• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Cau holky moc nestiham posledni dny

tak s pejskem to dopadlo tak,ze v utulku je plno,tak uvidime co bude

a uz jsem prisla na to proc je malej tak moc protivnej posledni dny,uz mame druhej zoubek prorizlej a hezky na ans kouka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a aby toho nebylo malo,tak Milanovi vzali 2 tisice z platu,protoze ted dela jinou praci nez predtim...takze jsme ted skoro v hajzlu :frowning2: stesti ze mame latkovky!!!protoze to uz nevim kde bysme ty prachy brali....pristi vikend jdu makat k brachovi abych si vydelala nejaky penize navic,to se vzdycky hodi,snad se z toho brzy vylizeme,ted totiz platime opravu auta a jeste to udelali ty vanoce,takze jsme jemne v minusu
15. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu gratuluju k dalsimu zoubku :dizzy_face: ja taky porad koukam,protoze malej strasne slinta,ted moc ani nechce spat a je obcas mimo svoji super naladu a nic
15. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi,malej usne kolem šestý a probudí se až kolem druhý ráno :wink: ,ale teď zlobí a po kojení se mu nechce spát,tak třeba prudí od těch dvou do čtyř,ale pak zase usne :wink:

Jéé Blahu,druhej zoubek :slight_smile:
Efi a vy už máte taky zuba?
15. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE nene my nemame jeste zadnej...my jsme zatim v dasnovy jednotce :slight_smile: a treba ma Krystufek nejaky svy blby obdobi,to Davidek ma obcas taky par dni krasne spi,hezky usina a pak ma zase dny kdy vecer nechce usnout,pak je pretazenej a nemuze uz vubec usnout a kdyz se v noci vzbudi,trba trena zase hodku nez usne
15. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
je efi finance v minusu to znam,anstesti se drzime,proste jsem si zvykla kupovat uplne vsechno ve sleve :grinning: presli jsme na levnejsi mliko,stejne uz Onda basti jako velkej chlap,no a setri se kde se da a ranec penez useterim kartou v DM drogerii,treba dneska jsem tam usetrila na slevach 140kc a platila 546 :grinning:

efi a ma nalite dasnicky???

no baes tohle byla rychlovka a vetsi prekvapko nez ten prvni,jsou to dva dny co jsem koukala a a nic a najednou koukama ona tam bila hora :grinning:
15. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
blby obdobi taky mivame,je fatk,ze posledni dobou byla Onda utahanej a moc nespal pres den vetsinou 2x 45minut a po obede hodku a pul,ale usnuil hned jak jsme ho dali do postylky na druhou stranu se zacal budit v sest rano,ale dneska spinkal pres den dyl a snad by mohl spat i dyl zitra
15. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no blahu my uz taky nastesti usetrime za mliko,predtim jsme dali pres 2tisice,ted dame neco malo pres tisic,protoze malej dostava uz i svacinky,takze mliko mu davam hlavne v noci a rano a pak po zelenince k obedu aby to zapil a hodne penez nam setri ty latkovky,to je fakt velka uleva

dasne me prijdou nality,ale to prijde asi jen me,protoze treba mamka rika ze nema :grinning:

no blahu taky uz to zaciname mit trochu vic akcnejsi...malej spi hlavne dopoledne dlouiho vkocaru venku to vydrzi i tri hodky,ale to je malo a odpoledne tak dohoromady dve hodky...mamka mi rika,ze ho porad jen taham a muchlam se s nim,ale me to proste neda,ale kdyz ho dam do postylky aby si hral sam,tak je starsne hodnej a vydrzi strasne dlouho
15. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako efi mit dvorek,tak verim,ze chrni dyl,kocar ani nepocitam,to usne vzdycky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my se taky muchlame furt,ale jsem vdecna,kdyz vydrzi i na hraci dece sam,chvili a ja se muzu odplůizit na wc,jak me vidi,je to konec :grinning:
15. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, už je mi jasný, proč Vendulka blbě usíná a budí se...holt má holka vysoký nároky na jídlo :grinning: teď vycucla asi 80 UM..takže mrkvičku dostane každý den k obědu, vykašlu se na rady zastupující dr., budu se řídit vlastně tím, co nám řekla "naše" dr..od ukončeného 5. měsíce mrkvičku :slight_smile: dali jsme malou do postýlky a okamžitě vytuhla :dizzy_face:

Efi to je mi líto s těma penězma i s tou mateřskou :frowning2:
Blahu gratuluju k druhému zoubku.. :slight_smile:
mám pocit že Vendulku to taky trápí, strašně slintá, místo dolních dásní bílý boule, všechno hryže, dávám tomu tak měsíc :slight_smile:

tak dobrou noc :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Bae...prostě má Kryštůfek asi taky blbé dny, ale hlady to nebude :wink:
15. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

BAE :slight_smile:)) no můj muž se tam poprvý a asi taky naposled podíval zase při vybalování :slight_smile:))))))) a tipla bych, že už nenahlídne...

EFI to mě mrzí s prašulema... já mám pocit, že lepší se na vánoce radši vybodnout, než pak tohle... a k úřadům no comment... když ty pošleš platbu pozdě, už skáčou penále... ať jdou fakt někam!!!!! že teda nepošlou rovnou s úrokem... grrrrrrrrrrrrr a matky samoživitelky - to bych skákala z mostu... ještě ta představa šílenýho nájmu a do toho vše ostatní, co prostě musíš kupovat...
a jinak jsem taky ráda, že jsem pořídila látkovky (zvlášť ty vícevrstvý - chválila si je i Svoji)... taky to teď máme dost krizový... dávám se na modlení, aby klienti co nejdřív uhradili alespoň ty nutný výdaje, co jsme s nima měli - kupříkladu dlužíme 150 tisíc tiskárně za tisky pro klienty a platby stále nikde!!!!

BLAHU taky gratuluju k zubákovi :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE tak Vendulka už měla takovýho hlada jo? :slight_smile: no tak hlavně, že jste na to přišli a malá teď bude zase spinkat sladkým spánkem s nabaštěným břuškem :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange ty dáváš UM ? Já zítra chci koupit tu kašičku na noc
15. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi jj je to zlé když penízky chybí, my na tom budeme za chvíli podobně :unamused:
15. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI hooj :slight_smile:

holky sím vás, ptám se jen tak, kdy vám začly poslíčci?
15. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uz tu asi nikdo neni co...

eff,snad na tom budete brzy lip s penizkama :wink:

cat..zloutenka ustupuje ze by zacal zlobit broucek? :grinning:

blahu gratulace k dalsimu zoubecku :grinning:

holky jsem teda dnes mela poradny posly,zatim asi nejhorsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem pekne lezela...nastesti pak se udelalo lip,tak jsem aspon neco malo udelala,aby zas neco ubylo :grinning:
16. led 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Snad ještě holky nerodíte, teda kromě terinky :slight_smile:
Hehe látkovky jsou fakt super :slight_smile: jsem zas objednávala, Vendulka roste :sunglasses:
Peti my doma kašičky nemáme, jen to UM čím jsme přikrmovali na začátku..Vzbudila se normálně ve dvě a pak v půl čtvrté..dnes dostene k obědu mrkvičku :slight_smile:
Carcul dokuk u těch bolestí můžeš ležet tak je to dobrý :slight_smile:
Hehe poslíčky jsem určitě měla ve 35. týdnu :wink:
16. led 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. moc nejak nestiham tento tyden.. ale pokusim se to napravit...
opet padim dneska do prace.. ale me vam tak hrozne boli zada furt.. to je desny... ja tam snad k poslednimu budu muset skoncit.. ja nevydrzim stat hned me tam loupe a chytaji krece... a jak dojdu domu boli me i kdyz sedim.. no fakt nevim co s tim budu delat.. ach jo..
16. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ahojky, možná by pomohlo plavání :wink:
Vendulka s mrkvičkou
http://www.youtube.com/watch?v=8ymfqWQ7xI0
16. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte při sobotě?
K nám míří babička, je v lázních na 3 týdny, ale dneska už jsme pro ni museli sjet, alespoň na víkend aby si užila deníska, strašně se jí stejská:slight_smile:)))

Jinak malej se vznbudil ve 4 a v 8, vzorně vypil pokaždé 80ml, teď teda jen 60ml,, ale snad to stačí, přibírá a to je hlavní,ne?

Jinak včera jsme nechali udělat tu desku pod matraci 120x60 a zase to pískalo, teď 2x za sebou, mě asi trefí...no koupíme tu novou a basta, už jsme se natrápili ažaž, ale tady na koníkovi psalo plno holek co jim to zlobilo, no:frowning2:((

Přeju krásný víkend, my jdeme kočárkovat na 30min:slight_smile:)se těšíme!!!
16. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
..zítra přidám fotečky, musím je vždycky zmenšovat páč mám 10mgpix foťák a koník mi to nebere:frowning2:((ale já to zmenším a přidám ať vidíte jak rosteme:slight_smile:)))
16. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooj holky .)

ANGE no už se těším až je vyzkouším :slight_smile:)) doufám, že se v nich Kubítkovi bude líbit :slight_smile:
a poslíčky v mým týdnu mě nijak zvlášť neznepokojujou... :wink:

CAT sem s fotkama :slight_smile:)

no a vidíte to, nakonec bude CARCUL rodit hned po Terince... :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
16. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak samozrejme dojdu do prace a za 20 min stani a chuze me zacalo opet rejpat.. takze sem to vydrzela hodinu a sla za sefovou ze to proste nezvladam ze me to hrozne boli.. a oni ze co ajak.. a tak sem jim rekla ze sem tehu.. konecne se mi ulevilo ze to uz vsichni vi.. a byli super.. nikdo nic nerikal nenadaval jakoze sem to mela rict davno a tak.. takze super.. no ale ty zada. to je silenost.. ale i tak sse objednam k doktorovi aby se na me koukl a kdyztak rekl jestli se necim muzu aspon namazat ci tak..
autor
a já nakonec budu poslední :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
autor
LUCI to je dobře, že jsi doma!!!! natáhni se a odpočívej... teď není nic důležitější než prcek a ty... a dr. to určitě řekni...
16. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi jdu naládovat první pračku pro Kubulu :slight_smile:)) jsem říkala, že začnu a furt se mi do toho nechce... :slight_smile:))))))
16. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak.. lezim v posteli mam tu horky cajicek.. krabicku cokolady a je mi fajn.. pritel jen s psikem ven takze mam pohodu.. v praci sem rekla ze nedojdu ani zitra ze to chci do pristiho patku vylezet.. abych mohla udelat dalsi vikend... no snad to zabere..
16. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky peru ty plínky... vícevrstvý.. jsem se chtěla zeptat::: kvůli savosti by se měly vyprat vícekrát - musí se taky nechat po každým tom praní proschnout??? nebo prostě stačí, když je nechám a pustím prašku znovu... :slight_smile:)))

jo a taky mám pár flísových vkládaček haipa daipa - koupila jsem je na noc - ty mám vyprat jen v ruce?

moc děkuju za rady :slight_smile:

LUCI no už jsi 16. týden, teď by se to mělo lepšit.... mě bylo v druhým trimestru (myslím od toho 16. týdne) fakt dobře, i teď je mi dobře... :slight_smile:)) jen teda jsem zase v noci nemohla spát kvůli žáze a ve 3 ráno slezla dolů k telebedně :slight_smile:))) ale to se dá vydržet... :slight_smile: ten první trimestr byl fakt nejhorší. tak se drž. snad ti bude brzo lépěji!!! :dizzy_face:
16. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko mě nikdy nenapadlo prát je mokrý..já je vyprala jednou a pak jsem je dala rovnou Vendulce..ale asi bych je nechala proschnout, to by byly vlastně pořád nasáklý jen jednou :confused:
Flísový separačky peru na 60 ( i když píšou 40) a nerozpadly se :wink:
16. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek