• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
PROSTEJ já za to nemožu :slight_smile:))) ono samo se to :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: jj sbalit se musím no... :slight_smile:)) achouvej...
musím naznat, že jsem včéra na tom monitoru trochu znervozněla tead... už jen proto, že měl Kuba vysokej ten i nad 150, tak jsem si říkala, ješmarjá, co to tam vyvádí, on sprintuje... a pak mi tak docvaklo, že můžem vážně za chvíli roditi :slight_smile:))) jako panika to nebyla, ale takovej zvláštní pocit, že jsme fakt na cílový rovince :slight_smile:)) no teda spíš pahorkatině :slight_smile:))) ale samozřejmě to může trvat ještě víc jak měsíc.... ale i tak holky... :slight_smile:)) :grinning:

ANGE mno jak s tou desítkou při monitoru to tak nevypadalo... třeba to včera bylo jen výjimečný... ale teda musím říct, že je fakt, že od tý minulý kontroly v 33. týdnu mám posloně skoro denně... já už ani nevím... včera to bylo teda dost silný - samozřejmě na můj dosavadní vkus - co je porod nemám zdání :slight_smile:)) to bude děsivej hukot :slight_smile:)) :grinning:

ale musím naznat, že teda netuším kdy vyjet do porodnice... asi kdyby to nepřešlo nebo co :slight_smile:))) no snad ty kontrakce na porod budou fakt jasný :slight_smile:)))

ANGE tak takový chlubily mám rád :slight_smile:)))
20. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, nebudu se rozčilovat, nejsou to moje děti :sunglasses:
A zkusila jsem ráno dát Vendulku nad nočníček, řekla jsem jí zatlač ( to ví co znamená, když vyháníme prdíky), tak zatlačila a vykakala se :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no k obvoďačce bych měla jít v úterý :slight_smile:)) tak to snad probůh ještě stihnu :slight_smile:))) jinak totiž nestihnu nic :slight_smile:)) mám tady ještě fůůůru práce :D ještěže už je aspoň autosedačka u těch známých k vyzvednutí :slight_smile:)))

mě znervozňujete... jdu narvat pračku.. :grinning:
20. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jůůů ANGE šikula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tyhle pocity jsem měla strašně silný v té porodnici.... když mě šupli na ten porodní sál, sice už nepoužívanej jen na ty monitory, ale byl hned vedle příjmu, měli tam jen zahrnovačky, takže přes to bylo všechno slyšet..... a když tam přijímali 2 maminky k porodu a ta jedna prodýchávala kontrakci zrovna a domlouvala se s manželem, jakej budou mít štědrej den, když ona bude v porodce :grinning: tak mě najednou docvaklo, sakra tohle mě taky čeká :grinning: a to jsem byla 31tt :astonished: takže se nedivím, že ti to dochází čím dál víc......

HEHE a zkoušela sis to nějak měřit ty bolesti? nebo si dát teplou sprchu? když to ve sprše nebo teplé vaně přejde, tak to nejsou kontrakce :wink: jo a ještě prej říkají, že při chůzi se to snad stupňuje......
20. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE fakt???? tý jo, to je šikulka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HEHE na tu sedajdu jsem se chtěla zrovna zeptat :grinning: to je telepatie...... a nebooooj, Kubík si řekne až bude chtít ven :wink:
20. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska budu fotit pupíno holky, podle screeningu končíme 34tt...... :wink:
20. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange: teda Ty máš šikovnou holčičku..:slight_smile:))

Hehe, Prostej: no jo už se to blíží a za chvilku budeme kooukat na Vaše malé mimísky..:slight_smile:)) to bude krása..:slight_smile:
20. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no nejdřív jsem se snažila uklidnit a říkala si, no to ještě nemůže bejt ono... jenže ono to stejně furt přicházelo a trochu sílilo, tak jsem seděla a dejchala.. pak jsem se snažila popocházet - to už byl na nervy i manža... takže jsem tady pochodovala a říkala si, no to ještě ne e... co blázním :slight_smile:))) takže jsem si říkala, že tomu dám ještě chvíli a zkusím změřit a pak že půjdu do sprchy... vůbec netuším jak dlouho to mohlo trvat, ale najednou to bylo fuč... akorát kyčle mě furt bolely a trošičku ten podbřuch, ale to už byla švanda a já zas čuměla na telebednu a měla jsem strašnej hlad :slight_smile:))))))) :grinning: :grinning: :grinning:

jo tak při chůzi to bylo mnohem horší no... ale asi jsem to tím rozehnala :slight_smile:))))))

no snad mi to dá jasně najevo, bo fakt nevím... to tu budu sedět a přemejšlet jestli je to jako ono :slight_smile:)))

PROSTEJ a v 31. týdnu bych byla dost na nervy, už jen z toho, že je to fakt moc brzo..... teď už by byl prcek snad ouplně v pořádku, takže to je o velkou starost míň - ostatní by se nějak zmáklo... :slight_smile:
20. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já podle screeningu končím zítra 35tt :slight_smile:)) aúúúú s tou 36 už se mi nebude tak klidně spát :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

NUKI neskutečný.. čkej až budeš takhle před rozdvojením... to je fakt takovej zvláštní pocit :slight_smile: :dizzy_face:
20. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy mě se ta hora nechce žehlit... fuj tajbllllllll ..... sušičko moje milovaná, kde jsiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no tý brďo, leť chystat tu tašku :grinning: :grinning: :grinning: néééé tě tady nebudu děsit, kdyby něco tak to stihneš dobalit, jen si tam trochu naskládej věci, co můžeš, zbytek pak dobalíš, kdyby to náhodou fakt přišlo.... :wink: ale tohle už vypadá zajímavě no.... :wink: a máš recht, teď už by to bylo v pohodě, už budete 36tt ne?......
20. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no je to fakt neskutečný...... já jsem teda zatím v klidu.... občas mě pobolívá podbřišek, ale to už nepovažuju za poslíky...... a jinak mám spíš pocit, že prcek se chce prorvat skrz bříško.... :grinning: já mám spíš takový pocity, jako jaký to bude až si ho přivezeme domů a jaký to vůbec bude až mi ho poprvé ukážou a řeknou, co že jsem to pod srdíčkem nosila celých 9 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na to se těším nejvíc :grinning: doufám, že nebudu mít já nebo manža na porodním sále nějakou hlášku :grinning: :grinning: :grinning:

HEHE noooooo, letí to :grinning: a žehlit se mi taky moc nechce.... :rolling_eyes:
20. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj PROSTEJ :slight_smile:)) běžím balit :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: mno jo, už 36. týden :slight_smile:)) to je legracééé :slight_smile:))
20. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE radši pomalu :grinning: :grinning: :grinning: legrace to je, zatím :grinning:
20. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamky jaký jste měly pocity vy? těšily jste vyloženě na prcka až s ním pojedete domů? docházelo vám vůbec, že už bude jen váš a napořád? :slight_smile:))
20. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, my jsme s prďolkou taťkovi slíbili polívku z hlívy ústřičné, tak musíme jít začít vařit....... :wink:
20. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mam takovy dotaz.. po 3 posledni noci.. divne se mi spi a tak si furt kontroluju pupik.. a nedavno jak sem se prevalovala.. sem zjistila ze mam dost nafouklej a tvrdej pupik.. si rikam no asi se mi chce curat.. tak jdu a vycuram tak nic moc.. a jdu zpet.. a pupik uz byl normalni.. to se mi stava ted furt.. jako nemam pocit ze mocak je plnej ale obava z toho proc mam tak tvrdy a nafoukly bricho me na ten zachod zavede.. poprve dneska sem sla i 2x.. mama me strasi ze bych nemela mit tvrdy bricho ze to neni dobry.. tak nevim.. mam radsi volat dr?
20. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak to jo, a dobrou chut po té..:slight_smile:))
20. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci třeba ti bříško tvrdne, to jsou stahy dělohy, řekni to potom dr. a zatím se šetři :wink:
Hehenko tyhle poslíky jsem měla v 36. a říkala jsem si tak už? to už je ono? seděla jsem na sedačce, funěla a přiblble se smála :grinning: když to bylo opravdu ono tak už jsem se nesmála, ty pocity byly takový - a je to opravdu ono? a praskne mi voda? a bude to takový jaký jsem čekala a představovala si? a po porodu, když Vendulku držela dr. v rukou, tak jsem si říkala - tak jí otoč ať jí vidím do obličeje, taky jsem si říkala, že vůbec není od krve, jen měla takový fialový nádech, taky jsem si říkala jak je veliká...pak když jí manžel držel, tak mi vůbec nedocházelo, co se stalo...prostě jsem najednou byla máma, už jsem neměla břiško ale už jsme měli Vendulku a prostě to tak je doteď...opět takovej přirozenej proces :slight_smile: manžel byl totálně naměkko, já byla taková dojatá, když jsem je tam spolu viděla...
No a dnes je to vlastně přesně 5 měsíců co se tohle stalo :slight_smile: :dizzy_face:
20. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nic moc nedelam.. byla sem jednou plavat a dnes jdu zase... .a to se jako v ty vode jak valim.. zadnyho kraula nehonim hihi.... no a jak me chytly ty zada tak jako nic nedelam no.. .. pokud to neprejde tak volam dr.. zda je to normalni.. ale uff.. to me budou hned hnat kamsi na vysetreni a budu panikarit zda je vse ok.. ach jo.. :unamused: :frowning2:
20. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když jsme jeli domů, tak bylo krásně svítilo sluníčko, a jasně že jsme se těšili - hlavně až jí dáme do postýlky a budeme na ní koukat jak sladce spinká..taky jsme se těšili až společně budeme blbnout..no a to nám zůstalo :slight_smile:
Dá se to shrnout asi tak, že žijeme tím, co je teď :wink:
20. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak snad to bude jen tím močákem a vše se spraví, vydrž a šetři se..:slight_smile:

Ange: to je tak krásně napsaný.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky pardon,jsem mela praci - hrani,malezleni,krmeni,uspavani (maminky znate to :grinning: )

ange jak pises o tom nadechu,no byla to boruvka ta vase vendulka :grinning: a sikulka fakt,ze sla na nocnik,ja uz o tom taky dlouho uvazuju,amelj je takovej citelnej s tou stolici,tak ze by jsme to zkouseli

zdravim vsechny prichoziiiii :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pocity s prichodem malyho - to bylo krasny,takovy rychly a porad rikam - muj nejsilnejsi zazitek a ten okamzik,kdy se narodi je uzasnej,kdy uslysite plakat toho tvorecky,co byl devet mesicu ve vas :grinning: :grinning: :grinning: a pak kdyz ho prinesli,jen mi bylo lito,ze manza tam nebyl se mnou a ange nam teda prselo,kdyz jsme jeli domu :angry: :grinning:
20. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky jsou to určitě nepopsatelné zážitky a budete je mít do konce života.:slight_smile:))
20. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki to si pis porad si to pamatuju zive,jakoby to bylo vcera a neni hezci role,nez role maminky :grinning:
20. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já běžím na oběd..:slight_smile:))
20. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf jsem po obede dneska to byli bavorske vdolecky - takze mnam no nic malej se za chvilku vzbudi,tak ho pujdu uspat a na chvilku lehnout s nim a pak asi pujdemem do mesta ,venku jsou 3 stupne a mezi mraky jede slunicko :grinning:
20. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem z5..:slight_smile: a ted budu odpočívat..:slight_smile:
20. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek