• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Vidíš Peti - super :dizzy_face:

Já mám nachystanou mrkev a bramborou tak čekám až se prdelka probudí a půjdem na to :slight_smile:

Zítra je na jídelníčku brambor s brokolicí tak to sem zvědavá co na to malá :grinning:
15. led 2010 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti: Ahojky, no teda, to se Vítek měl..:slight_smile:)) je super, že mu chutná..:slight_smile:
15. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
sac..dekuju...janicka je fakt krasna..a co uz je vzhuru?

petul..super :wink:
15. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu zehlit..paa
15. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Sacvi a za dva dny mu můžu do mrkvičky přidat brambory?
15. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne ne ještě spinká ale už sem tam kňourne tak myslím že už brzo bude vzhůru.

Peti já dala brambor až po týdnu ale teď sem četla že se zelenina může měnit nebo přidávat už po 3dnech tak už to taky budu tak dělat.. :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak já za chvilku půjdu...mějte se moc krásně a užijte si víkend..:slight_smile:
15. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
PETULKO... díky za odkaz. :slight_smile: Holky si už ten kočár objednaly, tak jsem zvědavá, jak se jim bude líbit.
15. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak papa:slight_smile:
15. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Nuki papa
Zuzi ta cena ju super :dizzy_face:
15. led 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky takže jsme byli na kyčlích a už nemusíme :slight_smile:
Prostějko vlňáčky buď v ruce nebo v programu vlna na 30° v pračce
Nuki cestovní postýlku máme od Babypointu , je to ta se závěsným lůžkem..a docela dobrý :wink:
tak papa
15. led 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím že nás konečně naočkovali na TBC, žloutenka ustupuje, tak super, ale malej byl pak odpolko neklidnej, tak jsme si s ním museli hrát:slight_smile:)ale bylo to fajn, už chrní...vypil teda jen 35ml a pak 40ml:frowning2:ale před tím 95ml, tak snad se večer zase rozpije:slight_smile:)

No byli jsme se ptát na nannynku a musíme podložit tu dečku, nechat na rošt užíznout desku 120x60 a jestli i to bude zlobit tak kupujeme novou..teď to včera nezlobilo ani jednou:slight_smile:)nechápeme:slight_smile:

Co tady nového???nestíhám dočítat mezi kojením a mailováním a facebookem a vařením a cvičením a taaaak:slight_smile:)
15. led 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
..tak jsem vás dočetla, dneska toho nebylo tolik:slight_smile:)naštěstí:slight_smile:)

Takže hehece odchází asi zátka, jo???no teeda, takže do 2 týdnů je tu Kuba Kubula:slight_smile:)tipuju

Prostějko slušná hora prádla:slight_smile:)
Zuzi tak to se těším až nafotíš fotečky:slight_smile:)
Blahu fotka opička je božííííííííííííííííííííí:slight_smile:vi´d:slight_smile:)hihihihi, pejsek je teda lump, asi žárlí, no:frowning2:
Nuki, Petulko, Sac, Ange ahooj, Vítek je šikula že už papká mrkvičku:slight_smile:)

Sac janička je nádherná!!!
...snad jsem na nic nezapomněla:slight_smile:))
15. led 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čus bus holkýýý :slight_smile: tak návštěva v tahu a jsem zas jen vaše:slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
BLAHU nepřipadej si jako tyran... bohužel tahle situace u vás nastala a ty za to nemůžeš... já se jen snažím najít cestu, jak to zkusit jinak, aniž byste jí dávali pryč... prostě vždycky jsem měla pocit, že dokud člověk nevystřílel všechny možnosti, tak to není ztracený... a když jsem viděla v Polepšovně mazlíčků ty případy a i tak to šlo vyřešit... samozřejmě je to hromada času a teď se potřebuješ věnovat hlavně malýmu... jen je mi jí líto, protože to dělá bo vás miluje a má problém se dělit, vyrovnat se s novou situací... ale zároveň vás chápu!
15. led 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CAT já netuším co to je.... měla jsem to už před vánocema, pak byl chvíli klid, pak mezi svátkama trošku a včera se to zase objevilo, třeba je to jen těhu výtok odpovídající pokročilosti těhu...

kdyby aspoň člověk věděl jak to vypadá, mohl by to zhodnotit... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. led 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cestovní postýlku asi taky pořídíme, ale uvidíme jak moc jí budem potřebovat...

PROSTEJ za taková hromada to není, prostě látkuješ, tak co..... :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

a ještě jsem něco chtěla a už nevííííím aúúúúúú
15. led 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Hehenko,jsem ráda,že se tobě i manžoj knížka líbí :wink: Ten můj do ní koukal taky,když jsme ti jí balili :grinning:
15. led 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe to uvidíš brzo:slight_smile:)

Holky jdu koukat konečně na zprávy a pak na tu romanťárnu:slight_smile:)
Malej vypil jen 65ml, asi nemá hlad nebo co.
Přeju hezký víkend a ukážu se tu:slight_smile:)

dobrouuuuuuuuuuuuuuuuuuua jen a jen dobré zprávičky a těhulkám nad 35tt držím palečky ať ještě vydrží 2v1:slight_smile:))papa zítra
15. led 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,já nevím co s tím mým dítětem :frowning2: :frowning2: :frowning2: Večerní kojení katastrofa-přisaje se,začne se kroutit,mlátí mě,škube mi bradavku a když se pustí řve...tak jsem myslela,že mám málo mlíka,kojila jsem z obou prsou a po kojení jsem je zmáčkla a z obou teklo mlíko,i nervy :sweat_smile: .Takže nedostatkem mlíka to asi nebude.a teď bude spát tak do jedný, do dvou do rána...
15. led 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj holky!!!

teda vyste toho naklabosily :grinning:

jen jsem to prolitla...takze asi jsem vsechno nepochytila

teda HEHE ze by sel Kubik brzy ven :dizzy_face: :dizzy_face: mohl by tam teda jeste chvili vydrzet,aby poradne dosel,hlavne odpocivej :wink:

CAR jsi krasna maminka!!!byt chlap jedu po tobe jako blazen :grinning:

BLAHU s fenkou me to mrzi,nas pes taky zarli,ale tohle nastesti nedela,nevim co bych delala :frowning2: hlavne je to taky moje zlaticko a bylo by to pro me tezky dat ho pryc

BAE tohle mi malej delal taky,zmackla jsem prso a teklo,ale on nema treba takovou silu jako mas ty v prstech...tak jsem mu dala z obou a pak schvalne odstrikala jestli neni jen linej a ono tam vazne nic skoro nebylo...jeste ted kdyz prso zmacknu tak trochu mlika vytece a to uz skoro 4 mesice nekojim...nevim no,u me to bylo prave jak to popisujes...
15. led 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holkyyy kde jsteee?? :grinning:

ja vim ze nejzivejsi je to tady pres den,ale to nestiham,moje smula,ale teda ted vecer je tady doooost mrtvo :slight_smile:
15. led 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ten šátek je zázrak!!!

hned je po křiku a mám volné ruce, jupííí
15. led 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a to vam musim napsat!!!jak jsme psala ze me neprisla penezita pomoc v materstvi tak se tak porad nestalo!!!! :angry: prislo me akorat 234kc jako vyrovnavaci castka,protoze uz zacinam brat rodicak...takze jsem se sama sebe ptala kde mam tu penezitou pomoc,ze me jeste neprisla a ze preci nemuzu mit za mesic prosinec jen tech 234kc!!! tak tam Milan byl a slecna mu rekla,ze to poslali 12.1.!!!!!! pres Prahu a ze by me to melo pristi tyden prijit...jako nechapu jak si tohle muzou dovolit,ma me to chodit do 6.dne v mesici a oni to poslou 12.!!! :sweat_smile: jako nad tim me zustava rozum stat,ted si vemte kdyby nam nasi nepujcili nebo bych byla sama s ditetem,tak se muzu jit past
15. led 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Efi,tak uvidíme no,třeba fakt už se mi ztrácí mlíko :unamused: ale prsní vložky mám mokrý pořád,tak si je musím několikrát za den něnit.A Krykry mi vydrží po tomhle kojení docela dlouho-v noci i 8 hodin a přes den tři hoďky-a to je jedlík,když má hlad hned se ozve..třeba jen prudí..čas ukáže :wink:
15. led 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé Amal,to je super!!! :slight_smile:
15. led 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj amal!!!

tak to je super!!!skoda ze jsem ten satek taky nezkusila,u me uz je ted asi pozde :sweat_smile: ,ale me zase tak malej moc nerval,teda ted mi prijde ze ne :slight_smile: a AMAL jsem rada ze to jde vse k lepsimu :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Efi v tom státě je hroznej bordel!!!!!!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :rolling_eyes:
15. led 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
BAe tak to ono asi nebude,treba ho jen neco trapi nebo byl ospaly,pretazeny...a kdyz ti tak dlouho spi tak to ono asi nebude...to nam tak nespi Davidek ani ted :grinning:
15. led 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek