• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky tady asi vsichni spinkaj,coz...

tak ted opet paradni krece v brisku,a ete mam asi paradni zanet v uchu,jsem myslela ze jsem zazehnala a ono se to pekne rozjelo,tak dneska k dr..se fakt picnu..

jinak hehe-ten zelenej jsem mela taky,nekdy zlutej,nekdy spis do bila,ruzne..ale hlavne prvni dve varianty..ted uz zelena presla...
18. led 2010 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu do hajan...
18. led 2010 ve 03:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano zeny,zdravim po vikendu,koukam,ze jste toho naklabosily pres noc habadej :grinning: u nas se dneska po dlouhe dobe malej vzbudil az v pred pul sedmou :grinning:
18. led 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem uz vylifrovala manzu do prace a je klid,teda jen malej Onda brouka,za mesic uz budeme mit za sebou to vysetreni v Plzni,chudinku Ondraska pry budou uspavat,takz toho mi je teda ouzko,prece uz je vetsi a bude to zajimavy jak to bude zvladat,do toho nabery a tak :confounded: se mi to vcera nejak porad mlelo hlavou,do ted jsem si rikala,ze ho jen vysetri,ale to uspani se mi nelibi :confused:
18. led 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a co mu budou vysetrovat??? ahoj
18. led 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky svoji a baru,no oni ho pry zacevkujou (slysela jsem,ze kdyz to nejde,tak udelaji rovnou obrizku - coz by byl asi nas pripad,protoze my jeste ani nepretahujem) ,no pak mu daji do tela kontrastni latku a do toho udelaji rentgen,ale musi ho k tomu uspat - to mi desi,pak to probuzeni z narkozy a tak vse okolo zase nemocnice,snad nam to nerozhazi na mesic spani :unamused: a snad tam budeme jen ze dne na den,jak nam to vetsina rikala a ne vic dni
18. led 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukam,ze dneska vsechny vyspavate :grinning:
18. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Blahu já bych vyspávala ale jedu do práce a pak na úřad a nakoupit..Blahu teda to ho budou trápit..
Nám Vendulka nechtěla spát, potvora, teď samozřejmě spí, tak jí manžel jde vzbudit.
Hehenko kontrakce u mě - asi to bylo neodteklou plodovkou, ale začínalo mi to tlakem v zádech a pak mě bolelo celé břicho..celé břicho v křeči :wink:
Papapa
18. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a proc? kvuli tem ledvinam? to je hrozny, to bych neprezila :astonished:
18. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky:slight_smile:

Tak vy jste toho včera ještě nadrbaly:slight_smile:))hihihihi, jen chci podotknout, že já si mezi kontrakcema hubu lojem mazala:slight_smile:)musela jsem, měla jsem tak suché rty že jsem nemohla nic:slight_smile:))

Blahu chdáček malej, nás taky cévkovali minule jak jsme šli na příjem na tu žloutenku a ten řval a já řvala:frowning2:((
Hele ale nám pediatr říkal ať mě ani nenapadne malýmu přetahovat předkožku, že mu na něj nemám VÚBEC sahat..tak nevím, ale je to chlap a věřím mu:slight_smile:)stejně nevím co bych pidi stahovala:slight_smile:)hihihihi

terinko tak šup do porodky:slight_smile:))
Holky dneska prodávám yaríska, mé milované autíčko:frowning2:((bééééééééééé, ale bude ho mít kamarádka, tak alespoň že tak:slight_smile:)

Já letim, dneska toho bude hodně, ale ukážu se.
Krásný začátek týdne všem.
Svoji děkuju za odpověď, tak to my asi ten špurt zatím nemáme:slight_smile:)ale klepu 3x na zuby:slight_smile:))
18. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji no kvuli tomu zanetu ledvin,aby zjistili,jestli ser nevraci moc do ledvin a nemusel by pak na operaci,to bude zase neco,budou ho trapit na odberech,asi vezmou z hlavicky ,nema po me zily a pak to uspani,takze zase kanyla . . .. :unamused: bejt to ale musi :confounded:
18. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cat,no ona by se mela pretahovat co nejdriv,ale nekdy je pidik slepenej a nejdeto,coz je nas pripad a asi i vas :grinning: da se to delat i ozdeji a cetla jsem,ze na to dokonce existujou masticky
no u cevkovani a kanyly radsi byt ani nechci
18. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, přeji hezký den, ikdyž s tímhle počasím už mě to dost nebaví, padá nám sníh ze střechy, úplně jsem se s leknutím probudila, to byl hukot..a pak od klízení kolem baráčku, abych mohla vůbec vyrazit do práce a ta cesta, je taky náročná, skoro centrum Prahy... a břečka všude....-.(((((((

Blahu: tak at to Ondrášek krásně v nemocnici zvládne..určitě bude vše v pohodě..:slight_smile:))
18. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, všechny zdravíme od snídaně :grinning:
18. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky:slight_smile:)
Blahu teda to mě moc mrzí :frowning2: Ale určitě bude Ondrášek v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkám, že těhule spolubojovnice jsou na tom podobně jako já s tím spaním a chodí sem i ve 2 v noci :grinning: a že CAR má zase křeče v podbřišku....... nooooo, zajímavý :grinning:

jinak HEHE k těm kontrakcím, každá to má asi jinak, ale já v hodně knížkách a i na netu četla, že pravá kontrakce začíná v zádech :sweat_smile: tak nevím...... si ale říkám, že je to silně individi asi :wink:

BLAHU malého budou takhle trápit, ach jo :frowning2: chudinka malá, tak snad to budete mít brzo za sebou a už vás nebudou dál honit po doktorech, je to nepříjemnost, ale musí se to absolvovat no :confounded:

a zdravím NUKI :dizzy_face: to počasí je děs a já mrkala minulej týden, jak je to v centru Prahy s tou břečkou strašný a jsem fakt ráda, že nikam nemusím :grinning:
18. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim na to holky den co den,uz aby to bylo za nama za mesic tam jedem

nuki tak to u nas neodklizi nikdo z panelaku,jet s kocarem je doslova cross po celem meste,uz aby to zostalo,dneska je nad nulou tak jsem zvedava jak to bude,az pujdem odpoledne do mesta

ahojky Peti a prostejko
18. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky mám na vás asi blbej dotaz... budou mě u toho obvoďáka dlouho zdržovat? jako jestli tam se mnou budou provádět nějaký harakyry nebo dají razítko a pošlou pryč.......
18. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej já jsem byla u obvoďáka hned na začátku těhu a pak už ne takže ti fakt neporadím :unamused:
18. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat dívala sjem se na vlasáčka Deniska a je moc náááádherný , takový bobišek :dizzy_face:
18. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já musím říct, že tady u nás v lokalitě je odklizeno, myslím chodníky a tak, ale raději se nikdo neptejte kolik za to platíme :rolling_eyes: takže asi tak..... a příjezdové cesty patří městu a jsou až nějaké 5. třídy nebo kolikáté, takže zasypaný..... raději ani dnes k té doktorce autem nepojedu a střihnu si ty 2 zastávky busem :grinning:
18. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL aha... no já se domlouvám s jednou kámoškou na předání nějakých věcí, tak abych přibližně věděla, kdy se s ní domluvit......
18. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko myslim,ze to bylo u obvodu tak 15 minut,jen me vysetril a nazdar pani

peti ja verim,ze bude v poradku,ale stve mi,ze to musi absolovat stejne,blby je,ze uz je velkej kluk a vnima mnohem vic :unamused: a budem beztatinka,jestli to nebude za dne na den

cat ja ztapomela pochvalit fotecky moc pekny,ten vas vlasacek,za chvli budete souperit s viteckem o delsi vlas :grinning:
18. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo prostejko ty mas ridicak??to jsi se nikdy nezminila? :confused: :slight_smile:
18. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU super..... doufám, že to budu mít stejný :wink: díky

taky chválím CAT malého broučka, je k sežrání fakt :grinning: :dizzy_face:
18. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera měl Vítek růžovou sponečku :grinning: Ale nemám bohužel vyfocené :frowning2:

Blahu já ti to věřím, já bych měla nervy taky :frowning2:
18. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jasně, pirát silnic :grinning: :grinning: :grinning: akorát si sama netroufnu do centra Prahy, s manžou jo, ale sama ne, já mám strach z toho, že někam pojedu a najednou uzavírka nebo něco a už budu v koncích :grinning: ...... no a pak v tomhle počasí, já bych asi nevyjela ani z parkovacího stání, jak je to tu zasypaný a nikdo to neodklidil....... no a pak jako každá ženská mám problémy s parkováním :grinning: ale jináč jezdím :wink:
18. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky řidičák lae vůbec neřídím :frowning2: Ale v létě si dám kondiční jízdy, už před těhu jsme je měla domluvené a pak jsme už nezavolala , jsem dostala strach (mě kdysi srazilo auto, tak si myslím, že mě to poznamenalo :unamused: )
18. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu aha, tak to by me jeblo...

mala ma vlhky jedno ocicko a delaji se ji dost ospalky...mate zkusenost?

sme meli jit dnes na kycliky a tady je tolik snehu, ze to odlozime asi...
18. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tak bohužel s tím neporadím :unamused:
18. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek