• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
nuki,ja ale uz nevim kde,vyhlidla jsem si jakou chci a pak zadala do seznamu a seradila od nejlevnejsi a tam jsem kupovala v ty dobe
15. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul: moc díky za fotečky, jsou krásné, moc Ti t sluší...)))
díky za postýlku a máte s bočním otvíráním? :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoolkyy, já chci taky vidět fotka - jesště když je táák chválíte!!!

jakpak se máme?

prostejko, teda máš toho kopec, ale jak se to poskládá, tak z toho budou hromádečky, akorát by mě ty hromádečky nebavilo odstraňovat furt :grinning: :grinning:
stejně vás s těma látkovkama obdivuju!!!!!

nuki, cestovní postýlku budu řešit až bude prcek větší.. jinak se bude při návštěvě u babiček povalovat mezi náma, v kočiku nebo posteli :wink:
15. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU... ale ten váš veterinář na malém městě může znát jiného ve větším městě a ten může nového páníčka najít.
A co je to za rasu? Což třeba do nějaké spec.chovatelské stanice????
15. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no spesialni zuzi - je to poulicak :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU s pejskou držím palec, aby se to nějak vyřešilo.... :wink:

NUKI nad cestovní postýlkou uvažujeme, ale zatím nevíme,myslím, že ANGE nějakou má, tak třeba poradí :wink:

TOLTEC ahojda :dizzy_face: no ale až budu prát použité, tak je nebudu prát takhle najednou ale po něčem :grinning: a máš pravdu, jak se to poskládá, tak to budou jen malé hromádky.... ale takhle to vypadá úžasně fakt :grinning:
15. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, já se jdu najíst... mějte se zatím krásně :wink:
15. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU... aha... tím ta chov.stanice padá, .... sakra!!! My máme tady směsku. Chjo..... ale toho veterináře zkus. Nebo nemáte tam u vás cvičák? Tam by se dalo taky něco řešit. U nás je cvičák, pejskaři se tam hodně znají, tak by vám pomohli něco vymyslet.... když inzeráty nezabírají.
15. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Jéé Blahu,to mě mrzí s bafíkem :frowning2: :frowning2: ten náš je naštěstí v pohodě,taky žárlí,ale dává to najevo jen tím,že když si hraju s malým,donese mi svojí hračku a chce abych mu ji házela :slight_smile:

Já jsem kupovala cestovní postýlku přes mimibazar a jsem moc spokojená,opravdu vypadá jak nová-paní nekecala :wink:
15. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spolutěhulko TOLTEC :slight_smile: Jak se ti těhulí?
15. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej,pěkná kupička..vy čekáte taky dvojčátka jako Zuzka? :grinning:
15. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki a dekuju ,jsem rada ze se libi :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů. líííívanceeeeee, to bych si dala říct... mňam :slight_smile:

Ahoj BAE.... jak se máte s Kryštůfkem?

CAR... pěkná postýlka :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuu. zuziiii roste mi puuupeeekkk! dneska doktorka poprvé prohlásila - no tak už to jde na vás konečně vidět :grinning: tak já jsem prohlásila, že 8 kilo si už nějak sednout muselo :grinning: prej jsem štíhlá a vysoká a není to vidět.. no ale.. já to vidim a hlavně všude jsem měkkoučká, což je nové :grinning:
no a jak jsi na tom zuzi ty? taky poskočili prcoši co? jsem četla, žes musela shodit podprďárnu.
no nevim co si budu pak za prďárnu budu kupovat, normálně 80C, to bude něco jako K :grinning:
15. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tak zajed :grinning: :grinning: :grinning: a ta postylka je fakt fajn
15. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car: díky za odkaz..:slight_smile:)) teda lívance..:slight_smile:))) mnam
15. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL.... hahahaha..... 8kg? Já jdu na KO v úterý, tak jsem zvědavá, kolik mám hore. Při posl.kontrole to bylo +5kg, teď to šacuju +7kg..... uvidíme. Ale jestli jsi jako CAR, na který ty kila fakt vůbec nejsou vidět, tak se nedivím, že se doktorka raduje, když to na tobě začíná být vidět.
A za posl týden mi přijde, že břicho strašně poposkočilo.
Jako velký prsa jsem nikdy neměla... spíš teda naopak, .... ale nosila jsem vyztužené 80B.... teď 80C.... ale včera to fakt nešlo, jsem myslela, že mi asi břicho i prsa upadnou... tak musela dolů! (snad mi z ulice nikdo neviděl, jak jí doluju dolů) :grinning:

CAR.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, lívance bych taky zobla... no a car.. mrkla jsem na fota. jsi jak opuchlá nitka.. :astonished: jak had co spolkl antilopu :confused: mamka jak lusk. a to je ti fakt 22? s těhotenstvím vypadáš vyzráleji, myslim hehe taky všimla.
15. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..ale ty cekas dve!!!!!!!a neni to na tobe videt i s jednim maji vetsi brisko
15. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR... to joooo, já dva prcky fakt nezapírám :grinning:, ale já tím myslela, že to není o kilech, ale o vizáži. Že ty máš hore tolik a vypadáš, jako že jsi přibrala max 8kg. Třeba kámoška přibrala jen 12 a vypadala tak na 30.
Já jsem ráda, že mám menší bříško, ono to ještě přijde, to se nebojím :grinning:
15. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,tak j myslim ze mensi brisko,mensi nasledky :wink: takze to mas super ze cekas dve a mas malinky
15. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR... já co jsem viděla ty pupíky mamin, co čekaly dvojčata, tak jsem se zhrozila...nic nic a najednou mega pupeeeek! Začala jsem mazat, ale ono co má přijít, tak přijde... a budu si pak taky muset koupit ten stah.pás, co máš ty.
15. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
budes kupovat ten samej zuzi?
15. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsi mi ho ukazovala, tak se mi líbil.... ale musím se pak domluvit, jestli půjdu císařem, od kdy ho můžu používat, abych si neponičila jizvu.....
15. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,taky myslim ze vypada dobre a je pevny..a ani ne drahy..maji ho v tech zdrav.potrebach..a i t sit.kalhotky jsem tam koupila
15. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky :slight_smile: ,

Janička spinká ale už má zasejc papat tak předpokládám že jak odešlu příspěvěk tak bude vzhůru :grinning: Jako vždy :grinning:

Car ty fotečky jsou nááádherný a tobě to vážně moc sluší :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: no jo někde se vlézt musí, když máš takové předsevzetí, to je jasné..:slight_smile:))
15. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak dneska měl Vítek po prvé mrkvičku a mooooc mu chutnala :dizzy_face:
15. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj SAC a PETULKO :slight_smile:

Mrkvička chutnala? To je paráda :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek