• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
carcul tak já bych ti tipovala spíš kluka :slight_smile:
15. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul...no ale pry uz min.bylo videt i ukazkove kavove zrnko tak snad neee :grinning:
15. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul tak to je jasné :grinning: :slight_smile:
15. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsme chtěla vždycky kluka a vyplnilo se a teď bych chtěla holčičku :slight_smile:
15. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul a jméno už máte vybrané?
15. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Sofie :grinning:
a ted hned? :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já měla taky bolesti jako na MS, ale nějak se to teď stupňuje... a navíc mi do toho včera celej den tvrdlo břucho... ale je teda klidně možný, že to bylo výjimečný... to se uvidí :slight_smile: co mě ještě trošku překvapuje je to píchání tam dole... jsem vypozorovala, že to tam bolí, když se prcek mele... tak nevím, jestli už testuje cestu ven :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

a z hlavičky se zatím nestresuju PROSTEJKO... prostě to jen ventiluju, že je větší a zároveň doufám, že to prostě zmáknu no :slight_smile: :wink:

a já myslím ženo, že ty chceš hlavně rodit v březnu, né v únoru :slight_smile:))) proto se cpeš nakonec :slight_smile:
15. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hehe
15. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul krásné jméno :dizzy_face: nene teď určitě ještě ne :grinning:

Hehenko já jsme teda opravdu zvědavá kdy porodíš Kubíka :wink:

Holky zatím se loučím , brouček už se zbudil :slight_smile: Sice je klid ale musím se s ním pomazlinkovat :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul papa :wink:
15. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL hoj :slight_smile: PETI pááá :slight_smile:

PETI i já jsem zvědavá, zvlášť při takový tipovačce :slight_smile:))

PROSTEJ gratulaceee :slight_smile: těším se na foto! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face: ...japa je?

Jejda, problémy s pejskem má BLAHU... já bych to neřešila útulkem, spíš buď ho někomu dát nebo zkusit třeba ...ježiš jak se jmenuje... napravuje psy.....už vydal i knížku... žije v maringotce.... Až si vzpomenu, písnu to sem.

HEHE... že bys už měla příznaky??? To snad ne... jen si tam toho Kubíka ještě pěkně dopeč. :wink:

Taky bych CAR tipovala podle bříška kluka a ne Sofinku. :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůů... PROSTEJKA má kočárek ....gratulujuuuu

PETULKO... ten váš Víteček je takovej chlapák, ty vlásky jsou fakt boží :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zuzi:slight_smile: tak co jakpak ty tvy cvrcci? :grinning:
15. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím ZUZI a dvojčátka :dizzy_face: a díky, už se na kočík těšíme :grinning:

HEHE tak to jo, já nevěděla, že se to u tebe stupňuje :confounded: tak ženštino odpočívej.... ale stejnak jdeš první, tak to je jasný, že se to tam chystá.. ale nech odrodit aspoň TERINKU :grinning: a s tou hlavičkou tě chápu a zmákneš to :wink:

a prokoukla jsi mě HEHE :grinning: já chci prostě březňátko, u nás jsou všichni v únovu... :grinning:
15. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a pořád cítíš pohyby hodně dole? já si říkám, že kdyby se prcínek otočil, tak ucítím jak mě kopká nahoře a nic :frowning2:
15. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se vrhla do třídění plen na praní, holky to je věda :grinning: :grinning: :grinning: něco na 60, něco na 40 :grinning:
15. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI hoooj :slight_smile:

PROSTEJ jj stupňuje... předtím to byly takový hodně lehký MS bolesti a výjimečný... pak se jen přidalo to tvrdnutí, což zase nějako přestalo... no a mezi svátky už to bylo vyloženě dloubání dole - vyloženě mám pocit, že na čípku, jakoby mě tam prcek šťoural... no a ty MS bolesti už jsou silnější než ty předtím, bolest třísel, větší bolest nohou a kyčlí a tak... pak mám taky pocit, že poslední dobou jsou dny, kdy mám to břicho jako šutrák furt, ale taky to není každej den... jako pořád je to pohoda, jen neumím líp popsat... :slight_smile:

a jo boxuje mě dole docela často (kdybych nevěděla, že je hlavičkou dolů tak bych si fakt myslela, že to jsou kopance)... včera výjimečně kopal :astonished: což už se dlouho nestalo - spíše jsem měla pocit, že se poslední 2-3 týdny vyloženě jen převaluje...
15. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj CAR.... jsme v pohodě a po shlédnutí těch tvých nádherných fotek se k ní taky musíme objednat. Teď jak to píšu, se oba prcci ozývají :slight_smile: Asi se už těší na fotografku :grinning: Ale teda musím vyčíhat moment, kdy nebudu mít ještě břicho jako slonice, kdy to ještě bude hezký těhu bříško ..chichi :sweat_smile:

Ahoj PROSTEJKO
:slight_smile:

Jo... včera mi teda prcíni zlobili/y.....v práci jsem nevěděla, jak sednout, musela jsem si i podprďu s kosticema sundat!!!

Holky, jak se pozná tvrdnutí bříška?

Včera po práci jsme jeli s Martinem a Myškou na chatu, zkouknout to tam.... jééé, to byla pohádka. M odházel terásku, Myška lítala v tom hlubokým sněhu, ..... a já jsem musela z našich tůjiček setřást sníh, byly celé chudinky ohnuté.....
15. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HEHENKO... a kdy máš kontrolu? Abys to popsala doktorovi, jestli je vše v pořádku..... :confused:
15. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,staci ji zavolat 14dni predem i tyden mozna...
15. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a ja ti v ty ip nenapsala s tim malovanim jak ses ptala..tak sama :grinning:
15. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem konečně tady, nakonec jsem byla na kontrole už dneska...:slight_smile:))) 2 dny mě boleo trochu více břicho, tak jsem přemluvila sestřičku..:slight_smile:))
tak jsem viděla Kulihráška...vše je ouplně jak má být, kopal nožičkama, máchal ručičkama, už snad strkal prst k puse a krásně se hýbal, srdíčko bouchá..no nádhera, ale fotečku nemáme, ale to nevadí....ale podle utz jsme 10+5..:slight_smile:))

Hehe: ahojky, tak Kubík už dělá velké přípravy...neboj ještě chvilku třeba počká..:slight_smile:))

Prostejko: tak to je super že kočík už bude doma..:slight_smile:))

Carcul: gratulace k Sofince..:slight_smile:

Zuzi: Ahojky:slight_smile:))
15. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak HEHE takovýhle bolesti teda nemám vůbec.... kyčle mě bolí tak maximálně v noci, když si je přeležím :grinning: tak na sebe dávej fakt pozor...... ono se to tam asi připravuje, ale řekla bych to i doktorovi, že se ty bolesti stupňují.... ale zase pokud tě vyšetřuje a jsi zavřená a čípek je ok, tak bych to neřešila, spíš víc odpočívala... :wink: a hlídala se, jestli to nejsou křeče a nejsou pravidelný :wink:

jinak já mám taky pocit, že mě poslední 2-3 týdny prcek ani moc nekope, spíš se převaluje, takže se mi přelejvá celý bříško :grinning: :grinning: :grinning: a protahuje si asi nožičky nebo ručičky do pravého boku a to mi jde někdy až dozad, to je teda pěkně hnusný a docela to bolí :astonished: no a nahoře cítím pořád takový tvrdý místečko, jak tam něco vystrčí, takže buď pořád hlavička nebo zadeček..... :wink: a bříško mám tvrdý jak šutrák, ale jen když se prďola hejbloce, takže to přisuzuju taky tomu :wink: mě včera docela dostala ta křeč u toho žehlení, fakt si takhle nějak představuju slabou kontrakci, jsem se musela předklonit a rozdýchat to, manža na mě hleděl :grinning:
15. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - dostala jsem se sem az ted,protoze tu byl dopoledne takovej blazeinec,az jsem na nej zrala ja . . . :pensive:

s pejsekm jsme zkouseli vsechno,radili jsme se,radila mi i nuki,vsechno jsme zkouseli,ptali jsme se v rodine i kamaradu,inzerat na ni mame,ale proste to dal nejde

ona nevydejcha,ze neni stredem pozornosti a malyho uz vibec ne sotva si knourne ona uz vije a neprestane ani tehdy,kdy si malej z knourani prejde do povidani sam pro sebe

holky je to pro me tezky,taky byla moje "miminko" jako pro hehe jejich pes,ale ja si neplanovala,ze se po porodu zblazni,kdybych jen tusila,ze se po po rodu zblazni,tak bych si ji neporizovala,ale nejde to,absolutne nic na ni nezabira,lidi v baraku si uz stezujou a aby na nas neprisli ochranci zvirat prej,do toho kdykoliv za neco dostane na zadek,nebo jen udelame jako " ty ty ty" tak uz po nas vyjizdi kolikrat jen tak tak ucuknu,aby nerafla a to jak vyjela po autosedajde s malm to byla posledni kapka,jako ja nebudu cekat az ji neco udela a ona po nem vyjede

neumite si predstavit,co to je je a to bez nadsazky 20x denne resit situaci,ze malej jen zacne knourat a ona vije,ze to slysi az v prizemi,natoz kdyz malej vidi jak po nas vyjizdi a tohle mit nonstop 24hodin,a to nemluvim o tom,ze si pak malyho ucim,ze jen knourne a ja pribehnu . . . . zkousela jsem ignorovat jeji viti,ale nejde to ona se dostane do takovy hlasitosti,ze to taha za usi

jako ja jsem se vzdycky povazovala za psych.silnou,ale ted priznavam,ze se klepu a jsem zrala na psycharnu a tom,ze mam zase sradery ani nemluvim
15. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki..gratulace ke kontrole :wink: ..
15. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj NUKI :dizzy_face: tak gratuluju, že je vše ok, je to krásnej pocit, vidět mrně na té obrazovce co? :wink:

holky kdyby jste to u nás viděli, jsem roztřídila všechny pleny, čtvercový, vícevrstvý a všechny ty kalhotky co mám, že to vyperu, mám to na hromádky, no vedle v dětském pokojíčku to vypadá jak kdyby tam bouchla atomovka :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR.... tak to je paráda, že stačí 14dní předem...hurá! Tak až to bude břicho podle mého gusta, objednám se..... a ona mi pak řekne, co mám mít s sebou na převlečení?

Ahoj NUKI ... to je paráda, že je Kulihrášek v pořádku, moc gratuluju ke kontrole :dizzy_face: Snad už bříško bolet nebude.
15. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU s tou pejskou je mi to fakt líto..... já si to nedokážu vůbec představit, jak bych tohle zvládala.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: spíš podle toho co popisuješ, už bych byla nejspíš v blázinci......

a je tu někde ANGE schovaná? :grinning: já nevím, jak prát vlňáčky.... :confused: mám na to šampon, ale nevím jak to vyprat, na šetrný praní, na ruční, máchat? já nevím vůbec.... :frowning2:
15. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU...už vím... což zkusit toho psího psychologa Rudolf Desenský
www.psycholog-psu.com
15. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek