• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
to jsem fakt zvědavá ženo, kdy začneme rodit... dneska jak jsem dobíhala ten kurz, tak jsem si pak myslela, že už to bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zajdu tam zítra, hurá... je tady na čerňáku v centru, tak snad je tam budou mít... a při tý příležitosti si tam dám zase dobrou nekávičku a něco sladkýho... a mají tam pravou šlehačku... slint :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

ten chránič na bradavky asi není marnej... taky pořídím... :dizzy_face:
13. led 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak HEHE mrkala jsem na ty kojo podprdy i v CA a mají za 500,- jsou tam 2 úplně stejný a nic moc teda.... úplně obyč bavlna a ještě mají jakoby příčně přes prsa šev :confounded: to se mi nelíbilo, takže jsem ani nezkusila.... jinak asi dobré budou mít v tom MOTHERCARE, ale tam jedna stojí 1000,- :wink: tak jen pro info, abys věděla, co kde mají :wink:
13. led 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já taky na TCHIBU ulítávám :grinning: :grinning: ale tentokrát jsem si tam nic nedala, nebyl jaksi čas, už mě pěkně bolelo bříško, jak jsem celej den chodila :frowning2: ....... no jinak jsem četla, jak jsi zapomněla na kurz, těhule jedna zapomnětlivá :grinning: hlavně, že jste to stihli... :wink: a jsem teda taky zvědavá kdy budeme rodit.... já si ještě teď večer nakonec přes mimibazar objednala ještě 2 kojo košilky na spaní, tak jak dojdou, začnu balit tašku.... už mi zbývají jen pantofle na sprchy :grinning:

ten chránič bude možná na nic, ale za 40,- mi přišlo, že pro sichr ho mít můžu.... no ale mají to na velikosti a já tam stála a říkala si, kruci, jak to mám odhadnout :grinning: nakonec jsem vzala S a řekla bych, že dobrý :wink:
13. led 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mě se kupodivu v zrcadle v koupelně zdá dobrý... vlastně ve všech zrcadlech, jako jo už je velký, ale nepříde mi to až tak strašidelný... ale na fotce... uf - to je vždycky hroznej mazec... prostě jak tomu chybí ten poslední rozměr a ta fotka působí strašně ploše, do toho třeba blbý osvětlení :slight_smile:))) tak se pak strašně leknu :grinning: :grinning: :grinning:

já se furt chystám na focení pupíku - jako domácí hokusy pokusy... :slight_smile:)) jsem zvědavá, jestli to zmákneme :slight_smile:))

jo a hurááá - máme připravenou objednávku ke kočárku v malvíku (a ještě další věci jako hřeben, teploměr a tak), ále ještě jim chybí taška na rukojeť... ta nějako trvá...
mno pak už myslím jen vyřešit autosedačku a půjčit monitor dechu a je to! :slight_smile:)) :grinning:
13. led 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem chtěla pogratulovat k těm plínám, četla jsem, že už odrazily a paní ti dala 3 procenta slevu :grinning: :grinning: :grinning: tak super :wink:

taky mi ještě chybí teploměr a hřeben a nůžky kulaté a tak, ale to už zmáknu v DM snad :wink: ..... a je super, že už to máte taky nachystaný HEHE, fakt už to může za chvíli přijít, tak musíme hlásit připravenost :grinning:
13. led 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ten chránič nám minule doporučovali i na kurzu... takže k něčemu to snad bude, ale lépe když by to nebylo třeba že jo :slight_smile:)) :wink: :dizzy_face:

díky moc za průzkum - půjdu teda jen do Tchiba a pak bych možná ještě zkusila HM, kdyby náhodou...

PROSTEJ a taky mi dneska dovalily ty plíny :slight_smile:)) a dostala jsem slevu - 3% :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten monitor dechu si říkám, že asi vyřeším až po porodu,než přijedu z porodky, tak ho manža může vyzvednout.... maximálně tam zavolám, jestli jich mají dost, jestli to není problém.... a tu autosedajdu HEHE to už by chtělo čoveče, aby jste měli v čem prďolu přivést domů :wink:
13. led 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno vidíš... užs to dočetla :slight_smile:))

jjj.. taky jsem ráda.. ještě tu autosedajdu a budu mít klid... ten monitor se dá sehnat i po porodu, ale nevím v čem bysme prcka převezli z porodky a pak hned k dr. :slight_smile:) bych chtěla tu Cybex Aton...
13. led 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
telepatie :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v HM jsem nebyla HEHE.... tak to můžeš ještě zkusit tam... já vzala ty 2 v TCHIBU a říkám si, že když budu dlouho plně kojit, tak dokoupit pak třeba černou nebo jinej vzor nebo typ můžu vždycky.... a ten chránič, no já tu čtu dost, že holky měly rozpraskaný bradavky, tak si říkám, že za 40,- fakt nic nedám, můžu být nachystaná a kdyby to jen trošku pomohlo, tak taky dobře :wink:
14. led 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi tak HEHE, telepatie :grinning: :grinning: :grinning:

jj, ta autosedajda je určo důležitější.... :wink: tak snad to brzo dořešíte, vím, že jsi říkala, že to nějak manža přes známýho zařizoval....
14. led 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj zařizoval, ale je to tak napůl huby mi příde... oni nemají moc čas, tak je třeba to hlídat a uhánět... si myslím, že bych udělala líp, kdybych to rovnou objednala z netu :slight_smile:))) :grinning:
14. led 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj taky myslím, že dvě podprsky stačí a pak se uvidí, člověk nikdy neví, jak se mu nalejou prsa a jak dlouho bude kojit, jak píšeš...
14. led 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je švanda, oba s manžou sedíme u kompu, klafeme, já ještě procházím mejly, on sepisuje něco sáhodlouhýho a jedinej, kdo je v ložnici je pejska... :slight_smile:)) se sebrala a šla nahoru :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a jaký mají objednací lhůty na netu? :wink:

jinak závidím, že trávíte s manžou takhle hodně času.... to ten můj je už od desíti v pelechu :sweat_smile: no není se čemu divit, když po páté ráno vstává....
14. led 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pejska to vyřešila nejlíp :grinning: já bych šla taky, ale to by se ten náš mrňous nesměl takhle mlít...... :rolling_eyes: že má nejvíc elánu a energie takhle v noci :grinning: doufám, že to nebude takhle i po porodu :sweat_smile:
14. led 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jj... i když spolu pracujeme, a že bylo už vypjatých situací hodně, tak si málokdy lezeme na nervy... kéž by ta firma šlapala a šlo to takhle udržet ještě pár let...

vůbec netuším jaký mají objednací lhůty... ale kdybych to tušila, tak jsem to objednala už někdy na začátku listopadu...
14. led 2010 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj po porodu bude všechno jinak :slight_smile:)) to už pro něj bude jinej svět s jiným rytmem :slight_smile: :wink:
14. led 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jsem mrkala po delší době na tu tabuli naši a kruci my už jsme fakt na řadě :astonished:
14. led 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE je to fakt hezký, že vám to tak klape..... my se vidíme jen odpoledne... ale zase když vidím, že někomu chodí manžel až v 8 domů.... tak si říkám, zaplaťpánbůh, že mám co mám :sweat_smile:

já musím říct, že jsem ráda, že tu sedajdu máme doma.... říkám si, že kočárek, ten může počkat, v tomhle počasí se stejně moc ven nedá, ale nějak mimi dopravit domů musím.... jinak u těch maxi cosi je myslím 6 týdnů :wink:

a doufám, že s těmi rytmy máš pravdu :grinning:
14. led 2010 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, prďola se trošku zklidnil, tak zkusím jít do hajan.... s takovou budu zítra vstávat v poledne :grinning:

tak HEHE dobrou noc všem 3 :dizzy_face:
14. led 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nooo.. to je masakr cooo... furt jsem byli vzadu, uprostřed a nejdou se tu tak krásně rodilo a my skoro vedem tabulku :slight_smile:)) hrůůůza... :D :grinning: :grinning: :grinning:

souhlas... taky jsme se jednu dobu vídali pomalu jen o víkendu :slight_smile:)) skončili jsme v práci v 9, pak jeli rychle něco pokoupit a padli za vlast... vůbec ten první rok byl maso... když manža nastoupil do nový práce, tak jsem ho asi skoro 4 měsíce neviděla, bo neustále někde jezdil.... někdy nebyl doma vůbec a jindy přijel třeba ve 4...
tohle je fakt krása!

i vááám brou :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno ženyyyyyyyyyyyy..:slight_smile:))
tak koukám, že jste večer vykecávaly a ted nikdo tady...) no jo jen pracující lid...)))
14. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko princezny :slight_smile:

téda tady zase někdo nemohl spát což :grinning:

Hoj Nuki :slight_smile:

Terísek je vzhůru, tak jdeme na ranní hygienu, za chvíli jsem tu :wink:
14. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky Monci: obě Vás moc zdravím..:slight_smile:))
14. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki Terísek taky posílá pozdrav :dizzy_face: koukám pěkně ti ty týdny přibývají, necháte si pak říct co to bude? :wink:
14. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tehulky a maminky.. tak se zase hlasime.. dneska nam nechumeli tak juchuuuu...
14. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci: díky, dohodli jsme se, že nebudeme chtít vědět co to je..:slight_smile:))

Luci: Ahojky:slight_smile:)) tak to je super, že nechumeli, už toho máte taky dost..:slight_smile:

tak já holky pomalu končím, protože musím mizet, jdu pracovat.. papa:slight_smile:))
14. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyholky jakpak se mate? :grinning:

prostej teda brisko paradni :wink:
14. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dnes jsem doma,maji mi privezt skrin do satny a postel pro malou nekdy ted..tak cekam..neco ete objednam pres net,pak naskladam veci do ty skrine a porovnam v satne a u maly...a pak zehlit se chystam...
14. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek