• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Prostej kuju :slight_smile: Kez by se uz chystalo...uvidime.Psala si ze uz jdete s mimisem na kute tak preji hezke sniky a k pristi kontrole aby byl prcik vzhuru nohama :slight_smile:
My jdem tez zalehnout, posledni dobou mi trva nez zaberu...jak stale premyslim o porodu a tak vsem okolo.
Dobrou.
20. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my ještě TERI zalehnout nejdeme.... :sweat_smile: máme zase diskotéku v bříšku....... VENDELINKA šla na kutě..... ale tobě přejeme dobrou noc :dizzy_face:

jinak díky, snad je prcek už otočenej, podle dnešních pohybů bych si i tipla, že snad jo, cítím jako by bylo něco jinak..... :wink: :sweat_smile:
20. led 2010 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jééé TERI krásnej pupík... koukám, že jste měli ještě minulej týden stromek .)
20. led 2010 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo tak to je fotka ze dneška.. já, že tam máš 39tt... :sweat_smile: fakt tam vidím vánoční stromek? .)))

PROSTEJ malá zase tancuje jo? :slight_smile:))) to bude divoška :slight_smile:)) :grinning:
20. led 2010 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo já jsem dneska nějaká ouplně utahaná ..... to je divně divný :slight_smile:)))) :grinning:
20. led 2010 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE ty ještě taky nespíš :wink:
20. led 2010 ve 23:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a ty už píšeš malá jo? :grinning: co když je to malej divoch :grinning: já jsem taky celkem utahaná, ale nemá cenu jít spát, protože stejně čučím do stropu...... boulí se mi celý břicho a u toho fakt neusnu :sweat_smile:
20. led 2010 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno jo nespím :slight_smile:)) před dvanáctou nikdy nespím, ale dneska bych i šla... ale teď zas píše ségra na skajp... .)))

mno jasný malá :slight_smile:)) když ti všichni tady tipujou holčičku, tak to tak bude :slight_smile:))

to je zvláštní, já většinou usnu i při pohybech... někdy mě to vzbudí třeba k ránu, ale zase vytuhnu...
21. led 2010 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE tak to jo..... jak se vlastně ségra má :wink:

no spíš bych řekla, že když všichni tipujou holku, tak to bude kluk jak buk :grinning:

a já teda při pohybech neusnu ani omylem.... to už jsem zkoušela... mě vzbudí prďolka i škytavkou a dokud nepřestane, tak já prostě nespím....

jo a mám ještě jednu zprávu, jak jsem si tu nedávno "stěžovala" že už mě netrápí žáha.... hmmmmm, jsem to zakřikla asi :grinning: :grinning: :grinning: dneska už mě pálí asi podesáté.... :rolling_eyes:
21. led 2010 v 00:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo tak žáha mě taky neustále pronásleduje... někdy už jsem fakt na mašli...

tak možná je to tím, že máte míň tý plodovky, bo já to fakt klidně zaspím.. jako cítím to, když usínám, břicho se vlní, ale neruší mě to... za to když chrápe manža, to je něco :slight_smile:))) to někdy nezaberu ani za boha...
takže manža spí už pár dní ve vedlejším pokoji :slight_smile:))
21. led 2010 v 00:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ségra se má jakštakš... má nějakou známost, ale tak mi příde, že jí to nijak zvlášť neuspokojuje, ale pomáhá to zvládnout... příští týden je rozvodový stání, tak už se modlí, aby tam ten buran nepřišel s tou svojí vymaštěnou nádherou, co umí akorát tak posílat z netu anonymní esemesky... :angry: :angry: :angry:
21. led 2010 v 00:17  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE tak když chrápe manža, tak taky nemůžu spát.... :sweat_smile: ale on naštěstí moc nechápe, většinou si chrupne když leží na zádech a samotnýho ho to zbudí, takže se otočí a je klid :grinning: .... a s těma pohybama nevím, prostě neusnu.... ale už to vypadá, že se snad prďolka umoudřil, tak si asi půjdeme lehnout...... rychle, než se zase rozmyslí.... :grinning: tak HEHE krásnou dobrou noc a jen ty nejhezčí sny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 00:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj dobrou... já možná usnu už na schodech :slight_smile:))) ty jo... mě někdo zfetoval :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: tak dobrooooooou :slight_smile:
21. led 2010 v 00:19  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE tak ještě píšu... musí tam ségra jít? ta moje kolegyně z práce, jak jsem psala, že ji po 20 letech opustil manžel, má taky příští týden první rozvodový stání :wink: tak že ségře držím palec, ať to proběhne co nejvíc v klidu... :wink:
21. led 2010 v 00:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, Vy v noci vykecáváte a pak tady nikdo není..:( búúúúúúúúúúú

jinak všem přeji krásný den..:slight_smile:)) dneska se půjdu zapsat do porodnice...na Bulovku..:slight_smile:
21. led 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!!

neco novyho??rodi se?? :slight_smile: nebo rodilo se??

nemam sanci vas docist :sweat_smile: na me leze nejaka chripka ci co...jsme z toho zoufala,protoze nemocna byt nemuzu :frowning2:

Davidek jde dneska na posledni hexu...zase ho budou trapit chudacka myho milovanyho...a uz chci teda jaro :confounded: tohle pocasi uz me starsne stve a hlavne to neustaly strojeni malyho,chudak uz ho to musi taky pekne stvat :rolling_eyes:
21. led 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Efi: Ahojky, tak zatím nikdo nerodí a ani to moc nevypadá..:slight_smile:))
tak se snaž kurírovat, at to dobře zvládneš..:slight_smile:
21. led 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zeny jsem tu presne jak pise hnuki,jste nocny sovy :grinning: :grinning: :grinning: ale hus ja vas chapu ja chodila v tehu spat i ve dve :grinning:

efo souhlas ja taky nesnasim to neustaly oblikani,kde jsou ty casy,kdy jsem mu dala bodycko a slo se :grinning: posledni hexa a mate reakce na ne,jestli uz vis,ze vas ceka perna noc?me teda naopak pak malej vzdycky spal i 3-4 hodfky v kuse
21. led 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
aaaa nuki naskocila 12 u tt :grinning:

jinak dneska se mi to libi za hodku a pul obed malymu a pak spat a pak jedem ve dve k babicce na babinec a pedikuru a vratime se az na koupani :grinning:
21. led 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahu: jojo nějak to letí....:slight_smile:
tak to máš dobrý program..:slight_smile:) užijte si to ..:slight_smile:
já taky nechodím zas tak brzo spát, ale vstávat musím..:slight_smile:
21. led 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no snazim se kuryrovat,ale na cely vikend jdu pracovat k brachovitak uvidim,kdyz mi bude zle tak nikam nepujdu..prave ze na tom je to nejhorsi,ze musim byt zdrava,protoze by se o malyho nemel kdo postarat,jedine ze by si Milan vzal treba na dva dny dovcu,no ale snad mi bude lip

blahu u hexy mame vetsinou do tech 37,5 takze dobry,nekdy spi krasne,ale nekdy je nevrlej,ale po Synflorixu byl takovej,ze nemohl spat a knoural,ale hexa dobry

blahu tak to mas krasnej program...ja mela jet zitra s mamkou nakoupit si nejaky obleceni,ze tu chvili by pohlidal deda,ale uvidime no,jak mi bude,stve me to!!
21. led 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no to ja nastesti spala docela dobre,ale taky byli noci kdy jsem se nevyspala...holky spete dokud muzete!!! :grinning: pak uz se nevyspite
21. led 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
efi ma rec,spat dokud to jde,pak to chybi :grinning: :grinning: :grinning: ja prospala celou materskou opred porodem :grinning:
21. led 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Venduka ještě usnula, tak jsem připravila trochu oběd..
Holky jedny ukecaný...ale když jste na mateřský tak proč byste tu v noci nebyly když nemůžete spát... :sunglasses:
Blahu máš krásný program dne :dizzy_face:
Efi snad to bude jen nějaká momentální viróza a do zítra to přejde, byla by škoda nenakupovat :sunglasses:
Nuki no jo 12. já si říkala, že tam máš tu 11 nějak dlouho :dizzy_face:

A Vendulka včera kakala do nočníku ještě dvakrát a dnes ráno taky :dizzy_face: šikulka moje :sunglasses:
21. led 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holčičky! vás dočíst není možná :slight_smile:
nikdo zatim nerodí.. ale už to tady bude brzooo!!!
mě už to v práci neba.. chjo, ale zase doma bych na tom byla ještě hůř.. no tak musim vydržáááťť :unamused:
21. led 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!
tAK V NOCI SE TEď tady debatuje nejvíc koukám:slight_smile:)

Terinka teda ještě nerodím, ale nikdyx nevíš Teri...ještě do pondělka času dost:slight_smile:))

Vendelinka bude mít Anežku, jééééééééééééééééééé, no vidíš, nesmíš dát na tipy lidí okolo:slight_smile:

Prostějka se má že nabrala jen tak málo kg, ikdyž podle bříška bych tipla víc, ale budes mít asi po porodu míň než před ním, se máš:slight_smile:)))

Effi, chudinko, tak si hned kup vitamíny a léky ať jste brzy fit, a ať malého nebolí hexa....mmj na tu hexa vakcínu jste se ptali sami nebo to doporučuje pediatr??

Holky a co za očkování máte u miminek????
My máme zatím jen TBC, ale chtěla bych hexa vakcínu a prevenar a pak klíšťovou encefalitídu.....
21. led 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ted uz je to sice lepsi,ale stejne v noci porad krmime a jak se proberu a krmim,tak pak zase nemuzu zabrat a kdyz zaberu,tak za chvili zase krmim :grinning: a je teda neco kdyzsi obcas pres den tak na 20-30minut lehnu

blahu ja kdyz mela po skole,tak jsem spala v noci i pres den,to jsem snad porad jen spala a rikala jsem mamce jak mi to je starsne blby,ze porad jen spim a nebo se flakam a nic nedelam,a mamka mi porad rikala,jen spi a flakej se dokud muzes,pak uz to dlouho nebudes moct tak delat :grinning:
21. led 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ange Vendulka uz na nocniku :dizzy_face: teda koukam!!ale taky jsem premyslela ze uz ho tam zacnu davat,sice jeste kdyz sedi tak se trochu klait,ale na tu chvili kdyz ho tam podrzim tak by to mohl zkusit...no uvidime

vendel bude mit Anezku!!krasny jmeno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky bych ho dala kdybysme meli holcicku

cat ta hexa je povinna,to ti pak doktor rekne,ockuje se to pak podle toho jak vypada to ockovani po TBC...a my mame hexu,ted pujdem taky na druhou davku Synflorixu a mame TBC,coz je jasnacka
21. led 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
efi tak to ja si moc dobre pamatuju,jak jsem rada spala,byla jsem unavena a kazde otoceni posledni dva tydny byla fuska :grinning: spala pres den a v noci nemohla spat a kukala na tv :grinning:

vid ange,tak musim se trosku o sebe postarat abych taky vypadala - ted jsem si nasla chvilku a mazu se alespon tim kremem po sprse jak jsi psala ty,ze taky nestihas :grinning: navic tu pedi nam dela znama,takze se za hubicku,clovek si popovida oni se potesi s malym :grinning:

ahojky cat,tak my mame tbc a vechny hexa a do dvou let chci stihnout dat malemu nejaky ten synofix - ci jak se to jmenuje :grinning:

ahoijky tol - nebuj ono uz to dlouho trvat nebude :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Efi já Vendulku nad tím nočníkem držím, sama ještě nesedí ( a ani jí posazovat nebudu, jenže manžel s ní blbne...)Zus to hned po probuzení :wink:
Cat my máme TBC z porodnice, povinnou hexavakcínu, nepovinný Synflorix a pak určitě necháme očkovat proti klíšťatům...proti chřipce ne..
21. led 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek