• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
děkujeme děkujeme :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak dobrou holky a klidnou noc :slight_smile:
14. led 2010 ve 22:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky vám popřeju dobrou noc :dizzy_face:
14. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju holky....

Hehe...takyze jo,ja teprve zacinam 39. tyden.Za donsene mimi se povazuje ukonceny 38.tyden.
Rikam si ze porodit musim tak i tak...s pripravama ci bez :slight_smile:

Taky si myslim ze Prostejka bude mit holcicku a ze Hehenka s porodem predstihne mozna i me :slight_smile:

Jinak Hehenko me moje dr.taky rikala ze nas malej ma velkou hlavicku...teda spis rekla ze ma hlavu jako starosta :angry: Kdyz kouknu do prukajdy tak jsem byla 32+4 a BPD 83.4 (odpovida 33+4)
Ale teda ve srovnani s tebou muzu byt asi v klidu ze :slight_smile: Asi to brala i oproti ostatnim hodnotam AC 276 (odpovida 31+4) a FL 61.3 (odpivida 31+6)
Manzilkovi to docela lezi v hlave,ale je to tak neberu.Kdo vi jak se to do borodu zmeni.

Jak ctu co jste si kupovali za ty kojopodprdy tak zavidim.Ja si koupila dve ruzny u nas ve meste.Kazda teda z jineho obchodu jiny matros.Jedna za 495 a druha 360.
14. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano zeny,tak se omluvuju,ale ted moc nestiham,malej ma ted dny,ze mi pomalu ani nepusti vycurat a do toho nonstop pes zlobi,jsem z toho na vetvi :unamused:

tak se pokusim docist novinky :grinning:
15. led 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukla na fotos carculka je opravdu kocka a dovedu si predstavit jaka musela byt kocka ve svatebnim :slight_smile: :wink:

hypo fotecky mala vam krasne roste

a cat kdyz jsem koukala na fotos k tobe tak ta s tim nazvem opicka je presna :grinning: nadherny

jukla jsem i na pandisimo prosteji tak teda rostete slusne

ja ted uspala malyho jelikoz byl uz od peti vzhuru,samozrejme za asistence viti psa,malej uz z toho vseho skytavku,takze uz koncim,zvladat se to neda,do toho ta neposlusnost tuhle nam rafla i po autosedajde,kdyz v ni byl malej a manza ji nesl kolem jejiho pelechu (chvili pred tim dostala na zadek a vyjela samozrejme po nas) takze hovno instinkt,ze by pes nic neudelala,jakmile se citi utlacovana,tak jde i po sedajde,takze jsem ted volala manzovi at naposled se zepta tchanovcu,jinak ji o vikendu vezeme do utulku,uz toho je fakt moc :frowning2:
15. led 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi tehulky vyspavate,tak ja budu jukat
15. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak nám Amálka včera plavčila, moc se jí to líbilo, kočičce. Zatím vydržela 7 minut, příště zkusíme 10.

A pořídila jsem šátek a už se nosíme a moc se nám to líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre jitro
15. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky :slight_smile: bré dopoledne všem! .)

TERI no tebe snad nepředstihnu probůh, to už by muselo bejt hodně brzo... a taky máte velkou šišku - nechápu, že se můj dr. nedivil... i když možná i proto si mě pozval na návštěvu po 14 dnech, ale i tak pochybuju, že by dělal znovu UTZ... :sweat_smile:
jinak ty tvoje podprsky jsou dražší mno... ale i tak myslím TERI, že jsi sehnala za celkem dobrou cenu... :wink:

AMALLI máte šátek? to je super... jak se ti to váže??? :dizzy_face:

SVOJI jsem četla, že se ti líp látkuje s těma vícevrstvýma čtvercovkama... to moc ráda slyším :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

BLAHU samozřejmě s váma nežiju a nedovedu si představit ten psí teror, přesto je mi vaší pejsky moc líto... asi to prostě psychicky nezvládla... já být na tvým místě zkusím kontaktovat někoho jako je ta paní v televizi v Polepšovně mazlíčků.... myslím, že útulek je opravdu to nejkrajnější řešení - ale samozřejmě beru to jen ze svýho pohledu, kdy tady lítostím nad vaší pejskou a nedovedu si vůůůbec představit, že bych snad s tou naší psicí došla do podobnýho stádia, bo já jí fakt zbožňuju no..... :frowning2:
15. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..tak my jsme se vůbec nevyspali, ráno jsem Vendulce naměřila 37,7, za hodinku měla už jen 36,9 tak snad se to zlepší, chceme jít dnes na kontrolu kyčlí..
A dnes jsme jí dávali trochu mrkvičky, tak po ní teď chrní :slight_smile: hezky otvírala pusinku.
jdu trochu dočíst :sunglasses:
15. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko tak super, že máte taky šátek :slight_smile:
Blahu, to je mi moc líto s Nelinkou, nemáte nějaké kamarády, co by si jí vzali? :unamused:
Hehenko a ty si opravdu zabal do porodnice, protože švagrovou pořád taky něco bolelo a rodila ve 36+0 že :sunglasses:
Sac Janička je opravdu kouzelná a jak má tu nožičku v pusince :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE radši si to už o víkendu připravím... ale furt si říkám, že to nic není a že to k tomu prostě patří a že na jednu stranu dobře - bo mám pocit, že se ty porodní cesty připravujou... je možný, že se i roztahuje pánev, když mě bolí kyčle a nohy?
15. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko to je právě ono - ty kyčle jak tě bolí, to se právě roztahuje pánev :wink: přesně tak to měla švagrová, bolely jí i třísla a měla bolesti břicha..
15. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
šátek se váže super, jednoduchý to je, krásně hřeje a malá si hoví :wink:

ale teď řve, tak maminka musí jít
15. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré poledne všem :grinning:
15. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...

ete vam dekuju za pochvalu fotecek :grinning:

hehenko..no vis ono ja tam musela to brisko vystrkovat a nafukovat :grinning: :grinning:
a jak ti je dneska?lip?a jinak ja ted chodila po 14dnech taky a ted pujdu dokonce uz po tydnu

amal..takze plavani,supr?to jsem moc rada
15. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Prostějko :slight_smile:
já se rozloučím, brzy bude oběd :slight_smile:
15. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím, že BLAHU má pořád problémy s pejskou, ach jo :frowning2:

AMÁLKY plavou, paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vidím, že i úspěšně šátkují :wink:

a s těma bolestma a porodem nestrašte.... já mám taky docela bolesti a takhle brzy rodit teda nechci, takže huš.... pěkně TERINKA, pak po ní HEHE, pak CARCUL a já si to střihnu nakonec před další velkou grupou :grinning: :grinning: :grinning: si říkám, že SAC měla bolesti jako na ms celé těhu a rodila v termínu :wink:
15. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď čtu, že TERINKA taky mají velkou hlavičku....... holky to může být do porodu úplně jinak, žádný stresy :wink:
15. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě volal manža, že si odpolko jedeme pro kočárek, jupíííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
teda dneska ´jsme stávali až 9:30 :sunglasses: A na tu rehabilitaci jsme objednaní až na 27.1 :unamused:
15. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu já bych taky ještě zkusila něco jiného než útulek :confounded:
15. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej to je pěkné :slight_smile: A jaký jsi nakonec vybrala?
15. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange snad už teplotka nepoleze nahoru :frowning2:
15. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,tak ho musis vyfotit :wink:
15. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky PETUL, nakonec je to ORING s korbičkou CAREN GONDOLA..... večer nafotím a hodím vám fotky :wink:

CARCUL rozkaz :grinning:
15. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostj tak večer seráda podívám :slight_smile:
15. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcuko dívala jsem se na fotečky, jsi opravdu moc pěkná a těhu ti moc sluší :dizzy_face: a dívala jsem že nemáš v pase pohlaví, vy nechcete vědět?
15. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi Janička je celá maminka :dizzy_face: moc pěkná :wink:
15. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,jsem zvedava :grinning:

petul-no ja vse preci vymazala jak mi tu smirovali a nemela jsem ani ikonku-az kdyz jsem slibila amal ze nakou dam na ktery nejsem videt az porodi..cekame holcicku :grinning: jo a dekuju
15. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek