• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hollky díky moc za info:slight_smile:))

My teda zatím spíme nádherně, opět se malej vzbudil ve 4 a v 8 ráno, a v ty 4 vypil 115ml za 25min!!!jupíííííííí, už jsme překročili konečně porodní váhu...žloutenka nás zbrzdila, ale my to doženeme!!!!!!!!!!!!!!!!
21. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendel: gratuluji k Anežce..:slight_smile:)))

tol: nebo za chvilku už taky budeš doma..:slight_smile:))

jojo taky si říkám, že bych si měla předespát...)))
21. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak sme opet tu.. dali si cajicek a udelali mooc dobry oblozeny chleba.. tak ja i mimi sme v poradku..
takze v noci uz sme zase stavali 2x kvuli curani.. no ale brisko se lepsi... mozna si to jen namlouvam.. a zadicka uz jsou taky dobry.. takze zitra padim uz do prace.. snad tam vikend vydrzim hihi...

jinak nuki gratuluju koukam ze ti to leti jako me.. tobe novy tt naskoci ve ctvrtek a me v patek.. hi hi takze my zitra uz 17tt.. no je to mazec... a to podle utz sme o 4 dny starsi.. je to mazec.. uz jen necele 4 tydny a mame dalsi kontrolu se moooc tesim... dost nam to posunuli meli tam dost plno takze pani sestricka rikala ze budeme tak 21 tt... no ale cim dyl tim bude mimi vetsi.. juchuu...
21. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci: tak to je dobře, že už je Vám dobře..:slight_smile:))
jojo letí to...my jsme taky o 3 dny starší dle utz..:slight_smile:
21. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jen zdravím, než půjdu něco dělat..... :dizzy_face:

no holky maminky, asi to znáte z těhu, že ten spánek občas dělá problémy.... my máme naštěstí s prďolkou jakejs takejs režim... tak do 1 se dostaneme do postele a kolem té 9 se budíme...... a v noci kupodivu spím, dneska jsem byla dokonce jen 1x na WC :grinning: to je snad zázrak.... :grinning:

CAT vidím, že už pěkně papáte a nabíráte, tak to je super :wink: a s těma kilama.... no na kila možná budu mít po odchodu z porodky míň, ale spíš záleží na tom, jak budu celkově vypadat...... :sweat_smile: možná hůř než někdo, kdo nabral 25..... a zase mě trápí ty strie no.... každej má hold něco :pensive:

BLAHU máš dneska dobrej program, rychle to uteče.... :wink:

EFI doufám, že to nic nebude, že se u tebe nerozvine žádná potvorská nemoc :wink:

NUKI tak hodně štěstí dneska v porodce :wink:
21. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem zapomněla pochválit Vendulku od ANGE, ježiš ta je tak šikovná, ANGE jak to děláte :grinning:
21. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko podle fotek mně přijde, že mrňous bral z toho co bylo k dispozici.. chce to akorát začít cvičit a bude dobře.. strie jsou nepříjemnost, ale podle mě je důležitější pak celkový tvar postavy - většinou chodíme oblečené než těch pár plavacích dní v létě. takže budem muset máknout.
cat to nejspíš potvrdí, holka cvičivá :slight_smile: :wink:
21. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC četla jsem, že už tě to nebaví v práci..... já měla strach, co budu dělat doma, zatím to jde, každej den počochním něco...... předpokládám, že bude hůř a hůř, tak se snažím všechno nachystat, ať pak můžu posledních pár dnů a týdnů odpočívat :wink:

s těma kilama holky, to je fakt hrozně individuální....... já hlavně beru jako počáteční váhu do těhu 58 kg, ale to jsem v životě nevážila, já vážívála tak 52-54 kg maximálně... jenže do mě kvůli otěhotnění začaly rvát hormony a najednou z toho 58,3 kg výchozí váha při první návštěvě u doktora :wink: navíc mě to dost dlouho trápilo, že nepřibírám, ale doktor mě ujišťoval, že to má každej jinak a že hlavně, že prcek prospívá a bere si to kde potřebuje..... no a teď přibírám tak cca 0,5 kg za ten týden což je prý naprosto optimální....... a přesně jak píšete, ono záleží na postavě, takže já klidně na kila můžu jít z porodky chudší než před těhu, ale cvičením to pak budu muset pilovat..... což bude pro mě lenocha asi problém :grinning:
21. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ahojky prostejko jen jednou na wc v tomhle stadiu,tak to je pecka :grinning: :grinning: :grinning: brisko krasny kulatoucky jako ma heheprogram ucelnej aby utekl,nekdy si prijdu sama jen cekam az prijde manza,abych mohla mluvit normalne a ne porad zvatlat na broucka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no to byla výjimka to WC :grinning: jinak chodím i 6x.... :rolling_eyes: ...... ale zato se mi zdály jakýsi blbosti, místo abych byla odpočatá tak jsem po tom spaní jakási rozlámaná :grinning:
21. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: díky moc:slight_smile:)) snad to bude v pohodě..:slight_smile:
21. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI já myslím že jo, akorát si tě tam zapíšou :wink:
21. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: snad nebudou mít plno, ale na to snad nejdu moc pozdě..:slight_smile:
21. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI já myslím, že nebudou..... a nemůžeš si tam zavolat? já si do Krče prva volala, oni si mě zapsali a pak už jsem si tam šla na jistotu jen pro razítko :wink:
21. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už běžím, mějte se krásně a snad se pak ukážu..:slight_smile:)))

zítra a o víkendu nebudu...zítra jedeme s manžou do Brna kvůli znaleckému posudku a pak jedeme s dětma k mé tetě a strejdovi, tak to bude pohodový víkend..:slight_smile:))
tak se mějte krásně..:slight_smile:
21. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mizím něco dělat..... ale já se ještě ukážu :grinning:

NUKI papa a hezký víkend :dizzy_face:
21. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooj holky, jak se máte? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu vařit, pak dočtu :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já byla dneska taky jen 1x na záchodku... u mě hodně záleží kolik toho večer vypiju... včera jsem neměla moc žízeň, tak to byla pohoda.. :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda jukám, že tady nikdo není dneska.. :sweat_smile:

HEHE a co vaříš dobrýho? já bych potřebovala nějakou inspiraci.... polívku mám v sobě a dneska mám ovocný knedlíky.... ale co zase zítra sakryš.... :rolling_eyes:

a u mě záchod a pití nemá nic společnýho....někdy vypiju hodně před spaním jako třeba včera a nechodím vůbec a někdy se mi zdá,že moc nepiju a chodím celou noc :sweat_smile:
21. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=179693&l=d20c2c419f&id=100000120474330&subject=Vendulka+a+látkové+plínky

?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=179695&l=cdc2b2255d&id=100000120474330&subject=Naše+miminko+-+Vendulka
21. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé ANGE vám to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kalhotky vypadají úžasně, už se na to látkování normálně těším :grinning:
21. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a potřebuju poradit holky.... roztřídila jsem si ty oblečky a mrkala jsem, že některé věci se mají prát jen na 30.... tak jsem zmatená teď trošku...... já to chtěla všechno prát na 40, myslíte že můžu? i takové ty sametové věci? :wink:

a pak jsem zjistila, že jsem trubka normálně... :grinning: mám všechno, ale co mi chybí jsou nějaké žínky na koupání a já vůbec nevím, kde to sehnat....dívala jsem se v drogerii a tam žádné obyč pro malá miminka nemají... mají samé houby a tak, ale žínku žádnou :rolling_eyes:
21. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žínku nepotřebuješ Prostějko..ale jinak asi dětských potřebách anebo někde, kde mají ručníky a tak..

já prala vše na 40..
21. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi prej nikdo, no jo.. holte jste tady staré harcovnice a my nováčci jsme tak trochu navíc :grinning: :grinning: nu což.. já bych prala dle visačky.. sameťáčci by nemuseli pak vypadat úplně nejlíp.
s tím čurděním teda nezávidim. já myslim, že mě to mine... kdy vám to noční lítání začalo?
ANGE díky, takže prát budu prostě všechno na 40 jak jsem si naplánovala...

no a čím jsi malou umývala ANGE? :sweat_smile:
TOLTEC proč navíc????? :astonished: já se mrkala, co jsi sem vložila........ ale nějak jsem nevěděla, jak na to reagovat a když jsem přišla, tak jsem zjistila, že se tu od rána nic nenapsalo :sweat_smile:

to čurdění až takový mi začalo až po 30tt :wink:
21. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to mytí mě ještě napadly takové ty ubrousky, co prodává třeba HAIPA DAIPA a jiné firmy, jsou fleesové a prý vhodné na utírání zadečku.... většinou třeba po 5 kusech balené, tak to by se na koupání dalo použít taky ne? :wink:
21. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
na koupání stačí malý ručníček :slight_smile: třeba z ikea. Žínečky se ale prodávají tam, kde ručníky..
21. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC to mě nenapadlo :sweat_smile: ty ručníky... tak to by mohly posloužit i ty ubrousky od HAIPA DAIPA.... díky za tip :wink:
21. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek