Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
prosteja
1. pro 2009
HYPO, já jen vím, že jsi mi říkala, že jsi nebyla :-N taky pech... ale hlavně, že si to manža užil 😃 😃 😃

no a já letím domů holky, po cestě se musím ještě stavit v knize něco vyzvednout a pak si pojedeme s miláčkem vyzvednout nějaký to dvd a uděláme si aspoň hezkej večer doma.... mějte se krásně holky a zítra papa x-)
svoja
1. pro 2009
Jo a jeste...mimi davaji na bricho okamzite, prvni ukony na nem se provadi na mamince a hned se priklada. dava se strasny duraz na kojeni a vsechny rodiky odchazi z porodnice plne rozkojene! Coz je naprosto super!
hehenaautor
1. pro 2009
HYPO já jsem též zaregistrovaná v Podolí, tak jsem zvědavá...

prý pokoje a péče na oddělení šestinedělí docela nic moc, tak se těším až poreferuješ... x-)
hehenaautor
1. pro 2009
PROSTEJ pá a užijte si aspoň DVD 🙂 😉 x-)
svoja
1. pro 2009
ja usti nad orlici
hypo
1. pro 2009
v podoli je to asi o stesti na koho narazis (jaka smena) kamaradky vsichni rikaji ze pohoda, pak se doctu ze nekdo des.... vse je o lidech tak uvidime jak dopadnem my, ale tak jako tak 3 dny to nejak vydrzime ne? .-)

tak me uz boli zada i v sede tak se jdu natahnout zatim paaaa
hehenaautor
1. pro 2009
i já se jdu na chvíli natáhnout... x-)
carculka
1. pro 2009
ak jsem tu zas 😃

paa hypo

ty jdes taky hehe,tak paa

ange,chudinko,chripajzna jo?tak vitaminkuj..odpocivat moc nejde vid,tak aspon ty vitaminky

prostej..toje smula 😞 ,tak snad aspon to pristi vyjde...

svoji..jeee tak to je super...super porodka,ted uz jen co nejrychlejsi porod a bude to na jedna s hvezdickou 😃
carculka
1. pro 2009
jo hehe..jinak Meda-pronajimaj si cast bulovky...je to soukromi
p.e.t.u.l.k.a
1. pro 2009
Je holky vy jste toho nakecali, to nedočtu ani náhodou 😃
něco nového?
Nám včera vypínali pořád elektriku a dneska nám pro změnu nešla vůbe cpřed chvíli jí zapli ]-(
carculka
1. pro 2009
ahoj petul..jakpak se mate?co vitek?
cat79
1. pro 2009
..tak jsem se na kurzu nemohla pořádně nadechnout, malej se rozhodl že se mi šprajcne někde na dýchácích cestách tak jsem 90minut trpěla jak pes🙂)a jakmile jsem si sedla do auta, povolil...to je lump,co????

Tak si uděláme taky hezký večer s miláčkem....bříško už je teda mega těžký a když kašlu tak teda musím dávat bacha....
luciebx
1. pro 2009
ahoj holky.. koukam ze tu pisete o sto sest... my sme si prave dali kureci rizet s bramborem a byla to mnamka. .mimisek dneska skoro vubec nezlobil takze mu asi dneska chutna... teeeda ja sem KO pekne napapana a sedim v teplicku.. co vic si muzu prat ze?
svoja
1. pro 2009
Holky me zas porad boli podbrisek, to je hroznyyyyy 8-( auauau

cat zuzo, co? me se nekdy sprajcne pod zebrem a nemuzu ani sedet a ni stat...mrska mala 😃
luciebx
1. pro 2009
svoja.. co takhle trosku popostouchnout 😃
svoja
1. pro 2009
LUCI jako ze by sla uz ven jo? jeste neeee...koukala jsem, ze jsi sehnla pracicku, to je skvely, utece ti to a nebudes se zabyvat kazdym pichnutim!
luciebx
1. pro 2009
svoja.. jojo zitra jdu na zkousku tak sem zvedava a hrozne se tesim.. kousek od domu takze nemusim dojizdet nic.. tak 7 min chuze.. mame vedle domu obchodak vis... tak proto sem rada....

ne ne ja myslela jako popostouchnout aby se presunula jinam v brisku hihi.. ale asi v tyhle velikosti neni moc kam se presouvat vid..
svoja
1. pro 2009
No tak to je idealni!!!

Kdyz ona si jaksi dela co chce... 😃 😎
luciebx
1. pro 2009
hihi.. to ji pak musis vysvetlit az bude starsi.. ze takhle teda ne-e hihi
svoja
1. pro 2009
No to si pis 😃 😃 😃
luciebx
1. pro 2009
😃 😃 😃

no nic jdu asi vypnout kompl sem na tom cely den.. takze dojdu jak budu zitra zpet z prace.. zatim papa
carculka
1. pro 2009
svoji..zitra urco dr rekni ze mas bolesti ted vetsi..a taky nam hned pisni jak ko dopadla,ju

cat..jee a copak mate v planu s milackem?
romik84
1. pro 2009
Ahoj holky zdravím,popsala jsem ve svém albu svůj porod
carculka
1. pro 2009
romi jdu cist 😃
carculka
1. pro 2009
ROMI,JEEE uplne mi to dojalo x-) x-) x-) a taky nam povez maminkovsky dojmy 😃
cat79
1. pro 2009
Romi, teeda, to bylo vzrůšo, co, hlavně že to všechno tak krásně dopadlo a jste pbě zdravé!!!
Jsem si to myslela že rodíš jak si se tu ptala na tu plodovku a pak jsi zmizela....ale jsi teda statečná!!!!

Já se na to těším a bojím zároveň🙂)))
musím vám zítra vyfotit bříško, jsem tenhle týden ňák pozadu🙂)už to bude fotečka 35+3tt🙂))
cat79
1. pro 2009
..holky pro dnešek končím, papapa zítra
Zítra jedeme do lékárny a zabalím si konečně tašku do porodky🙂)))
papapapapa
carculka
1. pro 2009
cat..jakou velikost vemes tech jednoraz.klhotek?zatim paa 🙂 a uzi si vecer
hehenaautor
1. pro 2009
tak jsem si zaslzela ROMI... já ty porody číst snad nemůžu hlavně kvůli tomu, že u toho bulím jak malá... :-N :-N :-N
ach ach... krásný!!! bolestivý, ale nádherný! i když teda trošku mě zděsilo, co všechno ti naprali do těla za léky... :-o :-N :-N
carculka
1. pro 2009
hehe ahuuj

Začni psát odpověď...

Odešli