• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Car no já už bych být tebou začala balit, ono nikdy nevíš, podívej na Svoju :grinning:
14. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a pouzivate i ty kartacky na zoubky-jak je to ta sadicka ze se nejdriv masiruji ty dasnicky?
14. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to jsem se taky chtěla zeptat Car :grinning:
14. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá náš poklad je vzhůru, tak si jdem hrát :dizzy_face: tak zatímky se mějte krásně :sunglasses:
14. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já po zoubkách taky koukám,Kryštůfek slintá jak bernardýn a furt něco honí v pusince,ale zatím taky nic :slight_smile:
taky mizím :slight_smile:
monci pry to detickam pomaha ty kartacky..

tak zacnu balit tenhle tyden teda..ale ete pak budu muset asi doladit naky prezuvky a pan.do sprchy

tak se mejte holky a pozdravujte ty svy broucky :grinning:
14. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Vítek nějak moc neslintal :slight_smile: spí vůbec

monci pořád nedávám čaj :slight_smile:
14. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:tak jsem pár věcí zařídila a jde se zase kojit:slight_smile:

Holky mě už ty bradavky úplně hoří, bolí mě teda to 1. přisátí pak už to jde, ale to když zavbere tak musím zatnout zuby...mažu bepanthenem, ale nestačí se to zahojit:frowning2:kdybych vykojila i z toho levého 70ml, tak bych ta prsa střídala, ale takhle musím kojit z obou:frowning2:((nooo

Malej teda taky zatím neslintá:slight_smile:)
Jo a ty kartáčky na dásničky mě taky zajímají, ale v obchodech je na tom většinou napsáno +3m, ne????

Carcul šup hned si zabal, sichr je sichr:slight_smile:))já měla sbaleno myslím taky od 36tt:slight_smile:)né-li dřív:slight_smile:
14. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, zdravím všechny :dizzy_face: děkuju všem za pochvalu pupíčka :wink: .... noooo už je to sranda.....
14. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL se chystá balit tašku...... já už mám na hromadě naskládaný, co jsem nakoupila v drogerii a lékárně a k tomu přihodím jen ručník nějakej a pak ty kojo košilky, jak přijdou no a zbytek až začnu rodit :grinning: župan přezůvky a tak..... takže taška bude jakžtakž nachystaná..... a věci pro prcka nachystám manžovi do autosedajdy, aby to měl pohromadě, to jen čapne až pro nás pojede a doveze všechno :wink:
14. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen nakukuju....Cat já měla přesně co ty, bradavky šílená bolest, ale překonala jsem to a teď naprosto v pohodě, trvalo to u mě cca do měsíce a půl možná míň, nepamatuju si už přesně, bepanthenem jsem to pak už nemazala, protože se to fakt nestihne zhojit, chce to nastudovat techniku kojení...kojíš v sedě nebo v leže?
14. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..no tak se o vikendu do toho pustim a pristi tyden tem dobalim i zbytek..cat v cem si jela z porodky?na ten sesitej spodek?

no prostej asi bych to mla dat v nejblizsi dobe do kupy :sweat_smile:
14. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ty bolavý bradavky mě mrzí.... ty chrániče by třeba nepomohly?

CARCUL no já si říkám, že tam ani nic moc balit nebudu :grinning: v porodce mi prý všechno poskytnou, takže na prcka nepotřebuju nic, nouze o vložky prý není, ještě to berou ženský domů :grinning: a o plíny prý taky ne..... takže to tam vrznu do pytlíku jen pro jistotu nějakej ten kousek od vložek i plín a neřeším to, kdyžtak manža přiveze... a jinak kojo podprsky a košile, nějakej ten ručník, něco na mytí, přezůvky a asi něco do sprchy,nějaký pantofle, to budu teda muset koupit.... no a to bude asi tak všechno :grinning: ...... župan nabalím až v den odjezdu :grinning:
14. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantofle taky musim pokoupit :grinning:
14. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no CARCUL mě se rozpadají mírně přezůvky na doma, takže si koupím nový a zabalím do porodky a pak vyhodím ty co mám doma a bude..... no a do sprchy chci koupit něco obyč, možná i u ťongů nebo co a tam to někde u porodnice vyhodit, až půjdeme domů..... jinak nad ručníkem, uvažuju, že si vezmu jeden takovej horší, na ten spodek (ten třeba pak taky vyhodím) a pak nějakej normální, na utírání po koupeli :wink:
14. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a beres jednu osusku a rucnik taky jeden?holky mi dop.si vzit 2-3ty mensi rucniky
14. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si říkám CARCUL jednu pořádnou osušku, po sprše ať se mám do čeho utřít pořádně...... no a pak si říkám tak 2 nějaký obyč menší ručníky, právě na ten spodek :wink:
14. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak sem si to taky myslela ze to vemu :grinning:
14. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím CARCUL, že to bude stačit ne? když bych první den zjistila, že jsem zašpinila 2 ručníky a nestačí to, tak manža obratem ty obyč může další přivést..... já tam zase nechci jet s loďákem :grinning: oni to pak neradi vidí a já se jim ani nedivím :wink:
14. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončitaky myslím, že si ty bradavky zvyknou...mám tam už jako mozoly:slight_smile:)hihihihhi

Prostěj ty kloboučky nechci, je to pakárna..to pochopíš až to vyzkoušíš:slight_smile:))a bolí to stejně...jak je ten tlak jak malej saje

Moni kojím v sedě, mám na nohách polštářek a na tom malýho, ale teda neleží bokem ale je na zádíčkách a já mu tam ten prs ňák nastavím a on se krásně chytne a saje bez nádechů pusou, takže fajn, ale až bude víc držet hlavičku naučíme se to kojení na boku, aby měl ucho, rameno a bok v jedné přímce..jak to ukazují na dvd:slight_smile:))

Carcul jela jsem z porodky v tom v čem jsem tam přijela:slight_smile:))na sešitej spodek ty jednorázovky a 3 vložkjy:slight_smile:)
14. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile:
14. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT aha, to jsem nevěděla... s kojením nemám zkušenosti, takže neporadím.... ale doufám, že to brzo přejde :wink:

SVOJA ahoj :dizzy_face:
14. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji zdar:slight_smile:mám dotz:slight_smile:vážíte si kojení???Kolik malá vypije na jedno kojení a kolik z kterého prsíčka???Jo a máte tu správnou polohu nebo taky zatím spíš aby mimi krásně leželo a ty si můžeš zhuntovat záda a prs:slight_smile:)hihihi
Díky:slight_smile:

Prostěj jasan že nemůžeš vědět, ale nebude to dlouho trvat a budeš vědět vše z vlastní zkušenosti:slight_smile:)neboj
14. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT doufám, že o kojení toho budu hodně vědět z vlastní zkušenosti...... :grinning: tím myslím, že budu moct kojit... a počkej, pak se tu budu ptát na bolavý bradavky a ty mi budeš radit :grinning: :dizzy_face:

a já se na chvíli loučím holky, jdu naládovat pračku a odpočinout zádům a něco pojíst.... :dizzy_face:
14. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT nevazime, nemam tuseni kolik toho vypije, ale vzhledem k tomu, ze pribrala kilo, tak asi dost:slight_smile:))) jinak ja kojim bud v leze v posteli a nebo v sede- drzim si ji na predlokti, ruku mam podeprenou skrcenou nohou a sklanim se k ni trosku(coz je chyba, nebot to boli zada jak svina)

Kloboucky jsou na houby, teda podle meho...jsme to zkouseli v porodce jednou, jak jsme mely ty problemy a male z toho neslo moc sat, vypadalo to strasne jak chudak cumlala tu umelou hmotu a podle me to boli stejne...sle to je muj nazor.

JInak prvni prisati taky trosku zaboli, ale pak uz dobry...bradavky si zvyknou.
14. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky svoji :wink:
14. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj :slight_smile: ,
jen nakukuju..prcinka teď usla a mě čeká mooc práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Musím se ale pochlubit :dizzy_face: Janička k obědu spapala všechnu brambůrku s mrkvičkou co sem jí namačkala a eště sem ji aji přidala a taky to spapala..šikulka moje :dizzy_face: :dizzy_face: A už ani mlíčko nechtěla jak byla napucnutá :grinning:
14. led 2010 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prisla jsem vas pozdravit....ten cas tak leti.Vsechny predemnou jste uz maminy :slight_smile: a po me za chvili taky! Neco malo co se tu udalo jsem si precetla a rikam si jestli ten porod zvladnu dobre, pac se na nej moc nepripravuju.Nenavstivila jsem jediny kurz, nekoupila zadnou knizku, zadne cviceni, nepiju malinik ani nezobu lneny seminko proste nic.
Ode dneska je malej brany jako donoseny takze to muze kdykoliv prijit.Ale teda ani nemam zadny poslicky nic takovyho jako tu pisou holky uz skoro od 30.tydne.
Teda me v porodce nedaj ani Ň!
Musim mit i vlozky,pro malyho plinky-aspon 7 na den a ubrusky na utirani zadecku, taky toaletni papir!
Ty ostatni veci jako sampon,rucniky,zupan,prezuvky,kojopodprdy,nocni kosile a tak chapu.
A za pritomnost otce ditete u porodu vyplaznem 1000kc.
Jo a ja myslela ze lih na pupicek nam predepisou pri propusteni v porodce...
14. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
terinko ahoj...ja v porodce taky nic nedostala! jen jednu kosili na porod a pujcovali oblecky pro miminko...jinak nic. a drzim pesti at to mas za sebou a at te mimi moc nepotrapi!
14. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek