• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Prostej: jjo počasí žádná sláva, jsem jen ráda, že ještě nemám velký pupíno...)))

Peti: tak to musel být Víteček fešák..:slight_smile:

Cat: jojo taky musím ještě pochválit Deníska jak mu to krásně sluší..:slight_smile:))

Blahu: jojo cesta s kočárkem je děsná, v sobotu jsem byla za kámoškou co má 5 měs. prcka a vyjížďk s kočárkem byla děs běs..:((( ale jinak krása..:slight_smile:
18. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave nuki pro oka je to lahoda,ale s kocarkem horor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

svoji no Onda taky mival vic ospalky,ale nic jineho nez vodou jsme to nemyly,nekdo pouziva borovou vodu

teda prostejko peti to jsou novinky mate ridicaky,jezis peti se nedivim,ze nejzdis,kdyz te nekdo nabral :frowning2:
18. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI roste, roste :dizzy_face:
18. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pani nuki teda na tobe je videt kazdej tyden holka :grinning:
18. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi teď nešel koník :angry:

NUKI to věřím, já s tím pupínem se valím jak kačenka :grinning: takže ty neprohrnutý chodníky jsou pro mě horor.... ale to asi prokaždýho...... :wink:

PETUL tak to se nedivím, že máš strach, když tě někdo nabral už jednou..... já naštěstí žádnou nehodu nikdy neměla, ani jako řidič ani jako spolujezdec.... :wink: a tady na okraji Prahy je pro mě zatím autí nutnost.... abych si zajela s prďolkou pak sama k doktorovi a tak..... tady jede autobus jednou do hodiny a ještě nevím,kdo by mi pomohl s kočárkem, tak to autíkem bude lepší.... pokud nebude takhle venku :rolling_eyes:

NUKI no bříško už se krásně rýsuje :dizzy_face:
18. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem dneska 52 den od poslední MS :grinning:
18. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL a co nám tím chceš sdělit :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko ja jsem na tom podobne :grinning: :grinning: :grinning: ale teda pokud tim neco nenaznacujes :grinning:
18. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to moje zlaticko je dneska tak hodny,sam si hezky hraje neknoura,neplace - za chvili pujdem obedvat a supky dupky spat asi to vezmu s nim a pak do mesta,uz jezdi jako velkej chlap - tak v polosportaku,hezky kouka ven :grinning:
18. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta peta nas napina sem napise toto a jde pryc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já musím jít něco dělat holky.... sklidit nádobí a jít tam dát pračku...... ať se jen neflákám :grinning:
18. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: no je fakt, že je to foceno večer a to je vždy vidět více, ráno méně..:slight_smile: ale jo je to vidět, až odložíme zimní bundy, tak to už bude super bříško..:slight_smile:)))
18. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sorry ale šla jsme dát vařit mrkvičku a brambor Vítkovi :slight_smile:
Nic jsem tím nechtěla říct (teda doufám) :grinning:
Holky já se zatím loučím jdu za Vítkem už je vzhůru papa
18. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to 100% nuki :grinning: :grinning: :grinning:

tak mi jdeme krmit :grinning:
18. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoooooooooooj holky :slight_smile:

ještě jsem nedočetla, ale normálně se mi zase zdálo o Kubovi :slight_smile:))) prohlížela jsem si jeho fotky z porodnice a na jedný měl výraz jako mistr Bean :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: to mám z toho, že přemejšlím, jestli bude ošklivej :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nádobí sklizeno, ustláno....... teď půjdu asi nacpat pračku :grinning:

NUKI taky jsem měla bříško ze začátku větší večer, ráno tam nebylo nic a večer panděro :grinning:

ahojky HEHE :dizzy_face: teda to jsou sny.... :sweat_smile:
18. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak jsem to přelouskala, půlku zapomněla :slight_smile:))) klasika...

no někde jsem vyčetla ještě, že při kontrakci má ženská pocit, jakoby jí tlačili zezadu, nebo jak to nazvat, takže tím je asi míněno, že kontra začnou v zádech... :sweat_smile:

NUKI taky nám padá sníh ze střechy, jsem myslela, že se boří dům... :sweat_smile: a bříško krásně roste :slight_smile: jen tak nepatrně, ale je to vidět :slight_smile: mno jo, až shodíš bundu, bude z tebe najednou těhule :slight_smile:))

manža šel vyjednávat ohledně nezaplacených faktur, tak držte palce...

a plíny konečně uschly... jenže mám další dilema :slight_smile:)) kam s nima safraaaaaa :slight_smile:)))))) :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já jdu k tomu obvoďákovi asi zítra... :slight_smile:)) se mi fakt chce...

jo a břečka parádní, začala obleva či co... a až se to všechno obleje, tak to zase zmrzne a bude super skluzavka...

jo a tady taky nijak zvlášť neprohrnujou... jak jsme minule vyjížděli na kurz (po třech dnech stání), tak to byl zážitek odházet z nejhoršího :slight_smile:)) jsem holka z vysočiny, ale teda takový závěje v Pze to teda čumím :slight_smile:))) :grinning:
18. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se mi tam to Kubítko parádně mele... :slight_smile:)) mi příde, že mi chvílema zvedá břuch o několik CM :slight_smile:))
18. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hehe,ale jdi ty jedna ver,ze ikdyby svetu prisel osklivej,tak protebe bude ten nejkrasnejsi a nemej strach zadny prisery s manzou nejste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bude prece po vas :grinning: :grinning: :grinning:

my mame napapano a ulozeno,jsem zvedava jak usne
18. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pupano hehe megaoktahypersupergrando,nebo jak jsi to psala :grinning: :grinning: krasne kulaty
18. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ták já peru tašku do porodky :grinning: radši, jsem ji měla zaházenou bůhvíjak dlouho v krabici, tak ať to není zaprasaný :grinning:

HEHE no kam s plínama...... někam :grinning: do nějaké komody nebo někam...... mě čeká ještě přežehlení čtvercovek :wink:

a manžovi držím palec.... i prďolka v bříišku drží seč může, ať to manža dobře vyjedná :wink:

k obvoďákovi razím po druhé hodině a jsem docela ráda, že to tam dneska neklouže, ale taje... ale jak píšeš, zítra má prý večer zase začít mrznout, to bude zajímavý :confounded: a k tomu doktorovi se mi taky nechce, ale předpokládám, že to o ničem není, jen změří tlak a tak :wink:
18. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska asi začnu pít ten maliník..... podle ms jsem 34tt+0 tak snad už můžu nasadit hrneček denně :wink:
18. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz ja jdu taky hodit veget a pak razime do meste jestli tata nam opravil kolecko ke kocaru dobrou :grinning:
18. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
me pri kontrakcich zada nebolely teda! kazdej strasil s krizovejma bolestma- mela jsem je pri ms docela hnusny, alepri porodu nic. jen to bricho bolelo...jakoby spodek celej.
18. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU dobrou :grinning: :dizzy_face:

SVOJI no vidíš, já mám taky z křížových bolestí nejvíc strach, protože při ms mě bolely hlavně záda..... tak jsi mě potěšila, fakt je to hodně individi :wink:
18. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU díky :slight_smile:))
jo jsem zapomněla... je mi Ondráška líto, ale hlavně tebe, že musíte absolvovat atkový vyšetření... :(

PROSTEJ mno jo, ale všude plno, budu muset zase nějak přeskládat, huš jsem z toho fakt na nerv... takhle málo místa nebylo snad ani v tom 1+1 :slight_smile:)) prostě zatracený zkosený stropy... :slight_smile:)) děsný ženy :slight_smile:)) :grinning:
já tam zítra taky skočím (se mi tam nechce protože se mi nechce, né že bych čekala něco náročnýho :slight_smile:)) no a na 12 jdu zase ke gyndařovi... pak bych měla skočit do Podolí s tím dotazníkem a kopií oddacího listu a s někým tam vyjednat, že chci dál chodit k mýmu dr. ... jsem teda zvědavá na reakci... :slight_smile:)

jo a maliník... popíjím sporadicky, na to hrozně zapomínám... :angry:
18. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a já tuším, že budu mít zrovna ty křížový :slight_smile:)) jsem to optimista cooo :slight_smile:))

SVOJI mě prostě jen není jasný, jak poznat, že je to kontrakce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
zvlášť když to někdo popisuje jako MS bolesti...
18. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jo tak takhle to bereš, tak to se mi tam taky nechce.... :grinning: jen doufám, že tam na mě nebude někdo chrchlat, sestřička mě ujišťovala, že už tam nikdo nebude, tak snad tam dojdu, vezmou mě a za 10 minut i s registrací budu venku :grinning: no a jsem zvědavá co to ekg, nejlepší by bylo, kdyby mi ho zrovna natočila ona, ale spíš si myslím, že mě pošle ještě za internistou :sweat_smile: :rolling_eyes:

jo a podkroví a zkosený stropy to je děs, to potvrzuju, hrozně málo místa... my jsme byli v podnájmu v podkroví a vypadá to sice krásně, ale na to místo děs :frowning2:

a zítra to budeš mít náročný HEHE teda..... samej doktor :grinning: já jdu do poradny příští týden a nejvíc jsem zvědavá z polohy toho našeho broučka....... snad je otočenej hlavinkou dolů :sweat_smile:

a z křížových bolestí mám taky strach a jsem taky takovej optimista, jakože si myslím, že mě určo postihnou :grinning: a ten maliník, to se uvidí, jak ho budu pít já, jestli nebudu zapomínat :grinning:
18. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek