• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
holky ty podprsenky: ono to je nakonec uplne jedno jakou mate, klidne i sportovni bolerko jakoby...zalezi co pro vas bude pohodlne. ja mam treba na sobe tu podprdu nepretrzite od te doby, co me v porodnici zacalo tect mliko, protoze tam musim mit ty vlozky, jinak bych byla zlita. takze jsem rada, ze jsem nakonec nekoupila s kosticema. nejlepsi je fakt co nejmekci(to slovo vypada hrozne, nemaji tam byt 2k?) a jestli to ma odepinaci cast nebo nema je vlastne jedno...na doma teda. HEHE ja jsem spokojena velmi moc!!!!

CAT o jake poloze to mluvis ze uz ti pujde? nechapu? nojo, zada uz si zacinaji zvykat...vem to cert, hlavne ze mala basti....a ze teda basti:slight_smile:))

No a do porodky si uz radeji zabalte:slight_smile:))) a vyperte a vyzehlete nejaky vecicky:slight_smile:))

Mmch, ja zehlim stale vsechno. I vicevrstvy plinky. Uz latkujeme a jde nam to. Vicevrstvy ctvercovky jsou teda pro me pohodlnejsi, lip se vymenuji...ale i kalhotky jsou fajn! a myslim, ze se to male i libi...obcas teda dam papirovku- kdyz jdeme na dyl ven a nebo treba k dr. to si jeste netroufnu dat latkovou.

Dalsi poznatek, tentokrat olejicky: vyzkouseli jsme hipp a aviril a aviril jednoznacne vede. pro me prijemneji voni, lip se roztira a je takovej olejovejsi....
14. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jste chtely videt par profi fotecek,tak v albumu profi a prezdivka i heslo stejny :grinning: jeste budou pak dalsi
14. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul, jdu se mrknout :wink:
Tak prozměnu Svoji, mě se na Avirilu nelíbí to uzavírání, může se to kdykoliv převrhnout a vylít :unamused: a na otevření potřebuješ obě ruce, jinak máš pravdu Aviril je víc olejovější :wink:
14. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR jsem koukala a musim rict, ze jsi KRASNA zenska, fakt ti to mooooc slusi a fotky jsou hezky!!! tyjo, uplna kocka:slight_smile: a to brisanko roztomily!!!!
14. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul já nemám slov, fakt jsi moc krásná :dizzy_face:
14. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju moc,jste hodnoucky..ete pribydou s manzilkem naky
14. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi jsem tam musela brisko ete vystrkovat :grinning: a nafukovat trosku
14. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak uz muzu trochu sedet tak muzu i PC jinak jako se snazim lezet a neprokrvovat hemeroidy....
mela jsem tu PA a rikala ze to mam doost desny, velky, odreny (asi od vlozek nebot stale dooost krvacim), prekrveny hemeroidy a siti mam pry take velke s nejakymi stehy navic..... doporucila lezet, nesedet nechodit nedrazdit dokud se to trochu nevzpamatuje :slight_smile: tak lezim co se da, nastesti mam hodnou amalku co skoro porad spinka
tchyne mi se chodi varit, svagrova zehlit, manzel nakupuje.... se mam co :slight_smile:
pridala jsem par fotek naseho andilka auz se tesim az vyrazime na prvni kocarkovani.... zatim moc chodit nemuzu tak snad o vikendu uz bude lepe
14. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG to mas pravdu, to otevirani je takovy neprakticky...ale ja ho mam rada, pripomina me moje detstvi, me s nim mamka taky mazala a segru taky, si to pamatuju

HYPO jezisi :astonished: tak drzim pesti, at se das dohromady brzy :wink: a amalka urcite citi, ze nejsi fit, proto je hodna!
14. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
...Carcul přenááááááádherný fotečky, jsi fakt nádherná holčina, maminka i těhulka!!!!!!krááásnýý!!!!!

Holky my se jdeme koupat, já musela ještě žehlit a dělat tabulky v excelu a ještě musím dodělat pár příkazů do banky...snad stihnu alespoň zoufalky:slight_smile:)

Tak hezlý večer a dobrooouuu:slight_smile:

Svoji tu polohu na kojení jsem myslela tu jak máš mít nohu přes nohu a mimi jako na bok diagonálně k prsu, bříškěm se má dotýkat tebe a ouško, rameno a bok mají být v 1 přímce..to je ideální kojo pozice:slight_smile:))

Hypo taky držím palečky ať jsi brzičko FIT!!!!
14. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT aha :unamused:
14. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR krásný fotky! jsi kočka!!! možná to trošku zkresluje a věřím, že tě to neurazí, ale připadáš mi na nich starší, prostě už vyspělá (či jak to napsat) maminka :slight_smile: !!! a břuško takhle vypadá o něco větší než jak se fotíš - to bude asi tím, jak se fotíš skoro ve tmě... no krásný!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO teda držím palce, ať se brzo zhojíte... Amálka nebyla žádný tintítko tak se není čemu divit... ale je mi tě líto teda mámo... držte se!!!!

BAE už jsem část přelouskala... teď nahlídl manža a prej, že je to dobrá knížka - to je co říct, on čte jen internet :slight_smile:))) :grinning:
14. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer a dobrou noc :grinning: ..už jdu spát..holkýý já chci taky vidět fotečky carculky ale kdéééé??
14. led 2010 ve 22:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny.... teda holky, jsem zvědavá co to bude, když všichni hádáte holčičku :grinning: :grinning: :grinning:

HYPO Amálka je nádherná :wink: a ty se pěkně šetři, za pár dnů bude líp :wink:

CARCUL jdu mrknout na fotečky :wink:
14. led 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteji to je jasný - kluk to bude :grinning: A celej tatínek :grinning: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mi holky od odpoledne nebylo moc dobře... dost mě bolelo břicho, fakt jak regulérní MS včetně brnění nohou, bolest kyčlí a tak vůbec... ani teď to ještě nepřešlo, tak se jdu asi zase natáhnout...
14. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo PROSTEJ a SAC ví o čem mluví :slight_smile:) :dizzy_face:
14. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL tý brďo, ty jsi kočka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moooooc ti to sluší :wink:
14. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tak to určitě běž :wink: A hezky odpočívej a nabírej sílu pře ju určitě budeš brzo potřebovat :sweat_smile: :grinning:
14. led 2010 ve 22:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC že ty mě chceš postrašit :slight_smile:))) :sweat_smile:
ženy no, ale musím říct, že se fakt o víkendu vrhnu na to praní a chystání tašky do porodky... radši... ale pobavila bych se, kdybych nakonec rodila jako poslední a PROSTEJ a CAR by mě předběhly .)))
14. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC :grinning: :grinning: :grinning: no já právě v živé paměti vidím, jak ti každej hádal kluka a je to holčička...... takže u mě to bude přesně naopak :grinning:

HEHE utíkej se natáhnout..... já odpolko žehlila, mám tu plnej koš našeho prádla, tak to chci vyžehlit, než se mi tu nakupí to pro prcka.... a najednou bolest jak prase v podbřišku, musela jsem se předklonit a regulérně prodýchávat....... v tu chvíli jsem si představila jaký to asi je rodit a vyděsila se :grinning: ..... tak jsem se chvíli natáhla a hned to přešlo.... :wink:
14. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno taky dobrý PROSTEJ... mě teda jen trošku leklo:slight_smile:, že mě to bralo celej den a ani když jsem se válela dvě hodiny, tak to nebylo lepší, spíše naopak... teď už je naštěstí lépěji...
no nic jdu :slight_smile: opatrujte se!!! :slight_smile: a dobrou všem! .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no to jsem měla včera jak jsem lítala po těch obchodech.... pak ta bolest bříška vůbec nechtěla přejít :confounded: ..... takže jsi jen trošku přetažená, pořádně se natáhni a odpočiň si.... :wink: dobrou noc :dizzy_face:
14. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
néé hehenko to určitě ne :grinning: Myslím to dobře :wink: A věci si už raději nachystej..člověk fakt nikdy neví. :wink:

A stejně si myslím že hehenka bude rodit jako první :sweat_smile:

prosteji a ty se taky šetři :wink:
14. led 2010 ve 22:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC no já si to myslím taky, že HEHE půjde na řadu jako první........ :grinning: tak jsem zvědavá jestli jsme se trefili..... já při svým štěstí budu přenášet, jestli mě vůbec nechají :grinning:

neboj SAC, šetřím se, sedím celý dny doma, ale tak taky se musím trošku hejblat ne? :wink: prďolkovi se hold to žehlení nelíbilo no.... :sweat_smile: ale večer jsme dali s manžou malou procházku a bylo i tuleníčko :grinning: a všechno ok, klid po pěšině :grinning:
14. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC mrkala jsem na fotečky...... malá je úžasná a je ti hroooozně podobná :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no možná máte pravdu... hlásím zase hlenovej výtok... (záměrně nepíšu hlenová zátka, bo já fakt nevím, co to jako je... ) SVOJI říkala, že se to množství zvyšovalo, tak uvidíme jak to bude dál... jsem docela ráda, že jdu v úterý na KO :slight_smile:))

du do sprchy holky :slight_smile: tak se mějte! .) :dizzy_face:
14. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj krásná Janička je po mamince... nááádherný kukadla! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ty jsi ještě tady? :grinning: hlenovej výtok já mám pořád, takže ani nevím, jak zátku poznám :grinning:
14. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek