Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
18. led 2010
ty jo pohankové hody... no já bych to prubla... 🙂))) bych si mohla před porodem ještě trošku pročistit střevíčka 🙂))

PROSTEJ a kolik stály ty SAB SImplex kapky? já ty probio ještě nekupovala...
prosteja
18. led 2010
ANGE když tě tu vidím, můžu mít dotaz ohledně plen? když vyperu růčo vlňáčky, tak je dám uschnout a pak je impregnuju teprve? nebo impregnuju v té lanolinové kůře hned mokré? a ještě dotaz.. jestli je nemůžu vyprat v pračce na program vlna a ruční pranií? 😉 díky moc
angetha
18. led 2010
Hypo snad se ti ten zánět nezhorší, ještě že máš doma manžela...
Svoji krásné fotečky
Amalko, tak maličká už se taky směje? x-)
Nuki bříško ti krásně roste x-)
Prostějko krásný kočárek, teď už jen to miminko 🙂
Bae, snad to budou jen ty zuby, Vendulka se v noci taky pořád budila. béééé :-S
toltec
18. led 2010
holky hlavně neblázněte, nenakupujte v lékárnách to co nebude zatím třeba.. !! a taky moc věcí pro mimi.. =-)
prosteja
18. led 2010
HEHE myslím, že 90,- 😉 a doporučila mi je přímo ta lékárnice, tak jsem je vzala 😉
prosteja
18. led 2010
ANGE díky, už jen pár týdnů a bude tu s námi x-) x-) x-)
hehenaautor
18. led 2010
ANGE nemám rád zbytečný cesty... 😞 aspoň, že to můžeš poslat poštou...

bohužel... dokud se podmínky pro podnikání nezlepší, tak to takhle bude dopadat pořád a vždycky bude někdo, kdo na někoho takhle doplatí 😞((

ale všechno se dá přežít, hlavně, že se máme no ne? 🙂 jsem chytrá jak rádio 🙂))) to dělá asi ten Kubík... 🙂))
baeszinka
18. led 2010
Sab stojí bez pár korun 100Kč-a my jich využívali už 3 lahvičky-ale my jsme extrém a na prdíky jsme trpěli hodně moc...

Hehenko,moc to s tím pročišťováním nepřeháněj,chytne tě porod a dopadneš jak já..snědla jsem ten večer kilo jablek a kilo mrkve a sr..a jsem jak amina a do toho kontrakce-super 😃
angetha
18. led 2010
Tak Prostějko v pračce na program vlna a na 30°prát můžeš, dají se pak imprgnovat mokré, ale když uschnuou tak lépe ten lanolin pak "chytají" 😉
Bae je to hroznej opruz..myslela jsem že tam mám mít razítko z práce, ale ne, musí ho tam dát sociálka, kam patří zaměstnavatel a pak to všechno zanést na úřad tady u nás..
prosteja
18. led 2010
jo TOLTEC tak to jsem si taky říkala, že nebudu nic kupovat, ani pleny, ani přebalovací podložky a nic.... že všechno doženu po porodu až jak bude potřeba.... no a když vidím, jak kámoška válčí na neschopence je od 2. října a ještě nedostala ani korunu, ani nemocenskou ani mateřskou, tak si říkám, pokup co můžeš teď, pak se ti to nebude chtít jednak řešit a jednak budeš obracet možná každou korunu...... takže to je takový ošemetný, já koupila všechno, co jsem uznala za vhodný, že se doma shodí 😉
hehenaautor
18. led 2010
PROSTEJ tak to radši teda pořídím ty SAB a až v krizi bych šla pro ty Probio... jo jako kdybych věděla, že je ten gel tak mastnej, tak se na to vybodnu a koupím až budu potřebovat, jak vyjížděla lékárnice účet, tak jsme jen s manžou zalapali po dechu, brali sjem toho víc a vůbec jsme netušili, co tam způsobilo tak velkou položku 🙂)) ]-( ]-( ]-(
angetha
18. led 2010
Bae, kilo jablek a kilo mrkve dohromady? 😃
Hehenko, ale výbavičku máte, plínky taky, kojit asi budeš, tak se Kubíček bude mít dobře..
prosteja
18. led 2010
HEHE bereš to za správný konec.... KUbík na tebe má dobrý vliv 😉

ANGE děkujuuuuuu...... takže je vyperu v pračce, mám troje a pračka si chytře všechno váží, takže mi snad nevezme ani moc vody a energie...... a naimpregnuju suché.... díky, ty moje vílo látkovko
😃
angetha
18. led 2010
Jo zítra mi dorazí další nové plínky 😎 tak pak nafotím a dám odkaz..
prosteja
18. led 2010
to věřím HEHE, že to mohl být docela šok...... já taky brala v lékárně víc věcí a platila jsem okolo 500,- a říkám si, sakra co tam bylo tak drahýho, vždyť tam mám jen vložky, síťovaný kalhotky a rektální rourku, ten čaj maliníkovej...no pak jsem to doma zkoumala a zjistila, že drahé byly ty síťované kalhotky, dala mi TENA, ale jsou fakt super.... tak jsem ráda... 😉 ale jinak mě někdy ty účty zaráží dech :-N
prosteja
18. led 2010
ANGE už se těším.... už asi sháníš větší velikosti že? 😉
toltec
18. led 2010
no tak to jo.. to chápu.. jestli bys to rozfofrovala za něco jiného 😉
já ťuky ťuky tohle moc řešit nemusim, ale taky mi přijde zbytečné pokoupit všechno co je zrovna IN a pro mimi 🙂 ono toho moc nepotřebuje, koupili jsme prďácký kočik abysme mohli drandit, postýlečku, kde se mu bude dobře spinkat, něco na sebe a hlavně to chce mamku a taťku co budou v pohodě. x-) x-)
baeszinka
18. led 2010
Angeth,je to děs,já jdu obíhat ty úřady a razítka příští týden..už se na to moc těším :-S Hlavně náš synek nesnáší kočárek,vydrží tam tak 40 minut a pak řve,tak na úřadech z nás budou mít radost 😃 :-p

Já se v noci taky moc nevyspala...no spala jsem 2 a půl hoďky-malej se budil a když spal,tak zase prudil pes :-S
hehenaautor
18. led 2010
TOL já taky radši nakupovala dopředu... spoustu věcí jsem nakoupila v ikea za pár korun, dost věcí mi půjčila kamarádka, no a hadříky jsem nakupovala na internetovým sekáči... velkých plen mám asi 35 kousků - a to si myslím, že není moc, bo něco musím ještě dovýzt k našim... no a plenky na látkování jsem zase koupila místo jednorázových, takže taky ušetření...
na drogerce a lékárně moc neušetříš (teda pokud nebudeš kupovat Hemagel 🙂)))) a to jsem nic nenakupovala do zásoby... pak jsem koupila pár nutných potřeb pro mimouše - jako teploměr, hřebínek a tak....
láhev mám třebba jednu - se mi nechtělo nakupovat celou sadu - to až dle kojení... a tak dále... 🙂

ani hrací deku nemáme - koupím spíš nějakou levnější hrazdičku ať to může stát na jakýkoliv dece 🙂)) no prostě uvidíme co dál budeme potřebovat...
prosteja
18. led 2010
TOLTEC souhlasím 😉 ale postupně zjišťuješ, že takových těch potřebných věcí je fakt hodně a jsi ráda, když to nakoupíš najednou a nemusíš se o to pak starat... 😉

jsem si ještě vzpomněla, že jsem si s tím kočíkem vyzvedla i ten mimivak a je fakt super 😉 musím vám ho pak taky vyfotit.... doufám, že se nám v něm bude líbit,vypadá parádně 😉
prosteja
18. led 2010
HEHE nákupčí 😃 ale máš recht HEHENKO, ono si člověk říká, tohle kupovat nebudu, tohle nebudu,koupím kočárek a postýlku a stačí..... ale pak se ti naskládají takový ty drobnosti a najednou zjišťuješ, že těch věciček to mímo potřebuje nějak moc..... :-N
baeszinka
18. led 2010
Holky,nechci nějak radit,nevím,jestli už jste to tu neprobíraly..ale třeba mě se docela hodil kojící čaj..hezky se mi po něm dělalo (i dělá) mlíko 😉 ).Klidně si ho vemte už do porodky.
baeszinka
18. led 2010
Hehe,já mám taky jen hrazdičku-z mimibazaru a pod prcka dávám huňatou deku a malej jak je šťastnej 😉
angetha
18. led 2010
A hlavně kojící čaj působí i proti prdíkům..
cat79
18. led 2010
ahooj, tak jsem tu🙂
asi nestačím dočíst, ale zběžně nikdo nerodí, tak OK🙂))

Bae já si taky moc chválím kojící čajík, piju ho denně i feniklovej a zatím super🙂))

heh malej se ti tam mele, jo?🙂))si připravuje pozici na start🙂)
prosteja
18. led 2010
BAE nevím jestli jsi to byla ty, ale někdo tu o tom kojícím čaji mluvil.... už je doma 😃
cat79
18. led 2010
Svoji krásný fotečky, malá je slaďoučká, i Denískovi se líbí🙂))

My už pijeme pořád 80,90 a 100ml, tak mám radost.malej přibral za týden 220g a to je super!!!!
Zítra jdeme zase k obvoďákovi, se poptám na to rozdílné množství mlíčka v prsou, už i krkáme, ale jen občas🙂))ale asi kdybych čekala dýl, tak si krkne, ale někdy odpadne a spinká a to si nekrkne😞ale spíme teda na boku a máme postýlku nepatrně jako u hlavičky nadzvednutou.

Jinak hlásím že nanny opět řvala ráno v 6.30, v 7 a pak 3x v pul 8...čím to je to nevíme.-(((grrrrrrrrrrrrr, ale malej hajá a dýchá spokojeně🙂

Jinak autíčko je pryč 😞 , krásně jsme se rozloučili, poslední foto a jelo do světa, ale bude se mít krásně, to je fajn!!!
prosteja
18. led 2010
CAT mrkám, že pořád máte problémy s tím monitorem dechu..... :-S takový planý poplachy nejsou nic moc co... ale lepší než kdyby řvala a měla důvod..... hlavně, že je Denísek v pořádku 😉
baeszinka
18. led 2010
Cat,nevím,jestli jsi to našla,ale už dvakrát jsem ti odpovídala na to rozdílný množství mlíka v prsou...já to mám taky 😉 nejsi v tom sama 🙂 .A my ze začátku taky neuměli krkat,ale časem se to naučil a teď krká líp jak chlapi v hospodě u píva 😃
blahovka.cz
18. led 2010
nazdarek zenusky,tak jsme zpet z mesta Onda uz je napapanej a v postylce,ale nejak mu to usinani nejde |-|

Začni psát odpověď...

Odešli