• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
LUCI moc gratuluju k práci :slight_smile: :dizzy_face:

CAT brou noooc :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CARCUL ahuuuuj :slight_smile:)) se mi dneska chce zase hrozitánsky spát... co se to dějééé :slight_smile:)) :grinning:

CARCUL a co tvoje bříško? kdy uvidíme toho obroně, cooo? :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe..no musim zas vyfotit :grinning: kolaz udelat :grinning: a amal sem slibila ze az porodi dam si ikonku nejakou-no jsem nejak pozadu,co :grinning: ..no zitra to asi nestihnu,ve ctvrtek bude asi naky vyletik-pry(mam narozky)..tak v patek vsechno napravim..aspon brisko bude vetsi sok :grinning:
1. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
šok to asi bude CAR, ale jak ho máš krásně malilinkatý .) :wink:

a pozadu jsi a ještě se vymlouváš... šup sem aspoň s tou ikonkou... :wink:
1. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe..no musim nejdriv najit :grinning:
1. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
zes to ty pridala jsem ted vyfocenej bruch
1. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
je to trapna fotka ale aspon tam nejsem poznat:slight_smile:
1. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
snad
1. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

tak jsme si včera s manžílkem udělali aspoň hezký večer u telky, trošku blbli s foťákem, když už jsme byli tak načančaní :grinning: :grinning: :grinning: no a dneska holky končím 27. týden, to je fakt děs :astonished:

četla jsem popis porodu ROMI :dizzy_face: :dizzy_face: já to taky už nemůžu číst, mě to normálně dojímá holky :sweat_smile: kráááásný a ještě jednou velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

SVOJI gratuluju k té porodce, to se krásně poslouchá....... já teď s takovým nadšením čtu příspěvky na diskuzi o Krči, jak tam pomáhají rozkojit, no bájo holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se tam normálně začínám těšit... :grinning:

a jinak jak si tu psaly HEHE s HYPO, myslím, že budete s Podolím spokojený, ono záleží fakt hodně na personálu, na blbce narazíte všude že... a málokde jsou pokoje luxus, oni se zaměřují spíše na ty proodní sály a na vybavení a to šestinedělí je to poslední, na co asi utrácí peníze, to tam vydržíme holky :wink:
2. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tý jo CARCUL je černokněžnice :slight_smile:))

taky všem přeju krásný ráno!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PROSTEJ vím, že narazím na blbce všude... ale tak zrovna při a po porodu - znáš to. to by člověk chtěl, aby to nějak šlapalo, když už bude mít dost starostí sám se sebou :slight_smile:)
2. pro 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CARUCUL bříško trošičku povyrostlo :slight_smile: krásný! :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano :dizzy_face:

Jdu do poradny, potom si vas doctu a povim co a jak....mam ve fotaku i pripravene brisko, tak pridam az se vratim. Zatial.... :wink:
2. pro 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
SVOJI pá a ať už jsi zas tu :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoooj HEHE :dizzy_face: jo tak to je mi jasný, že na blbce narazit nechceš, ale já reagovala na to, jak tu psala HYPO, že slyší x pozitivních reakcí a pak se najde někdo, kdo je šíleně nespokojenej :wink: tak to váš případ určo nebude, myslím, že budete spokojený :wink:

jů na CARCUL bříško musím mrknout :grinning:
SVOJI tak jsem zvědavá co ti doktor poví....papa :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj já vím PROSTEJ. mě celá ta diskuse k Podolí příde totiž jak jedna větší stížnost na to oddělení šestinedělí, tak z toho nejsem odvázáná no... :wink:
2. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko:slight_smile:))
..tak já jsem bříško přidala:slight_smile:)
V noci mě teda pobolíval podbříšek a někdy mám problém se otočit jen na bok:slight_smile:)malej ráno pak už strašně zlobil, tak jsem šla dělat omeletu dle polreicha z ano šéfe:slight_smile:))

Dneska jedem do lékárny dokoupit vše co mi chybí, pak budu desinfikobvat pokojíček a prát oblečky, se těším...holky takže prát nejlépe na ruby, na 40 a bez aviváže?
A žehlit bez napařovani??je to tak??

Prostěj užij si poradnu
2. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jé CARCUL bříško opravdu povyrostlo, no kráááááásnýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HEHE jj na to šestinedělí si stěžují asi nejvíc v tom Podolí, ale kde ne........ :sweat_smile: já když četla o šestinedělí v Krči, tak mi vstávali hrůzou vlasy na hlavě :grinning: :grinning: :grinning: ty 3 dny to tam prostě vydržíme, pro mě je třeba důležitý, že slyším samý pozitivní zprávy na to rozkojení, dokonce prý maminkám nabízí i o den si prodloužit pobyt, když kojení nejde a učí je jak s příkrmama a tak...... což mi přijde super, že to nelifrují hned domů jako jinde :wink: musíš si na tom vzít to pozitivní :wink: moje kámoška ležela na šestinedělí v Podolí víc jak týden a říkala, že tak hrozný to nebylo...
2. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CAT ahoooj krásnej pupíček :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj CAT :dizzy_face: krááásný bříško..... to praní asi jo, budu taky prát na 40, na ruby peru všechno, takže i pro mimi budu prát naruby.... bez aviváže..... a to žehlení? to nevím...... proč bez napařování? a do poradny jde SVOJA :sweat_smile:
2. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko holky,dneska mam trosku zpozdeni,jsme zase nabirali moc,protoze to vcera moc nedopadlo,tak ted to manza veze k mudre,to jsem zvedava :confused: :wink:

musim vam zkouknout fota a vcerejsek :grinning:
2. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj BLAHU :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
2. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně že jde Svoja:slight_smile:)jsem trdlo:slight_smile:)

Prostěj myslím že se má žehlit bez napařování, nevím ale proč, ale někdo nám to říkal.....
Blahu tak držím palečky aby dopadla moč dobře a Ondrášek byl zdravej!!!!
2. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jukla jsem na fotos prostejko a kde mas ty????????

cat ahojky me prala mamka na to - lovela - a zehlila normalne :wink:

svoji at to dobre dopadne na kontrole

hehnko uz vis neco o ami???
2. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
NUKI ahoooj :dizzy_face: brrrr, to jsem četla včera večer........ radši to nečíst :pensive:

CAT to nic :grinning: já tomu říkám těhotenská demence a postihuje mě to většinou 24 hodin denně :grinning: a s tím žehlením a napařováním, nevím, já to nikdy neslyšela :sweat_smile:
2. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU já vyfotím dneska ještě nahatej pupek a dám na rajče i s fotkama, co jsme včera blbli s manželem :grinning:
2. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky nuki,to je sila,strasny dovedes si predstavit,ze bys sla do porodky a priteli se uz nevratila ani ty ani miminko??? :frowning2: sileny,chudak jeden a jeste dve deti :frowning2:

cat no jeste to potrva ta ledvina se teprve leci,uvidime . . . tak necekam moc velkou zmenu oproti vcerejsku,ale tak snad urci dalsi kontolu moci :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NUKI já to četla taky včera večer.... je to neskutečný to jen číst!!! :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

BLAHU ahoooj, taky držím palce na vyšetření!
a o AMI nic nevím.... snad se brzy ukáže. nechtěla jsem jí už psát, neb napsala, že se ozve... :wink:
2. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek