• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Dobré odpoledne Blahu,koukám,že ty dětičky jsou teď nějaký "divný" ..co dnes Krykry vyváděl a než odpoledne usnul...možná je to tím počasím..a nebo zoubkama :slight_smile: .Jinak jsem Kryštůfkoj dneska našla bouličku na dásni,ale není to vepředu..vypadá to spíš na špičák,jestli je to zoubek!??????to je divný,ne?
18. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae jen jestli to nebude moučnivka, zeptej se dr....
No a Vendulka dostala v poledne mrkvičku, mlíčko, hrála si a ve 2 usnula a spí doteď :confused: v posteli :confused: :confused:
18. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae děkuju za odpověd, to víš že jsem to našla,jen se chci poptat jestli to můžu ovlivnit třeba odsáváním z toho slabšího,víš.
prostěj ten monitor musí bejt vadnej, takže jsme se definitivně rozhodli pro koupi nového:slight_smile:to jsem zvědavá!!!ale máme plovoučky a prej nerovná podlaha vadí, taky televize nebo otřesy...fakt nevim,ale zkusíme novou a uvidíme:slight_smile:)
18. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT no jako to je už fakt divný..... plovoučka by snad vadit neměla..... to by to pípalo každýmu.... může být vadnej kousek, tak doufám, že to vyřešíte :wink:
18. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeth,s moučnivkou tak nějak bojujem od druhého měsíce,chvíli ji má,chvíli ne,tak vím,jak to vypadá.No uvidíme,zítra jdeme na 4 měsíční prohlídku.

Cat,vy máte ten monitor od někoho?jak dlouho stál nepoužívanej?Se píše,že by neměl stát bez použití dýl jak rok,pak může blbnout..
18. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko teda to je mazec :frowning2:

Svoji Barunka je slaďoučká a řeklabych , že je celá ty :dizzy_face:

Holky já s tou mateřskou to měla naštěstí rychle vyřízené :wink:

Hypo snad budeš brzi v pořádku

A my jsme na oběd pohanku měli s hovězím masíčkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange mě Vítek taky spí ale před chvílï usnul a bude spát 30 min :grinning:
18. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě se Kryštůfek právě probudil :slight_smile:
18. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dneska měl Vítek mrkvičku s bramborem a vůbec mu te teda nechutnalo , tak jsme u toho dělal kraviny tak něco snědl :slight_smile:
18. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae to se tu pěkně střídáme :slight_smile:
Vendulka taky spí jen 30 minut, no to je tím, že nespala v noci..
:astonished: ten monitor dechu je na max používání 24 měsíců, pak už není funkční.. takže bych nikdy nekupovala z druhé ruky ani nevěřila pujčenému.
18. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat to je na palici s tim monitorem- to s tou podlahou a tv jso kecy podle me- a vymluvy...bych to vyhodila z okna. my mame taky pujcenej- z nemocnice a funguje super- na rosti a plovouci podlaze
18. led 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae máme ho půjčený a myslím, že nebyl víc jak rok používanej, taky jsem slyšela že si někdy ty monitory zvyknou na to dítě co snímali před tím a pak na ty malá miminečka nereagují, nebo reagují na každý slabší nádech...no ale jak to pípá pořád, už k tomu ani neběháme, a to je taky špatný:frowning2:(((

No nic, jdu se učit ruštinu, zítra píšeme zase test:slight_smile:
Tak zatím!!!!a děkuju za rady bae
18. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baes on byl uz pretazenej,to vis venku jezdi jako velkej kluk a kouka kolem culi se na zensky,tak nez se doma najedl,tak byl pretazenej,ale uz je ticho v loznici,tak snad uz usne,a plac,musim dat dudlana . . . . ani jsem nedopsala prispevek,nakonec jsem si lehla s nim k nam do postele a delala,ze spim,pekne to zkousi placal do me stipal,knoural,ze nereaguju,tak zacal smudlat deku - to 2x zopakoval a uz spinka :grinning:

s tim zoubkem nezoubkem bych se zeptala taky radsi mudry

hypo tfuj tfuj tfuj at to vylezis,mamka to se mnou mela taky a desne ji to bolelo,nic horsiho nezazila :pensive:
18. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC proč by nebyl funkční? oni se dají nějak přeprogramovat :wink: proč by je jinak specializovaný firmy a porodnice půjčovali?

CAT to je jasný, už jsi na to pípání tak zvyklá, že tě to ani nenutí tam běžet..... tak snad to vyřešíte :wink: tenhle vrátit a asi koupit novej :wink:
18. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
toltec fakt???a vzdyt v nemocnicich je maji taky dyl a falesne jim nervou?????

cat ty jsi porad zena cinu,rekni odpocivas nikdy??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

petu ange 30 minut???? :confused: :confused: :confused: uz nikdy si nebudu stezoivat na Onduv 45 minutivy spanek :sweat_smile: slibuju :grinning:
18. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hemeroidy jsou jiz zazehnany, teda to nejhorsi je fuc, ted uz citim jen stehy a tlaky kdyz chodim....
jsemm si to pekne vymenila s tema prsama.... uz aby bylo to sestinedeli za mnou

jo a maminy nevite kde se vyzvedava porodny??? na jakem urade?
svoji pripojuju se k tomu,ze ta fotos v posteli je proste uzasna :grinning:
hypo na sociálce ti M vyzvedne papír , ty ho vyplníš , M ho tam doveze zpátky a pošlou ti to na č.ú. :slight_smile:
18. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo vyzvedava se/nebo spis zada na socialce,staci rodny list sebou a obcanku,me prislo hned druhy tyden :wink:
18. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji taky se mi líbí ta fotečka v posteli jako holkám :slight_smile:
18. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu jo, taky někdy odpočívám:slight_smile:)nebooj:slight_smile:))

Hpo na státní správě sociálního zabezpečení dle mísla trvalého bydliště, tam vyplníš žádost, vezmeš rodný list miminka a je to:slight_smile:))

Holky jdu se fakt už učit..ačkoli se mi moc nechce.-)))
prostěj jojo, vrátime ten starej krám moc rádi a snad ten novej už pípat ani nikdy neuslyšíme!!!!
18. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat tak to mi spadl sutr ze srdce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prisel manza,tak ja frcim
pa pa :slight_smile:
18. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky frčím holky, jdu chvilku žehlit a za chvíli tu mám taky hlavu rodiny :grinning: ještě se snad večer ukážu....
18. led 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujemeeeee

prave se peru s facebookem....sem si rikala, ze se tam teda taky zaregistruju....
18. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky .. tak sse zase hlasime.. byla sem dnes plavat.. no mela sem takovy divny pocit v brisku.. jak je v te vode ta vztlakova sila tak jak plavu tak citim ze v tom brisku proste neco sebou mele.. no bylo to uzasny hihi...

jinak zada uz trosku povoluji ale furt to neni ono... takze zitra budu doma cvicit a ve stredu zase na plavani.. a snad uz to bude dobry.. vecer budu fotit pupika a moje tehu kalhoty.. jinak ten kocarek co sem stahla fotky z netu tak uz je na ceste... juchuuuu
18. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už vím proč byl dneska Kryštůfek taková protivka-má teplotu 37,5 :frowning2: už asi tři dny má zvýšenou teplotu-37,37,1,pak zase za chvilku je bez teploty,ale 37,5 zatím neměl.Chuděrka asi se v noci budí častějc na kojení,protože má žízeň.. :pensive: ale jinak rýmu nemá,kašel taky ne,tak snad jsou to jen zoubky..
18. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci,tak snad záda brzy poleví :wink: ..jééé bude fotka pupíka :slight_smile:
18. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek