• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no nejvyssi pres tricet..ale minule jsem mela vic..ale dr nic nerikali ani min..kdy to bylo vysoky a jen rekla dobry
19. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocarkovani dobry, jen jsme jeli k dr a nakoupit :slight_smile: sem tam zadrhel se snehem tak je amalka vydrncana ale jinak celkem teplo a cesty prohrably tak to slo, zitra jdu sama tak to snad zvladnu :slight_smile:
19. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu, testík jsem zvládla, pár chybiček tam bylo, ale spíš jako jak se píšou ty zobáčky u JA a tak.-))ale jinak OK...ale příště už píšeme test na lekce.-(

Ahoj carcul:slight_smile:))
Hypo teda vy máte starosti, to je mi líto:frowning2:a malá takhle blinká,jo??my naštěstí neblinkáme vůbec a už i krkáme, jupíí:slight_smile:))

Amal, ta vaše princeznička pije tak maličko,jo?A nevadí to??Nám na šestinedělí nadávali když nám bylo 10dní jak máme pít 100ml až mě to stresovalo.-((((ale dokud přibíráte je vše OK:slight_smile:)

Holky pro dnešek končím, jdu si povídat s denískem, nechce po kojení spinkat:slight_smile:))
19. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite kde na netu maji naky pekny hadriky detsky?mikinky a tak?

a mam kupovat obal na dudlik?

ahoj cat..jsi sikula..a deniska hlida tatinek kdyz jsi pryc?
19. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: no, nám taky nadávali :frowning2:
pediatrička nenadává, říkala mi, že některé děti pijí méně, malá přibírá, ale žádná sláva, bude to asi drobeček, já do ní stejně víc mlíka nedostanu (proto jí krmím z lahvičky, páč při kojení si vycucne 30ml a spokojeně si brouká, jak se napucla :confounded: no a když jí krmím z lahvičky, tak jí to cpu tak dlouho, dokud nevypije aspoň 40ml, někdy ale cucne jen 30 a víc nic, tak zkusím zase za hodinu. Amálka má hlad jen v noci, jinak přes den jí všechno s velkým odporem a více méně vztekem :astonished:)
19. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
V noci někdy vypije i 80 ml, většinou ale 50ml :confounded: Náš rekord byl 100ml, ale to se povedlo jen jednou.......
19. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko: já jsem měla do porodky kaťata dupajdový, tričko, mikinu, čepici a takovou jako kombinézku, no, oblíct jsem zvládla jen tričko a kaťata a nějak tu kombinézku, mikina mi nešla, ty miminka mají takový živý ručky prťavý, chvíli trvá, než se to člověk naučí, tak si vezmi něco snadnýho :wink:
19. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj amalko
19. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Hypo krásné fotečky, bříško úplně v pohodě..a závidím, že vám Amálka první koupání neprořvala :slight_smile:
Cacrul tak ty asi budeš rodit dřív jak Hehenka ne?
Amalko, ta naše bude asi taky drobek, ale dokud přibírá tak je to moc dobře, holt to máte složitý..ale jinak je zdravá a to je důležitý :slight_smile:

a že by při uspávání stačilo položit dítě na bok?????
19. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange ale pry cipek tvrdy ,tak uvidime..ale ted byly mensi kontra nez min.tyden..a jakpak se mate?
19. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj carcul a ange :wink:

naše Amí už taky spinká, jsem jí vzdudila na jídlo, napapala se a zase chrní
19. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkám co se tu dělo odpolko...... tak HYPO už je líp, to je jedině dobře... a CARCUL nerodí :grinning: ...... a jinak asi nic zásadního....
19. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak teda holky, nám se prcek asi snaží prodrat ven bříškem nebo co :astonished: co tam dneska vyvádí mrně jedno........ to je síla.......
19. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky prostej :grinning: nene nerodim a kontrakce byly mensi nez minule..a beztak mala jen napina a pak si bude davat na cas :grinning: :grinning: a jakpak se mate?
19. led 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL ahojda.... no četla jsem, že jsi měla tentokrát na tom monitoru menší čísla.... :wink: a je fakt, že to nemusí nic znamenat :wink: tak uvidíš, snad si malá zase tak na čas dávat nebude.... :grinning: my se máme fajn, zatím pereme, pereme, pereme... a už se nám tu kupí žehlení :rolling_eyes:
19. led 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tradičně nespíme,protože prcek má v bříšku divočinu :sweat_smile:
19. led 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,to vis prece nebude chodit spat po vecernicku :grinning: :grinning: :grinning: musi trenovat jak zlobit maminku
19. led 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no doufám, že to značí to, že po porodu to bude nejhodnější miminko :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím CARCUL, to je hodně velká naivita :grinning:
20. led 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..a co uz mas vsechno nakoupeno?
20. led 2010 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik mas 56 a 62?a kolik mas mikinek?
20. led 2010 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.obchodumysaka.cz/prod--kojenecka-bunda-1030/
neni spatna vid?do kdy myslis ze by se vyuzila?jako myslim kuli pocasi jestli ma cenu
20. led 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL nakoupeno mám snad všechno :sweat_smile:

jinak ty velikosti..... já mám hodně věciček na doma, takže bodyčka s dlouhým rukávem a úplně obyč dupajdy a pak overálky..... :wink: to je prý nejlepší..... no a pak mám 2 laclíky ve velikosti 56 a 62 nemám zatím žádné :sweat_smile: a mám jeden vyteplenej svetřík 56 a jednu mikinku 56 :wink: ..... pak mám jednu kombinézku 56/62 a jeden takovej jakoby pytel, ale jde rozepnout i mezi nožičkama, takže je to něco jako kombinézka, a to je 56.... mikinky jako takový nemám zatím... uvidím, jak budeme velcí, pak dokoupím spíš na jaro......
20. led 2010 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam vetsinu veci 0-3tak snad v tom nebudem moc plavat :sweat_smile:
20. led 2010 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL bundička špatná není.... ale já bych brala spíš na větší dítě..... tudíž já bych pro sebe nevyužila vůbec a kvůli počasí, no toť otázka, ale já spíš počítám, že ještě v dubnu bude zima.... a třeba mě počasí mile překvapí....

jinak s tím oblečením, já to nějak nehrotím, na doma máme fůru oblečků po dětech z rodiny a jak už jsem psala, uvidím, jak budeme vůbec velcí, jestli budeme potřebovat 56 nebo už spíš 62 nebo naopak menší a něco si v té velikosti třeba ještě dokoupím... ale spíš operativně... nechci mít skříňě narvaný jednou velikostí a pak zjistit, že potřebuju něco úplně jinýho..... taky uvidím kvůli tomu blbýmu počasí.... zatím to vypadá bledě no.... :rolling_eyes:
20. led 2010 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no to já mám taky.... to je cca 56... on jak který výrobce to uvádí..... ale tak počítám že mám jen velikosti 56 a 62, tzn. 0-3 měsíce.... a raději ať v tom plave, než abych v porodce zjistila, že mu to není vůbec :grinning:
20. led 2010 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej prave ze 56-co teda myslim ze mam je newborn a 0-3mi prijde 62...

no tak asi taky dokoupim prubezne..co bude chybet
20. led 2010 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no CARCUL on jak který výrobce... třeba Tesco to má tak jak to říkáš ty... :wink: ale co mám i jiný oblečky a zkoušela jsem to měřit, tak někdo má newborn ještě menší než 56 :sweat_smile: to fakt záleží hrozně moc na výrobci :wink:
20. led 2010 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL jj, myslím, že dnes to není problém, z internetu to máš za chvíli doma :wink:
20. led 2010 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek