Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
13. led 2010
to jsem fakt zvědavá ženo, kdy začneme rodit... dneska jak jsem dobíhala ten kurz, tak jsem si pak myslela, že už to bude 😃 😃 😃 😃 😃

zajdu tam zítra, hurá... je tady na čerňáku v centru, tak snad je tam budou mít... a při tý příležitosti si tam dám zase dobrou nekávičku a něco sladkýho... a mají tam pravou šlehačku... slint 🙂)) 😃 😃 😃

ten chránič na bradavky asi není marnej... taky pořídím... x-)
prosteja
13. led 2010
jo jinak HEHE mrkala jsem na ty kojo podprdy i v CA a mají za 500,- jsou tam 2 úplně stejný a nic moc teda.... úplně obyč bavlna a ještě mají jakoby příčně přes prsa šev :-S to se mi nelíbilo, takže jsem ani nezkusila.... jinak asi dobré budou mít v tom MOTHERCARE, ale tam jedna stojí 1000,- 😉 tak jen pro info, abys věděla, co kde mají 😉
prosteja
13. led 2010
HEHE já taky na TCHIBU ulítávám 😃 😃 ale tentokrát jsem si tam nic nedala, nebyl jaksi čas, už mě pěkně bolelo bříško, jak jsem celej den chodila 😞 ....... no jinak jsem četla, jak jsi zapomněla na kurz, těhule jedna zapomnětlivá 😃 hlavně, že jste to stihli... 😉 a jsem teda taky zvědavá kdy budeme rodit.... já si ještě teď večer nakonec přes mimibazar objednala ještě 2 kojo košilky na spaní, tak jak dojdou, začnu balit tašku.... už mi zbývají jen pantofle na sprchy 😃

ten chránič bude možná na nic, ale za 40,- mi přišlo, že pro sichr ho mít můžu.... no ale mají to na velikosti a já tam stála a říkala si, kruci, jak to mám odhadnout 😃 nakonec jsem vzala S a řekla bych, že dobrý 😉
hehenaautor
13. led 2010
PROSTEJ mě se kupodivu v zrcadle v koupelně zdá dobrý... vlastně ve všech zrcadlech, jako jo už je velký, ale nepříde mi to až tak strašidelný... ale na fotce... uf - to je vždycky hroznej mazec... prostě jak tomu chybí ten poslední rozměr a ta fotka působí strašně ploše, do toho třeba blbý osvětlení 🙂))) tak se pak strašně leknu 😃 😃 😃

já se furt chystám na focení pupíku - jako domácí hokusy pokusy... 🙂)) jsem zvědavá, jestli to zmákneme 🙂))

jo a hurááá - máme připravenou objednávku ke kočárku v malvíku (a ještě další věci jako hřeben, teploměr a tak), ále ještě jim chybí taška na rukojeť... ta nějako trvá...
mno pak už myslím jen vyřešit autosedačku a půjčit monitor dechu a je to! 🙂)) 😃
prosteja
13. led 2010
jo a ještě jsem chtěla pogratulovat k těm plínám, četla jsem, že už odrazily a paní ti dala 3 procenta slevu 😃 😃 😃 tak super 😉

taky mi ještě chybí teploměr a hřeben a nůžky kulaté a tak, ale to už zmáknu v DM snad 😉 ..... a je super, že už to máte taky nachystaný HEHE, fakt už to může za chvíli přijít, tak musíme hlásit připravenost 😃
hehenaautor
13. led 2010
PROSTEJ ten chránič nám minule doporučovali i na kurzu... takže k něčemu to snad bude, ale lépe když by to nebylo třeba že jo 🙂)) 😉 x-)

díky moc za průzkum - půjdu teda jen do Tchiba a pak bych možná ještě zkusila HM, kdyby náhodou...

PROSTEJ a taky mi dneska dovalily ty plíny 🙂)) a dostala jsem slevu - 3% 🙂)) 😃 😃 😃
prosteja
13. led 2010
ten monitor dechu si říkám, že asi vyřeším až po porodu,než přijedu z porodky, tak ho manža může vyzvednout.... maximálně tam zavolám, jestli jich mají dost, jestli to není problém.... a tu autosedajdu HEHE to už by chtělo čoveče, aby jste měli v čem prďolu přivést domů 😉
hehenaautor
13. led 2010
mno vidíš... užs to dočetla 🙂))

jjj.. taky jsem ráda.. ještě tu autosedajdu a budu mít klid... ten monitor se dá sehnat i po porodu, ale nevím v čem bysme prcka převezli z porodky a pak hned k dr. 🙂) bych chtěla tu Cybex Aton...
hehenaautor
13. led 2010
telepatie 😃 😃 😃
prosteja
13. led 2010
jo v HM jsem nebyla HEHE.... tak to můžeš ještě zkusit tam... já vzala ty 2 v TCHIBU a říkám si, že když budu dlouho plně kojit, tak dokoupit pak třeba černou nebo jinej vzor nebo typ můžu vždycky.... a ten chránič, no já tu čtu dost, že holky měly rozpraskaný bradavky, tak si říkám, že za 40,- fakt nic nedám, můžu být nachystaná a kdyby to jen trošku pomohlo, tak taky dobře 😉
prosteja
13. led 2010
no asi tak HEHE, telepatie 😃 😃 😃

jj, ta autosedajda je určo důležitější.... 😉 tak snad to brzo dořešíte, vím, že jsi říkala, že to nějak manža přes známýho zařizoval....
hehenaautor
13. led 2010
jj zařizoval, ale je to tak napůl huby mi příde... oni nemají moc čas, tak je třeba to hlídat a uhánět... si myslím, že bych udělala líp, kdybych to rovnou objednala z netu 🙂))) 😃
hehenaautor
13. led 2010
jj taky myslím, že dvě podprsky stačí a pak se uvidí, člověk nikdy neví, jak se mu nalejou prsa a jak dlouho bude kojit, jak píšeš...
hehenaautor
13. led 2010
to je švanda, oba s manžou sedíme u kompu, klafeme, já ještě procházím mejly, on sepisuje něco sáhodlouhýho a jedinej, kdo je v ložnici je pejska... 🙂)) se sebrala a šla nahoru 😃 😃 😃
prosteja
13. led 2010
HEHE a jaký mají objednací lhůty na netu? 😉

jinak závidím, že trávíte s manžou takhle hodně času.... to ten můj je už od desíti v pelechu :-N no není se čemu divit, když po páté ráno vstává....
prosteja
13. led 2010
a pejska to vyřešila nejlíp 😃 já bych šla taky, ale to by se ten náš mrňous nesměl takhle mlít...... 8-( že má nejvíc elánu a energie takhle v noci 😃 doufám, že to nebude takhle i po porodu :-N
hehenaautor
13. led 2010
PROSTEJ jj... i když spolu pracujeme, a že bylo už vypjatých situací hodně, tak si málokdy lezeme na nervy... kéž by ta firma šlapala a šlo to takhle udržet ještě pár let...

vůbec netuším jaký mají objednací lhůty... ale kdybych to tušila, tak jsem to objednala už někdy na začátku listopadu...
hehenaautor
13. led 2010
neboj po porodu bude všechno jinak 🙂)) to už pro něj bude jinej svět s jiným rytmem 🙂 😉
prosteja
13. led 2010
HEHE jsem mrkala po delší době na tu tabuli naši a kruci my už jsme fakt na řadě :-o
prosteja
13. led 2010
HEHE je to fakt hezký, že vám to tak klape..... my se vidíme jen odpoledne... ale zase když vidím, že někomu chodí manžel až v 8 domů.... tak si říkám, zaplaťpánbůh, že mám co mám :-N

já musím říct, že jsem ráda, že tu sedajdu máme doma.... říkám si, že kočárek, ten může počkat, v tomhle počasí se stejně moc ven nedá, ale nějak mimi dopravit domů musím.... jinak u těch maxi cosi je myslím 6 týdnů 😉

a doufám, že s těmi rytmy máš pravdu 😃
prosteja
13. led 2010
no nic, prďola se trošku zklidnil, tak zkusím jít do hajan.... s takovou budu zítra vstávat v poledne 😃

tak HEHE dobrou noc všem 3 x-)
hehenaautor
13. led 2010
nooo.. to je masakr cooo... furt jsem byli vzadu, uprostřed a nejdou se tu tak krásně rodilo a my skoro vedem tabulku 🙂)) hrůůůza... 😃 😃 😃 😃

souhlas... taky jsme se jednu dobu vídali pomalu jen o víkendu 🙂)) skončili jsme v práci v 9, pak jeli rychle něco pokoupit a padli za vlast... vůbec ten první rok byl maso... když manža nastoupil do nový práce, tak jsem ho asi skoro 4 měsíce neviděla, bo neustále někde jezdil.... někdy nebyl doma vůbec a jindy přijel třeba ve 4...
tohle je fakt krása!

i vááám brou 🙂) x-) x-) x-)
nuki
14. led 2010
Krásné ráno ženyyyyyyyyyyyy..🙂))
tak koukám, že jste večer vykecávaly a ted nikdo tady...) no jo jen pracující lid...)))
moncicak3
14. led 2010
Dobré ránko princezny 🙂

téda tady zase někdo nemohl spát což 😃

Hoj Nuki 🙂

Terísek je vzhůru, tak jdeme na ranní hygienu, za chvíli jsem tu 😉
nuki
14. led 2010
Ahoky Monci: obě Vás moc zdravím..🙂))
moncicak3
14. led 2010
Nuki Terísek taky posílá pozdrav x-) koukám pěkně ti ty týdny přibývají, necháte si pak říct co to bude? 😉
luciebx
14. led 2010
dobre ranko tehulky a maminky.. tak se zase hlasime.. dneska nam nechumeli tak juchuuuu...
nuki
14. led 2010
Monci: díky, dohodli jsme se, že nebudeme chtít vědět co to je..🙂))

Luci: Ahojky🙂)) tak to je super, že nechumeli, už toho máte taky dost..🙂

tak já holky pomalu končím, protože musím mizet, jdu pracovat.. papa🙂))
carculka
14. led 2010
ahojkyholky jakpak se mate? 😃

prostej teda brisko paradni 😉
carculka
14. led 2010
jojo dnes jsem doma,maji mi privezt skrin do satny a postel pro malou nekdy ted..tak cekam..neco ete objednam pres net,pak naskladam veci do ty skrine a porovnam v satne a u maly...a pak zehlit se chystam...

Začni psát odpověď...

Odešli