• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Nuki jé to já bych nevydržela nevědět co čekáme :slight_smile:

Ahoj Luci :slight_smile: panečku taky ti ty týdny lezou pěkně nahoru což a vy si necháte říct pohlaví?

Prostej teda to už je pořádná vilka pro mimčo :wink: :grinning:

Holky maminy, mám dotaz pro ty co ještě plně kojíte, tuším, že Ange, Peti a Bae, dáváte svým ratolestem už popíjet čajíky?
14. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Car :slight_smile: taky mě čeká žehlení, práce, která mě neba, ale sama se neudělá no :unamused: :grinning:
14. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj monci :wink:
14. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

Jéé žehlení,to taky nemám ráda..a taky tu mám horu prádla :unamused:
Jinak já čajík dávala-fenyklovej na prdíky,ale pak jsem zase někde četla,že když se plně kojí,čaje se dávat nemají,tak už radši nedávám .
14. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky Bae :slight_smile: fenyklovej čajík piju 3x denně a naše holubička po něm prdí jak o život :grinning: takže teda čajíky nedávat....
14. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae teda ta poslední fotečka Kryštůvka je náááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten je tak krásnej :dizzy_face:
14. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho taky pila,ale efekt žádnej,tak jsem koupila ten fenyklovej od hippu co je od 1 týdne od narození a ten mu dávala...ale už teda asi dva měsíce ne..a naše doktorka taky říkala,že čaj ne..tak se tím řídím .Asi mají tekutin z mlíka až až :wink:
14. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bae...

holky kdy jste mely zbaleno do porodky?
14. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujem Monči,taky jsem zrovna koukala na fotečky Terezky a je to kočka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a hezky vám přibejvá,je vidět,že ji moc chutná :wink:
14. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul,já měla tak trochu zbaleno v tom 36TT,ale dobalovala jsem až někdy v tom 39.Protože doktor furt říkal,že to na porod není,další tejden že taky ne......tak jsem nikam nespěchala :slight_smile:
14. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mate obe krasny deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vubec se nam tu v prvosenkach rodii samy nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOJ PRVUŠKY :dizzy_face:

CAR... tak co hematologie? Dobrý? A jak se vlastně manžovi líbil župánek? :slight_smile:
14. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko žínky spanilé:slight_smile:))

Prostějko teeda to už je teda řádný domeček pro mimi:slight_smile:)
Holky to strašně rychle roste ty vaše pupunda..to snad ani neni možný!!!!!
A v pase máte už 34tt, teda to už můžete rodit klído za 2 týdny jako Svoja, co????

Já hlásím další klidnou noc a nakojeno 2x 90ml:slight_smile:))zlatý to synáček..hlavně ať mu to vydrží co nejdéle:slight_smile:)
Mé těhu kamarádky mají teda řvoucí miminka, takže je mi jich úplně líto:frowning2:((

Já už zase normálně pracuju, jak v cestovce tak v zážitkovce, je to na PC takže když malinkej spinká tak mailuju a telefonuju, super:slight_smile:))
14. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae aha, tak teda myslíš, že čajdu stačí zařadit až přestanu kojit ju? jj Terez chutná moc :dizzy_face: a moje mamka mě peskuje, že ji pořád kojím, ať se podívám na ségru, ta kojí z obou prsů tak 10 minut a malá je najedená, kdežto naše Téra jí z jednoho prsu třebas třičtvrtě hodiny, nechávám ji až se pustí sama, no a to se mojí mamce asi nelíbí :unamused: tak jsem jí řekla, že ona nekojí, tak ať mi do toho nekecá, že každý dítě je jiný :rolling_eyes:

Car já měla zabaleno měsíc a půl před porodem, kdyby to náhodou přišlo dřív :wink:
Ahojky holky :slight_smile:
tak jsme zpátky od Dr a moč je v pořádku :slight_smile: Ale říkala sestra, že se mu může ještě objevit vyrážka, mluvila na mě latinsky , ale myslím, že myslela šestou nemoc a jinak pokud Vítkovi bude líp tak ve středu na očkování :wink:
Jinak mám průjem od těch zoubků jak hrom :confounded:
ahooj Cat a Peti :slight_smile:

Cat teda to je paráda, že je malej tak hodnej a nechá tě pracovat :dizzy_face: já si teda taky nemůžu stěžovat, že by malá brečela, zlatý dítě, když to vezmu třeba oproti ségře....

Peti, chudák Vítek s průjmem :unamused: a brečí?
14. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem zvědavá na nás s těma zubama, Peti a jak jste poznali, že mu rostou zoubky?
14. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rostejko pravdu už máš kráásně velké bříško :slight_smile: Fakt Vám ty bříška krá¨sné závidím :dizzy_face:

Monci taky jsme neměla ráda, když mi někdo do toho kecal :frowning2: Ale mamka má pravdu :unamused:

Cat ty teda musíš pořád něo dělat :grinning:
14. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holkyy!!!

Teda mně by zajímalo čím to je, že některé mimča jsou hodné, jiné ne.. chtělo by to nějaký výzkum maminky a okolí od početí do porodu, jestli to má vliv :slight_smile: stresy, pocity, atd...

jinak cat teda ty jsi éro! Ale zase pokud to je taková práce co se dá dělat z domova tak proč ne, že? Navíc, když neposílají úřady mateřské vůbec včas :angry:
14. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi čajík teda nedávat-já ho teda nedávám.
Monci,koj jak dlouho chceš,já taky kojila dřív třeba 45 minut dokud se Krykry nepustil a teď kojíme třeba jen pět minut a už má dost :slight_smile: .Doktorka nás po šestidenělní prohlídce sprdla,že moc přibíráme,tak jsem dodržovala 3 hodiny mezi kojením,ale teď už na to kašlu,kojím třeba i po hoďce,jak malej chce.Včera jsme byli s kamarádkama v cukrárně a taky mi kecali do kojení,že kojím moc často,ale je to moje věc.Taky si do toho nenechám kecat :slight_smile:
14. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci já už je viděla od 3 měsíce(ne jen já) ale až teď se mu dostal přes dásnička :confounded: Ani moc nepláče,s ice teď hlídala segra, než jsme odvezla vzorek( 30 min) a poplakával,a le přijela sjme a už spinká :dizzy_face: A včera večer před koupáním měla taky záchcat ale odřihnul si pořádně a pak na chvilku usnul a byl zlatý , takže jako asi v klidu, podle toho co někde čtu
14. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem ještě omrkla pupíky carculky a hehenky a dětičky vás všech a teda dětičky nádherný, fakt prvosenkový princezničky a princátka:slight_smile:

A car, hehe a prostějka to už jsou pravý těhulky, i carcul se zakulatila:slight_smile:)hihihi, ale krásný máte bříška, fakt...včera jsem koukala na topstar a byla tam faltýnová s pupíčkem a mě se zastesklo, jak jsem si to valila kachním krokem ještě před 16ti dny.-))a te´d už mi prcek hajáv v postýlce.-))

Ale když na něj koukám, nechápu jak se tam v tom bříšku naskládat.-))hihihiihihhi

Petulko, jojo, já MUSÍM pořád akčnit, jinak by mě asi kleplo:slight_smile:)hihihihihihi
a to budu dnes dělat slepici na paprice a musím udělat i řízky, páč mi stárne maso:slight_smile:)hihihihihihi
14. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,tak ať jste brzy zdraví!!
14. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no jo, ale já když malou odtrhnu od prsu dřív tak brečí a chce ještě pít :frowning2: já volala laktační poradkyni a ta mi řekla, že ji mám nechat až se sama prsu pustí, protože ona se nenapije tak rychle kvůli tý zkrácený uzdičce na jazyku :frowning2: ta třičtvrtě hoďka z jednoho prsu je výjimka, jinak se většinou nadlábne do půl až třičtvrtě hoďky z obou prsů...
14. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat a ty jsi máš nějaký zvláštní pohon :grinning:

Monci já Vítkovi krom mléka nedávám nic jiného, ale třeba švagrová snad od porodnice dává čaj :unamused: Je to různé
14. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci vlastně jo , ona má chudina tu zkrácenou uzdičku m já jsme zapomněla , tak to asi jo :dizzy_face:

Baes dík
14. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci,tak to abych zacla vid-dnes jsem 34plus5...

cat..to je spravny takovej elan,tak at je malej dal zlaticko :wink: a kdy zacinate cvico?

peti..at je vam brzy lip
14. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo to tak prostě má.. ten přebytek energie, já mám záchvaty kdy jí mívám hodně a nevím co dřív a pak zase útlumové obdobíčko..
14. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Toltec :slight_smile: jj je to tím, v jaký pohodě je mamina v době těhu :dizzy_face:

jé Peti tak to začnu tak za 14 dní pokoukávat Terez po zoubkách :wink: a slintal Vítek hodně když se mu začínaly klubat? Terez začíná slintat jako blázen :grinning:

Bae taky dávám malý kdy si řekne, třebas i po hodině :wink: v noci se vzbudí okolo 1, pak okolo 5, chvilku blbne, pak usne a po 7 je vzhůru, chce pít, tak si cucne,zase usne a v 9 znovu, uděláme ranní hygienu, umyju jí obličejík, ručičky a zadeček (jako v Něžný náruči rodičů), nají se a zase spí :slight_smile:
14. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a ted už čajík dáváš nebo ještě ne?
14. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek