• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE to klíďo může být i zátka.... :wink: záleží jak moc se to liší od toho tvého klasického těhu výtoku..... já mám třeba to podobné co tu popisovala SVOJA nebo co popisuješ ty na intimce denodenně už skoro od začátku těhu.... třeba týden je to dobrý a pak několik dnů po sobě takový hustý žlutavý cosi..... a fakt od začátku, takže se nijak neznepokojuju, to by mi zátka odcházela už víc jak 20 týdnů :grinning: .... ale pokud je to u tebe jiný než doposud, tak to klídě zátka může být :wink:

s těma plínama, no mě se sušák prohýbal a vlastně ještě prohýbá :grinning: je naprosto narvanej.... já to teda dělám tak, že to navěším na sušák a zapnu v pokojíku topení a jednou za čas tam pořádně vyvětrám...... a do rána nemám co řešit, to bude všechno suchý.... :wink: ale je možný, že máte větší vlhkost v domečku :wink:

a fotky snad budou, zítra to manža bere do práce jejich ajťákovi a snad mi to pošle na mejlíka :wink: ale vyfotili jsme jich jen pár, nechtělo se nám to štrabočit i na sporťák.... takže máme jen hlubokou korbičku vyfocenou a hodili jsme na to i tu sportovní sedajdu, ale máme to bez boudičky, jen tak trochu pro představu :wink:
17. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tý jo, dobrý sny :grinning: mě se zatím o miminku nezdálo :wink: jen jednou, někdy ještě na začátku těhu :wink:

k těm poslíkům... já ani nevím, třeba to nejsou poslíci, že jo... prcek se tam prostě nějak našteloval třeba a na něco tlačil a pak přestal...... :wink: byla to taková bolest jakoby na ms a to třeba SAC popisovala, že měla celé těhu :grinning:
17. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mala vzbudila, pokadila prebalovak a basti:slight_smile:

ten smrkanec byl na papiru...pak i na intimce pozdeji
17. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no takovej hojnější hlenovitější (pardon za to výrazivo) mám zhruba od 27. týdne... ale jen trochu a je to spíše takový nazelenalý (dr. mi stěr dělal a prý by mi mohla panna závidět :slight_smile:)) tak netuším, proč je to zelený :sweat_smile: ) no a tohle včéra bylo větší množství a barva jiná... takže nevím čím to... a nesexovali jsme už věky, takže tím to být nemůže.... :sweat_smile: ale samozřejmě jistá si vůbec nejsem... jsem si přávě říkala, že kdyby to bylo ONO, tak to prostě poznám no :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI pokadila přebalovák :grinning: :grinning: dobrý........ tak že jí přejeme dobrou chuť :wink:

jinak jsem si teď vzpomněla, že snad HEHE se tu ptala na ty jednorázový přebalovací podložky? jsou drahý, až běda.... já koupila, na co jsem měla v DM slevu a to budu mít fakt na cesty a jinak na přebalovák mi od manži sestřenka poskytla ušitý prostěradýlka froté, fakt super, asi 3.... a na to kdyžtak dám ještě látkovku :wink: myslím, že zrovna bez těch podložek se dá obejít hlavně doma....
17. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no tak třeba je to už zátka :wink: uvidíš co další dny :wink: já už si říkám, že nepoznám nic :grinning: leda tak vyteklou vodu :grinning:
17. led 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mno to si taky říkám s těma poslama... třeba se tam prcek jen nějak divně převaluje :slight_smile:)))
jako kdybych nevěděla, že jsem těhu, tak bych řekla, že to jsou regulérní MS bolesti, když mám ten nejhorší den... ale zase si říkám v duchu, abych to tak nedramatizovala :grinning: :grinning: :grinning:

SVOJI pokadila přebalovák? :slight_smile:)) šikovnááá holčička! :dizzy_face:
17. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ přesně :grinning: :grinning: :grinning: kdyby se ze mě vylil bazének, tak to poznám, ale jinak mám dojem, že si nejsem jistá absolutně ničím a jen tak hádám, že by to možná mohlo být to, nebo to :slight_smile:))))

add ty podložky, právě!!! koupila jsem jedno balení, že na cesty a hlavně k dr.... a uvidím pak. jinak jsem si taky říkala, že jsem koupila přebal. podložku omyvatelnou, tak že tam postačí plína na zachycení, aby to neteklo všude...
17. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE přesně tak... bolesti na ms a to já nějak ani nepovažuju za poslíčky asi.... já si poslíčky představuju už jako křeče, stahy dělohy, ale nepravidelné...... tohle je prostě nepřetržitá bolest podbřišku, nikam se nepřesouvá, nijak se nestupňuje a ani nejde změřit, jak dlouho trvá.... prostě několik hodin třeba a pak najednou nic :wink: tak podle své teorie jsem poslíčka měla jednoho :grinning: minulý týden u toho žehlení :grinning:
17. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mě se trošku stupňovala... ale právě jak píšeš, poslíky si představuju ještě o trošku bolestivější, s pauzama a nepravidelný...
17. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to máme fakt podobný.... já když tady četla holky, jak to každá měla jinak, tak si říkám, stejnak poznáš prd ženská, jen když ti odteče voda, tak to snad nepřehlídneš a to je celý....... jinak se můžu akorát dohadovat, protože upřímně, poznám velký prd :grinning: taky si říkám, času dost, tak se nijak nepozoruju :wink:
17. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si říkám, že musím ještě nějakou dobu vydržet :grinning: zítra letím k obvoďákovi, ten mě pošle určo na EKG.... pak ten další týden jdu do poradny a je konec ledna... no a 5.2. ještě musím stihnout 2v1 zubaře... :grinning: a basta....
17. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to pokadila proto, ze jsme o tom mluvily...aby me ukazala zac je toho loket :grinning: :grinning: ...uz pije druhy prso...ja jich mit sest, vypije vsechny :grinning:
17. led 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI buď ráda, že vám jde tak kojení, že máš dost mlíčka a malá může baštit o sto šest...... :wink: to si přeje asi každá maminka :dizzy_face:
17. led 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem si představila 6ti kozatou SVOJU a jsem v mdlobách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

šmarjá mno jo... mě se tak nechce k obvoďákovi... blééééééééé ale naštěstí má EKG v ordinačce... a zubáka asi ani do konce těhu nevyřeším :slight_smile:))) :grinning:
17. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak já jdu k obvoďákovi poprvé, takže taky tajně doufám, že má EKG v ordinaci :grinning: ale připravuju se na hoarší variantu, že mi dá lístek a budu se domlouvat ještě s internistou :wink:

ty s tím zubákem :grinning: by mě zajímalo, kdy ho vyřešíš ženská jedna :grinning:
17. led 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si šla i docela lehnout, ale máme zase v pupíku diskotéku :grinning:
17. led 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem to eeg ani nestihla...ani plicni jsem nestihla
17. led 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI tak na plicní naštěstí prý nemusím :wink: a v porodce nic neříkali? já jak jsem byla před vánoci kvůli tomu pádu, tak se ta sestra na příjmu divila, že už jsem 31tt a nebyla jsem u obvoďáka ani zubaře...... tak jsem řekla, že jsem objednaná :grinning:
17. led 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
obvodaka a zubare jsem stihla:slight_smile:

nerikali nic...ani jsem nemela vysledky z toho streptokoka, tak me dali na sale vykapat penicilin
17. led 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI tak to je super :wink: ale zubáka a obvoďáka jsi stihla, to je důležitý :wink: tady v Praze prý na to docela hleděj....a já jsem se teda přesvědčila na vlastní kůži že jo..... :confounded:
17. led 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi jo...ale jestli prijedes s predcasnym porodem tak asi ne....vam vubec nezavidim vsechno to zarizovani, vybirani, litani....zlate u nas na malomeste:slight_smile:))
17. led 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ona ani nic neříkala, když jsem byla teprve 31tt, jen to jakoby konstatovala, že jestli jsem na to jako nezapomněla..... a když jsem řekla, že jsem objednaná, tak nic neřekla.... když přijedeš dřív, třeba v tom 36 nebo 37 týdnu, tak nemůžou počítat, že máš všechno oběhaný....... a někdy je to velkoměsto spíš na obtíž no..... viz registrace v porodnici :rolling_eyes:
17. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky, tak mrně se mi sice mele v pupíku, ale zavírají se mi oči, tak snad ho přemluvím, aby spinkalo a jdeme na kutě.... všem dobrou noc a zítra snad dodám ty fota kočárku :wink: papapa :dizzy_face:
18. led 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a neusne a neusne:slight_smile: bludicka:slight_smile:
18. led 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam hehe usla uz:slight_smile:

tak brou, miminko je ticho, tak ze by....
18. led 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
...kdepak :confounded:
18. led 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem zdéééé.... :slight_smile:

no mě na to upozorňoval minule dr. že tam nemám obvoďáka a zubáka... nakonec říkal, že jestli mi už ekg dělal kardiolog, tak to není asi potřeba... mno na jednu stranu - co mi jako můžou v porodce říct, že jsem nebyla u zubáka??? :slight_smile:)

jdu asi taky na kutě... nějak mě bolí zááááda... uf uf :slight_smile:))
18. led 2010 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky mamky, jsem vyčetla tohle o kontrakcích - popsaly byste to stejně? :slight_smile:

"Kontrakce začne v oblasti žaludku a její vlna se pohybuje směrem dolů."
18. led 2010 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takovych hodin a tady se jeste pred chvilkou klabosilo o sto sest :slight_smile:
Hehenko ano termin mam podle ultrazvuku pac podle PM bych rodila uz 17.12 :wink:
Ach jo jak tu ctu zas o tom siti tak se mi do toho moc nechce...kez by to slo bez toho.
Zitra..teda vlastne uz dneska jdu do poradny,ale pochybuju ze mi reknou ze by se neco chystalo.
Jinak ja tu zimni zavinovacku do autosed. emitex poridila a myslim ze ji vyuziju krasne.Autosedajdu mame X-car ke kociku X-lander 09.
No nic...jdu taky na kute.Snad se tu zas brzy ukazu.Pa pa
Jo a obdivuju holky-maminy ze stihaj chodit na konika...ja nemam cas ani ted.
18. led 2010 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek