• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
holky tak zatím zítra se tu určitě ukážu přeji všem krásné sny
20. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: ti závidím, jak Denísek papá, to teda Amálka.......... ale roste a přibírá, tak to snad nevadí, no

dělám večeři a čekám na muže, mi řekl, že dneska přijde brzo, už hlady lezu po zdi :angry:
20. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočandy, jdu vás dočíst...
20. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, hezký večer :slight_smile:

Miminko spinká, muž v dílně tak kukám co se tu děje :grinning:
Jdu něco málo dočíst..taky je toho určitě nakecáno že bych dočítala do půlnoce :grinning:
20. led 2010 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla jen dnešek, víc nestihnu....hrozně moc jste toho nabrebentily :grinning:

nějaký novinky?

my byly dnes s Teri na rehabilitaci, přidali nám další cvik vojtovkou kvůli tomu, že má pravou ručičku pohodlnější a nechce se jí s ní být na předloktí, když je na bříšku....to bylo breku zase, já to tak nesnáším když tam brečí :cry:
navíc má Terez od včerejška zánět spojivek, tak jí kapu do očička, a dneska se jí osypala tvářička, celá rudá a má to i na očním víčku, takže zítra ráno s ní jedu k dr....mi připadá, že jsme u dr snad každý týden, si budu připadat jak debil už, že pořád otravuju u dr :unamused:

nikdo tu, tak jdu do cejch za Teri, tak brou holčiny :sunglasses:
20. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prvosenky,

tak se hlásím po utz, jak jsem slíbila, miminko je v pořádku, mávalo na nás, má v pořádku mozek a srdíčko a ledviny a má taky dvě nožičky a dvě ručičky a dvacet prstíků, no bylo to úžasné...
No a taky už víme pohlaví a budeme mít HOLČIČKU - je to na 99 procent.

HEHE, takže moje předpověď se nenaplnila, můj šestý smysl je na nic a paní léčitelka s kyvadlem a Bohem to taky zrovna nevychytala.... Ale my jsme rádi, že jsme zdraví :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem dočetla a stejně všechno zapomněla :sweat_smile:

Jen si pamatuju že prostejka pekla mufáče :grinning: Mňam taky bych si dala :dizzy_face: A domeček parádní :dizzy_face: Nemůžu uvěřit že jsi tak málo přibrala :astonished:

Pak si pamatuju že blahu byli plavát - super že se to malýmu tak líbilo :dizzy_face:
A držím pěstičky aby malýho moc netrápili

A vítám bety :slight_smile:

Angethko plíny super..já objednávala nějaké dnes :slight_smile: Jo a malá šikulka :dizzy_face:

Aááá víc už asi nevím :sweat_smile: :grinning:

Já teď pořád študuju z čeho mám nebo nemám malé vařit..z čerstvé bio,z mražené bio, z kupované nebio prej vůbec ne.. nebo skleničky nebo nevím co :confused: :rolling_eyes: Já se tak na ty příkrmy těšila ale není to žádná sranda. Sme byly dnes u mudry a sem se zapomněla zeptat. Naštěstí jdeme příští středu zase. Měly sme se dnes ukázat kvůli tomu ramínku..už je prej lepší a tak to snad příští týden půjde. Ten synflorix musíme mít očkovanej eště teď v lednu nebo nám to už neproplatí :confounded: Tak uvidíme no :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendeli tak to je krásný :dizzy_face: Gratuluju k "nečekané" holčičce :grinning: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem taky mimo... podobně jako CAT si na tebe KRAKENKO vůbec nevzpomínám... :frowning2: bože ta paměť...

každopádně vítám novou i staronovou těhulku BETYNKU a KRAKENKU! .)
BETYNKO potvrzuju - vážně to strašně utíká.. za chvíli budeš mít před termínem a budeš jen nevěřícně kroutit hlavou :slight_smile:)

VENDELIIIIII no to je kráááása... moc vám gratuluju k holčičce a hlavně k tomu, že je zdravá! .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC jsi skvělá mamka, že to tak zvažuješ... já půjdu asi do lahviček...

a MONCI tu byla... no co vás to furt trápí holky??? to mě mrzí... snad se dá Terezka brzo do kupy :slight_smile: a k dr. si nepřipadej jako debil! :wink: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Vendulce se opět nechtělo spát, já jí nechápu, já kdybych mohla tak spím furt :grinning:
Monci máš krásné fotečky Terezky, krásně rostě :dizzy_face:
Prostějko hezké bříško, fakt jsem zvědavá, kdo se tam schovává, píšu to už poněkolikátý, ale což :sunglasses:
Sac já teď přes zimu asi budu kupovat skleničky, domácí zelenina už je asi "jetá" bez vitamínů a narazit tady někde na bio? to asi ne..
Amal snad už máš manžela doma
Vendeli....gratuluju ke zdravé holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to bude Emička? :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak příspěvek AMALLI jsem ouplně přehlídla... už jste ale asi nabaštěný co? :slight_smile: tě obdivuju, takhle dlouho bych s večeří nečekala a dávno bych se válela přežratá na gauči :slight_smile:))

ANGE mno v pubertě si to Vendulka bude vynahrazovat :slight_smile:)) :wink:
20. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky ještě zdravím... :dizzy_face:

holky děkuju za pochvalu bříška...... :dizzy_face: CAT no škoda těch strií, ale co nadělám no... mažu poctivě.... a upřímně taky nechápu, jaktože mám tak málo kg nahoře.... ale neřeším to, mimi je v pořádku, a to je důležitý.... :wink:

jinak s tím KP, já právě taky slyšela, že zvlášť tady v Praze hodně přímo nutí rodičky aby to zkusily odrodit normálně, jenže 95% pak stejně končí na sále..... což já nechci riskovat a když bych musela, tak raději na plánovaného.... no abych nakonec nerodila mimo Prahu,páč jestli mě budou tady nutit, tak na ně kašlu :grinning: jo a s mlíčkem, znám fůru mamin, co po císaři kojili líp než maminky co rodily normálně... tak si vyberte :sweat_smile:
20. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange, nakonec ne, docela jsme to řešili, teď se jich rodí hodně, takže jsme nakonec vybrali Anežku... já jsem moc ráda, páč jsem vždycky víc chtěla holčinu, ale byla už jsem smířená s klučíkem - to ten můj vnitřní pocit :slight_smile: no už mu věřit nebudu, radši :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkala jsem na fotečky mrňousků, všechny miminka jsou úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já už chci takyyyyyyyyyyy.... :grinning:

MONCI snad bude Terezka brzo ok, takovej zánět je pěkně nepříjemnej.....

VENDELINCE gratuluju k holčičce :wink: a k tomu, že jste zdravý holky :wink:
20. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
VENDELINKO takže Anežka? :dizzy_face: :dizzy_face: krásný.....
20. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to tak dopadne :slight_smile: pokud ještě nezměníme názor :slight_smile:

naši se mi dneska chlubili, že už koupili sáňky na příští rok, to je mazec :grinning:

prostej, já Tě úplně chápu, že už chceš taky, já už chci taky a to to mám ještě docela dalekooooo
20. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a děkuju všem za gratulace, je úžasné vědět, že je všechno v pořádku, nejvíc se mi líbily nožičky :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
VENDELI jsou v předstihu no :grinning: vždy připraveni.... :grinning: no čím víc se to blíží a já vidím fotky miminek, tak tím je to silnější :wink: :wink: :wink: hlavně se nemůžu dočkat, jak říkala ANGE, co že to tam uvnitř schovávám..... za poslední týden je to asi nejsilnější :grinning:
20. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
VENDELI mě se taky nejvíc líbily na velkém utz i na 3D ťapky..... celej manžel :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to my jsme se tam docela nasmáli, protože jsme kontrolovali druhou ručičku a pan doktor říkal, že se s ní pořád škábe na zadku :grinning: a mě hned napadlo že "celý tatínek"
20. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
VENDEL :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko, už jsi nachystaná do porodky? já jsem tu v rychlosti četla, jak na hehe přišly poslíčky... tyjo já už cu takýýýý
20. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
VENDEL no tašku už mám zpola nachystanou.... mám tam hygienický potřeby a tak...... vrznu tam ještě košile a pak až budu odjíždět tak přezůvky a župan..... jinak psychicky moc nachystaná nejsem, sice se těším, ale pořád si to nedokážu představit :sweat_smile: že budu máma......no a pak taky uvidíme jestli to bude ten KP nebo už jsme hlavinou dolů....... :wink: jinak poslíčky si moc nepřej, podle mě je lepší pěkně na termín porodit bez nich, než se několik týdnů trápit poslama a pak ještě přenášet :confounded:
20. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee, poslíčky si nepřeju, to jsem blbě napsala, miminko si přeju :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha VENDEL, tak to já jsem špatně pochopila,promiň.... jo tak miminko bych už taky chtěla držet v náručí :wink:
20. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak říkám,máš to za pár a mi nezbývá než čekat a zatím závidět :slight_smile:

nic, Prostej, jdu do hajan, zítra zase školím, tak ať tam na ně moc nezívám :slight_smile:
dobrou noc a krásné sny a pozdravuj bříško...
20. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
VENDEL jen si to pěkně užívej, já ti za chvíli budu závidět rostoucí bříško a kopanečky, který ustanou a věřím, že se mi bude stýskat :grinning:

tak dobrou noc, a sladké sny :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravim vsechny.Hlasim ze stale nerodim.V pondeli jsem byla v poradne a nic noveho.Jen me moje dr. predala do TP do porodky.Tak si me pozvali uz na patek.Dala jsem si do alba prvni fotecku pupika....ze dneska :slight_smile: Jsem se o to snazila uz davno,ale vsechny foty jsou moc velky az dneska se mi povedlo tu jednu zmensit :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
TERINKO ahojky :dizzy_face: takovej malej krásnej pupíček.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na pátek držím palec, třeba už se něco chystá :wink:
20. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek