• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
né tak znovu... BPD 87, dašlí údaj je asi HC 283, MC 309, FL 66 - tož takovej kvíz co :slight_smile:)) :grinning:
14. led 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no dle termínu od dr. jsem byla 32+3, dle MS 32+6 ... :slight_smile: ti říkám - škeble jako blázen... :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hele a koukám, že ve 29. týdnu jsem měla CS 1
14. led 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je zajímavý občas nahlídnoout do průkajdy :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíš jak to přečteš HEHE :grinning: a pak že neeee :wink: takže od doktora jsi byla 32+3..... no tak já byla od doktora 32+2 a měla jsem tyto hodnoty:
BPD = 80
FL = 64 (stehenní kost)
AC = 278 (to je asi obvod bříška myslím)
14. led 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíš HEHE.... já měla taky jednou CS 1.... to když zastupovala ta doktorka, tak mi tam šupla CS 1 já šla o týden o později do té porodky a ještě jsem se na to ptala toho doktora tam a on říkal, že nevidí důvod, že CS je 0.... se v tom pak vyznej :grinning:
14. led 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jinak dle těchhle hodnot jsme HEHE podle utz odpovídali 32+3 :wink:
14. led 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo tak těch 283 je teda AC (né HC)

no máme prostě valibuka no :slight_smile:))) se nedá nic dělat :slight_smile:))
14. led 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nějak už se ztrácím :grinning:
Přidala jsem nějaké fotečky, na konci se Vendulka řehtá:slight_smile:
?body=http://www.facebook.com/album.php?aid=2859&id=100000120474330&l=1d1b20b63a&subject=Naše+miminko+-+Vendulka
14. led 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale tak pak MC je HC HEHE a to je obvod hlavičky :wink: ten mi tam doktor nenapsal
14. led 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aha... obvod hlavičky je 309... pokud vím, tak novorozenec by měl mít cca 32 cm ne? no potěš teda... :frowning2:
14. led 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ANGE ta fotka ve vaně nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no je to kočička krásná!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ANGE krásný fotečky, malá je fakt úžasná :dizzy_face:
14. led 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE já nevím čoveče kolik by měl novorozenec mít :sweat_smile: no ale to potom potěš koště teda fakt...... a budu chtít tenhle údaj znát taky :grinning: :grinning: :grinning: i když nám by měli spíš měřit průměr zadečku nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nene PROSTEJ hlavičky... bo kdyby měl váš prcík velkou hlavičku, tak tě myslím normálně asi rodit nenechají... aby riskovali, že se jím tam tou hlavičkou zasekne, to by bylo dosti blbé... takže se neboj... :slight_smile: oni to budou učitě kontrolovat pak i v porodnici :slight_smile: :wink:
14. led 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE jestli bude prcín furt zadečkem dolů tak já asi budu trvat na císaři, takže měřit si můžou co chtějí..... :grinning: ale já mu věřím, že se otočí, prdelka.... nebo jí :dizzy_face:
14. led 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostějko já si tipuju, že to tedy bude holčička :slight_smile: Když dělá takové drahoty a ještě se mimi neotočilo :slight_smile:
Hehenko třeba hlavička tolik neporoste..
14. led 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ANGE každej tipuje holčičku :grinning: podle bříška, podle mýho ksichtíku, já kdybych měla tipnout, tak bych mohla podle chutí taky holčičku, mám pořád chuť na sladké :grinning: .... ale doktor zase říkal, že kluci dělají takový drahoty :grinning: tak uvidíme......
14. led 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já stejnak furt tipuju, že HEHE z nás tří půjde první hned po TERINCE :wink: :grinning:
14. led 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ já taky čoveče už tipuju holčičku... nějak jsem na to u tebe dlouho nemohla přijít :slight_smile:)) tak uvidíme... já právě myslím, že větší drahoty vždycky dělají holky .))))
a jinak chuť na sladký mám teda taky... mnohem víc, než před těhu - vlastně se to ani nedá srovnat... :slight_smile: ale jinak bych nejradši furt jedla jídla sladkokyselý - proto tak ráda chodím do čínský restauračky, nebo svíčkajdu... :slight_smile:)) no mlask... :grinning: :grinning: :grinning:

ANGE třeba :slight_smile: nebudu se tím prostě děsit dopředu, uvidí se. když moje babi porodila 5,5 kilový dítě, tak snad zmáknu mimčo s větší hlavičkou že jo :slight_smile:)) :grinning: :wink:
14. led 2010 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo PROSTEJ beru tě za slovo.. mě by to nevadilo :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face:
14. led 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale jako třeba dneska jo... dneska mě bolí podbřuch, třísla a kyčle celej den prosím.. :sweat_smile:
14. led 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radši bych si už měla zabalit :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem zvědavá holky, co vyleze ven..... to zavání klukem, když každej tipuje holku :grinning: já začínám být asi pěkně zvědavá :grinning: ....... a jinak já u tebe mám zase takový pocit, že prostě z nás 3 půjdeš první a vůbec nevím proč.... :sweat_smile: .... a takhle mě včera bolelo všechno, jak jsem lítala po těch obchodech..... :confounded: tak si radši dáchni HEHE :wink:
14. led 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj PROSTEJ pak si dáchnu... du vymyslet, co k večeři... dala bych si výjimečně teplou :slight_smile:

no a zítra má dovalit na návštěvu tchán a možná i manžova babi, tož ještě krapet poklidit... :slight_smile: :dizzy_face:
14. led 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
...tak jsem byla na poště a v lékárně pro další bepanthen a spravit si náušničky:slight_smile:)malej chrní, tak super, ale v 5 musíme zase kojit:slight_smile:))
večer koupeme, se těším, malej si to táák užívá:slight_smile:)

Odpoledne se slunil, ale nechce u toho spinkat, tak jsme si s ním hráli:slight_smile:))

Svoji díky za odpověď, takže kojíme stejně tak že radši aby bolela záda, hlavně že je mimi spoky, co?.-)))ale už jsem při min. kojení zkusila tu polohu na boku a myslím že to za týden budme umět:slight_smile:

Jenže jak jsem si v porodce nemohla sednout, naučila jsem se to špatně, mě řekli že mám malé bradavky na kojení v leže...takže jsem musela i se sešitam zadkem kojit v sedě a to teda první den bolelo jak čert.-)))

hehe já kupovala kojo podprdy 80E:slight_smile:))a jsou mi tak tak:slight_smile:))kéž by mi ta prsiska zůstala, to je paráda:slight_smile:)hihi

Prostějko to už vydržíš:slight_smile:))))já tipuju holčičku:slight_smile:)
14. led 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré odpoledne :slight_smile: Tak jsme se vrátili z procházky a katastrofa!!!!!!!!!Ty chodníky jsou o hubu,město na to zvysoka.... a navíc ještě táhnout kočár a nákup-grrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry:

Hehenko,to je fajn,že knížka dorazila v pořádku :wink:

Já tipuju Prostěj taky holčičku :dizzy_face:
14. led 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Ange,já mám asi podobnej problém s tím kojením :frowning2: :unamused:
14. led 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Bae u nás to klidně můžou být i zuby..mnooo
Hehe taky myslím, že Kubík půjde ven dřív jak holčičky :wink:
14. led 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ange,klidně i u nás to můžou bejt zoubky :slight_smile: .Kamarádka má čtyřměsíčního chlapečka a už má dva zuby :sweat_smile:
14. led 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek