Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
sacvi
14. led 2010
děkujeme děkujeme 😃 x-) x-)

Tak dobrou holky a klidnou noc 🙂
prosteja
14. led 2010
holky taky vám popřeju dobrou noc x-)
terinkaa
14. led 2010
Dekuju holky....

Hehe...takyze jo,ja teprve zacinam 39. tyden.Za donsene mimi se povazuje ukonceny 38.tyden.
Rikam si ze porodit musim tak i tak...s pripravama ci bez 🙂

Taky si myslim ze Prostejka bude mit holcicku a ze Hehenka s porodem predstihne mozna i me 🙂

Jinak Hehenko me moje dr.taky rikala ze nas malej ma velkou hlavicku...teda spis rekla ze ma hlavu jako starosta ]-( Kdyz kouknu do prukajdy tak jsem byla 32+4 a BPD 83.4 (odpovida 33+4)
Ale teda ve srovnani s tebou muzu byt asi v klidu ze 🙂 Asi to brala i oproti ostatnim hodnotam AC 276 (odpovida 31+4) a FL 61.3 (odpivida 31+6)
Manzilkovi to docela lezi v hlave,ale je to tak neberu.Kdo vi jak se to do borodu zmeni.

Jak ctu co jste si kupovali za ty kojopodprdy tak zavidim.Ja si koupila dve ruzny u nas ve meste.Kazda teda z jineho obchodu jiny matros.Jedna za 495 a druha 360.
blahovka.cz
15. led 2010
Dobre rano zeny,tak se omluvuju,ale ted moc nestiham,malej ma ted dny,ze mi pomalu ani nepusti vycurat a do toho nonstop pes zlobi,jsem z toho na vetvi :-|

tak se pokusim docist novinky 😃
blahovka.cz
15. led 2010
tak jsem koukla na fotos carculka je opravdu kocka a dovedu si predstavit jaka musela byt kocka ve svatebnim 🙂 😉

hypo fotecky mala vam krasne roste

a cat kdyz jsem koukala na fotos k tobe tak ta s tim nazvem opicka je presna 😃 nadherny

jukla jsem i na pandisimo prosteji tak teda rostete slusne

ja ted uspala malyho jelikoz byl uz od peti vzhuru,samozrejme za asistence viti psa,malej uz z toho vseho skytavku,takze uz koncim,zvladat se to neda,do toho ta neposlusnost tuhle nam rafla i po autosedajde,kdyz v ni byl malej a manza ji nesl kolem jejiho pelechu (chvili pred tim dostala na zadek a vyjela samozrejme po nas) takze hovno instinkt,ze by pes nic neudelala,jakmile se citi utlacovana,tak jde i po sedajde,takze jsem ted volala manzovi at naposled se zepta tchanovcu,jinak ji o vikendu vezeme do utulku,uz toho je fakt moc 😞
blahovka.cz
15. led 2010
no asi tehulky vyspavate,tak ja budu jukat
amallie
15. led 2010
Ahoj holky!

Tak nám Amálka včera plavčila, moc se jí to líbilo, kočičce. Zatím vydržela 7 minut, příště zkusíme 10.

A pořídila jsem šátek a už se nosíme a moc se nám to líbí x-) x-) x-)
svoja
15. led 2010
bre jitro
hehenaautor
15. led 2010
ahoooj holky 🙂 bré dopoledne všem! .)

TERI no tebe snad nepředstihnu probůh, to už by muselo bejt hodně brzo... a taky máte velkou šišku - nechápu, že se můj dr. nedivil... i když možná i proto si mě pozval na návštěvu po 14 dnech, ale i tak pochybuju, že by dělal znovu UTZ... :-N
jinak ty tvoje podprsky jsou dražší mno... ale i tak myslím TERI, že jsi sehnala za celkem dobrou cenu... 😉

AMALLI máte šátek? to je super... jak se ti to váže??? x-)

SVOJI jsem četla, že se ti líp látkuje s těma vícevrstvýma čtvercovkama... to moc ráda slyším 🙂 x-) x-) x-)

BLAHU samozřejmě s váma nežiju a nedovedu si představit ten psí teror, přesto je mi vaší pejsky moc líto... asi to prostě psychicky nezvládla... já být na tvým místě zkusím kontaktovat někoho jako je ta paní v televizi v Polepšovně mazlíčků.... myslím, že útulek je opravdu to nejkrajnější řešení - ale samozřejmě beru to jen ze svýho pohledu, kdy tady lítostím nad vaší pejskou a nedovedu si vůůůbec představit, že bych snad s tou naší psicí došla do podobnýho stádia, bo já jí fakt zbožňuju no..... 😞
angetha
15. led 2010
Ahojky..tak my jsme se vůbec nevyspali, ráno jsem Vendulce naměřila 37,7, za hodinku měla už jen 36,9 tak snad se to zlepší, chceme jít dnes na kontrolu kyčlí..
A dnes jsme jí dávali trochu mrkvičky, tak po ní teď chrní 🙂 hezky otvírala pusinku.
jdu trochu dočíst 😎
angetha
15. led 2010
Amalko tak super, že máte taky šátek 🙂
Blahu, to je mi moc líto s Nelinkou, nemáte nějaké kamarády, co by si jí vzali? :-|
Hehenko a ty si opravdu zabal do porodnice, protože švagrovou pořád taky něco bolelo a rodila ve 36+0 že 😎
Sac Janička je opravdu kouzelná a jak má tu nožičku v pusince x-)
hehenaautor
15. led 2010
ANGE radši si to už o víkendu připravím... ale furt si říkám, že to nic není a že to k tomu prostě patří a že na jednu stranu dobře - bo mám pocit, že se ty porodní cesty připravujou... je možný, že se i roztahuje pánev, když mě bolí kyčle a nohy?
angetha
15. led 2010
Hehenko to je právě ono - ty kyčle jak tě bolí, to se právě roztahuje pánev 😉 přesně tak to měla švagrová, bolely jí i třísla a měla bolesti břicha..
amallie
15. led 2010
šátek se váže super, jednoduchý to je, krásně hřeje a malá si hoví 😉

ale teď řve, tak maminka musí jít
prosteja
15. led 2010
dobré poledne všem 😃
carculka
15. led 2010
ahojky holky...

ete vam dekuju za pochvalu fotecek 😃

hehenko..no vis ono ja tam musela to brisko vystrkovat a nafukovat 😃 😃
a jak ti je dneska?lip?a jinak ja ted chodila po 14dnech taky a ted pujdu dokonce uz po tydnu

amal..takze plavani,supr?to jsem moc rada
angetha
15. led 2010
Ahojky Prostějko 🙂
já se rozloučím, brzy bude oběd 🙂
prosteja
15. led 2010
vidím, že BLAHU má pořád problémy s pejskou, ach jo 😞

AMÁLKY plavou, paráda x-) x-) x-) a vidím, že i úspěšně šátkují 😉

a s těma bolestma a porodem nestrašte.... já mám taky docela bolesti a takhle brzy rodit teda nechci, takže huš.... pěkně TERINKA, pak po ní HEHE, pak CARCUL a já si to střihnu nakonec před další velkou grupou 😃 😃 😃 si říkám, že SAC měla bolesti jako na ms celé těhu a rodila v termínu 😉
prosteja
15. led 2010
a teď čtu, že TERINKA taky mají velkou hlavičku....... holky to může být do porodu úplně jinak, žádný stresy 😉
prosteja
15. led 2010
a mě volal manža, že si odpolko jedeme pro kočárek, jupíííííííííí x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
15. led 2010
Ahojky holky 🙂
teda dneska ´jsme stávali až 9:30 😎 A na tu rehabilitaci jsme objednaní až na 27.1 :-|
p.e.t.u.l.k.a
15. led 2010
Blahu já bych taky ještě zkusila něco jiného než útulek :-S
p.e.t.u.l.k.a
15. led 2010
prostej to je pěkné 🙂 A jaký jsi nakonec vybrala?
p.e.t.u.l.k.a
15. led 2010
Ange snad už teplotka nepoleze nahoru 😞
carculka
15. led 2010
prostej,tak ho musis vyfotit 😉
prosteja
15. led 2010
ahojky PETUL, nakonec je to ORING s korbičkou CAREN GONDOLA..... večer nafotím a hodím vám fotky 😉

CARCUL rozkaz 😃
p.e.t.u.l.k.a
15. led 2010
prostj tak večer seráda podívám 🙂
p.e.t.u.l.k.a
15. led 2010
carcuko dívala jsem se na fotečky, jsi opravdu moc pěkná a těhu ti moc sluší x-) a dívala jsem že nemáš v pase pohlaví, vy nechcete vědět?
p.e.t.u.l.k.a
15. led 2010
Sacvi Janička je celá maminka x-) moc pěkná 😉
carculka
15. led 2010
prostej,jsem zvedava 😃

petul-no ja vse preci vymazala jak mi tu smirovali a nemela jsem ani ikonku-az kdyz jsem slibila amal ze nakou dam na ktery nejsem videt az porodi..cekame holcicku 😃 jo a dekuju