségrušky, měli jsme mooc ňaminek a hráli jsme si s denískem, zase byl zlatej a pak vypil 80ml, šikulka a vážil oblečený 3500g, jupí, to je rekordíček:slight_smile:)

Amal vy už jdete plavat?Já chci až od 6měsíců, páč v týhle zimě je to o hubu, kamarádka měla mimi loni a chodili a měl z toho zápal plic:frowning2:((auto nepředtopíš a po tom koupání jsou rozhicovaní.......no nevím:frowning2:

...no a žádná jste mi neodpověděla na můj dotaz s tim rozdílným množstvím mlíčka v prsou...tak nic:frowning2:(((

Pro dnešek vypínám, nic nestíhám:slight_smile:))pc je žrout času:slight_smile:)ale mamka mě dneska naučila výborné recepty, tak se teď budu věnovat gastronomii:slight_smile:)hihihih

Dobrou a zítra papa
13. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,nestíhám dočítat,jen mrkám na poslední příspěvky :wink:

CAT,já ti odpovídala a myslím,že nás bylo i víc..mě se taky tvoří v jednom prsu víc mlíka než v druhým :wink:

Jinak u nás se chodí plavat až od šesti měsíců,ale ani já nevím,jestli budem chodit,protože dost dětí je z toho pak nemocných :unamused:

No,já zase mizím,manža mi krade pc :wink: tak papapapa
13. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer všem přeju.... manžel mi odešel na kutě, tak jdu zkusit dočíst, pak přidám i pupíno :wink:
13. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak než jsem dočetla, tak jsem půlku věcí zapomněla :grinning: ale neprobíralo se nic extra důležitýho...

holky všem moc děkuju za rady ohledně té lékárny a HEHENCE zvlášť velký díky, že mi napsala na mobil.... teď by mi to bylo fakt k ničemu, musela bych tam letět znovu :sweat_smile:

jinak jsem teda koupila 2 balíky porodnických vložek, spíš pro sichr, v Krči jich je prý fůra, takže to jen tak pro jistotu..... pak jsem vzala síťovaný kalhotky, mám snad TENA a musím říct super holky, fakt příjemnej matroš, jak píše HEHE takový jakoby s nohavičkou.... stály teda majlant, ale jiný neměli no..... vzala jsem si maliník (konečně), fenyklovej čajík doma máme..... pak jsem koupila bepanthen a ten líh a vzala jsem ještě nějakou mastičku snad PUPÍK se to jmenuje, doporučila mi to lékárnice, že si to maminky chválí... tak uvidím..... nakonec jsem vzala i ten SAB SIMPLEX, rektální rourku a úplně obyč odsávačku, to mi poradila kámoška, že je prý nejlepší.......
13. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem byla v drogerii, tak tam jsem vzala ubrousky na intimní hygienu i gel a ještě i chrániče na bradavky, pro jistotu, za 40,-.... četla jsem, že tu hodně z vás mělo popraskané bradavky, tak si říkám, štěstí přeje připraveným :grinning:

a mám i kojo podprdy... v akci, z TCHIBO obchodu, super materiál, jedna stála 199,-...... vyzkoušela jsem si je a fakt parádní, tak jsem vzala zrovna 2 a mám to z krku :wink: jen škoda, že měli jen bílý..... ale mrkala jsem v jiných obchodech a barevný měli snad jen v MOTHERCARE a ty byly nekřesťansky drahý :sweat_smile:
13. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a já jdu vložit to foto...... jinak máme zase cenťák přes bříško nahoru.... takže už 102 cm :wink:
13. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koho to zajímá, tak tu můj balonek :grinning: : http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/
13. led 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ahooooooooj :slight_smile:

tak v TCHIBU čoveče mají kojo práskandy a za tyhle peníze??? :slight_smile: ))) páááni já tam asi zítra naběhnu :slight_smile:

a já mám přes pupíno 103 :slight_smile: veduuuu :grinning: :grinning: :grinning: dle MS dneska začínám 35. týden :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ahojda.... akorát mrkám, jestli tu ještě někdo je.......... no do toho TCHIBA ale zajdi fakt hned, je to totiž akce, která už trvá od minulýho týdne... :wink: mě fakt vyhovují....
13. led 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsi o týden a tím pádem o cenťák dál :grinning:
13. led 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem se vydat na kutě, ale vzdávám to, prcek má opět disko, tak jako každý večer za posledních pár dnů.... jdu si lehnout, že usnu a on začne řádit :rolling_eyes:
13. led 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ parááádní domeček... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE díky :dizzy_face: já nemám doma pořádný velký zrcadlo, vždycky se vidím tak blbě, tak jsem se dneska jak blb prohlížela v tom TCHIBU :grinning: :grinning: :grinning: a přijde mi hrozně velký :grinning:
13. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek