• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Manžel mi odvezl kočárek, já se picnu
20. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

jen v rychlosti zdravím... Jsem teď denně do večera v práci a jak přijdu dom, tak už jsem tak vyflusnutá, že nejsem schopná vůbec pouštět počítač, řešíme furt nějaké problémy s domkem, teda ony to nejsou až takové problémy - řeší se obkladač a sádrokartony a koupelny a kdy už se budem stěhovat a tak... alkorát dneska nám hned ráno volala paní ze stavebního úřadu, že si na nás byl stěžovat soused, že mu od nás ze střechy spadl na zahradu sníh a polámal mu angrešty... takže jsme tam hned fičeli to řeešit... chjo, někdy se prostě daří :frowning2:

No jinak dneska jedem do Ostravy na ten velký utz, tak snad se konečně dozvíme, co nás v bříšku lechtá :slight_smile: pak dám určitě vědět :slight_smile: kolem se všude rodí, nebo čekají holčičky, tak jsem zvědavá, dneska se mi aj zdálo, že nám řekli, že to bude kluk :grinning:

Všechny vás moc zdravím, doufám, že jste ok, že všichni aj mimísci jste zdraví a že se tak jak já těšíte na jarooooo :slight_smile:

O víkednu jsem byla na horách, manža mě pěkně prohnal na běžkách, tak se těším až jednou budu prckovi vykládat, jak mě manža v pátém měsíci honil na běžkách na praděd a tak :grinning:
20. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Anget: to jsou umělci občas..:slight_smile:)
20. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendelinka: Ahojky, neměla bys to tak přehánět s prací...aaa pohyb je důležitý, malý bude vysportovaný..:slight_smile:)
20. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a nikdo nikde..:(
20. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jsem zdéééé :slight_smile:)) už nažratá :slight_smile: mlask... akurát jsem se po O rozhodla pověsit prádlo a to nebyl dobrej nápad s nacpaným megabendžem :slight_smile:))) :grinning:

dneska jdu na kurz - jestli jsem vám to už psala, tak bych na to tentokrát nemusel zapomenout :slight_smile:))) :sweat_smile:

VENDEL ahoooj... zas to jsou ty příjemnější starosti ne?
na UTZ držím palce a doufám, že večer budem vědět, že je tam další pinďolín :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ANGE, BLAHU díky za odpověď... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já se taky hlásím.... :grinning: polívka uvařená a už jsme se i nabaštili...... peče se nám chleba a jdeme chystat těsto na mufinky..... dneska jsem si od praní dala pohov volno.... musím roztřídit oblečky, než to frknu do pračky... :wink:

HEHE věšet prádlo s nabaštěným pupíkem není dobrej nápad :grinning: a na kurz nezapomenout :grinning:

VENDEL taky držím palec na utz :wink: a s tou prací to tak nepřeháněj :wink:

ANGE kam ti manžel odvezl kočárek? :confused:
20. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tak mě napadlo - čistily jste nějak nový dudlany???
20. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE já si říkala, že to vysterilizuju.... :wink: já teď nevím, jestli máš sterilizátor... kdyžtak vyvařit, minimálně novej bys asi měla... :wink:
20. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ANGE manža s ním bude hasit??? :sweat_smile:
20. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sterilizátor mi půjčila kamarádka... ále to tam můžu jako fakt strčit? co si do toho sterilizátoru dala tenkrát CAT, že jí to tak smrdělo? :sweat_smile:
vysterilizovat bych asi měla i tu odsávajdu a lahvičku což? :slight_smile:))
20. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostějko manžel jel makat k mojí mamce od bytu, předělávají snad celý byt :confounded: o víkendu tam jedem taky..no ale dnes večer mi ho přiveze..
Hehenko nový dudlíky jsem vyvařila..

a tady konečně plínky
?body=http://www.facebook.com/album.php?aid=9366&id=100000120474330&l=b32cdf5a48&subject=Vendulka+a+látkové+plínky
20. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo huš vím... teploměr tam zapomněla...
20. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE teploměr tam zapomněla :wink: jinak já tam dám dudlany i lahvičky..... :wink: s odsávačkou mi holky říkali, ať si ji do porodky neberu, že v Krči je odsávaček fůra, mají Medely a boj tam o ně prý nikdy nebyl, takže na tu obyč odsávačku kašlu..... :wink: když by pak byla potřeba tak vysterilizuju dodatečně :wink:

ANGE na plíny mrknu.... a to ho jako odvezl omylem? nechal ho v autě, či co? :sweat_smile:
20. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ já už tam dala poslední pračku :slight_smile: ale teda peru to na 40 na cca 40 minut... stačí ne? :sweat_smile:
20. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo říkal, že pojede mým autem, tak jsem ho z jeho nevyndavala a nakonec si vzal "jeho" auto..
Hehenko ty PUL má i Prostějka :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky devcata,jak se dari?Moc se omlouvam,ze jsem tu tak dlouho nebyla,byla jsem pres Vanoce dost nemocna,ale uz je vse v poradku a to i s miminkem.
20. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ANGE plíny parádní.... já právě uvažuju že ještě přiobjednám od jedné paní tu Babyidea s patentkama.... :wink: jak na tebe působí? :wink:

HEHE mě ten tvůj odkaz nejde spustit :sweat_smile:
20. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Krakenko, co vám bylo?
Prostějko, s Vendulkou jsme je ošmatávali a nechtěla je pustit, mám jí novou je měkkoučká, ale vkládačku má vyndavací, takže na noc určitě budu dovycpávat - asi tím prefoldem
20. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo takže to jsou ty PUL Bummies Brite? jj, ty mi přijdou že budou i hodně praktický :wink: no ANGE šikulka manžel...... :grinning:

HEHE to jsi šikula...... já mám vypraný komplet všechno, kromě oblečení :sweat_smile: taky budu prát jen na 40 a čas si spočítá pračka, tak to ti neřeknu.... ale myslím, že to stačí :wink: já doteď prala plíny a povlečení a deky a fusak a tak :wink:
20. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ANGE no paní ji prodává právě taky úplně novou :wink: že jí zbyla ve skříni a prodávají ji za 300,- i s poštovným....mám do toho jít? velikost by měla být S/M... což je pro mě asi aktuální :wink:

ahojky KRAKENKO, copak vás trápilo? :wink:
20. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jí hodně chválí, tak jsem si jí objednala :sunglasses:
20. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ANGE a myslíš, že by se dala vycpat třeba vícevrstvou plínou? ten prefold vypadá dobře :wink:

jj, slyšela jsem na ni taky samou chválu, tak ji asi objednám :wink:
20. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo to určitě jo Prostějko :wink:
20. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak super, tak jdu do ní ANGE..... sice má paní takovou khaki barvičku, ale protivná mi není a když je nová za 300,- a chválí si ji všichni, tak jdu jdo toho :wink: díky :dizzy_face:
20. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,bylo to hrozny,myslela jsem,ze snad umru,bolelo me vsechno,nohy,hlava,na hrudi,mela jsem i strasnej kasel,rymu a dostala jsem i teplotu.Musela jsem si i zavolat sanitku,aby me odvezla na pohotovost,byla jsem uplne vycerpana.Odvezla me na Obilnak,tam me prohlidli a dostala jsem antibiotika.Takze to nejhorsi obdobi,je snad uz za nama.A co Vy,jak se citite???
20. led 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
KRAKENKO tak hlavně že je to za váma..... :wink: já se cítím celkem dobře...... jsem teď v období čekání na příští týden, jestli se prďolka otočil/a hlavičkou dolů :wink:
20. led 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo prostejko,Ty jeste nemas svoje mimco,otoeny hlavickou dolu?Ja uz jo a to od 30.tydne teh.,me se dari taky dobre,jen chodim casto na malou,ale to je tim tlakem na mocak a obcas me pali i zaha.Melo uz Tvoje mimco v brisku skytavku?
20. led 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
KRAKENKO no právě že už bychom otočení být měli :frowning2: ale sedíme už asi 3 měsíce na zadečku, máme méně plodovky, tudíž méně místa...... ale uvidí se příští týden v 36tt jestli jsme se otočili nebo ne....... já doufám že jo......

na malou chodím taky často, hlavně v noci :rolling_eyes: to jdu třeba i 5x....... a škytavku? jé, o tom mi ani nemluv, někdy i několikrát denně :grinning:
20. led 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek