• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
prostej to jo no..uvidime jak budeme mit velky deticky :grinning: :grinning:

prostej jdu do sprsky,pak neco dobryho si asi dam a spinkat..dobrou :wink:
20. led 2010 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně tak CARCUL..... já už se taky chystám na kutě..... tak CARCUL dobrou noc a ať tě malá nechá vyspinkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano koukam,ze po te vasi nocni drbarne jsem vzdycky prvni tu :grinning: :grinning: :grinning:

Tak vcera nefrologii jak se to vezme,mudr me nepotesil,Plzen pry bude na tri dny urco,navic zjistil,ze mame pindu slepenyho,takze nam ho pry budou muset uvolnit,ale ne prej obrizkou,prej jsou nejaky 3 stupne uvolneni, no potes,jeste bude volat do plzne,jak a co oni na to a mam si 2.2. zavolat co vyresili,no doufam,ze tam ne¨budeme muset jet driv kvuli tomu

bazenek SUPERRRR nejdriv teda zacal uz ve sprchach brecet i kdyz jsme pak prisli do haly s bazenem,ale nakonec po 15minutach byl jako ryba ve vode - -a nevylezl z vody skoro hodku a pul,to me prekvapilo,hrozne ho to bavilo a blbli jsme vsichni,az mi bylo lito,ze musime jit :grinning:
20. led 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu ahojky :slight_smile:
Teda vy máte trápení :frowning2:
Super, že jste si bazém tak užili :slight_smile:

My jdem dneska na očkování , když ten minulý táden měl teplotu a pak mi přijedou kámošky z práce, už se moc těším :slight_smile:
20. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky peti,tak to me se ten den opravdu povlece,navic ma byt dneska manza dyl v praci,kdyz vcera nebyl,ze - fakt nechapu proc ho teda tchan nevezme na ferovku zpet :confounded: kdyby se mu neco stalo jako noha zlomena,nebo tak - tak jsmne stejne v haji,protoze tchan mu to neda a on ma vypocitanou nemocenskou z podpory . . .

peti tak snad vas dneska naockujou,my uz mame vsechno za sebou - jezis ja toho psa zabiju uz tu opet knoura,protoze malej si jen povida v postylce :confounded: zesilim
20. led 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem!!
Koukám že těhulky nemůžou v noci spinkat:slight_smile:)

Já dneska letím na nákup, malej už pije 110ml a 100ml, už pod to zatím neklesl od včera od 21h:slight_smile:jupí, a v noci těch 110 vypil za 15min, jsem tomu nemohla ani věřit:slight_smile:)bude to jedlík po mamince:slight_smile:)hihihihihi

No a dnes odpo konečně kočárek, já se nemůžu dočkat, sníh slezl a je teplo...ale né na dlouho, tak toho musíme využít,že?:slight_smile:))

Krásný den všem, Carcul tobě to napíšu snad už zítra, dnes k nám jdou babička s dědou a budeme péct králíka:slight_smile:))a mazlit se s denískem:slight_smile:))))
20. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji krásný den..:slight_smile:))

Hypo, tak to je dobře, že už je Ti lépe...tak at Amálka brzy hezky papá a neblinká...))

Cat: tak super, že jsi zvládla testík...) a Denísek je takový jedlík..:slight_smile: holt mu chutná od maminky..:slight_smile:

Blahu: tak to je mi líto, že přibývá trápení pro Ondráška, třeba to nebude tak hrozné a pak už bude vše v pohodě a je paráda, jak jste si to užili v bazénku..:slight_smile:))
20. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cat - no peknej jedlik to je,my jsme tolik v jeho veku urco nesnedli :grinning: :grinning: :grinning: cat vy jste jeste nekocarkovali????teda tak to si pekne uzijte :grinning:

ahojky nuki no stastna z toho nejsem,snad to vydrzim,vim ze se z toho zbytecne stresuju dopredu,uvidime co nam rekne toho 2.2.,ale vcera rekl mudr,ze ani neni vydet vyvod tribice aby ho mohli zacevkoat . . . .

vcera jsem se tam potkala se znamou z nemocnice,jak jsme byli s malym,tak ma 4.mesicni holcicku a ta ma 7.5 kg peknej puclik,ja uz se v nemocnici divila,ze ji vypije ve 3 tydnech 150ml a ono z z pani vypadlo,ze uz ji dava pacholika - -protoze ji sestri v nemocnici zprdli,ze je mala tlusta :confused:
20. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: jojo určitě to zvládnete:slight_smile:)
tak to je teda síla dávat malé tak brzo pacholíka, chudák dítě..:(
20. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja koukala na ni nuki jako zjara,jako kord kdyz vidim,ze mam dite puclika,tak mu nebudu od tri mesici davat pacholika :fearful:
20. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: bože ty lidi i doktoři jsou někdy mimo :unamused:
který den se prosím Tě očkuje mimi v porodce? :slight_smile: díky
20. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hooooooj holky :slight_smile:

tak si představte, že jsem si včera myslela, že už je to vono a budem snad fakt muset vyrazit do porodky :slight_smile:)) to bylo něco ty poslíky... mám pocit, že nic nevydržím :slight_smile:)) kdo to tam safra odrodí??? normálně mě začalo bolet břicho a záda a šlo to v intervalech, pak kyčle, brněly nohy... a stupňovalo se to :slight_smile:))) ty bláho a já se tu smála jako dežo, že nemám sbalenou tašku a župan je v pračce :slight_smile:))) no nic... musím žehlit a balit.. radši! ať mám pak prostě už klid kdyby cokoliv :slight_smile:))
20. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki myslim,ze prvni ockovani je nez jsme sli domu,nebo spi ten den,u ns to bylo 5.den a pak se ockuje podle zloutenky jeste neco par dni po propusteni

ahojky hehe no ty blazne,ze ty chces predbehnout tu svoju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koukej balit a hodit nerviky do klidu s praci a manza to vyresil nejak,teho neplatice?
20. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak to je něco, no jo blíží se to blíží....tak si to hezky sbal a budeš v klidu..:slight_smile:

Blahu: díky a co se to očkuje TBC? nebo ještě něco?
20. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem dočetla :slight_smile:

BLAHU teda nezávidím, bude to pro vás oba dost náročný :(((( a co má maminka dělat, aby nebyl pindík slepenej?
Ondrášek je vodní živel jo? :slight_smile: no téda... :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ty jo ve 4 měsících 7,5 kilová holčička? :confused: a paní asi nemá svojí hlavu bo co...

no ještě by tam mohl Kubula dva týdny vydržet :slight_smile:)) abych tak nějak všechno stihla, ještě tu poklidila a tak... furt nemám přebalovací nástavec na tu komodu a nedošla ta poslední objednávka z malvíku, ale tak bez toho bych snad přežila... ještě by to chtělo koš na ty látkový plíny - pro ten bysme měli zajet do Ikea... no a chtěla jsem přidělat polici nad komodu, abych měla navíc úložnej prostor, jenže se nám do toho teď v těch problémech moc nechce :(

ten dluh - no furt se snažíme o dohodu o nějaký splátky - nejdůležitější do konce února a zbytek prostě běheme roku. je důležitý si to odsouhlasit a podepsat, ále netuším, jestli za týden stejně firmu nezruší a nám nezbydou oči pro pláč... no je to blbý... chvílema je to dobrý, jak kdyby se nic nestalo a z toho jsme jak praštěný palicí a čučíme tady do zdi... :( člověk nezbejvá nic jinýho než doufat...
20. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: je to nezáviděníhodná situace, ale hlavu vzhůru, určitě to dobře dopadne..:slight_smile:))
jojo Kubík by měl ještě chvilku zůstat u maminky...)

holky něco pro zasmání....manžovi se zdálo o našem miminku..jak ho choval a starala se o něj až na to , že to byla propiska...ale velká...taky už blázní... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki tak jsem normalne vytahla kvuli tobe ockovak :grinning: :grinning: :grinning: tak kecam ockujou az po propusteni,kdyz se vracis do porodky na ockovani a je to to TBC

hehenko no to opravdu vam nezbyde jen cekat a doufat s tim podnikanim je to ted opravdu tezky :unamused: vodni zivel???tzo je slaby slovo :grinning: jsem moc rada,ze jsme sli poprve do bazenu az po pul roce,uz z toho hodne ma,nadsene kopal,cakal,cachtal se,akorat jsem nesehnali kruh,ale na priste uz bude,aby jsme si ho mohli posilat po vode :grinning: :grinning: :grinning:

no ta holcicka ani moc ciste nedYchala,spis chroptela :unamused: a puclik to byl slusnej,vzdyt i tech 150ml ve 3 tydnech je dost,to malej pil asi ve 3,nebo az 4 mesici 150ml UM
20. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: tak díky:slight_smile:))
no to se pak nedivím, že takové dítě má problémy s obezitou atd....:unamused: hrůza....
20. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI díky... ono to možná dopadne spíše tak, že to nějako přežijeme a když se stane zázrak, tak nám uhradí všechnu práci .... ale moc to nečekám... jediný, co je na tom pozitivní je, že se snaží firmu udržet... tak snad jim to vydrží a opravdu všechno poplatí - jenže ten horizont je až do konce roku, takže to bude asi po takových šušničkách :slight_smile:)) cháááá se picnu...
20. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: nemáš zač... :wink:
tak hlavně ať nekončí....jojo pomálu, ale aspon něco...já vím, je to těžký...:( ale určitě bude líp..:slight_smile:
20. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky.... :dizzy_face: teda to byla zase noc, jsem vylezla před chvílí z pelecha.... prďolka mě nenechal vůbec vyspat :rolling_eyes:
20. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: Ahojky, dobré ráno..:slight_smile:) tak mimi už si žije vlastním životem..:slight_smile:)) určitě bude lépe..:slight_smile:
20. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ hoooj :slight_smile: copa ti tam vyváděl???

NUKI ještě párkrát mi to napíšeš a normálně tomu začnu věřit :slight_smile:))) :grinning:
20. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska nesmím zapomenou na kurz... mě se Kuba snaží prodrat břichem ven teď :slight_smile:)))
20. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Hehenko ještě vydrž :slight_smile: :slight_smile:
Nuki tvůj manža má teda sny :grinning:
Blahu je mi líto co vás všechno ještě čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prostějko zatím můžeš spát přes den.. :slight_smile:
A jako krmit 4měsíční dítě pacholíkem, ta ženská vůbec není informovaná, že je tam jen tuk a smetana, to budu Vendulce dávat až tak v roce a půl...dyť do jednoho roku jen mateřský nebo umělý mlíko, zeleninka, ovoce, nemléčný kaše, mléčný kaše a dětský sušenky probůh...
20. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem četla, jak si BLAHU užili plavčo, super..... :dizzy_face: a jaký máte trápení.... neboooj, to s tou obřízkou nebude tak horký, bratránkovi to dělali ambulantně normálně zaživa a jen šmikli kůžičku, prý ani žádná krev a jednoroční bratránek za hodinu nic nevěděl :grinning: podívej pořád lepší, než kdyby pak trpěl a zanedbali mu to jako mýmu manžovi.... ten byl s tímhle přímo na operaci ve svejch 22 letech a prý přišel za minutu dvanáct :astonished:

HEHE teda co nám to vyvádíš, ty už chceš rodit? :grinning: :grinning: :grinning: nooooo je to zajímavý, radši si tu tašku sbal a pochystej si věci všechny, ať máš klid...... a netrhej nám tady rekordy ženo :grinning:

NUKI manžel má dobrý sny :grinning: a jinak jj, mimi si žije už svým životem, já si vždycky vzpomenu jak SVOJA říkala, že ji Barunka chce vylízt bříškem ven..... no já mám podobný pocity asi :sweat_smile:
20. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE hoooj :slight_smile: nerozčiluj se matko... mě by jen zajímalo, která hlava pomazaná jí to poradila... :slight_smile:))

jooo NUKI to je fakt... :slight_smile:))) jako velká propiska... :grinning: :grinning: :grinning: to mě pobavilo :slight_smile:)))))
20. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě že se někdo chlubí, no nám v 8 měsících jí všechno, i svíčkovou a grepy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hehenko ty fakt budeš rodit dřív jak Carculka :slight_smile:
a u Prostějky mám silný pocit, že to bude holčička :sunglasses:
20. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no má tam asi diskotéku nebo co :grinning: a vždycky v noci....... prďola jeden zlobivej..... :grinning: jinak jsem četla, že jsi včera nezvládla toho obvoďáka, že má dovču, tak to je pech taky...... :confounded: no ale co naděláš, třeba ho ani nestihneš :grinning: .... a s těma dluhama, moooooooc držím palec, určo nás informuj, jak to vypadá, ale znáš to, naděje umírá poslední, tak snad to nějak dopadne :wink: myslím na vás....

ahojky ANGE... :dizzy_face: no to by se mi muselo chtít :grinning:
20. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE jasně, že HEHE bude rodit dřív než CARCUL, ten můj pocit je silnější a silnější.... :grinning: a mrkám, že máš taky silný pocity :grinning: :grinning: :grinning: jéžiš, tak to jsem zvědavá, jak tohle dopadne... :grinning: abych nebyla tak napnutá a nejela do porodky první :grinning:

s tím jídlem se nerozčiluj ANGE, nějaká chytrolínka no...... :sweat_smile: takovejch znám, co do dítěte tohle rvou v 5 měsících..... nemá rozum no :pensive:
20. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek