• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
dekuji.. a to si vem ze tu jak furt jsou vyprodeje ale uz fakt maji malo kousku kde se fakt clovek musi prehrabovat aby neco nasel tak to je treba po 60 korunach.. to snad ani u nas u vetnamcu nekoupis.. hihi..
19. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda tak to je vážně super...:slight_smile:)) tak toho využij...)
19. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj presne tak... :grinning:
segra od pritele nam koupila lahvicky tak se tesim jak si je o vikendu vezmu....
19. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám odsávačku Medelu elektrickou a jako používám jí 8x denně, takže jsme v podstatě už kámošky. Dobrej stroj, ale je to přesně, jak píše Cat, jako když dojí krávy :astonished: No, nedá se svítit, když to musí bejt.........

A objednala jsem cestovní postýlku, přijde mi ve čtvrtek :wink:
19. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo holky, já pádím domů...mějte se krásně..:slight_smile:))
19. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal a ta odsavacka je potreba jako pro kazdou rodicku? moje mamka kdyz sem ji o odsavacce rekla ze at pockam jak ji budu potrebovat ze taky treba budu kojit a odsavacku nebudu potrebovat.. ci ja nevim jak to je....

nuki papa
19. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amall: jakou jsi vybrala tu postýlku? díky
19. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie: ne každá jí potřebuje, některé maminky odsávačky;ani nemají

nuki: takovou červenou se zvířátkama a hlavně se závěsnou matrací, aby malá neležela dole
19. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo...., no si asi pockam jak to budu potrebovat.... jako nevim zda to chapu dobre ale odsavacka je dobra kdyz ma maminka hodne mlika? a co mimi nepotrebuje tak odsaje? ci jak?
19. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal: a nevíš značku, náhodou ? :slight_smile:
19. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie: přesně tak, nebo taky na to, když má málo mlíka, tak aby se rpzjelo kojení, nebo na to, když třeba potřebuješ být od mimi, tak aby mělo mlíko tvoje no a nebo jako já, když miminko málo papá a ty ho krmíš alternativně
19. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

jen jsem vse opravdu prolitla a jestli jsem neco nezaregistrovala tak se omlouvam..

hehe to s tema prachama me tedastrasne s..e jak to u vas dopadlo :rolling_eyes: jako nektery lidi jsou hrozny svine a vubec jako se neohlizej co to muze udelat vam...uz vite jak to budete resit??

koukala jsem ze hypo kdyz se dostala z jednoho tak ma zase zanet :frowning2: ach jo!!!tak drzim pesti az uz je to vsechno za tebou hypo a telo at je za chvili ok

jinak vsechny briska a deticky vam krasne rostou a jsou krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tyyyy jo a za chvili uz bude zase dalsi kolo porodu :slight_smile: to bude uzasny!!!

a holky cetla jsem ze by vas zajimalo jak jsem spokojena s odsavackou na baterie...zatim jsme teda rymu jeste nemeli od ty doby co ji mam,takze jsem to nezkousela,ale vzdycky po noci ma Davidek trochu susaky a popotahuje nudle,asi z toho vlhkyho vzduchu a musim teda rict ze ty susaky me to vytahne uplne krasne a i ty normalne nudle to taha...tak uvidime jaky to bude pri ryme,ale nemuzu rict ze by netahla...a malej pri tom hlavne vubec nebreci,coz je pro me podstatny

a o tech kontrakcich,ja mela taky 60 a tesne pred tlacenim kolem 90,ale nastesti jsem mela epi,takze vim jen jak bolely ty 60ky a to uplne stacilo :sweat_smile:
19. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki papa:slight_smile:)
Amal ty jako odsáváš a pak to malé dáváš z lahvičky?A kolik tak dáváš každé kojení?Těch 120ml???

Prostěj jasan, vem co máš, když bv´bude teplo ubereš, když bude zima přidáš:slight_smile:))ale onose to mimi do té kombinézky když už je hodně oblečené špatně dává a pak ho ani skoro do té autosedajdy neposadíš, je jako luk jak je navlečené...však uvidíš sama:slight_smile:)))

Luci ahoj, neboj, záda povolí, mě onehdá (už je to celkem dlouho) pomohl sexík:slight_smile:)hihihihi
19. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
...holky musím letět na tu ruštinu, tak držte palečky, ať nemám zase 5:slight_smile:)))
malej je nakrmenej, vykrknutej, přebalenej a spoky spinká:slight_smile:))ideální na kurz ruštiny:slight_smile:))v 6 jsem doma.-)
19. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi ahooj, jen v rychlosti:slight_smile:))večer tu zase budu:slight_smile:)apappapapa
19. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz taky zase musim...Davidek se mi vzbudil...tak se taky loucim :slight_smile:
19. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat a preju uspesnou rustinu :wink:
19. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: no, asi tak, akorát, že to není 120, ale 60-80, někdy i jen 40, víc nechce kočka moje

nuki: 4 baby
19. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sexik? :sweat_smile: ja se nemuzu hnout haha... no ale pritel by toto jiste uvital haha..

no tak uvidime jak to vyjde... ja na to prez den nemam naladu pac se furt neco deje a vecer su plna po jidle takze taky nehrozi..
19. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus ženy moje... jsem nějako odpadla... šla jsem nahoru sundat věci ze sušáku a nějak mě tam chytl splín, až jsem si z toho lehla... pak jsem se rozhodla, že nemá cenu se trýznit a šla si udělat něco k žranici... tož za chvíli to snad dovařím a dáme si s Kubikem do nosu :slight_smile:

EFI díky za účast či jak to napsat.... jsem ráda, že vám to tu můžu vypsat...
a jak to budeme řešit ještě nevíme - furt tady zvažujeme varianty, včetně převystavení faktur, no prostě divočina...
ale teď byl další nepříjemnej telefonát, tak nevím... snad příští týden budem vědět už co a jak... oni jsou tak maximálně schopni uhradit DPH, ty tisky tak za dva měsíce a to ještě možná... prostě je to hrozná nejistota jak tohle dopadne... kéž by to bylo míň prachů... :(

CAT díky za soupis co porodky :slight_smile:
19. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE ještě čtu o tom pytly... akurát to by asi nešlo zas do autosedačky... a zavinku nemám... nevím teda jestli nemám radši pořídit... samozřejmě jsem přemejšlela, jak toho chudáčka malýho budu cpát kombinézky... :slight_smile:))) :sweat_smile:
19. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zeny,
tak jsme dnes byly na kontrole, diky poctivemu odsavani zanet ustupuje, a antibiotika mam na 5 dni (coz jsem rada pac mala ma po nich prujem a prakticky v noci nespime nebot porad prebalujem a pak kojime)

odsavacku mam rucni pistovou od aventu nebot v lekarne medelu nemeli i kdyz jsem chtela radeji tu.... ale musela jsem nejakou koupit rychle v nedeli rano tak jsem si nemohla vyskakovat, jo a i kdyz mi to rve srdce tak mleko vylevam protoze ho mam proste navic, ale ja po kojeni odstrikam max 40ml vetsinou jen kolem 20ml takze to neni moc..... no a i tohle malo zpusobilo zanet :frowning2:

nalez v deloze zmizel, diky injekci na zavinovani delohy, takze taky vse v poradku....

jinak amalce je dnes 14 dnu a maminka ma uz jen 3 kg nahore, ale ty se me teda drzej uz par dnu nechteji dolu :slight_smile:
v porodnici jsem nechala 8 kg diky namahavemu porodu jsem dle meho nazoru aspon 2kg vypotila :slight_smile:

taky jsme dnes byly v poradne a amalka pribrala od propusteni z porodky 350g coz bylo pred 10 dnema tak snad nam to tak pujde i nadale kdyz mame takovy problem kojit a jeste to v sobe udrzet, amalka je totiz hltoun a nez si staci odrihnou tak hodi savli..... mame doma hltave zviratko :slight_smile: ted zase prospala cely den takze v noci bude zivo....

pridala jsem fotky do alba, dnes jsme poprve kocarkovali, diky obleve jsme mohli vyjet z baraku :slight_smile:

jeste soupnu fotku pupku a jdu kojit :slight_smile:
19. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tem kontrakcim, u me 40-60 bylo normalni tvrdnuti bricha ty BH kontrakce
az pred porodem na monitorech kdy uz slo fakt o bolest to litalo ke 100 a vice....
no a na porodnim sale jsem to uz fakt nesledovala to jsem byla rada ze dycham :slight_smile:
19. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...jakpak se mate?
19. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO ahooooooooj :slight_smile: no tak se zdá, že se všechno lepší! držím palce, ať směle pokračujete! :slight_smile:
Amálka krásně přibírá tak paráda :slight_smile: Amálka krásná a pupík parádní :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak jste si užili kočárkování?
19. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL hoooj :slight_smile:
jak je? kdes byla? všechno OK?
19. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hehe..jsem vcera mela litani od rana,privalila jsem vecer a nebyla sila...a dnes tez od rana..no a dosla jsem k dr. a ona tam nebyla jen sestra-nechapu proc mi objdnavala..k tomu ji nesel natocit monitor,hrozne to blblo,tak mi poslala do porodky..no a tak rikali ze dobry...a co ty?
19. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL u mě taky dobrý. dneska jsem taky byla na monitoru a poslíky zaznamenány :slight_smile: mám trochu zvýšenej cukr i ten zbytek, ale to snad nic nebude :slight_smile: uvidíme příští týden...
jinak zůstávám v péči svojeho gyndaře - tak hurá, nemusím stát fronty v Podolí :slight_smile:
já dneska zase šla k obvoďačce na EKG a prdlačky - ode dneška má dovolenku :slight_smile:)), tak mě sestra objednala na příští týden v době oběda - to bude doktorka určitě strašně milá, že se kvůli mě nenají... grrrr :slight_smile:)))
19. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..a ty zvyseny hodnoty neva?hihi jsem zvedava kdy kubik vyleze...kolik si mel kontra na monitoru?a v cem pojedete z porodky?
19. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL koukala jsem na ten monitor jen pár vteřin bo se musím zaklánět a nejvíc tam bylo 10, příště budu mrkat víc :slight_smile:)) jsem zvědaváááá :slight_smile:)) :grinning: co ty?
ty zvýšený hodnoty by asi vadily, kdyby byl i vysokej tlak, ale to bylo v normě, dr. říkal, že uvidíme příští týden :slight_smile: :wink:

jinak zatím nevím v čem pojedem z porodky :slight_smile: jsem ještě nevybrala... :slight_smile:
19. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek