• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ANGE děkuju moc za odpověď :slight_smile:
jsem si říkala, jestli u těch plín není důležitý to máchání a znovu nasáknutí a zase ždímání :slight_smile:) :sweat_smile: no možná blbá úvaha...

jsme se teď vrátili (byli jsme se známýma posedět), tak jdu na další várku prádla - to je ta výhoda bydlení v domečku, člověk nemusí mít výčitky, že někoho ruší :slight_smile:
16. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neznate nejakou stranku na netu kde ukazuji jak se cvici v tehu na balonu doma?
16. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky:slight_smile:
Tak kašička broučkovi mooc chutnala:slight_smile:)
Luciebx měla sjem super cvičení ,a le už jsme si ho dala pryč z oblíbených:(
16. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm nevadi snad ho tu nekdo dalsi bude mit..
16. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee dekuji.. tak sem na to koukala je to super... akorad ten muj mic asi je malo nafouklej tak je dost mekkej...

ale i tak dobry veci na zada..
16. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI tak super... já to našla ani nevím v kterým tejdnu a skoukla jsem jen to první :((( ostuda no...

tož peru druhou pračku plínek :slight_smile:))), další dvě pračky budou hadříky (to už mám ozkoušený :slight_smile:)), no a pak povlečení a prostěradla, mantinel, deky :slight_smile:)) je toho nějako moc - no toto :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jsem z toho taková paf, že už peru... a zároveň mám takovej prapodivně blaženej úsměv :slight_smile:)) no divný. :slight_smile:)) já peru plínky, to se picnu :slight_smile:) :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj...koukam ze vsichni vyspavaj :grinning:
17. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
no Hehenko ono je toho dost kdyz se to pere najednou vid :slight_smile: Ja prala v 36. a 37. tydnu.Ale teda latkovat nebudu asi bych na to nemela...uz takhle vidim jak porad jen peru a peru :slight_smile:
Holky a je normalni ze zadny poslicky nemam?
Jsme malymu domlouvali at pocka na lepsi pocasi,ale ono ma zase snezit a mrznout tak to nevim.To at uz raci vyleze :slight_smile: Se uz nako nemuzu dockat,jak bude vypadat a tak...snad ani toho porodu se uz tolik nebojim.
17. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ja sem dneska opet doma s tema zadama.. mam nahrivaci lahev na ktere lezim tak to snad zabere.. vcera sem si trosku zacvicila na mici no ale mame ho furt nejak mekky.. tak nevim jak to dofouknout jelikoz jakmile vytahnu pumpicku a chci tam dat spunt tak toho vzduchu ujde.. no asi ho vratime a vezmem lepsi nebo nevim... a jak se tu vsichni mate...
17. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooj všem :slight_smile:

TERI já myslím, že je to v pořádku! :slight_smile: je tu spousta holek co neměly vůbec žádný poslíky... klidně můžeš zítra porodit.
ty máš termín určenej dle UTZ?

LUCI je mi tě líto, že tě až tak bolí záda :( snad ti ležení a nahřívání pomůže... s tím cvičením radši opatrně v tomhle stavu, ať si ještě víc neublížíš!
17. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenkooooooo, odpověz prosím na mail :slight_smile:

Ahoj! Jak se máte? :slight_smile:
17. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ELI ahooooooooooooooj :slight_smile: jak se máte vy?

mno jo mejl....
17. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se máme vlastně skvěle :slight_smile: Lišák finišuje dizertaci (zítra odevzdává), já jsem spokojená v práci, konečně mi i stoupla teplota (30DC bylo fakt na čase :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a na jaře se asi pustíme do nějakýho toho sviště :slight_smile:
17. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je paráda ELI, jedna lepší zpráva za druhou :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším až se do toho pustíte... to já už budu dávno rozdvojená, tak ti budu melancholicky pozorovat pupíček :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nic ženy, jdu vařit a poklízet... kolem 5 tu zase máme návštěvu :slight_smile: :dizzy_face:
17. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde jste kdooooo... za chvili si tu budu psát sama... :grinning: :sweat_smile:
17. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aAchooooooooooooooj:slight_smile:
Pardon, ale já tu být nestíhám:slight_smile:)haha a to jsem si myslela jak tu na mateřský budu vysedávat...ale až budete mít miminka pochopíte, je toho tooolik co se musí udělat a do toho jede paralelně normální život a pak se musíte pořád sprchovat a než to uděláte je další kojení...a manžel má hlad a pak smsky pípaj a maily chodí a jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:slight_smile:

My jsme dnes poprve vypili 100ml tak jsem happy a tatínek taky:slight_smile: ale zase mě malej u přebalování počůral...holky co mám dělat abych to chytla včas????

A plínky teda mizí asi závratnou rychlostí, od porodu už 4 celé balení (2x happy O a 1x pampers premium care)
ale teď zkusíme sleep and play, prej sjou nej...a nejsou taak drahý jako premium care.

A copa tady nového???Nikdo nerodí??:slight_smile:))ještě si min. 2 týdny počkáme na další miminka, co???
17. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak jsem vám přidala slíbené fotečky:slight_smile:))
17. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj CAT čerstvá matko... to přeci každej chápe, že tu nemůžeš být tolik i tak jsi taky často...
jsem nad tím zrovna včera přemejšlela a o sobě pochybuju, že se tady v šestinedělí vůbec ukážu :slight_smile:)) no prostě já než přídu na nějakej systém organizace, tak to je věčnost a až tu bude prcek to bude teprva hukot :slight_smile:)) :sweat_smile:

možná, že TERINKAA porodí co nevidět... :slight_smile: ale těžko říct, jak nebo kdy nám dá pak vědět :slight_smile:

CAR psala, že má dost silný poslíky, tak Sofinka možná vykoukne hned na to .))

CAT už 4 balení??? jak velký balení? ségra mi koupila dvě velký balení Pampers (tam je jich kolem 100ks) a dvě malý... tak to zafičí během 2-3 týdnů? no nechci vidět to praní těch látkových... :grinning: :grinning: :grinning: to pračka fakt pojede asi pořád a já budu čím dál více toužiti po pračce - hlavně proto ženy, že ty hory prádla z pračky nosím zdola nahoru - bo sem se ten sušák už nevejde :slight_smile:)) si člověk docela mákne.. a nejvíc mě samozřejmě nebaví to věšení... chvíli to vypadalo, že mi sušku nadělí moje babička, ale nevím jak to dopadne... :sweat_smile:

mamina mi chtěla kupovat nějakej šperk z bílýho zlata, ale na to nějak nejsem zvědavá... vůbec tyhle věci nenosím, tak bysme mohli uspořádat k porodu sbírku na sušičku :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT náááádhera... Denísek je tak překrásnej... a krásný fotky vážně - jak s tatínkem :dizzy_face: tak s maminkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no vypadáte moc spokojeně!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu se natáhnouti... jsem tu doteď poskakovala jak postřelená koza, tak je čas na menší válendo grande :slight_smile:))
17. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...jak se mate?

jsem zehlila :grinning: ale zjistila jsem-ze nam chybi cepicky,ete aspon jedny rukavicky,puncochacky,ete naky ponozticky,a body 62-jsem myslela ze nepotrebujem a zjistila jsem ze mam jen dve s kr. a dve s dlouhym:sweat_smile: no a naky dve mikinky bysme meli asi koupit a capacky..a asi koupim nakej overalek v 56....zitra vse doladim :grinning:
kdyz budu ppirovat kolik mam mit baliku plen do zacatku?mam dva 3-6kg a chci koupit ete jeden 2-5...

holky mam neco malo poridit i v 68?nebo az casem?
17. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat myslim ze toho zvladas az az..jsi sikulka..a denisek je kraaaasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

Najukuju.... a koukám, že CARCULKA má stejný dilem jako já. Vytáhla jsem hadříky, co jsem doteď pořídila a zdá se mi všeho nějak málo :sweat_smile: :confused: (i když mám plné tašky)
Tak se ještě budu muset vypravit do Tesca doladit to.
17. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE.... krásný bříško máš, žádný megaokta...... :wink:

CAT: Denísek je krásnej, slaďoučkej :dizzy_face:

ANGE... Vendulka je na tom videu boží, jak krásně papá tu mrkvičku :dizzy_face:
17. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé... ELITERA se tady ukázala... tak ať diz.práce dopadne dobře :slight_smile: A přeju ti rychlé jarní otěhu :slight_smile:
17. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..dyt nemas nejaky mega,mas krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahoj zuzi..ja jako vedela ze ete neco chybi,ale myslela jsem ze tech body mam vic..a kdyz jsem vse narovnala do skrine,tak mame fakt toho pomalu..a me uz o nebavi nakupovat ted...a co jakpak se mate?
17. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek