• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ty jo pohankové hody... no já bych to prubla... :slight_smile:))) bych si mohla před porodem ještě trošku pročistit střevíčka :slight_smile:))

PROSTEJ a kolik stály ty SAB SImplex kapky? já ty probio ještě nekupovala...
18. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE když tě tu vidím, můžu mít dotaz ohledně plen? když vyperu růčo vlňáčky, tak je dám uschnout a pak je impregnuju teprve? nebo impregnuju v té lanolinové kůře hned mokré? a ještě dotaz.. jestli je nemůžu vyprat v pračce na program vlna a ruční pranií? :wink: díky moc
18. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo snad se ti ten zánět nezhorší, ještě že máš doma manžela...
Svoji krásné fotečky
Amalko, tak maličká už se taky směje? :dizzy_face:
Nuki bříško ti krásně roste :dizzy_face:
Prostějko krásný kočárek, teď už jen to miminko :slight_smile:
Bae, snad to budou jen ty zuby, Vendulka se v noci taky pořád budila. béééé :confounded:
18. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlavně neblázněte, nenakupujte v lékárnách to co nebude zatím třeba.. !! a taky moc věcí pro mimi.. :confused:
18. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE myslím, že 90,- :wink: a doporučila mi je přímo ta lékárnice, tak jsem je vzala :wink:
ANGE díky, už jen pár týdnů a bude tu s námi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
ANGE nemám rád zbytečný cesty... :( aspoň, že to můžeš poslat poštou...

bohužel... dokud se podmínky pro podnikání nezlepší, tak to takhle bude dopadat pořád a vždycky bude někdo, kdo na někoho takhle doplatí :(((

ale všechno se dá přežít, hlavně, že se máme no ne? :slight_smile: jsem chytrá jak rádio :slight_smile:))) to dělá asi ten Kubík... :slight_smile:))
18. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sab stojí bez pár korun 100Kč-a my jich využívali už 3 lahvičky-ale my jsme extrém a na prdíky jsme trpěli hodně moc...

Hehenko,moc to s tím pročišťováním nepřeháněj,chytne tě porod a dopadneš jak já..snědla jsem ten večer kilo jablek a kilo mrkve a sr..a jsem jak amina a do toho kontrakce-super :grinning:
Tak Prostějko v pračce na program vlna a na 30°prát můžeš, dají se pak imprgnovat mokré, ale když uschnuou tak lépe ten lanolin pak "chytají" :wink:
Bae je to hroznej opruz..myslela jsem že tam mám mít razítko z práce, ale ne, musí ho tam dát sociálka, kam patří zaměstnavatel a pak to všechno zanést na úřad tady u nás..
jo TOLTEC tak to jsem si taky říkala, že nebudu nic kupovat, ani pleny, ani přebalovací podložky a nic.... že všechno doženu po porodu až jak bude potřeba.... no a když vidím, jak kámoška válčí na neschopence je od 2. října a ještě nedostala ani korunu, ani nemocenskou ani mateřskou, tak si říkám, pokup co můžeš teď, pak se ti to nebude chtít jednak řešit a jednak budeš obracet možná každou korunu...... takže to je takový ošemetný, já koupila všechno, co jsem uznala za vhodný, že se doma shodí :wink:
18. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ tak to radši teda pořídím ty SAB a až v krizi bych šla pro ty Probio... jo jako kdybych věděla, že je ten gel tak mastnej, tak se na to vybodnu a koupím až budu potřebovat, jak vyjížděla lékárnice účet, tak jsme jen s manžou zalapali po dechu, brali sjem toho víc a vůbec jsme netušili, co tam způsobilo tak velkou položku :slight_smile:)) :angry: :angry: :angry:
18. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae, kilo jablek a kilo mrkve dohromady? :grinning:
Hehenko, ale výbavičku máte, plínky taky, kojit asi budeš, tak se Kubíček bude mít dobře..
HEHE bereš to za správný konec.... KUbík na tebe má dobrý vliv :wink:

ANGE děkujuuuuuu...... takže je vyperu v pračce, mám troje a pračka si chytře všechno váží, takže mi snad nevezme ani moc vody a energie...... a naimpregnuju suché.... díky, ty moje vílo látkovko
:grinning:
Jo zítra mi dorazí další nové plínky :sunglasses: tak pak nafotím a dám odkaz..
18. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím HEHE, že to mohl být docela šok...... já taky brala v lékárně víc věcí a platila jsem okolo 500,- a říkám si, sakra co tam bylo tak drahýho, vždyť tam mám jen vložky, síťovaný kalhotky a rektální rourku, ten čaj maliníkovej...no pak jsem to doma zkoumala a zjistila, že drahé byly ty síťované kalhotky, dala mi TENA, ale jsou fakt super.... tak jsem ráda... :wink: ale jinak mě někdy ty účty zaráží dech :sweat_smile:
18. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE už se těším.... už asi sháníš větší velikosti že? :wink:
18. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jo.. to chápu.. jestli bys to rozfofrovala za něco jiného :wink:
já ťuky ťuky tohle moc řešit nemusim, ale taky mi přijde zbytečné pokoupit všechno co je zrovna IN a pro mimi :slight_smile: ono toho moc nepotřebuje, koupili jsme prďácký kočik abysme mohli drandit, postýlečku, kde se mu bude dobře spinkat, něco na sebe a hlavně to chce mamku a taťku co budou v pohodě. :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeth,je to děs,já jdu obíhat ty úřady a razítka příští týden..už se na to moc těším :confounded: Hlavně náš synek nesnáší kočárek,vydrží tam tak 40 minut a pak řve,tak na úřadech z nás budou mít radost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já se v noci taky moc nevyspala...no spala jsem 2 a půl hoďky-malej se budil a když spal,tak zase prudil pes :confounded:
18. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL já taky radši nakupovala dopředu... spoustu věcí jsem nakoupila v ikea za pár korun, dost věcí mi půjčila kamarádka, no a hadříky jsem nakupovala na internetovým sekáči... velkých plen mám asi 35 kousků - a to si myslím, že není moc, bo něco musím ještě dovýzt k našim... no a plenky na látkování jsem zase koupila místo jednorázových, takže taky ušetření...
na drogerce a lékárně moc neušetříš (teda pokud nebudeš kupovat Hemagel :slight_smile:)))) a to jsem nic nenakupovala do zásoby... pak jsem koupila pár nutných potřeb pro mimouše - jako teploměr, hřebínek a tak....
láhev mám třebba jednu - se mi nechtělo nakupovat celou sadu - to až dle kojení... a tak dále... :slight_smile:

ani hrací deku nemáme - koupím spíš nějakou levnější hrazdičku ať to může stát na jakýkoliv dece :slight_smile:)) no prostě uvidíme co dál budeme potřebovat...
18. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC souhlasím :wink: ale postupně zjišťuješ, že takových těch potřebných věcí je fakt hodně a jsi ráda, když to nakoupíš najednou a nemusíš se o to pak starat... :wink:

jsem si ještě vzpomněla, že jsem si s tím kočíkem vyzvedla i ten mimivak a je fakt super :wink: musím vám ho pak taky vyfotit.... doufám, že se nám v něm bude líbit,vypadá parádně :wink:
18. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE nákupčí :grinning: ale máš recht HEHENKO, ono si člověk říká, tohle kupovat nebudu, tohle nebudu,koupím kočárek a postýlku a stačí..... ale pak se ti naskládají takový ty drobnosti a najednou zjišťuješ, že těch věciček to mímo potřebuje nějak moc..... :sweat_smile:
18. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nechci nějak radit,nevím,jestli už jste to tu neprobíraly..ale třeba mě se docela hodil kojící čaj..hezky se mi po něm dělalo (i dělá) mlíko :wink: ).Klidně si ho vemte už do porodky.
18. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe,já mám taky jen hrazdičku-z mimibazaru a pod prcka dávám huňatou deku a malej jak je šťastnej :wink:
18. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hlavně kojící čaj působí i proti prdíkům..
18. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, tak jsem tu:slight_smile:
asi nestačím dočíst, ale zběžně nikdo nerodí, tak OK:slight_smile:))

Bae já si taky moc chválím kojící čajík, piju ho denně i feniklovej a zatím super:slight_smile:))

heh malej se ti tam mele, jo?:slight_smile:))si připravuje pozici na start:slight_smile:)
18. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE nevím jestli jsi to byla ty, ale někdo tu o tom kojícím čaji mluvil.... už je doma :grinning:
18. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji krásný fotečky, malá je slaďoučká, i Denískovi se líbí:slight_smile:))

My už pijeme pořád 80,90 a 100ml, tak mám radost.malej přibral za týden 220g a to je super!!!!
Zítra jdeme zase k obvoďákovi, se poptám na to rozdílné množství mlíčka v prsou, už i krkáme, ale jen občas:slight_smile:))ale asi kdybych čekala dýl, tak si krkne, ale někdy odpadne a spinká a to si nekrkne:frowning2:ale spíme teda na boku a máme postýlku nepatrně jako u hlavičky nadzvednutou.

Jinak hlásím že nanny opět řvala ráno v 6.30, v 7 a pak 3x v pul 8...čím to je to nevíme.-(((grrrrrrrrrrrrr, ale malej hajá a dýchá spokojeně:slight_smile:

Jinak autíčko je pryč :frowning2: , krásně jsme se rozloučili, poslední foto a jelo do světa, ale bude se mít krásně, to je fajn!!!
18. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT mrkám, že pořád máte problémy s tím monitorem dechu..... :confounded: takový planý poplachy nejsou nic moc co... ale lepší než kdyby řvala a měla důvod..... hlavně, že je Denísek v pořádku :wink:
18. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat,nevím,jestli jsi to našla,ale už dvakrát jsem ti odpovídala na to rozdílný množství mlíka v prsou...já to mám taky :wink: nejsi v tom sama :slight_smile: .A my ze začátku taky neuměli krkat,ale časem se to naučil a teď krká líp jak chlapi v hospodě u píva :grinning:
18. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek zenusky,tak jsme zpet z mesta Onda uz je napapanej a v postylce,ale nejak mu to usinani nejde :pensive:
18. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek