Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
amallie
18. led 2010
Ahoj holky, tak ta moje kočka spinká už od 15 hod :-o Jsem jí vzbudila v 18 na jídlo, najedla se a spinká dál. Mně to nevadí, jen aby pak v noci netrojčila :-o :-o Je zvyklá chodit spinkat kolem 20 hod 😉

A dneska se mnou byla na cvičení, šikulka, já posilovala bříško a ona zádíčka (zvedala hlavičku) 😉
angetha
18. led 2010
Ahoj Amalko to je super 🙂
Luci ale záda se lepší viď 🙂
U nás to jsou natuty zuby, teď ječela, spát nechce, jíst taky ne tak jsem vzala kousátko a drhla jsem s ním o dásničky a co myslíte - Vendulka tu teď sedí se mnou, ruku v puse, slintá a spokojeně "vypráví"
cat79
18. led 2010
Bae tak ať je Krykrymu líp, chuděrka, snad to jsou jen ty zoubky!!

Holky jdu koukat na svatbu upírů🙂)to se nasmějem,jééé🙂))
Tak hezký večer a papa zítra, budu tu až tak kolem 14h, páč jdeme k pediatrovi a pak do porodky za tou mou kamarádkou, tak už jsme z naší party z kurzíku porodily všechny🙂)))jupíííí🙂))
blahovka.cz
19. led 2010
Dobre rano zenusky,potrebuju radu,jdmeme dneska poprvce s malym do bazenu a nevime kde sehnat takovy ten plavecky kruh pro kojence,neporadite mi zenusky????
angetha
19. led 2010
Ahojky
Blahu buď v hračkářství nebo v obchodě s dětskýma potřebama, možná i v nějakém "sportu"
No a Vendulka po dlouhem boji usnula v 11 hodin, protože když už byla v postýlce v klidu tak se pokakala :-p a v noci se vzbudila na jídlo ani nevím kdy..a když zakníkala podruhé u mě v posteli tak manžel vyskočil a běžel k postýlce a Vendulku tam hledal 😃 pak mu došlo že jí mám u sebe 😃
blahovka.cz
19. led 2010
ange dekujuý no hezke sokovky delas manzovi 😃 😃 😃 😃 ja prave vim kde sehnat plavaci pleny (v DM),ael nevim kde sehnat ten kruh,uz se tesim na odpoledne 😃 😃 😃
navic manza je dneska s nama doma,sel na pracak,a nas ceka jeste to nefro,takze ke tchanovi dnes nejde 😃
angetha
19. led 2010
On v noci normálně nevstává, tak nevím co ho to napadlo, je pravda, že celé odpoledne spal, tak nespal tak hluboce 😃
uf bolí mě břicho, jsem 1 DC 😎
blahovka.cz
19. led 2010
jooo ange kde se toula ta moje cervena teta je zahada 😃
angetha
19. led 2010
Přišla po 23 dnech..ale hlavně, že přišla. 🙂
blahovka.cz
19. led 2010
no to ange ja jsem na tom s petulkou podobne 😃 kolem te 50,ale je fakt,ja neberu prasky,jelikoz s manzou az tak nesexujem,shodli jsme se,ze davat 2000 za prasky pri materske,kdy neni moc penez,je hloupost
luciebx
19. led 2010
dobre rano holky.. tak me uz tyden berou zada a to poradne.. ja mam asi skriply nerv a vcera sem to nevydrzela a vzala si aspon paralen.. no nevim jestli to zabralo.. ale ted jdu ke kadernici.. uvidim jak tam vydrzim sedet a asi si pak zavolam k dr co s tim... proste se nemuzu hnout.. uz z toho i brecim je to sileny...
angetha
19. led 2010
Luci paralen obyčejný neuškodí, ale je hrozný jak se trápíš :-S
Blahu hmmm, tak na tohle by můj manžel nepřistoupil 😃
zuzka.o
19. led 2010
Ahooooj PRVUŠKY... hlásím se z kontroly, vše dopadlo dobře, jenom jsem se já trubka trubkovitá zapomněla zeptat na velikost miminek. A je vzorně hlavičkou dolů, B je KP.... dneska v noci se muselo přetočit, bylo napříč.
A váha +7kg. A jsem objednaná na cukr...bléééé

Jdu vás dočíst
🙂
nuki
19. led 2010
Ahojky holky, tak koukám, že dnes jste toho moc nenakecaly...)))

Luci:tak hlavně at je ti líp...) me je dobře, už skoro nemám ani žaludek na vodě..🙂)) tak už to bude jen lepší lepší...))
luciebx
19. led 2010
nuki.. me je jako do zaludku uz taky fajn.. ale spis ty zada ted no.. jdu za chvilku volat dr.. pac sem si myslela kdyz se budu hybat a tak pdobne ze to bude ustupovat ale ani n... buu.. .no snad me dneska jeste vezmou.. nebo prinejhorsim zitra rano.. taky budu muset vydrzet..
zuzka.o
19. led 2010
LUCI... záda jsou prevít, zajdi si radši k doktorovi a pořádně je nahřívej. Je taková mastička, dělá se z chili papriček, bezvadně to prohřeje do hloubky... tak to zkus.

Ahoj NUKI:... to je dobře, že ti je už dobře, ono se to bude už jenom zlepšovat, ve 4.měsíci už na nevolnosti budeš jenom vzpomínat 🙂

ANGE:... chichichi.... copa si ta Vendulka o vás myslí, když takhle hezky špulí prdelku 😃
angetha
19. led 2010
Zuzi gratuluju ke kontrole 🙂
prosteja
19. led 2010
ahojky holky, teda mrkám, že tady je dneska nějak mrtvo :-N

HEHE má dneska ty kontroly, tak držíme i s mimčem palec 😉

ZUZI gratuluju k úspěšné kontrole.....

BAE doufám, že Kryštůfek bude brzy v pořádku, teplotky snad brzy zmizí 😉

BLAHU jdou na první plavání, tak doufám, že se bude líbit....

NUKI a LUCI už je dobře, to je fajn holky.... jen tak dál, pěkně vám ty týdny nabíhají 😃

ANGE dobrá fotka 😃 😃 😃 a jsou fotos nových plenek? 😃
prosteja
19. led 2010
LUCI ty záda, snad to nic nebude.... sis tam asi něco skřípla... tak snad na tebe doktor mrkne a pomůže 😉

jinak holky já hlásím komplet vyprané pleny 😃 😃 😃 už i naskládané v komodě vedle přebalováku, teda kromě čtvercovek, ty musím ještě vyžehlit....... a dneska naimpregnovat vlňáčky...... a doplním na rajče nějaké fotky plenek, co jsem ještě nevyfotila...... tak sem pak hodím odkaz, třeba to někoho bude zajímat..... 😉 no a vrhám se do dalšího praní..... už mi zbývají jen oblečky, ty musím prva ale trochu roztřídit 😉
nuki
19. led 2010
Zuzi: Ahojky, moc gratuluji k úspěšné kontrole...)))

Luci: tak at u doktora dobře pořídíš a pomůže Ti to...)

Prostej: Ahojky, Ti jsi šikulka...už se těšíme na fotečky..🙂))
prosteja
19. led 2010
NUKI no doufám, že to půjde z toho foťáku stáhnout..... máme novou paměťovou kartu, jak nešel stáhnout ten kočárek, prý to bylo tím..... tak snad půjdou teď ty pleny stáhnout, jinak už do toho kopnu 😃
prosteja
19. led 2010
no a my běžíme s prckem na druhý chod obídku 😃 tak přeji zatím všem krásný den 😉
zuzka.o
19. led 2010
Všem moc děkuju za gratulace 🙂

PROSTEJKO... hezký kočárek 🙂 A paráda, že už máš vypráno a nachystáno, tak už jenom toho prcka do toho 🙂
nuki
19. led 2010
Prostej. dobrou chut, určitě to tentokrát v phodě stáhneš..🙂))

Zuzi: nemáš zač a co pupíno roste? a co prtousi jak estujou v bříšku? moc prostoru nemají, co ? 🙂
zuzka.o
19. led 2010
PROSTEJ... dobrou chuť, já právě dobaštila špagetky ..mňam

NUKI: to máš pravdu, nemají tam moc místa, ale v noci se teda B otočil a je prdelkou dolů, A je hlavičkou dolů. A čutají taky hezky... to mi bude po porodu chybět, je to zvláštně krásný pocit. 🙂
A pupíno roste.... včera manža (když jsem se mazala) úplně ztuhnul a pak se rozzářil, jak prý mi to strašně sluší, jak je už bříško krásné..... x-)
hehenaautor
19. led 2010
hoooooooooooj holky 🙂 x-) tak jsem zpět z další poradny a monitorování 🙂
zuzka.o
19. led 2010
AHoj HEHENKO... no a výsledky? V pořádku?
nuki
19. led 2010
zuzi: tak to je super, jak to manža prožívá... x-) ...však on si to pak tatínek taky užije..🙂))
prosteja
19. led 2010
ták jsme zdlábli obídek a jsme napucnutí 😃 sotva se hnu....... a mrkáme na Pata a Mata... 😃 jinak plenky se stáhly, tak vám to pak hodím na net......

ZUZI děkujuuuu za pochvalu kočárku 😉 co vy, jak vy s tím výběrem válčíte? 😉 a můj manža je něco podobnýho, ten mi obdivně hledí na bříško co chvíla, jen mě teda překvapil minule svojí poznámkou, já myslel, že ho budeš mít daleko větší 😃 :-N

ahojky HEHE x-) tak co? jak jste s Kubíkem na tom?