• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahoj holky, tak ta moje kočka spinká už od 15 hod :astonished: Jsem jí vzbudila v 18 na jídlo, najedla se a spinká dál. Mně to nevadí, jen aby pak v noci netrojčila :astonished: :astonished: Je zvyklá chodit spinkat kolem 20 hod :wink:

A dneska se mnou byla na cvičení, šikulka, já posilovala bříško a ona zádíčka (zvedala hlavičku) :wink:
18. led 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Amalko to je super :slight_smile:
Luci ale záda se lepší viď :slight_smile:
U nás to jsou natuty zuby, teď ječela, spát nechce, jíst taky ne tak jsem vzala kousátko a drhla jsem s ním o dásničky a co myslíte - Vendulka tu teď sedí se mnou, ruku v puse, slintá a spokojeně "vypráví"
18. led 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Bae tak ať je Krykrymu líp, chuděrka, snad to jsou jen ty zoubky!!

Holky jdu koukat na svatbu upírů:slight_smile:)to se nasmějem,jééé:slight_smile:))
Tak hezký večer a papa zítra, budu tu až tak kolem 14h, páč jdeme k pediatrovi a pak do porodky za tou mou kamarádkou, tak už jsme z naší party z kurzíku porodily všechny:slight_smile:)))jupíííí:slight_smile:))
18. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano zenusky,potrebuju radu,jdmeme dneska poprvce s malym do bazenu a nevime kde sehnat takovy ten plavecky kruh pro kojence,neporadite mi zenusky????
19. led 2010 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
Blahu buď v hračkářství nebo v obchodě s dětskýma potřebama, možná i v nějakém "sportu"
No a Vendulka po dlouhem boji usnula v 11 hodin, protože když už byla v postýlce v klidu tak se pokakala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v noci se vzbudila na jídlo ani nevím kdy..a když zakníkala podruhé u mě v posteli tak manžel vyskočil a běžel k postýlce a Vendulku tam hledal :grinning: pak mu došlo že jí mám u sebe :grinning:
19. led 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ange dekujuý no hezke sokovky delas manzovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja prave vim kde sehnat plavaci pleny (v DM),ael nevim kde sehnat ten kruh,uz se tesim na odpoledne :grinning: :grinning: :grinning:
navic manza je dneska s nama doma,sel na pracak,a nas ceka jeste to nefro,takze ke tchanovi dnes nejde :grinning:
19. led 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
On v noci normálně nevstává, tak nevím co ho to napadlo, je pravda, že celé odpoledne spal, tak nespal tak hluboce :grinning:
uf bolí mě břicho, jsem 1 DC :sunglasses:
19. led 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo ange kde se toula ta moje cervena teta je zahada :grinning:
19. led 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Přišla po 23 dnech..ale hlavně, že přišla. :slight_smile:
19. led 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no to ange ja jsem na tom s petulkou podobne :grinning: kolem te 50,ale je fakt,ja neberu prasky,jelikoz s manzou az tak nesexujem,shodli jsme se,ze davat 2000 za prasky pri materske,kdy neni moc penez,je hloupost
19. led 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano holky.. tak me uz tyden berou zada a to poradne.. ja mam asi skriply nerv a vcera sem to nevydrzela a vzala si aspon paralen.. no nevim jestli to zabralo.. ale ted jdu ke kadernici.. uvidim jak tam vydrzim sedet a asi si pak zavolam k dr co s tim... proste se nemuzu hnout.. uz z toho i brecim je to sileny...
19. led 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci paralen obyčejný neuškodí, ale je hrozný jak se trápíš :confounded:
Blahu hmmm, tak na tohle by můj manžel nepřistoupil :grinning:
19. led 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Foto Vendulky
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=177906&l=0647cb3552&id=100000120474330&subject=Naše+miminko+-+Vendulka
19. led 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooj PRVUŠKY... hlásím se z kontroly, vše dopadlo dobře, jenom jsem se já trubka trubkovitá zapomněla zeptat na velikost miminek. A je vzorně hlavičkou dolů, B je KP.... dneska v noci se muselo přetočit, bylo napříč.
A váha +7kg. A jsem objednaná na cukr...bléééé

Jdu vás dočíst
:slight_smile:
19. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukám, že dnes jste toho moc nenakecaly...)))

Luci:tak hlavně at je ti líp...) me je dobře, už skoro nemám ani žaludek na vodě..:slight_smile:)) tak už to bude jen lepší lepší...))
19. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
nuki.. me je jako do zaludku uz taky fajn.. ale spis ty zada ted no.. jdu za chvilku volat dr.. pac sem si myslela kdyz se budu hybat a tak pdobne ze to bude ustupovat ale ani n... buu.. .no snad me dneska jeste vezmou.. nebo prinejhorsim zitra rano.. taky budu muset vydrzet..
19. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
LUCI... záda jsou prevít, zajdi si radši k doktorovi a pořádně je nahřívej. Je taková mastička, dělá se z chili papriček, bezvadně to prohřeje do hloubky... tak to zkus.

Ahoj NUKI:... to je dobře, že ti je už dobře, ono se to bude už jenom zlepšovat, ve 4.měsíci už na nevolnosti budeš jenom vzpomínat :slight_smile:

ANGE:... chichichi.... copa si ta Vendulka o vás myslí, když takhle hezky špulí prdelku :grinning:
19. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi gratuluju ke kontrole :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, teda mrkám, že tady je dneska nějak mrtvo :sweat_smile:

HEHE má dneska ty kontroly, tak držíme i s mimčem palec :wink:

ZUZI gratuluju k úspěšné kontrole.....

BAE doufám, že Kryštůfek bude brzy v pořádku, teplotky snad brzy zmizí :wink:

BLAHU jdou na první plavání, tak doufám, že se bude líbit....

NUKI a LUCI už je dobře, to je fajn holky.... jen tak dál, pěkně vám ty týdny nabíhají :grinning:

ANGE dobrá fotka :grinning: :grinning: :grinning: a jsou fotos nových plenek? :grinning:
19. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
LUCI ty záda, snad to nic nebude.... sis tam asi něco skřípla... tak snad na tebe doktor mrkne a pomůže :wink:

jinak holky já hlásím komplet vyprané pleny :grinning: :grinning: :grinning: už i naskládané v komodě vedle přebalováku, teda kromě čtvercovek, ty musím ještě vyžehlit....... a dneska naimpregnovat vlňáčky...... a doplním na rajče nějaké fotky plenek, co jsem ještě nevyfotila...... tak sem pak hodím odkaz, třeba to někoho bude zajímat..... :wink: no a vrhám se do dalšího praní..... už mi zbývají jen oblečky, ty musím prva ale trochu roztřídit :wink:
19. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi: Ahojky, moc gratuluji k úspěšné kontrole...)))

Luci: tak at u doktora dobře pořídíš a pomůže Ti to...)

Prostej: Ahojky, Ti jsi šikulka...už se těšíme na fotečky..:slight_smile:))
19. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
NUKI no doufám, že to půjde z toho foťáku stáhnout..... máme novou paměťovou kartu, jak nešel stáhnout ten kočárek, prý to bylo tím..... tak snad půjdou teď ty pleny stáhnout, jinak už do toho kopnu :grinning:
19. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no a my běžíme s prckem na druhý chod obídku :grinning: tak přeji zatím všem krásný den :wink:
19. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem moc děkuju za gratulace :slight_smile:

PROSTEJKO... hezký kočárek :slight_smile: A paráda, že už máš vypráno a nachystáno, tak už jenom toho prcka do toho :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostej. dobrou chut, určitě to tentokrát v phodě stáhneš..:slight_smile:))

Zuzi: nemáš zač a co pupíno roste? a co prtousi jak estujou v bříšku? moc prostoru nemají, co ? :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
PROSTEJ... dobrou chuť, já právě dobaštila špagetky ..mňam

NUKI: to máš pravdu, nemají tam moc místa, ale v noci se teda B otočil a je prdelkou dolů, A je hlavičkou dolů. A čutají taky hezky... to mi bude po porodu chybět, je to zvláštně krásný pocit. :slight_smile:
A pupíno roste.... včera manža (když jsem se mazala) úplně ztuhnul a pak se rozzářil, jak prý mi to strašně sluší, jak je už bříško krásné..... :dizzy_face:
19. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hoooooooooooj holky :slight_smile: :dizzy_face: tak jsem zpět z další poradny a monitorování :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj HEHENKO... no a výsledky? V pořádku?
19. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: tak to je super, jak to manža prožívá... :dizzy_face: ...však on si to pak tatínek taky užije..:slight_smile:))
19. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ták jsme zdlábli obídek a jsme napucnutí :grinning: sotva se hnu....... a mrkáme na Pata a Mata... :grinning: jinak plenky se stáhly, tak vám to pak hodím na net......

ZUZI děkujuuuu za pochvalu kočárku :wink: co vy, jak vy s tím výběrem válčíte? :wink: a můj manža je něco podobnýho, ten mi obdivně hledí na bříško co chvíla, jen mě teda překvapil minule svojí poznámkou, já myslel, že ho budeš mít daleko větší :grinning: :sweat_smile:

ahojky HEHE :dizzy_face: tak co? jak jste s Kubíkem na tom?
19. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek