• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ZUZI jj v pořádku... mám jen nějaký zvýšený cukry, bílkoviny i ketony, ale prý by se dr. zatím neděsil, uvidíme příště. tlak je v pohodě, takže možná jsem jen sežrala moc hrušek :slight_smile:)))) (prý mám omezit sladký) tlak je dobrej, takže se nemusíme zatím vzrušovat.... .)

no ále poslíčci jsou opravdu už poslíčci, bo na monitoru byly krásně vidět kontrakce - 3 za 10 minut... prý kdybych rodila dřív, tak teď už by to mimoušek zvládl, takže nemá smysl je nijak tlumit... ale taky mi dr. říkal, že je klidně možný, že se to zase zklidní.... :slight_smile: tož člověk je z toho zmatenej jak lesní včela :slight_smile:) ale intenzitu těch poslíků mi neřekl - nějak mi asi nerozumněl na co se ptám... jak taky holky pořád mluvily o nějaký hodnotách tak mě to taky zajímalo, ale ptala jsem dvakrát, a dr. mě pořád ujišťoval, že je to v pořádku a že se nemám děsit :slight_smile:)))) ale já fakt vyděšená nebyla :slight_smile:)) jinak tep měl Kubík mnohem rychlejší než minule a vedle tý hodnoty tepu, ještě naskakovala jiná hodnota, která byla i 10, ale to netuším, co znamená...

a zatím jsem přibrala 13,5 kila... :sweat_smile:
19. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ to mi teď manža taky říkal - a to si myslím, že ho teda velký mám dost :slight_smile:))) ale divil se, že mě pořád ouplně normálně obejme :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: a jinak mi říká, že mám krásnej bubínek, nebo balónek a tak... :slight_smile:)))
19. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE tak paráda, kontrola úspěšná...... :wink: tak gratuluju...... jinak teda na tom monitoru, mě každej tvrdí, že to druhý číslo co udává kontrakce se musí pohybovat kolem 100, aby to bylo k porodu....... ale holky tady tvrdily každá něco jinýho tak já nevím :sweat_smile: moje kámoška byla na monitoru včera, je asi stejnej týden jako ty HEHE,možná o něco dál...... a měla tam pár kontrakcí kolem 70 a doktor říkal, že super, že to už bude za chvíli nález k porodu, pokud se to neutlumí :wink: ..... a co chodím ještě na jeden server, tak tam nedávno holčina psala, že přenáší a že jásali s doktorem, že už se jí kontrakce dostávají nad 50 :sweat_smile:
19. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUZI moc gratuluju ke kontrole.. já taky vždycky od mudra odejdu a rvu si vlasy na co všechno jsem se zapomněla zeptat :slight_smile:)))

LUCI čtu, že záda pořád bolí... mno to je pěkná nadílka :( tak snad ti dr. pomůže a brzo se ti uleví... jako skřípnutej nerv, to je hnus!

ANGE Vendulka má krásný pozadíčko :slight_smile:)))

holky antikoncepce pro kojící stojí 2 litry měsíčně??? :astonished:
19. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
a HEHE pro porovnání, já jak byla před vánoci na tom monitoru tak nejvyšší to druhý číslo jsem měla 20 :wink: a prý všechno v pohodě
19. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ aha... já myslela, že ta hodnota se objevuje na tom papíru co vyjede.... tohle bylo přímo na tom přístroji to tam přeskakovalo, tak jsem nevěděla :slight_smile:)
19. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já se fakt neděsím PROSTEJ.. jen mě to zajímalo :slight_smile:))
19. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
minule tam na tom stroji byla třeba ouplná NULA :slight_smile:)))
19. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jj HEHE, mě se ty čísla taky objevovali na tom monitoru a pak když jsem viděla ten papír, tak jsem to tam viděla zaznamenaný :wink: .... a když ti doktor řekl, že tam jsou kontrakce, tak tam asi byly :wink: té mojí kámošce právě doktor říkal, že 70 to už je slušný a prý jestli cítí bolest a ona že neeee :grinning: tak si zase připadala jak trubka... :grinning:
19. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE jako pořád ta nula? mě to teda dost skákalo a hodně to šlo přes 10 :wink:
19. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Hehe a Prostěj :slight_smile:
Hehenko ta hodnota 10 je nízká, těch 60 to tak je, že porod se blíží :slight_smile: tak jsme rádi, že jste v pořádku :slight_smile:
Kolik stojí antiko nevím, nejdřív jsem jí nedostala kvůli blbým krevním výsledkům a pak jsem tam ještě nebyla, takže jí asi potřebovat nebudu :grinning:
19. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko: Ahojky, tak to je super, že je vše pohodě a pomalu se vše připravuje..))))
19. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Nuki :slight_smile:
Prostějko plínky ještě nemám, čekám :wink:
19. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mě se taky ptal, jestli mě bolí....

no PROSTEJ minule tam byla celou dobu NULA :slight_smile: a jednou tam skočila jednička... :slight_smile:

jj ANGE jsme v pořááádku :slight_smile: :dizzy_face:
19. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ješmarjá ten můj chlap je na zabití... zase nechal v autě mobil :slight_smile:)))
19. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj holky tak se hlásíkme zpět od pediatra, vše OK, krásně přibíráme a dneska jsme od rána vypili 90,95 a 100ml!!!!!jupíííííííííííííííííííííííííííí!!

A co tady nového??já dnes píšu ten test z ruštiny, tak se musím ještě naučit a napsat taháky:slight_smile:)hihihi
Shrňte mi copa se tu dneska děje....někdo rodí??:slight_smile:)
19. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Cat, krásně Denisek papá :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ANGE ty nás napínáš s plínama :grinning: jinak co jsi tím chtěla říct s tou antikoncepcí :grinning: jako že už ji nebudeš nejspíš potřebovat :grinning:

aha HEHE, to je zvláštní, mě tam ty čísla skákaly jak o život... jednou nula, pak 7, pak 3, pak najednou 12..... :sweat_smile: nikdy tam to číslo nezůstalo dýl než pár vteřin..... a největší to číslo bylo 20 :wink:
19. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky CAT, hlavně, že je vše v pořádku a Denísek krásně papá :wink: tady asi nic nového..... doufám, že nerodí CARCUL, ta tady asi včera ani dnes nebyla....

HEHE a jak ten včerejšek? vyřešili jste to nějak?
19. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
..tak jsem vás dočetla, jste hodné že jste toho dnes moc nenapsali:slight_smile:)

Hehe takže už máš poslíčky, jo???teda, ty taky můžeš rodit každým dnem, co???
Já neměla ani poslíčky, anoi tvrdnutí břicha, ani zátku, spala jsem 12h denně a stejně jsme rodili dřícv a nečekaně:slight_smile:))ono si stejně nevybereš, lepší dřív než pak 10dní přenášet, viď Hypo?:slight_smile:))

Tak já si jdu napsat ty taháky

Zuzi super jen 7kg ve 24tt, to je super, ty nebudeš ňák extra veliká myslím..ikdyž čekáš dvojčátka:slight_smile:))

Blahu jé, tak vy už budete chodit na palvčo, supeer!!!My za 4 týdny začínáme chodit na masáže miminek, celá naše těhu partička, páč včera porodila ta poslední z nás:slight_smile:))
19. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
CAT no vidíš, někdo má poslíčky poslední 2 měsíce a pak ještě přenáší.... jako třeba HYPO, si pamtuju, jak tu psala, že kolem 32tt už měla nějaké ty kontrakce, nevím, jak se přesně jmenují :wink:
19. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ ani mě tentokrát ne... celou dobu to skákalo - ale dívala jsem se jen chvíli, tak nevím, co tam dál bylo za údaje - ten stroj je totiž vedle hlavy, spíše trochu za ní, takže se musím krapet vyvracet, abych na něj viděla... (píšu celou dobu o minulým monitoru, že tam neskákalo NIC!)

mno jo, japa se má CARCUL :slight_smile:

CAT hoj :slight_smile:

PROSTEJ zatím ne... poslali jsme večer ještě návrh na splátkovej kalendář, ale dle mě je to nereálný.... no a zítra u toho klioše vyzvedenem potvrzenej papír ohledně pohledávek a zkusíme to ještě nabídnout k odprodeji... sice si za to tyhle společnosti co vykupujou pohledávky berou docela dost, ale my bysme potřebovali aspoň na tu tiskárnu a pak na DAŇ, která bohužel navíc činí dalších asi 50 tisíc... :( pokud bysme z nich dostali aspoň třeba těch 100 tisíc tak to nějak možná přežijeme... pokud ne, tak jsme lidově řečeno fakt v hajzlu a můžem si příští týden hledat novej podnájem... :(
19. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostějko jako že do té doby už asi nebudu kojící maminka :grinning: Jsem dnes 1 DC :wink:
a ty kontrakce to byly Hastons-brixton..nebo tak nějak :sweat_smile:
Hehenko mě ten můj slíbil že mi pošle dopis, dopis tu leží na stole..a myslela jsem, že si vezme do práce kuře s bramborama, ale vzal si noky - to jako nechápu, byly bez masa :confused:
19. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže teda musím říct, že nemám chuť cokoliv připravovat, dodělávat pokojík a tak... jsme před měsícem vymalovali a nejspíš se budem muset stěhovat... :(((

CAT souhlasím - lepší dřív než přenášet... to bych nechtěla no... ale bohužel, ovlivnit to nejde :slight_smile:)

PROSTEJ myslím Braxton-Hicksovy kontrakce... to jsou vlastně falešný kontrakce = poslíky ne?
19. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, já měla u porodu na monitoru kontrakce 40-60, když jsem dostala infuzi na zesileni. Tak nevím, jsem se teda mohla blbě dívat, ale sledovali jsme to s manželem bedlivě :sweat_smile:
Moc gratuluju CAT ke kontrole, Denísek je fakt šikulka, když tak hezky bumbá.
No.... měřím 176cm... a miminka měli od začátku zčeho brát, nebyla jsem žádná křehule :wink:

Taky moc gratuluju HEHENCE ke kontrole, takže zatím je vše v pořádku, to je paráda!
Jo a můj manža je stejnej, pořád někde loví mobila a klíče (často v autě) :grinning:

PROSTEJ... no s kočárem je zatím asi klid před bouří, na konci ledna by měla být nová kolekce Bumbleride s novými doplky... a včera jsem mluvila s paní z krámku s věcičkama na miminka, že jim má přijít kočárek pro dvojky, že je lehký,t ak že mi cinkne a já se na něj přiběhnu juknout. Ani si nepamatovala značku, abych ho mohla prolustrovat na netu.

Jo a koupila jsem prckům super soupravičky do porodky :dizzy_face: Dupky bez rukávků, tričko na patentíky, kabátek a čepička... je to slaďoučký, tak mám radost. Soupra stála 231,-. Krámek končí, tak mají výprodej se 30% slevou. Tak jsem vzala ještě polodupky za 49,-.
autor
ANGE můj mužskej vypadá, že si taky za chvíli zapomene někde hlavu... hledá neustále mobil, klíče... když už odjíždíme, tak třeba 5 minut hledá klíčky od auta... aúúúúúúúú skáču do zdi z toho :slight_smile:))) :grinning:
19. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo já vím HEHE, že to píšeš o tom minulým, že tam nic neskákalo......to jsem pochopila.... no to je fuk, hlavně, že doktor řekl, že je to ok ne? já jsem tu obrazovku v té porodce měla totiž celou dobu před sebou a seděla jsem tam sama, tak jsem na to jukala :grinning:

HEHE takže poslední pokusy, budu mooooooooc držet palečky, aby z toho aspoň něco káplo.......

ANGE jo táááák... :grinning: ono to vyznělo trochu jinak :grinning: jinak já nemyslím, že je antiko pro kojící matky tak drahá, měla ji moje teta, protože normální antikoncepci nesnášela, tak musela mít s těmi nízkými hormony pro kojiící matky a ještě si pochvalovala, že je levnější než klasická antiko :sweat_smile:
19. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostěj fakt?CVhudák Hypo!!!

Heh jakto stěhovat???kam???vždyť jste se teď nastěhovali, ne?

Zuzi super kauf, hoď to pak do albíčka:slight_smile:)
19. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AMALLI prostě bych to řekla tak, že každá jsme jiná a každý tělo reaguje jinak, stejně tak je to i s vnímáním kontrakcí a tak že jo... to sice stroj udávat může, ale každá to popíše jinak... takže tobě asi k porodu stačily kontra 40-60 a někomu to lítá nad 100 třeba... :wink:

parádně jsi nakoupila ZUZI... já furt nevím v čem toho špunta budeme převážet :slight_smile:)) autosedačku teda vyzvedáváme příští týden... ale jako do jakýho super ohozu ho navleču netuším.. asi to nebude žádnej trhák :slight_smile:)) :grinning:
19. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek