• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
holky kun se mi seka uz uplne,ani nevim jestli se tohle posle
Onda se probudil,takze mi frcime k mudre pro recept a do mesta
18. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám koně taky nějakýho zabržděnýho..... :angry:
18. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dneska to nějak nejede, vrátila jsem se z obědu...:slight_smile:

Hehe: teda to nejsou dobré zprávy, jen nám vše řekni, asi Vám moc nepomůžeme, ale budeme na Vás myslet..:slight_smile:
18. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky rodina by pomohla... ale co s tím... já vím, že je dobrý mít aspoň tu možnost, ale já nesnáším dluhy a je mi jasný, že s tou mojí ubohou mateřskou se z toho budem štrachat stralivě dlouho... :(
18. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI díky... já jsem fakt nějak z toho úplně špatná... v lednu měla manžovi klapnou jedna zakázka, ta by nás teď vlastně zachránila a taky to nakonec nevyšlo... :((( začíná to bejt docela hrozný. fakt strašný je, že nemůžu jít do práce... nemůžu nijak pomoct....
18. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: není zač..:slight_smile: Ty se hlavně musíš snažit být v pohodě, ikdyž ted to asi půjde blbě, ale snaž se prosím..:slight_smile:
18. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI se snažím :slight_smile:)) teď mám lepší chvilku a vypadá to, že to pude, ale až dovalí manža a začnem to všechno řešit... no to bude asi zas děs... :frowning2: no uvidíme. snad to nějak zvládneme...
18. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jak tu psala BLAHU o jejich pejsce, tak ta naše se taky chová asi 14 dní nějak divně.... furt kňourá... :sweat_smile:
18. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ten kůň dneska blbne fakt hrozne........ :rolling_eyes:

HEHE uvidíš, co ještě manža až dovalí domů, pořádně to proberete ze všech stran a budete to řešit..... je to hrozný, ale snad se být v klidu :wink:
18. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebojte ženy... i kdybych z toho porodila dřív, tak už máme pořáááádnýho valibuka, ten už bude zdravej jako řípa... :slight_smile:)) a chystám se na to nejdřííííív za týden - přeci jen, jsem ještě ani nevyprala, ani nevyžehlila :D natož abych měla tašku do porodky... no ještě tady pak zmateně pobíhat, to né.... snad Kuba ví, kdy se nejdřív drát ven .)))
18. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: moc krásné fotečky, malá je krasavice..:slight_smile:))

Hehe. tak je to dobře hlavu vzhůru!!! :wink:
18. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no ještě toho trochu.... porodit dřív.... kuš.... jen nech Kubíčka pěkně dopéct...... :wink:
18. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jsem včera vyčetla, že dle velký většiny porodníků je 37. týden považován za donošené těhulenství... tak jsem prostě v klidu... většina miminek ví, kdy se prodrat na svět, kdy je pro ně ta vhodná doba, tak snad to ví i Kubík, zvlášť když má tu velkou škebli, určitě je děsně chytrej a má to naplánovaný :slight_smile:)))) :grinning:
18. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujem

holky uz me ten kun sere!
18. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE Kubík to má určo naplánovaný :grinning: ale ještě aspoň těch 14 dnů vydržte :wink:
18. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI nápodobně :rolling_eyes: :grinning:

no nic holky, jdem se nabaštit.....
18. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se hlasim ze stavu bezvedomi.....
od soboty 39 C, v nedeli navsteva pohotovosti, bolesti prsou a bricha, rozjizdi se mi zanet prsou, takze doporucena odsavacka, nasazeny antibiotika (kojit pri nich nastesti muzu) a v deloze nalezena dutinka ktera nastesti vypada prazdna bez zanetu, tak pichnuta nejaka injekce a zitra kontrola jak na tom jsme....
no muzu vam rici ze teplota me uplne odrovnala, nebyla jsem schopna ani malou prebalit, jen jsem lezela a manzel mi amalku nosil na kojeni jinak se o ni staral on..... prakticky jsem celej den prospala totalne ve stavu mimo sebe
dnes je uz lepe, uz se postaram o sebe i amalku a teplota ustupuje
v zivote jsem tak vysoke horecky nemela tak to moje telo spatne snasi......
18. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: no to jsou teda nepříjemné věci...at je Ti brzy lépe a vše je jen lepší a lepší..:slight_smile:)
18. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo HYPO... jsem na tebe zrovna o víkendu myslela... snad už ti bude jen líp a na další kontrolu moc držím palce!!!!
18. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já holky půjdu, mějte se krásně..:slight_smile:) papa :dizzy_face:
18. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
no tak nedočítám...
ale Hypo přeju moc síly - jo a na ty hemouše, pokud pořád trápí, tak jsem Ti fááákt chtěla hrozně moooc doporučit gel z dubové kůry - v lékárně za páďo a taky odvary z pohanky (na pití, smícháš třeba s ovocným čajem a citronem - kvůli C vit.) a pohanku 3krát týdně.. a za pár týdnů bude mnohem líp. fakt to zabírá. chce to léčit zevnitř.
No ale teďka se hlavně vylízej z toho zánětu a vůbec té reakce těla na zase "jiný" netěhotný stav.

Ahoj správkyňo HEHE!! Čtu tady nějaké sračky co se dějou.. uf, je to mazec.. večer to proberte a zas se řešení najdou, akorát to bude stát asi dost síly a trpělivosti.

No a jinak Všeééécky zdravim :wink:

jo a SVOJI - miminko se vám strášne povedlo, jo a ten bílý mantinelík v postýlce je BOŽÍ!!!!! Můžeš mi prosím dát vědět kdes zakupila? Moc děkuju!!! :wink:
18. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na vás mrkám po obídku a hned takový problémy..... teda HYPO, to je mi moc líto, že máš takový problémy, ale tak je dobře, že kojit můžeš, teplota ustupuje a už to bude určitě dobrý...... :wink:

NUKI papa :dizzy_face:
18. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL ahoooj :slight_smile:)) no snad najdeme řešení :slight_smile:
a jak připravuješ tu pohanku? to jen koupíš a spaříš třeba dvě lžičky s vodou?

ty jo no jo... jsem si měla koupit ten gel z dubový kůry... místo toho jsem dala za Hemagel 500.- :angry: :angry: :angry:
18. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI hooooooooj :slight_smile:
18. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsem byla v práci úplně zbytečně, musím na sociálku, jenže ta je až na Praze 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc se tam dost blbě parkuje, tak to holt pošlu poštou..
Jdu vás dočíst :slight_smile:
18. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pohanku ty krupky propláchneš, zaliješ vařicí vodou v poměru 1 díl pohanky 2 díly vody a necháš nabobtnat někde v teple. Já to cpu buď do teplé trouby, když to vyjde nebo do peřiny :wink: a odvar uděláš tak, že koupíš slupky z pohanky - stojí kolem dvacky, kupuju nějaké BIO a na jeden hrneček vezmeš 1 lžíci. Já to sypu od oka, neproplachuju, zaliješ horkou vodou, povaříš cca 5 min a pak to nechám stát 10 a zcedim. Ale přesně to nedodržuju abych si nastavovala minutky. Prostě jak to vyjde. No a pak to zcedim, smíchám s nějaký už uvařeným mňam čajem, ocitronim a je to :slight_smile: můžeš si to dosladit medem a lektvar je na světě!! A je to dobrota! Samotný ten čaj žádnou chuť moc nemá.. dá se vypít i tak, ale proč si to nezpříjemnit že o? :astonished:
Jinak to jím a beru jako prevenci, jednou našla krev, tak jsem si řekla, že takto teda ne a trošku něco proti tomu zkusim udělat. No a potíže od té doby žádné, ale ze zdroje co na to trpí - je to léčivá kúra a pomáhá :wink:
tak holky nevyhlásíme tento týden pohankové HODY?? :grinning:
18. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zasetu,strašně mi blbne koník a navíc šíleně prudí dítko-asi zuby,teda aspoň doufám,že není takovej protiva od přírody :grinning:

Hehenko,to je teda mazec :frowning2: :frowning2: snad s manžou najdete nějaký řešení...

Hypo,chuděrko,pořád něco,co? :frowning2: Tak snad už bude jen líp :wink:

Jinak gel z dubový kůry je fakt super,já teda s tím osobní zkušenosti nemám-naštěstí se mi hemeroidy neudělaly,ale dvě mý kamarádky si ho moc pochvalovaly,že jim pomohl :wink:
18. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky TOLTEC.... :dizzy_face:

HEHE to je síla za ty léky...... i za ty probiotický kapky jak jsi mi psala.. je to děs.... :frowning2:

ANGE ahojda, tak to je k vzteku..... :rolling_eyes:
18. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko co to čtu, úplně mě mrazí v zádech :frowning2: :frowning2: to je hrozný co si lidi dovolí.. :frowning2: :frowning2:
18. led 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Angeth,už obíhám tu mateřskou?Mě to taky čeká :unamused:
18. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek