Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
carculka
18. led 2010
ahojky tady asi vsichni spinkaj,coz...

tak ted opet paradni krece v brisku,a ete mam asi paradni zanet v uchu,jsem myslela ze jsem zazehnala a ono se to pekne rozjelo,tak dneska k dr..se fakt picnu..

jinak hehe-ten zelenej jsem mela taky,nekdy zlutej,nekdy spis do bila,ruzne..ale hlavne prvni dve varianty..ted uz zelena presla...
carculka
18. led 2010
tak jdu do hajan...
blahovka.cz
18. led 2010
Dobre rano zeny,zdravim po vikendu,koukam,ze jste toho naklabosily pres noc habadej 😃 u nas se dneska po dlouhe dobe malej vzbudil az v pred pul sedmou 😃
blahovka.cz
18. led 2010
tak jsem uz vylifrovala manzu do prace a je klid,teda jen malej Onda brouka,za mesic uz budeme mit za sebou to vysetreni v Plzni,chudinku Ondraska pry budou uspavat,takz toho mi je teda ouzko,prece uz je vetsi a bude to zajimavy jak to bude zvladat,do toho nabery a tak :-S se mi to vcera nejak porad mlelo hlavou,do ted jsem si rikala,ze ho jen vysetri,ale to uspani se mi nelibi =-)
svoja
18. led 2010
blahu a co mu budou vysetrovat??? ahoj
blahovka.cz
18. led 2010
ahojky svoji a baru,no oni ho pry zacevkujou (slysela jsem,ze kdyz to nejde,tak udelaji rovnou obrizku - coz by byl asi nas pripad,protoze my jeste ani nepretahujem) ,no pak mu daji do tela kontrastni latku a do toho udelaji rentgen,ale musi ho k tomu uspat - to mi desi,pak to probuzeni z narkozy a tak vse okolo zase nemocnice,snad nam to nerozhazi na mesic spani :-| a snad tam budeme jen ze dne na den,jak nam to vetsina rikala a ne vic dni
blahovka.cz
18. led 2010
a koukam,ze dneska vsechny vyspavate 😃
angetha
18. led 2010
Ahoj holky..
Blahu já bych vyspávala ale jedu do práce a pak na úřad a nakoupit..Blahu teda to ho budou trápit..
Nám Vendulka nechtěla spát, potvora, teď samozřejmě spí, tak jí manžel jde vzbudit.
Hehenko kontrakce u mě - asi to bylo neodteklou plodovkou, ale začínalo mi to tlakem v zádech a pak mě bolelo celé břicho..celé břicho v křeči 😉
Papapa
svoja
18. led 2010
blahu a proc? kvuli tem ledvinam? to je hrozny, to bych neprezila :-o
cat79
18. led 2010
Ahooj holky🙂

Tak vy jste toho včera ještě nadrbaly🙂))hihihihi, jen chci podotknout, že já si mezi kontrakcema hubu lojem mazala🙂)musela jsem, měla jsem tak suché rty že jsem nemohla nic🙂))

Blahu chdáček malej, nás taky cévkovali minule jak jsme šli na příjem na tu žloutenku a ten řval a já řvala😞((
Hele ale nám pediatr říkal ať mě ani nenapadne malýmu přetahovat předkožku, že mu na něj nemám VÚBEC sahat..tak nevím, ale je to chlap a věřím mu🙂)stejně nevím co bych pidi stahovala🙂)hihihihi

terinko tak šup do porodky🙂))
Holky dneska prodávám yaríska, mé milované autíčko😞((bééééééééééé, ale bude ho mít kamarádka, tak alespoň že tak🙂)

Já letim, dneska toho bude hodně, ale ukážu se.
Krásný začátek týdne všem.
Svoji děkuju za odpověď, tak to my asi ten špurt zatím nemáme🙂)ale klepu 3x na zuby🙂))
blahovka.cz
18. led 2010
svoji no kvuli tomu zanetu ledvin,aby zjistili,jestli ser nevraci moc do ledvin a nemusel by pak na operaci,to bude zase neco,budou ho trapit na odberech,asi vezmou z hlavicky ,nema po me zily a pak to uspani,takze zase kanyla . . .. :-| bejt to ale musi :-S
blahovka.cz
18. led 2010
ahojky cat,no ona by se mela pretahovat co nejdriv,ale nekdy je pidik slepenej a nejdeto,coz je nas pripad a asi i vas 😃 da se to delat i ozdeji a cetla jsem,ze na to dokonce existujou masticky
no u cevkovani a kanyly radsi byt ani nechci
nuki
18. led 2010
Dobré ráno holky, přeji hezký den, ikdyž s tímhle počasím už mě to dost nebaví, padá nám sníh ze střechy, úplně jsem se s leknutím probudila, to byl hukot..a pak od klízení kolem baráčku, abych mohla vůbec vyrazit do práce a ta cesta, je taky náročná, skoro centrum Prahy... a břečka všude....-.(((((((

Blahu: tak at to Ondrášek krásně v nemocnici zvládne..určitě bude vše v pohodě..🙂))
prosteja
18. led 2010
dobré ránko, všechny zdravíme od snídaně 😃
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
Dobré ranko holky🙂)
Blahu teda to mě moc mrzí 😞 Ale určitě bude Ondrášek v pořádku x-) x-)
prosteja
18. led 2010
mrkám, že těhule spolubojovnice jsou na tom podobně jako já s tím spaním a chodí sem i ve 2 v noci 😃 a že CAR má zase křeče v podbřišku....... nooooo, zajímavý 😃

jinak HEHE k těm kontrakcím, každá to má asi jinak, ale já v hodně knížkách a i na netu četla, že pravá kontrakce začíná v zádech :-N tak nevím...... si ale říkám, že je to silně individi asi 😉

BLAHU malého budou takhle trápit, ach jo 😞 chudinka malá, tak snad to budete mít brzo za sebou a už vás nebudou dál honit po doktorech, je to nepříjemnost, ale musí se to absolvovat no :-S

a zdravím NUKI x-) to počasí je děs a já mrkala minulej týden, jak je to v centru Prahy s tou břečkou strašný a jsem fakt ráda, že nikam nemusím 😃
blahovka.cz
18. led 2010
no myslim na to holky den co den,uz aby to bylo za nama za mesic tam jedem

nuki tak to u nas neodklizi nikdo z panelaku,jet s kocarem je doslova cross po celem meste,uz aby to zostalo,dneska je nad nulou tak jsem zvedava jak to bude,az pujdem odpoledne do mesta

ahojky Peti a prostejko
prosteja
18. led 2010
jo a holky mám na vás asi blbej dotaz... budou mě u toho obvoďáka dlouho zdržovat? jako jestli tam se mnou budou provádět nějaký harakyry nebo dají razítko a pošlou pryč.......
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
prostej já jsem byla u obvoďáka hned na začátku těhu a pak už ne takže ti fakt neporadím :-|
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
Cat dívala sjem se na vlasáčka Deniska a je moc náááádherný , takový bobišek x-)
prosteja
18. led 2010
tak já musím říct, že tady u nás v lokalitě je odklizeno, myslím chodníky a tak, ale raději se nikdo neptejte kolik za to platíme 8-( takže asi tak..... a příjezdové cesty patří městu a jsou až nějaké 5. třídy nebo kolikáté, takže zasypaný..... raději ani dnes k té doktorce autem nepojedu a střihnu si ty 2 zastávky busem 😃
prosteja
18. led 2010
PETUL aha... no já se domlouvám s jednou kámoškou na předání nějakých věcí, tak abych přibližně věděla, kdy se s ní domluvit......
blahovka.cz
18. led 2010
prostejko myslim,ze to bylo u obvodu tak 15 minut,jen me vysetril a nazdar pani

peti ja verim,ze bude v poradku,ale stve mi,ze to musi absolovat stejne,blby je,ze uz je velkej kluk a vnima mnohem vic :-| a budem beztatinka,jestli to nebude za dne na den

cat ja ztapomela pochvalit fotecky moc pekny,ten vas vlasacek,za chvli budete souperit s viteckem o delsi vlas 😃
blahovka.cz
18. led 2010
ty jo prostejko ty mas ridicak??to jsi se nikdy nezminila? =-) 🙂
prosteja
18. led 2010
BLAHU super..... doufám, že to budu mít stejný 😉 díky

taky chválím CAT malého broučka, je k sežrání fakt 😃 x-)
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
Holky včera měl Vítek růžovou sponečku 😃 Ale nemám bohužel vyfocené 😞

Blahu já ti to věřím, já bych měla nervy taky 😞
prosteja
18. led 2010
BLAHU jasně, pirát silnic 😃 😃 😃 akorát si sama netroufnu do centra Prahy, s manžou jo, ale sama ne, já mám strach z toho, že někam pojedu a najednou uzavírka nebo něco a už budu v koncích 😃 ...... no a pak v tomhle počasí, já bych asi nevyjela ani z parkovacího stání, jak je to tu zasypaný a nikdo to neodklidil....... no a pak jako každá ženská mám problémy s parkováním 😃 ale jináč jezdím 😉
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
Já mám taky řidičák lae vůbec neřídím 😞 Ale v létě si dám kondiční jízdy, už před těhu jsme je měla domluvené a pak jsme už nezavolala , jsem dostala strach (mě kdysi srazilo auto, tak si myslím, že mě to poznamenalo :-| )
svoja
18. led 2010
blahu aha, tak to by me jeblo...

mala ma vlhky jedno ocicko a delaji se ji dost ospalky...mate zkusenost?

sme meli jit dnes na kycliky a tady je tolik snehu, ze to odlozime asi...
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
svoji tak bohužel s tím neporadím :-|