• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Hehe..snad vám to nějak dobře dopadne, bylo by hrozný se teď stěhovat a znovu všechno vybalovat a uklízet..
a snad klíčky nezapomene až pojedete do porodnice :grinning:
19. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj HEHE to jsou ony :grinning: no a HYPO je měla od 32tt a stejně pak přenášela.... takže je možná lepší bez poslíků bez tvrdnutí a šup jde se na to ještě před termínem :grinning:

AMAL no já vím, že jsi to tu psala ty a ještě myslím EFI, že když to číslo bylo kolem 60 tak už jste rodili :grinning:

ZUZI tak uvidíš, snad to nějak rozčísnete :wink:

a můj chlap holky taky pořád něco hledá..... a jinak hlásím, nevím jestli jsme otočení, ale každopádně jsme si natáhli definitivně nožičku do pravého boku, holky to jsou kopance, to je síla :astonished:
19. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: Ahojky, tak to je paráda, že denísek, tak krásně papá..:slight_smile: hezky se nauč ruštinu a zbytek když tak napiš na tahák...)))

Amal: Ahojky, tak jak se máte? :slight_smile:))

zuzi: tak to je dobrý nákup...))

holky kupovaly jste odsávačku ? a jakou? :slight_smile:) díky
19. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo HEHE a BAE to lítalo prý až k 180 :grinning: no každá jsme fakt jiná....... jen pak nevím, jak doktor může říct, že jsou tam 3 kontrakce.... :grinning: jsou tam, ale ty nemusíš nic cítit, to je síla no....

a s tím chystáním tě chápu, najednou člověk do všeho ztratí elán...... ale hlavu vzhůru, ještě není nic ztraceno, já doufám, že to nějak dopadne, i bez stěhování :wink:
19. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI já koupila na vysavač, ale ještě jsem jí neviděla... je v objednávce s věcma ke kočárku, takže to dovalí někdy možná na konci příštího týdne...

ale zaujala mě ta, co kupovala EFI - na baterky... ale teda stojí kolem 1000.-
19. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ... tak to by bylo fajn, kdyby se prcek umoudřil a rozmyslel si polohu prdelkou dolů :slight_smile:

HEHE... vždyť máš krásnejch hadříčků, určo něco vybereš. A bude zima, tak stejně bude Kubíček v zavince nebo v dece. Já jsem chtěla 2 stejný, načinčaný soupravičky, ať nám ty dva slaďoušky můžou zvědavý sousedky okouknout, bude už teplíčko. Je to bavlněný, bílý ... a malý motiv.
19. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé a já ti odpověděla na odsávačku na hleny... :slight_smile:)))

a mlíčko mi půjčila kamrádka - obyč pístovou z lékárny... kdybych se náhodou nemohla rozkojit, tak asi pořídím lepší - hodně se doporučuje Medela.
19. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
normálně ale ZUZI furt řeším, jestli toho nemám do tý porodky k převozu připravit víc... co kdyby se mi do teho ten kluk ušatá nevlezl :slight_smile:)))) :grinning:
19. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no to by bylo........ já mu věřím :grinning: nebo jí......

o té odsávačce na mlíčko jsem taky slyšela samou chválu na Medelu, jinak jsem na tom jako HEHE, mám od příbuzné půjčenou tu obyč plastovou z lékárny a když bude potřeba, dokoupím lepší :wink: a odsávačku hlenů jsem vzala úplně obyč v lékárně za 30 korun, takovou tu co se to s ní vytáhne pusou do kalíšku...... na vysavač se to prý moc nedoporučuje, že je to sice rychlý ale drastický a tu na baterky jak tu psala HEHE, že má EFI, já ji chtěla pořídit a pak jsem si našla recenze a prý to vůbec neodsává..... tak by mě zajímalo, jaký zkušenosti s tí má EFI :wink:
19. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to mě taky napadlo..... s tím oblečením až pojedeme z porodky.... :sweat_smile: jako co všechno nachystat, aby do toho to mimi vlezlo... co když se mi pak narodí 4kg mimčo a v čem já ho povezu :sweat_smile:
19. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ to se sice říká, že je to drastický, ale většina mamin říká, že je to rychlý a lepší než dítě týrat třeba balónkovou...
19. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: to máš jedno beru klidně info o obou odsávačkách..:slight_smile:))

díky holky...)))
19. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj HEHE taky jsem to slyšela..... že je to lepší... ale tak nějak nevím, zatím jsem koupila tu obyč a třeba nebudeme trpět na rýmu....... a naučíme se rychle frkat do kapesníku :grinning: :grinning: :grinning:
HEHE ... tak si připrav 2 varianty oblečení,.... stejně ale budeš mít Kubíka ještě buď ve fusaku nebo teplé kombinézce, tak bude jedno, jestli pod ní bude mít sladěné body s dupajdama nebo overalek.... v únoru jsou vždycky mrazy, tak hlavně ať je v teplíčku.
tak sem volala k dr zvedla to sestra a muj dr tam ma volno az dalsi pondeli ji rikam ze to ne ze at teda me hodi k nekomu jinymu.. tak jdu v patek no.. tak sem zvedava.. jinak jdu nafotit novy mimi hadriky co sem cestou domu dneska koupila a sup pro nahrivani zadicek.. vcera sem prihodila pupik.. no nezda se mi ze by vyrostl.. :unamused:
19. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koho to zajímá, tak tu plenky http://prosteja.rajce.idnes.cz/Chystame_se_latkovat_-/

je tam už všechno, kromě vlňáčků DISANA a ještě jedné bambusové POPOLINKY...... to ještě musím dofotit... a nemám tam všechny vícevrstvé a samozřejmě tam nemám vyfocené čtvercovky
19. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI... tak to je pech! Tak nahřívej, třeba to povolí samo..... a pupíček se mi zdá stejný .... nebuj... ono nic, nic a najednou je tam pěkný pandírko :wink: :grinning:
19. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI tak třeba to do pátku povolí samo, uvidíš..... pěkně odpočívej... a pupík se mi zdá taky stejný, ale nebooj, ani se nenaděješ a bude tam :grinning:
19. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO... hezká výbavička... super jsou ty hnědý se zel.puntíčky :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
..Medela je super..myslím že medela a avent jsou 2 nejvychytanější značky na trhu:slight_smile:)

Hehe vem si oblečení 56 a to mu bude 100%, já bych dala body s dlouhym, pak ňáký teplý kaťata a mikinku, rukavičky, čepičku teplou, ponožky, pak buď do kombinézky a deku na něj v autosedačce a nebo do teplý rychlozavinovačky do autosedačky...to mu bude bohatě stačit!!!!

Já holky ani nevím jaké jsem měla kontrakce, vím že malej měl srdíčko 160, ale ty kontrakce fakt nevim, možná 60 nebo 80:slight_smile:))
Luci: tak at to do pátku vydržíš..:slight_smile:)
neboj co není může být pak hned..:slight_smile:
ZUZI díky :dizzy_face:

CAT takže 56 bude stačit jo? já vezmu body s dlouhým rukávem, ponožtičky, tenkej overalek a mikinku, samozřejmě čepičku a rukavky.... takhle celýho prcka narvu do chlupatýho pytle (něco jako kombinézka) a do ausedačky se zateplenou zavinkou..... to musí stačit :wink:
19. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko to bude až až, třeba jestli bude tepleji než teď což asi bude, tak by stačilo buď kombinézka nebo nebo ta zateplená zavinka....jestli dáš bodýčko, na to ještě něco jako mikču a kalhoty (flees) a ponožky, rukavičky, čepičku, tak si myslím, že pak buď kombinézu nebo ten fusak, že obojí ani nebude třeba, jdete jen do auta a to bude od manži už vytopené, ne?:slight_smile:)ať se ti prcek nezapaří:slight_smile:)))
19. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: to je teda parádní výbavička tech plínek..:slight_smile:) moc hezký.:slight_smile:))

tak díky za info ..:slight_smile:) všem:slight_smile:
19. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslím, že na cestu z porodnice radši zavinku nebo pytel než kombinézku..přeci jen to bude miminečko malinkatý :dizzy_face:
Luci já myslím, že bříško o chlup povyrostlo.. :wink:
Zuzi nosní odsávačku mám bálonkovou, no jednou rukou to pořádně a oběma, to mě zas Vendulka plácá ručičkama..
prsní mám taky balonkovou a to je naprd, měla jsem na ruce normálně puchýř po 20 minutách..takže pokud bych měla kupovat hodně dobrou, tak Medelu :wink:
19. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko krásná výbavička :slight_smile: a koukám máš Bummies Brite, ty mám objednané :slight_smile: a dokonce i Ellas House :slight_smile: :slight_smile: to si počkám na reference :wink:
19. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange taky jsme měli tu zavinku a bylo to lepší, já si teda do porodky vzala i kmbinézku, ale je nám veliká:slight_smile:))

Já mám od aventu ruční odsavačku a dobrý, ale je to makačka, zlatá elektrická odsavačka, ale asi je to pocit jak když dojí krávy:slight_smile:)hihihihihihi
19. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT no já si říkám, že to vezmu takhle a uvidím jak bude....můžu taky v půlce února rodit a může být 5 pod nulou :sweat_smile: tak mu to neobleču všechno..... díky za radu.....

NUKI díky :dizzy_face:

ANGE no já si taky myslím, že když dám prckovi overalek a nacpu ho do do takového pytle, tak se mi s ním bude líp manipulovat :grinning: uvidíme.....a díky za pochvalu...... jj, BUMMIES BRITE mám a vypadají fakt dobře..... někdo by řekl,že jsou to takové igeliťáky nebo jak to mám říct, ale myslím, že funkci svrchních kalhotek splní dokonale :wink: a ta ELLAS HOUSE, já na ni slyšela jen a jen chválu, ale mám ji z druhé ruky a je fakt, že je trošku už hrubá, ale jen zvenku..... vevnitř si zachovává krásně jemná, ale zvenku už je taková zhrublá..... tak uvidím :wink:
19. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji holky.. dala sem si polivecku... a jdu na tu lahev s horkou vodou.. nafotila sem nejaky novy hadriky a dala to ted do albicka.. tak mrknete...

jj s tema zadama.. snad to povoli.. jinak uz nevim.. z prace se mi nechce jen tak odchazet.. bych tam chtela vydrzet co nejdyl...

no brisko asi o trosku povyrostlo ale na fotce to nejde moc videt..
19. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak se hezky napapej a odpočívej..:slight_smile:)
jůůůůůůůůů to jsou krásné oblečky...:slight_smile:)) nádhera:slight_smile:))) takovou rásu jsem u nás neviděla..:(
19. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek