• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
no strašný to je.....
18. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
rpsotejko po cisari se delaho jakoby probudi a zacne vyvolavat kontrakce na prazdno - protoze dite se vynda rychle pri operaci,proste to jsou porodni bolesti po porodu
18. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a další postup HEHE? jak se ptá BLAHU soud nebo tak něco....... i když vy té tiskárně určo musíte zaplatit hned :pensive:
18. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj BLAHU je mi to jasný..... doufám, že se ten náš prcek umoudří :confused:
18. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU to jsou faktury od září... to fakt nejedem ve velkým... je v tom práce na třech veletrzích... žádná jiná práce se u toho ani stíhat nedala... je to 45 tisíc super hrubýho měsíčně pro firmu - pro 1 a půl člověka... manža byl v tý době vytěžovanej ještě jinak... ale za to mu peníze taky ještě nepřišly!
když si vezmeš, že naše měsíční výdaje činí právě kolem těch 45 tisíc za nájem prostor, leasing, telefony, naše sociální a zdravotní, bo musíme být zaměstnaní... tak je to fakt super výdělek...

120 musíme zaplatit tiskárně, ale samozřejmě je nemáme...

s tímhle kliošem děláme víc jak tři roky a že zrovna tenhle nás zlikviduje...
no dobrý no. to abysme se hned přestěhovali a pomodlili se, aby si manža našel hned práci... :frowning2:
18. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko ikdyz porad radsi kontrakce na prazdno,urco je bolestivejsi pri tom rodit :grinning: ale boleste pri cisari,nebo prorozenem,stejne se na to zapomene :grinning:

no prave hehe kdyz se poda zaloba a druha strana je v krachu tak se prece rozproda majetek a vyplaci se po castech od nejvetsich castek,takze jste dost velka polozka co se tyce dluhu,nedostanete vse,ale alespon neco - cast kterou muzete zacist platit svuj dluh treti strane
18. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslím, že pokud vyhlásí insolvenci, tak nám nic nepomůže... ani soud... nemůžeme ten dluh ani odprodat vymahačský firmě, když tahle firma zanikne...
soud by se navíc vlekl měsíce a to už dávno zbankrotujeme... bohužel, nemáme žádný práva ani možnosti... ředitel týhle společnosti si dál bude jezdit v luxusní audině a založí si jinou firmu a my budeme žrát s Kubou kořínky...
18. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic akurát tady bulím.... kdyby člověk aspoň věděl, co má dělat, aby se z toho neposral...
18. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jediný co navrhujou je splátkovej kalendář... ale po 20ti tisících a to se ještě může stát, že ten splátkovej kalendář vůbec nedodrží... a navíc se s nima musí manža znovu sejít a modlit se, aby do tý doby neskončili... dluží všude.... my jsme asi ti poslední, kterýma by se zabejvali.... :pensive:
18. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :cry: :cry: :cry: vůbec nevím co na tohle říct....... buď bych musela použít všechny sprostý slova který znám i neznám anebo se rozbrečet...... to je šílený.... nemůžeme nějak pomoct :pensive: asi ne co......

jj BLAHU tak je mi jasné, že bolí oboje, ale tak není nad přirozený porod podle mě..... :wink: proto to naše mrně přemlouvám, co to jde..... tak jsem zvědavá na příští týden, jestli si dal/a říct :wink:
18. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo hehe kdyz to ctu,tak z ceho jste zili????

chapu teda,ze ted chcete /musite skoncit i vy s podnikanim??????

nejsem v tom az tak zbehla insolvence znamena totez co bankrot????
18. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já hlavně nevím, co mám dělat... zrovna dneska jsem nastoupila na mateřskou. nemůžu jít ani do práce... :((((
HEHE kdybych mohla nějak pomoct, tak povídej.... i když 120 tisíc fakt nemám a je mi jasný, že to je to, co by vám pomohlo v téhle době nejvíc :pensive:
autor
BLAHU já sama moc nevím, ale manža mi do telefonu říkal, že to je ta nejhorší varianta a že z těch prachů nic neuvidíme... on mi to pak asi vysvětlí...
18. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU insolvence = nejsou schopní platit

HEHE no to bys nemohla tak jako tak, takže žádný takový myšlenky...... ty teď ani do práce jít nemůžeš
18. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja jsem taky zvedava prostejko jestli se to vase mrne umoudrilo,tak jasne ze nej je prirozenej porodo,proto se mu rika pririzenej,ze :grinning: :grinning:

prave hehe tak to je slusnej dluh a nikde nemas jistotu a co ted,skoda,ze nejde na vas prepsat ten byt,co?
18. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ pomohlo by mi, kdyby existoval zákon, kdy musí pánovi prostě okamžitě odstavit majetek, všechno prodat a prachy nám dát... jenže i kdyby něco takovýho bylo a my takovou možnost měli, tak už dávno jako firma skončíme... teď je to s prací navíc ještě horší... takže i když teď manža začne hledat novou, tak to podle mě bude trvat pěkně dlouho... a do toho musíme nějak vyřešit firemní majetek (auto, počítače, foťák a tak dále....)... já jako vůbec netuším.........

je to bezva no...
18. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemám ani komu zavolat abych se vykecala... ségra je v práci a maminu děsit nemůžu....

BLAHU jakej byt?
18. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no jsme napnutí oba s manžou...... kdyby to tak šlo nějak zjistit :grinning: ale to si musím počkat do příští středy.... :sweat_smile:

HEHE uvidíš, co ti k tomu manža přesně řekne a budu mooooooc držet palec, aby to mělo nějaký řešení, i když blbý, tak aby bylo :pensive:
no holky to je duvod jako stehno a kdo dneska schopnej platit je???ja bych prece jen na miste hehenky s manzopu sla k soudu . . . .

tak hehe treba az ti manza rekne vic a zjisti vic,treba to tak spatne nedopadne,hlavne klid hehusko at jeste neletis do porodky,prece jen uz jsi v 9.mesici
hehe to je v prdeli :rolling_eyes:

sem pridala fotky male...tak kdyby nekdo chtel kouknout...ale uplne je me to blby ted.... :confounded:
no jak říkám HEHE, kdyby vám bylo jak pomoct, tak letím hned..... jenže tady je každá rada a pomoc od nás drahá a marná....... to je fakt k zblití tohle....pardon :rolling_eyes:
18. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně tak HEHE, zkus být co nejvíc v klidu, kvůli maličkému :wink: i když vím, že se to snadno říká a hůř dělá....

SVOJI já jsem jukla, malá je úžasná, takovej bobánek malej :dizzy_face:
18. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe povidej/pis nam - no je to hruzny,myslim ten byt v koline u dedy manzovo,jak ho na vas chtel prepsat,ale nemuze kvuli babi
sileny co se deje vam ted a jeste kfiremni majetek,no manza by nasel praci rychle jednine pres znamost,co? :unamused:
18. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU nějak jsme vyšli z předchozích plateb... ALE - to je ten problém - jelikož všichni a pořád platili dááávno po splatnosti faktur, tak jsme si ani nemohli dávat plat na soukromej účet... jeli jsme prostě nějak nadoraz... tzn. že na soukr. účtech není naprosto nic a my jsme tudíž v ještě větší řiti..... i kdybysme šli právě do garsonky za 7 tisíc, tak ze 7 tisíc je najednou 21 tisíc - bo všude chtějí dva nájmy + kauci... no a taky by mě zajímalo, jak bysme se se všema těma krámama a nábytkem, co jsme za těch let pořídili, vlezli...

já to nechápu - pokud vidím, že jsem ve sračkách, tak si snad neobjednávám práci, na kterou nemám..... jak s tím někdo může spát, že způsobí problémy řadě dalších lidí???
18. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE takových lidí je podle mě čím dál víc..... takovejch sobců, nesoudnejch idiotů nebo jak to mám napsat, co mají lehký spaní a myslí jen a jen na sebe a na nikoho dalšího.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU jj přesně... ten byt na nás přepsat nejde... a s tou prací nevím, mi příde, že teď nikdo práci prostě nemá... :( všechny firmy se potýkají s dluhama a snaží se přečkat... to se asi uvidí...

SVOJI Barunka je nádherná... a ta fotka jak spolu ležíte v posteli....

já už to tu tím nebudu zatěžovat... je to diskuse o těhulení a maminkování...
18. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ale ty se potřebuješ vypovídat, tak povídej.... :wink: nikoho tady tím nezatěžuješ......

s tou prací mám teď podobnej pocit, přijde mi, že nikde nic není, je to jakýsi zoufalý...... :confounded:
18. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to je hehe prave to - lidi na druhy serou - to uz se neda jinak rict a dal si vozej zadky v luxusu

je to sileny a rodina asi tezko pomuze,co????co se tyce financi,muzete maximalne jit zit za prahu,kdyz tam bude prace aby bylo pro vas levneji
18. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale heh hloupost - zatezovat,jen se klidne vypovidej,jakobysme sem nekdy nepsali i o jinem

je na baru juknu pozdeji,protoze mi silene dlouho trva nacitani mam zbrzdenyho kone :unamused:
18. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek