• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
...je dobry kojit dite, ktery tlaci...me vyrve bradavku z prsa :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..aha ja myslela zes jednu kupovala v triumfu,tak jsem to spletla

svoji a co mala furt andilek?
17. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no andilek je porad...ja ji miluju i kdyz se vzteka nebo me rve prso:slight_smile:
17. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tak to je jasny jsi maminka :wink:
17. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale uz to neni ten novorozenecek, kterej jen spi a lezi...uz sebou mrsa, zveda hlavicku, pekne krici...je takova zivejsi...a krasne kouka a usmiva se:slight_smile:
17. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a bude cimdal tim vic zivejsi :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se tesim:slight_smile:

jo a jeste jsem chtela jeden poznatek ohledne plinek...pripada me, ze ty papirove fakt smrdej umelou hmotou...ted ma mala papirovku pampers, protoze jsme dostali od tch balicek tech nejmensich, tak to prubezne spotrebujem nez z toho vyroste. a jak jsem ted zvykla na latku, tak kdyz si cuchnu k ciste, tak me prijde, ze smrdi- natoz puzita...fuj. no a zkusili jsme tesco(2-5kg), dm a pampers- pampers nejlepsi, ty jsou aspon mekky a "prijemny" na kuzi...tesco jsou takovy tvrdy jakoby me prijde.
17. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
car no a jak ty a sofinka? doufam, ze uz vic odpocivas!!!
17. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
...pardon, jsem dělala papů a kojila:slight_smile:)

Svoji taky mám baby love podložky, jsou super, já ji zase otáčím podle toho jak a kde je špinavá, ale jedna mi vydrží tak 3-4dny, ale stojí balení 10 sto korun a je to fakt super!!!

carcul já být tebou tak si tu emitex zavinovačku od Svoji koupím jestli ti to bude pasovat, my jí využijeme teda mooooc, malej je v teploučku a nemusí být tak narvanej, ono když pak někam přijdeš jako třeba k doktorovi nebo do auta kde začne být teplo, jen to otevřeš a je to, zato když budeš mít mimi narvané v 5ti vrstvách, jednak bude řvát a budeš ho oblíkat a svlíkat jak blázen...ale jak myslíš, my jsme strašně rádi že jí áme, deka ti tak krásně nezavře to miminko jako do vajíčka, stahuje se to u hlavičky, má to výřezy na pásy takže super....

Jinak Svoji taky souhlas s tim oblečenim, taky nám overálky počurá nebo proteče plínka a jak měříme pokaždé teplotu, tak jakmile vytahnu teploměr ze zadečku, už letí kakání a někdy sprška..a to teda je prou s dosahem i metr a půl:slight_smile:)hihihihihihi

Zuzi jojo, kupte si na ten 1. měsíc 56 nebo newborn, 0-3 je velikánský:slight_smile:))
17. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji dekuji za poznatky :slight_smile:

jinak uz vic odpocivam,fakt uz si to telo zada...akorat zitra a v utery mam frmol a ty ostatni dni budu odpocivat a uklizet...a taky si zabalim do porodky aspon zaklad
17. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)no jo Svoji vám už je měsíc a něco, co???Miminka se prý začínají smát v 6.týdnu:slight_smile:)se strašně těšíme
Nám bude zítra 3týdny a prý ve 4. týdnu už registruje maminku a tatínka..jako rysy:slight_smile:)

Hele a ten špurt jste Svoji měly kdy???My jsme to asi neměli:slight_smile:)kéž by...nebo je to až po 3. týdnu???
17. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: moje rec s tou autosedackou!!!

jo, vy merite teplotu? proc? je nemocnej? nase mala nam uz jednou nahodila zed jak tlacila:slight_smile: chichi
17. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, my to děláme jako rituál a on si u toho prdne a kákne...hihihihhi
no my pak vážíme, dáváme kapičky vitamin K:slight_smile:)pak zvedáme hlavičku, pupíček už máme teda zahojený, ale mažeme ručičky a nožičky, aby se nám neloupaly:slight_smile:)máme prostě rituály vedoucí k odměně..prsíčkům:slight_smile:)hihihi
17. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak teutonka je petibodova takze nam tam taky nepujde :frowning2:
17. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si ji objednej Car, stojí necelou 500 a je to na dlouho, myslím, že ji užiješ!!!mám je v albíčku, tak mrkni, ale na netu je najdeš hned, fakt moc doporučuju!!!
17. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
..holky já končím, na HBO dávají konečně jednou něco pořádnýho:slight_smile:)

tak papapapa a klidnou noc všem!!!!!jo Svoji napiš mi pak jen ten špurt ať vím čeho se bát nebo nebát:slight_smile:))díky
17. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ahaaaa, tak to mate vychytany teda:slight_smile: hezky si to uzivate!

ten spurt byva 3. a 6. t a 3. a 6. m ...nemusi to mit vsechny miminka...je to individualni...me prisla takova jina po tom 3. t., ted uz je zase dobra....treba to ani nebylo ono...asi se to nesmi zas tak prozivat:slight_smile: kdyz jsem o tom rikala moji mamce, tak na me koukala jako blazen- nikdy o tom neslysela....ted je takovejch vychytavek a terminu a vseho moznyho, snazim se to zas az tak neresit a delat to, co citim a tim se ridit....kdyz chce jist uz za hodinu, tak ji dam, kdyz chce az za 4 h, tak ji dam za 4...neresim....ale teda uz ma pekny faldicky na stehynkach:slight_smile:))

car nezoufej, osobo, ty zavinky delaji i na petibodovou sedacku...hledej :wink:

hehe k tem separackam: ja je mam v rolich, neco jako toaletak a odtrhnu vzdycky ten kus, kterej me velikosti pokryje akorat tu slozenou plinku, na ktere mam teda jeste vkladacku, takze to na to polozim (trochu to precuhuje, coz nevadi). no a kdyz to hezky zapnu tema svrchnackama, tak to ty hovina krasne pobere...prosakuje to teda, ale ja mam takovej pripravek ve spreji(cistic) tak ty skvrny striknu, dam do pracky a lovela to vypere :wink:
17. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem dělala palačinky :slight_smile:

SVOJI a nepřídou ti ty Johnsons vložky moc velký? - teda spíše takový silný... ?

CARCUL jsem ti psala, že Teutonka je pětibodová :slight_smile:)))
17. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..delas to dobre..kdyby se resilo vse do detailu a hrotilo tak by se clovek zblaznil..a co tatinek pomaha?
17. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si taky koupila zatím jeden balík babylove jednoráz. podložek... a mě to přišlo drahý za tu stovku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: asi mám zkreslený představy no...

on to s tím fusakem prostě nikdo nedočte :slight_smile:)))))
no já si zatím s tím fusakem - kterej jde taky do autosedačky na úúúplně stejným principu jako zavinka - vystačím! v vkládám znovu pro představu :slight_smile: http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Teutonia-Mini-Nest-Fusak-2010
17. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe me to prijde stejny jako ty z dm...tlusty jsou vsechny...jako v trickach to je pekne videt a jak je to sexy jiste dodavat nemusim....v podprde doma teda nechodim (v bile), ponevac to je dosti neslusive...v ty cerny to na pohled videt neni (mam ji z mikrovlakna, je tesnejsi- tu mam radsi nez tu bavlnenou), ale stejne....ale pockej, az to potece, budes rada, ze ji tam mas! :wink:

car jojo, pomaha, je z ni poprdenej...i kdyz ta maminka to samozrejme dela nejlip:slight_smile:))
17. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI díky za odpověď k těm separačkám.. ty role jsem taky pořídila... a na skvrny mám tekutý žlučový mejdlo - součástí tý lahvičky je i kartáček přímo na hrdle, takže stačí trošku zmákčnout a rozetřít - tak uvidím jak se to osvědčí v praxi - dá se to mimochodem koupit v DM.

a taky myslím, že to děláš dobře. prostě dle intuice a je vidět, že je Barunce báječně, takže paráda :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..jojo ja vim :grinning: :grinning:

hehe do porodky tasku na sestinedeli,pro mimi a na sal?a na ten sal co?vodu,luj,prezuvky
17. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ještě jsem se SVOJI chtěla zeptat, když tu ještě jsi, jak často zlvádáš uklízet v tomhle období?

já se totiž děsím toho sžívání se a neustálýho uklizení... navíc musíme s pejskovou často vysávat - v těhle dnech hodně líná, takže obden... a už normálně myslím na to, jak to budu dělat :slight_smile:)) je to docela makačka ty dvě pos*atý patra, pokaždý vysávat sedačku, bo ty chlupy jsou prostě všude..... :confounded:
17. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jo, jsou drahy, pokud ji menis po kazdym ucvrknuti. ale pokud nejsi cimprlich, tak vydrzi i dyl :wink:

ja si ten fusak prohlidla napoprve :grinning: je peknej, jen bych mela straach, ze v tom to mimi neni takovy zachuchnany...ty emitexy si stahnes kolem hlavicky, tenhle je takovej otevrenej jakoby...muj nazor...ale zas nazivo jsem teutonku nevidela, ze...
17. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja na sale nemela nic:slight_smile:)) jen manzela...mela jsem tam s sebou teda kabelku, takze se pozdeji hodila voda a mobil...jinak jsem nepotrebovala nic! uz se vidim, jak si mezi kontra mazu hubu lojem:slight_smile:))

hehe no asi takhle...uklid i vareni se da, kdyz ti mimi spinka pres den...nektery mimi ale nespinkaj, ale i tak si myslim, ze se to da. barunka nekdy spi, nekdy ne. takovej ten provozni uklid delam bezne, takze neporadek doma nemame. i uvarit stihnu...luxuje manzel. no a kdyz jste na miminko dva, tak je to v pohode- jeden je s mimi a druhej uklizi...kdyz jsi sama, vezmes mimi na lehatku tam, kde jsi zrovna ty, at ma ono i ty prehled a uklizis nebo varis....to vysavani ti nezabere zas az tolik casu, miminko to vydrzi chvili samo:slight_smile:))
17. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..a kdes kupovala tu podprdu z mikrovlakna?
17. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pres mimibazar...sem sem davala odkaz, ale uz ho nemam...hehe, nemas ho jeste?

se z toho pos*ru, to tak trva
17. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI no, to v tom prcka tak dobře neuzavřu to je pravda! uvidíme... já si říkala, že když už mám tohle, tak mi dečka postačí... že přeci jen bude miminko v čepičce a v kombinézce ...

CARCUL já našla seznam věcí jak na šestinedělí tak i na sál... ale na stránkách podolí... tak oni to tam asi tak mají...
mají tam napsaný i ručníky .((( tož to moc nechápu...

lůj rozhodně ocením, mě se strašně vysušuje huba... ale ukrutně, v tomhle období se mažu často i doma, natož když budu třeba 10 hodin někde hekat... :grinning:
17. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no uvidis...

jeste mam poznatek...kdyz kojim, tak me svedi podpazi:slight_smile:))...a tak nejak jinak smrdim:slight_smile:))
17. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek