• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
LUCI: jaj, bolí tě záda? To bude chtít masáže od přítele :wink:
17. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR.... máme se dobře, zase mi snad ze dne na den vyskočilo břicho :grinning: Šmarjá...kam to porosteeeeeeee :sweat_smile:
Já právě nevím, jaký bude na jaro-léto počasí, co má cenu na dětičky kupovat... jestli se vyplatí svetřík nebo mikinka na ta body s DR.... jak budou prcci velcí, protože něco máme 0-0 newborn a něco 0-3 .... třeba plyšový overálek 0-3, jestli jim to nebude velký...
17. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..no to ja musim koupit taky naky overalky 0-0,nemam ani jeden :sweat_smile: mikinky si myslim ze se neztrati,dyt i v lete je chladneji ..koukam taky jsi v tom bezradna jak ja,vid..nechci mit toho kopec zbytecne a ani malo
17. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky:slight_smile:
Děkujeme za pochvalu:slight_smile:

Carcul hele, já třeba ty látkové čepičky užila jen v porodce když jsme se museli u okna nasvěcovat, ale pod tu teplou se to nevejde a strašný alotrie s tim jak mu to pak jde do očí, takže dáváme hned tu fleesovou a rukavičky látkovky taky zatim nevyužité, jak mu dávám ruce do mikinky a pak ho celého zachumlám do té emitex zavinovačky takže můžeš být v klidu a to samé punčocháčky, stačí max 2:slight_smile:))

Jo a bodýčka s krátkym na zimu ani neunosíme, jen s dlouhým:slight_smile: a spinká v overálku, těch si kup klíďo víc, páč mě třeba každou noc jedno prokákne nebo pak počůrá při přebalování, takže pořád měníme oblečeníčko:slight_smile:))

V 68 nakoupíš až na léto, si piš.-))
Jinak určo overalky na zimu 56, my máme 0-3 měsíce a jsou nám mega velký:slight_smile:)))

Hehe nebooj, budeš tu v šestinedělí, Kubík bude hodnej nebooj:slight_smile:)chlapečci jsou pohodáři:slight_smile:)

Jinak jsem napsala 3 balení, v happy 0 jich je myslím 62 a ty pampers 70ks, nevím, ale je to teda mazec..nechtěla bych se prát s látkovkama v tom kalupu co mám doma by mě asi trefil šlak:slight_smile:)

Takže Terinka asi rodí a carcul jde v závěsu,joo:slight_smile:))
Zuzi ahooj dvoj těhulko jak jééé????
17. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..takze mam dokoupit overalky v 56 vid at v tom neplaveme..no ja prave potrebuju s dlouhym-ty s kratkym mam od zacatku-kdyz sem nad tim nejak nepremyslela...a myslis ze mam poridit ete zyvinku do autosedacky?nebo je to zbytecny?a vystacime s dekou a nebo fusacken z kocaru-jde i do aut....a ete naky rady mamino? :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile:
koukam, ze se resi podstatne veci:slight_smile: tak ja taky prispeju se svyma zkusenostma.
na doma nosime body+teplacky nebo body+dupacky. rozhodne dlouhy rukav. tak na tri dny to ma (pokud to nepokadi nebo nepocura pri prebalovani).
na noc overalek- spotreba vyssi nebot casto pocura pri prebalku(v noci nejsem tak hbita a nepochytam to:slight_smile:). na ven pridam k domacimu obleceni mikinku a kombinezku(misto kombi nekdy teply katata a bundicku) a nebo misto domaciho dam neco slavnostnejsiho (slozeni stejny).
vicemene tocime 4 bodycka, 7 overalku, 4 dupacky a nejaky veci na ven. rukavicky slabe davam nekdy i doma, ponozky taky. slabou cepicku davam nekdy pod tlustou, kdyz je vetsi zima.
velikosti- zatim mame 0-0, 0-3 a 56. neco je vetsi neco mensi. ale takovej ten sametovej overalek z tesca uz nam je trochu mensi.
spotreba plinek- papirovky celkem letely, to je pravda...ale latkovky jsou pohoda, holky fakt. prala jsem teprve dvakrat. neni to zadna prace, pere prece pracka!

zdravim vsechny!!!
17. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT.... takže Denísek plave v 0-3? Tak to se nebudu vzrušovat s 0-3, to se dokoupí... jenom teda nějaký kabátek nebo mikču, nemám ponožtičky a čepičky máme jenom 2..... vy jste taky kupovali v Tescu Cherokee, že jo.....
Malej je fakt roztomiloučkej :dizzy_face:

my se máme fajn, ale už mi těžkne břicho.... taže to ke konci bude fakt mazec! :grinning:
17. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
car jestli schanis zavinku do autosedajdy- ja prodavam tu emitexovou zimni (ruzovobilou)- nam nepasuje do autosedajdy.
17. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj SVOJI :dizzy_face:
17. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,dyt mas prd brisko...

svoji...ja ted resim jestli ji uzijem a teda jestli nam tam pujde :confused: :confused:
17. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsi bych vystacila jen s dekou ,uz takhle jsme na hrozny palce za vybavu :sweat_smile:
17. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža je doma...letím... pááááá :slight_smile:
17. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a cepicky nektery z tesca maji strasne blbej strih, lepsi je, kdyz je cepicka pres ouska jakoby...nevim, jestli mi rozumite...

car to si rozmysli...my bychom ho vyuzili, ale bohuzel, nejde nam tam. je na tribodovy poutani a my mame peti :frowning2: ale jako s dekou vystacis...jen ji budes muset vic strojit no...jsou to vzdycky boje ji nabalenou zapnout do ty sedacky :grinning:
17. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tak ja juknu jaky ma pasy ta teutonka a dam ti vedet,ju:slight_smile:

papa zuzi
17. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a rozhodne na prvni mesic postaci 0-0 nebo 56!!!...pokud to nebude vylozene obrik...i kdyz kazda znacka to ma jinak no...nam je 0-3z tesca velky a od jine znacky nam je uplne stejne 6-9 :sweat_smile:
autor
ahooooj holky :slight_smile:)) no to je krása .)

SVOJI takže jsi spokojená s látkovkama a využíváš jsi psala nejradši ty vícevrstvý? :slight_smile: (mě se teď sušííííí:slight_smile:))

CAR já zavinku do autosedačky nekupovala a už asi ani pořizovat nebudu... mám kombinézku a ten stejnej fusak jako ty a přinejhorší přikreju dečkou :slight_smile: a myslím, že to bohatě stačí... pořídila bych jedině, kdyby se mi to jevilo praktičtější...

oblečení mám až běda... :slight_smile:)) jsem to s těma sekáčkama trošku přehnala :slight_smile:))) :grinning:
no nejvíc mám overálků - tak jsem ráda, že těch je větší spotřeba :slight_smile: bodýčka s kr. rukávem mám taky - to jsem dostala (sama jsem s KR nekupovala), pak několik s dlouhým... atp...
punčocháčky teda ani jedny, jen polodupky...

ZUZI na léto bych určitě nakoupila nějaký mikinky - jak mi před časem radila blahu, tak více mikinek bez kapuce, aby se v tom v létě děti za krčkem moc nepařily :slight_smile:

rukavky mám jen jedny látkový - takový spíš proti poškrábání nehtíkama.... jinak si taky říkám, že na tý kombinézce je to jakoby integrovaný :slight_smile:)) takže netřeba a stejně ho kluka celýho zabalím ještě do fusaku a autosedajdy, dokoupím až kdyby byly potřeba :slight_smile: :wink:
autor
CAR tak ta TEUTONIA autosedačka je pětibodová! .)
17. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vicevrstvy se me lip vymenujou a je to takovej mensi balik na zadecku, ale kalhotky jsou taky fajn...fakt me to moooc bavi:slight_smile: barunka v tech kalhotkach vydrzi i celou noc!:slight_smile:

for je v tom, ze kdyz mas teplou zavinku do sedacky, nemusis to mimi tak balit pod to a lip se ti tam zapina nebot ty pasy mas prostrceny v ty zavince. a zapinat vzpouzejici se miminko ve velky kombineze nabaleny do autosedacky je vazne boj...ale vy byste to mimi nemusely tak balit v tom unoru teoreticky...

puncosky nedavam zatim- neumim si predstavit ji do toho strojit a svlikat to pri kazdym prebalku....asi pozdeji ale zacnu...mam krasny totiz :wink:

a ponozticek a rukavicek na doma mame vetsi spotrebu nebot nekdy me nozicky odlozi na pokadenou plinu :sweat_smile: no a rukavky strka porad do pusky, tak menim ze...

jo a pozor...myslela jsem si, ze kdyz dam slaby rukavky a ma kombinezu, ktera ji je obrovska, tak bude mit rucicky teple...a hovno hovno, zlata rybko....davam slaby a silny- i do kombi!
17. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no ja si na netu precetla, ze nase autosedacka je tribodova a jak me prekvapila realita...zavinka krasna, ale muzu si ji zavinovat tak doma treba...a nebo ji dat do kocarku, ale tam je lepsi ten fusak no...

holky nechci tady pusobit jako kdybych sezrala salamounovo ho*no...pisu jen sve zkusenosti, kazdymu samozrejme muze vyhovovat neco jineho! :wink:
17. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,uz mi to fakt nebavi ty zaverecny nakupy
17. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI my jsme s CAR pořídily na Teutonku tenhle fusak - je právě i do autosedajdy, takže podložený miminko bude... .) a myslím, že se to taky jen u nožiček rozepne a zůstane to skrz pásy připásaný v autosedajdě... takže princip podobnej... http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Teutonia-Mini-Nest-Fusak-2010
(já mám tyrkysovéééj - ale ještě jsem ho neviděla :slight_smile:))

tak to mám fakt radost, že jsem pořídila vícevrstvý... jen mě ještě zajímá - jak tam vkládáš tu separačku? obalíš tu plínku separačkou jakoby dozadu, aby byla jako víc fixovaná?

aha... tak pořídím ještě rukavičky :slight_smile:
17. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a kolik balicku tech vlozek do podprdy?a jaka je ta triumf pod.?
17. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI já hltám každou radu... přeci jen už jsi maminka - my si to můžem zatím jen představovat :slight_smile:)))
jsou to prostě zkušenosti z praxe :slight_smile: a ty potřebujem nejvíc :slight_smile:

CARCUL ani mě ne - mám pocit, že bych mohla ještě párkrát pro něco jít a stejně tam půjdu zas, že jsem něco zapomněla a to jsem měla seznam :slight_smile:))) ...

ale byla jsem v nadšení, když jsem včera začala prát :slight_smile:)) to bych od sebe nečekala :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě by taky zajímala ještě zkušenost s vložkama do práskačky... který se vám zdají nej?
17. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI a kolik spotřebuješ těch jednorázových podložek?
17. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky a děkuju moc za pochvalu bendža... mě se zdá velký jak kdy :slight_smile:)) asi dle toho jak se vyspím nebo co... ale zatím to ještě není nijak obtěžující (jen když se potřebuju častokrát předklánět, tak je to pak už trošku nepříjemný) takže jsem spokojená...
17. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ja tez jsem za kazdou radu vdecna :wink:

hehe..nak tak s tim seznamem :grinning: :grinning: :grinning:

hehe..hec ja mam vyprano a vyzehleno,ale ete musim dokoupit a to pak vyprat
17. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL mě se ještě suší ty první dvě várky prádla :slight_smile:)) teď se dopralo povlečení, prostěradla... a ještě tam hodím mantinely a tak dále... no a pak hadry... :grinning: a jsem v pokušení vyprat i peřinu a polštář... :grinning: vyprala bych i matraci, kdyby to šlo :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zato já nikde nemůžu najít kolikabodová je ta naše autosedačka Cybex Aton :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: bych se vsadila, že tříbodová a ten fusak mi bude k prdu :angry: :angry: :angry: :angry:
17. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
do podprdy cokoliv, co saje:slight_smile: mela jsem johnson a z dm-ka a oboje dobry. myslim, ze to je v podstate jedno...spotrebu mam 2 na prso na den v prumeru

triumph nemam...podprda hlavne at je mekka a pruzna- bez kostic- mam ji na sobe porad...

jednorazovy podlozky...no...ja je puvodne v planu nemela, ale dostala jsem od kamaradky zbytek, tak jsem je pak zacala kupovat. je fakt, ze pri temer kazdem prebalku se me mala vycura- nekdy i pokaka a neco nestihnu chytit plinkou, cili spotreba by byla asi velka. ja na ni mam jeeste latkovou plinu a kdyz je treba jen mokra tak ji ususim, prikreju plinou a pouzivam dal...sem matka prase :grinning: ...tu plinu teda peru!...mam jich myslim druhy DM balik a jeste jich tam par mam.
17. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek