• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
mi příde, že jsem taková těhule na baterky... :slight_smile:)) nadšená z každýho vyšetření, zapomínám na kurz, maliník piju a nepiju :slight_smile:)) necvičím jak jsem chtěla... no pecka se mnou... jsem zvědavá na to maminkování teda s tím mým přístupem...
mno jo, zejtra samej doktor... a předpokládám, že na moje požadavky budou mít v Podolí všichni čas a budou moc milý a vstřícný :slight_smile:))))) :grinning:
18. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu též zapnout kamarádku pračku... :slight_smile:))
Ahojky Holky :slight_smile:
Tak jsem tak v rychlosti dočetla..

Hehenko a Nuki,krásný bříška :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak s těma mimi oblečkama-nejvíc taky využijem body-jen s dlouhým rukávem a overalky na spinkání(ty snad nejvíc,páč jak v noci přebaluju,taky se mi často počůrá a nebo poblinká) a já teda hodně používám punčocháčky,dávám je na ven a často je máme i na doma.

Jednorázový podložky používáme-spotřeba šílená,ale naštěstí jsem je zatím ještě nemusela kupovat,jak jsem pracovala v nemocnici,tak jsem si jich "pár" vypůjčila :slight_smile: ale už mi docházej :unamused:

Mě při kontrakcích záda bolely šíleně-křížový bolesti hrozný!Bolelo mě to víc jak břicho a spodek.
autor
BAE ahooooooj... no tak to sis to krásně vypůjčila :slight_smile:)) :grinning: :wink:
nechciiii křížový bolesti... fuj pryč... :grinning: takže těma křížákama ti to začalo?
18. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Amálka se usmívá!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak si to odbudeš zítra a budeš mít pokoj :wink: já asi budu muset ještě letět na to ekg :sweat_smile: pak příští týden poradna a pak další týden zubař..... no mám to pěkně roztahaný :unamused:

a konečně dávám fotky kočíku: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_miminko/ kdo chce, může mrknout

ahojky BAE :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jj byla to dobrá výpújčka a kdybych věděla,že spotřeba bude tak ohromná,pújčovala bych víc :grinning:

Mě to žačlo tak,že mi praskla voda a pak hned na to začaly nepravidelný kontrakce..a pak ve špitále to začalo,píchli mi infůzi s oxytocinem a pak se začaly teprve ty pěkný bolesti a přidaly se k tomu i křížový.
18. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé AMALLI.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to musí bejt krása...

PROSTEJ nestraš mě už s tím zubákem...

a kočárek je parááádnickej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejk,krásnej kočárek!!! :wink: :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky AMALI :dizzy_face: to musí být krásnýýýýýýý.... já chci takyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:

HEHE díky... a s tím zubákem tě nestraším, nepůjdeš, tak nepůjdeš, oni ti v porodce hlavu neutrhnou.... když se zeptají, tak řekneš, že jsi to nestihla no.... :wink:
18. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem myslela ja jsi pospim a nic toho,kurna venku taje snih,kape a je tak neusnu :unamused: jdu docist
18. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mě volala sestřička, že ať se nezlobím, ale že paní doktorka musela nějak naléhavě odejít z ordinace, že neví, jestli se stihne vrátit, tak prý raději ať přijdu až příští týden :rolling_eyes:
18. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky nevedela co to jsou kontrakce a co si pod tim predstavit...a uz vubec nejaky poslove, to slo mimo me...proste me chvilema bolelo bricho no....teda v tehu jeste...

kontrakce pri porodu...ja to mela tak, ze bolest bricha jako pri ms postupne prichazela, silila, silila, jeste siila, porad silila, trochu zeslabla, jeste trochu zeslabla, jeste malinko...klid....jeste chvilku klid...a zase...postupne prichazela a silila a slabla a slabla....pak uz me to prislo ze me to boli nepretrzite....to, ze to jsou kontrakce me rekla pa a ja si to odvodila ze co by to asi bylo jinyho ze...:slight_smile:

jo a nechci se teda opicit po amal, vsak ona vi, ...ale baruska se taky usmiva:slight_smile: dneska kdyz prisel muz z prace, tak se na nej usmivala, kdyz ho "videla" (spis slysela a citila) a oba jsme byli dojati....
18. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tak mala amalka se usmiva,to je krasny a od ted amal uz ted svet bude jen a jen hezci :grinning: :grinning:

tak co hehe jak pochodil manza???

holky jednorazovky ano - babylove,jak jinak jse jim verni

prostejko kocarek super :grinning: a jste povercivy??poputuje nekam jinam??

baes safra taky jsem mela rict holkam,at mi jich par "vypujci" :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo to je servis PROSTEJ :slight_smile: dobrýýý ... no se nedá nic robiť...

žjéééé SVOJI :slight_smile: se těším až se taky budem dojímat :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU ještě nevím... to bude chvíli trvat než se něco dozvím.. doufám, že ho tam nezbijou... :slight_smile:)) nebo on je :grinning:
18. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU neeee, je zaparkovanej na chodbě... :wink: nemám ho kam dát

HEHE no hlavně, že zavolali :sweat_smile:

SVOJI jééééé, to musí být krásný...... :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahuško,to mě mrzí,co máte s Ondráškem za problémy :frowning2: Cévkování je nepříjemný pro dospělý,natož pro děti...

Jinak my taky předkožku nepřetahujem...
18. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě ty prsní vložky-používám z DM.Jsou celkem levný a dobrý,nedělají v podprdě skoro žádný hrboly.Občas si koupím fixies,ale ty jsou dost drahý :unamused:
18. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jen přidávám, když někam jdu tak si pro jistotu taky vložku do podprsky dávám, protože jsou ty moje prsa nevyzpytatelný :grinning: a používám ty z DM a nemůžu si je vynachválit.... jsou super..... :wink:
18. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi to moje (pro dnesek) superhodny dite vzbudila,jsem ho dala k nam,pohladila parkrat a uz zase spinka :grinning:

svoji vy se dneska vsechny usmivate :grinning:

no baes ani na to nemyslim vim jak sileny bylo cevkovani pro me ( pred porodem - jsem si rikala,nic to nebude delala jsi to 100x :grinning: ) a chlapi to maji narocnejsi,no doufam,zue u toho nebudu muset byt :frowning2: nene ja na to myslet nebudu vzdyt je to az za mesic

hehe no clovek ma pocit,ze by to obcas neskodilo,se slusnosti clovek dneska nikam nedojde (taky jsme jednou,kdyz uz na nas zakaznik neplatic pres pul roku byl sprostej,mu rekli,ze jestli nezaplati,ze si okamzite zaridime vymahacskou firmu) a jednou se mi stalo,ze se mi dokonce pan po telefonu nabizel,jako sve vymahacske sluzby,oni uz si dneska ty podnikatele i hledaji
18. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave zeny u tech z dm se mi libilo,ze nedelali boule
18. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak to dopadlo špatně... :cry: :cry: :cry: :cry:
18. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cévkování zní strašně.... a předpokládám, že by mě to asi při případném císaři čekalo co? :confounded: asi začnu to svoje mrně zaříkávat :grinning:

jj BLAHU, já měla ještě jakousi jinou značku, co mi nějaká paní poslala zdarma k objednávce a ty nejsou tak dobrý, jak ty z DM...... ty vůbec nedrží a dělají hrozný boule.... ty z DM jsou v pohodě :wink:
18. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE fakt? :cry: :frowning2: úplně?
18. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehhusku japato?????? :confused:

no prostejko to cekalo,ale porad na zebricku top bolesti u meho porodu je zavinovani delohy po porodu :pensive: :wink:
18. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
úplně... dluží nám 300 tisíc, my z toho 120 tiskárnám za jejich zakázky... vypadá to, že vyhlásí insolvenci či co... takže neuvidíme ani korunu... ty jo čert vem prachy za naší práci, ale náš dluh vůči třetí straně...

ty vole to jv prdeli................... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
18. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky cévkovaly,ale po porodu a nic moc teda,jak se hrabaily v tom zašitým a hledali močovou trubici :unamused: ..ale zvládnout se dá všechno a ještě,když je to pro dobrou věc :wink:

hehenko??? :frowning2:
18. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to je strašný :pensive: :frowning2: no jak píšeš, čert vem prachy pro vás, ale co ten dluh vůči třetí straně........ :frowning2: :frowning2: :frowning2:

BLAHU no tak děloha se zavinuje i po normálním porodu..... ale i tak, po císaři to musí být horší ty bolesti..... :pensive:
18. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ty jo teda to jsou fakt mega prachy,to jedete ve velkym a co soud,tam by se neco nedalo zkusit zachranit???
18. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek