• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HYPO, já jen vím, že jsi mi říkala, že jsi nebyla :sweat_smile: taky pech... ale hlavně, že si to manža užil :grinning: :grinning: :grinning:

no a já letím domů holky, po cestě se musím ještě stavit v knize něco vyzvednout a pak si pojedeme s miláčkem vyzvednout nějaký to dvd a uděláme si aspoň hezkej večer doma.... mějte se krásně holky a zítra papa :dizzy_face:
1. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste...mimi davaji na bricho okamzite, prvni ukony na nem se provadi na mamince a hned se priklada. dava se strasny duraz na kojeni a vsechny rodiky odchazi z porodnice plne rozkojene! Coz je naprosto super!
1. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO já jsem též zaregistrovaná v Podolí, tak jsem zvědavá...

prý pokoje a péče na oddělení šestinedělí docela nic moc, tak se těším až poreferuješ... :dizzy_face:
1. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ pá a užijte si aspoň DVD :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja usti nad orlici
1. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
v podoli je to asi o stesti na koho narazis (jaka smena) kamaradky vsichni rikaji ze pohoda, pak se doctu ze nekdo des.... vse je o lidech tak uvidime jak dopadnem my, ale tak jako tak 3 dny to nejak vydrzime ne? .-)

tak me uz boli zada i v sede tak se jdu natahnout zatim paaaa
1. pro 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i já se jdu na chvíli natáhnout... :dizzy_face:
1. pro 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak jsem tu zas :grinning:

paa hypo

ty jdes taky hehe,tak paa

ange,chudinko,chripajzna jo?tak vitaminkuj..odpocivat moc nejde vid,tak aspon ty vitaminky

prostej..toje smula :frowning2: ,tak snad aspon to pristi vyjde...

svoji..jeee tak to je super...super porodka,ted uz jen co nejrychlejsi porod a bude to na jedna s hvezdickou :grinning:
1. pro 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hehe..jinak Meda-pronajimaj si cast bulovky...je to soukromi
1. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je holky vy jste toho nakecali, to nedočtu ani náhodou :grinning:
něco nového?
Nám včera vypínali pořád elektriku a dneska nám pro změnu nešla vůbe cpřed chvíli jí zapli :angry:
1. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petul..jakpak se mate?co vitek?
1. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem se na kurzu nemohla pořádně nadechnout, malej se rozhodl že se mi šprajcne někde na dýchácích cestách tak jsem 90minut trpěla jak pes:slight_smile:)a jakmile jsem si sedla do auta, povolil...to je lump,co????

Tak si uděláme taky hezký večer s miláčkem....bříško už je teda mega těžký a když kašlu tak teda musím dávat bacha....
1. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. koukam ze tu pisete o sto sest... my sme si prave dali kureci rizet s bramborem a byla to mnamka. .mimisek dneska skoro vubec nezlobil takze mu asi dneska chutna... teeeda ja sem KO pekne napapana a sedim v teplicku.. co vic si muzu prat ze?
1. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me zas porad boli podbrisek, to je hroznyyyyy :rolling_eyes: auauau

cat zuzo, co? me se nekdy sprajcne pod zebrem a nemuzu ani sedet a ni stat...mrska mala :grinning:
1. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.. co takhle trosku popostouchnout :grinning:
1. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI jako ze by sla uz ven jo? jeste neeee...koukala jsem, ze jsi sehnla pracicku, to je skvely, utece ti to a nebudes se zabyvat kazdym pichnutim!
1. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.. jojo zitra jdu na zkousku tak sem zvedava a hrozne se tesim.. kousek od domu takze nemusim dojizdet nic.. tak 7 min chuze.. mame vedle domu obchodak vis... tak proto sem rada....

ne ne ja myslela jako popostouchnout aby se presunula jinam v brisku hihi.. ale asi v tyhle velikosti neni moc kam se presouvat vid..
1. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je idealni!!!

Kdyz ona si jaksi dela co chce... :grinning: :sunglasses:
1. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi.. to ji pak musis vysvetlit az bude starsi.. ze takhle teda ne-e hihi
1. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to si pis :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

no nic jdu asi vypnout kompl sem na tom cely den.. takze dojdu jak budu zitra zpet z prace.. zatim papa
1. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..zitra urco dr rekni ze mas bolesti ted vetsi..a taky nam hned pisni jak ko dopadla,ju

cat..jee a copak mate v planu s milackem?
1. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím,popsala jsem ve svém albu svůj porod
1. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi jdu cist :grinning:
1. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROMI,JEEE uplne mi to dojalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky nam povez maminkovsky dojmy :grinning:
1. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, teeda, to bylo vzrůšo, co, hlavně že to všechno tak krásně dopadlo a jste pbě zdravé!!!
Jsem si to myslela že rodíš jak si se tu ptala na tu plodovku a pak jsi zmizela....ale jsi teda statečná!!!!

Já se na to těším a bojím zároveň:slight_smile:)))
musím vám zítra vyfotit bříško, jsem tenhle týden ňák pozadu:slight_smile:)už to bude fotečka 35+3tt:slight_smile:))
1. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
..holky pro dnešek končím, papapa zítra
Zítra jedeme do lékárny a zabalím si konečně tašku do porodky:slight_smile:)))
papapapapa
1. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..jakou velikost vemes tech jednoraz.klhotek?zatim paa :slight_smile: a uzi si vecer
1. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si zaslzela ROMI... já ty porody číst snad nemůžu hlavně kvůli tomu, že u toho bulím jak malá... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ach ach... krásný!!! bolestivý, ale nádherný! i když teda trošku mě zděsilo, co všechno ti naprali do těla za léky... :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ahuuj
1. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek