• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
omlouvam se za ten roman

hehe ja bych nevahala a jela k mudrovi!!!to muze byt cokoliv,ale normalni mi to neprijde

koukam,ze nuki byla u mudra a videla miminko,tak to krasny,hlavne,ze je vse v poradku

prostejko to jsou safra poslicci,holky vy jeste zavodite ktera driv porodi,ne??
15. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI ty ještě nosíš podprsku s kosticema, to já jsem vůbec nemohla... :frowning2: já byla vděčná, že jsem někdy kolem 16tt navlíkla těhotenskou a už jsem ji nesundala.... :grinning:
15. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ale to byla včera poprvý a lehla jsem si a přešlo to hned.... no manža hned letěl k tomu žehlícímu prknu, že co mi je a já říkám nic, jen křeč v bříšku a on mě hned odvedl ke gauči a nedal jinak, než jsem si lehla a všechno bylo ok........ jsem čekala, jestli za pár minut nepřijde další, to se přiznám :grinning: :grinning: :grinning: ale nic a pak už to bylo ok... i tuleníčko bylo večer a nic, ani bříško neztvrdlo, takže pohoda :wink: já jen tak neporodím BLAHU, já tam v dálce vidím ten březen :grinning:
15. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI paráááda... huráááá! moc gratuluju, že jste v pořádku!

BLAHU já si myslím, že radit se s kamarádama v tomhle případku prostě nepomůže... jedině zkušenej odborník, psí psycholog v podstatě, tam by podle mě řešení bylo! jenže by to samozřejmě chtělo čas...
ale jak tu psala ZUZI, tak k tomu pánovi se pejsci dávají vyloženě na převýchovu, takže by vám odpadlo asi docházení někam... no samozřejmě je to vaše věc....

ZUZI na KO jdu v úterý...

PROSTEJ taky mám v dětským pokoji atomovku :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: a tu bouli potvrzuju, tu mám taky pořád a je to zadek :slight_smile:)) tak třeba je to už fakt u vás zadeček... kéž by!!!!

holky jdu. máme návštěvu... zatím páááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU.... to je blbý, že jsi tak daleko. Zkusila bych tady někoho pro pejskovou najít.... ale je to už komplikovaný tou cestou....

PROSTEJ...ajajaj... poslíčci.... hm, holky, vy už fakt budete brzo rodit!!!!! :astonished:
Tak 14dní zpátky jsem si teda musela koupit větší podprďu a zatím to s kosticema jde.... ale teda včera musela chtěnechtě dolů. To musel bejt pohled, jak jí tahám zpod roláku!!! :grinning:
15. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU o tom dloubání jsem mu říkala... popisovala jsem docela přesně a on mi řekl, že i tohle jsou poslíky... :sweat_smile: na pár diskusích jsem vyčetla, že to některý mamky mívají...

BLAHU každopádně se drž!!!!
15. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI já už občas nevydržím ani o obyč práskandou bez kostic... jak už je prcík hodně nahoře a začně ještě tlačit do žeber, tak mi vadí i ta obyč... a kostice už nenosím dlouho...
15. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no kéž by, proto říkám, že to nepoznám, jestli se prďola otočil, to nemám nárok... něco nahoře vytrčené má :grinning: :grinning: :grinning: a já si dneska řekla, že budu optimista a že už je to zadeček a basta.... :grinning: a užij si návštěvu HEHE, papa :wink: :dizzy_face:

ZUZI nebooooj, u mě to není nijak častý :wink: já se rodit nechystám sakryš :grinning: ......
15. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... tak to jsou teda pěkně nepříjemný poslíčci! Tak to je dobře, že KO máš už v úterý, doktor se na tebe jukne, jestli je vše v pořádku.
Doma podprďu taky nenosím, ale v práci je mi to blbý :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ.... jak nechystáš... vždyť už to máte holky zapár!!!!! :grinning:
První bude Terinka, pak tipuju CAR a HEHE a tebe jako poslední. :wink:
15. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..no ani nerekne zalezi na tobe..jen ti rekne at si neco vemes..v mym pripade jelikoz mi temer nic neni tak to bylo dost tezky..treba dziny pres prdel narvu uz jen jedny-ktery jsem nenosila..takze jsem vzala satky a kalhotky s nohavickou a dal to neresila
15. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ctu ten odkaz,ale je tam toho hafo

hehe ja myslela,ze jsem se ptali kamaradu jestli nekdo ji nechce,me je jasny proc tak vyvadi,neni uz stredem rodiny a pozornost vcetne navstev se venuje malymu a pak jeste ty dalsi veci co jsem psala,jenze ona je dost teperamentni a potrebuje nekoho,kdo se ji bude intenzivne venovat,trenovat aby z byl pslusny pes a to na matersky dost dobre nejde
15. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no nechystám :grinning: :grinning: :grinning: až v březnu :grinning: :grinning: :grinning: a já teda tipuju po TERINCE první HEHE :wink: Sofinka si dá podle mě víc načas...
15. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..ja nosim na ven s kostici-jsem si koupila vetsi a obcas tehotenskou..jo jinak jsem zvedava na pristi tyden kolik zas budu mit nahore :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: tak to mi je moc líto, ale bohužel ne všichni psi stejně jako lidi jsou vyrovnané osobnosti a tak pak bohužel ne vždy jde situace vyřešit, ale když vyíždí po Vás i malém, tak opravdu asi moc jiná cesta nebude, bohužel...:(((

Prostejko: tak hlavně at to hezky všechno vypereš a uklidíš..:slight_smile:) ale určo to stihneš..:slight_smile:))

holky moc díky za gratulace..:slight_smile:))
15. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki dekuju ti za nazor odbornika,protoze si zaroven pripadam jako tyran nejvetsi - prave,ze i veterinar nam rekl,ze je histericka . . . no je to porad dokola,samozrejme bych byla nejradsi,kdyby sla do rukou ktere znam,viz treba rodina,kamaradi :unamused:ona potrebuje nekoho,kdo se ji bude opravdu maximalne venovat
15. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU.... to je blbý, ach jo, ale ten útulek bych fakt brala jako poslední. My jsme si Myšku brali z útulku a vím, jak to tam je pro ty psy strašný. :confounded:

CAR... no, to bude taky oříšek, co si vezmu s sebou....
No, já jdu na KO v úterý a jsem taky dost zvědavá, kolik mám nahoře.... zrovna dneska se mi zdálo, že 2kg... tak uvidíme.
15. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu drzim palecky at se to brzy vyresi a co nejlip

zuzi..no ja pocitam ze budu nejmin na 17 :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzia,ale jinak to asi nepujde - fakt jsem v tomhel sazela na tchanovce,ze by si ji vzali . . . vsak ta situace se psem trva nekolik mesicu a tohle je opravdu posledni reseni
15. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no musím vám to vyfotit a hodit do alba, co to je za haldu :grinning:
15. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU.. zkus to přes veterináře, ať jí zkusí umístit.....
15. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi umistit???to neznam??? :confused:

carculko jeste jednou chvalim jsi kocka a ty fotky jsou mkrasny
15. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul: já chci taky vidět fotečky:slight_smile: nějak nemám adresu...prosím...) díky:slight_smile:
15. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU... jako že bych se s veterinářem, který psa zná, domluvila, aby vytipoval někoho vhodného pro vaší pejskovou. Věřila bych mu v tom. Ví, co je pes zač a třeba ho někdo vhodný napadne.
15. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ... dobrý výbuch :grinning:
15. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI že? :grinning: ale ono to ho vážně není tolik, to jen tak vypadá, jak jsem roztřepla ty klasické čtvercové plíny, tak se to nějak nafouklo :grinning:
15. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..pekny,pekny :grinning:

nuki pisnu do ip

blahu dekuju moc
15. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jeste to muzem zkusit,ackoliv jsme male mesto,tak nevim jestli u ns tak chodi,musim se domluvit s manzou co a jak,treba se jeste tchanovci rozmysli,zuzi ono je to tezke zakladni povely se naucila az okolo druheho roku,proste je to hodne temperamentni pes,kteryho ja vlastni vinou nas materske dohromady s Ondraskem nezvladam,protoze Onda je ted ve veku,kdy se sotva stihnu vycurat bez jeho knourani,jinak zacne a pak i pes
15. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kupoval někdo z Vás cestovní postýlku? neporadíte kde? díky:slight_smile:))
15. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek