• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no nic holky, jdu si dát ty knedlíky :grinning: zatím papa
21. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj...

jste krásný ANGE!!! :slight_smile: a já se na látkování taky těším, i když nebude v takovým rozsahu, jako to vaše :slight_smile:

PROSTEJ jak píše TOL - já koupila obyč žínky v Ikea - vypadá to jak malý ručníčky... je jich tam asi 8, takže jich pár nechám i u našich... ale jak píše ANGE, třeba to ani nevyužiju... v tom videu o kojení a manipulaci s miminkem bylo, že nejlepší je mýt dítě jen rukou... žínku možná využijeme až bude mimouš větší...

taky jsem všechno prala na 40, ale já měla snad tři věci ouplně nový, jinak všechno z druhý ruky, tak jsem věděla, že se to nijak neobarví nebo tak...

TOL fakt tu nejsi navíc!!!

a na odkaz jsem mrkala...
21. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jinak PROSTEJ dneska vařím z toho co tu jest - takže skoro nic :slight_smile:))) měla jsem zbytek sterilovanýho hráčku s mrkvní, půl smetany, tak jsem udělala jen rychlý těstoviny se smetanovo sýrovou omáčkou s steril. zeleninou. bylo to hned a levný.

jiank jsem teď naposled dělala třeba křidýlka s bramborovou kaší a dušenou mrkví...
pak taky těstoviny zase s omáčkou smetanovo-sýrovou + kuřecí maso a žampiony...
rychlej kuřecí gulášek...
pizzu

a normálně huš si nevzpomenu... :sweat_smile:
21. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsme s malym do teď lenošili, 2x papali a cvičili:slight_smile:)teď konečně vytuhnul, tak musím začít dohánět co jsem dopolko zaspala:slight_smile:))

..holky v DM prodávají i ty jednorázové žínky, to je super, dávali nám je v porodnici, já teda mám látkové, ale jak mimi myjete jako od obličejíčku po prdelku nakonec, musí se pořád prát..myslím že ty jednorázové jsou za pár kaček a je to púohoda, máme je a super:slight_smile:)

Toltec jojo, cvičení jen potvrzuji, chválím a vřele doporučuji!!!

Aha prostěj, ty jsi vlastně nabrala před otěhu kvůli těm hormonům, tak to teď chápu ten tvůj váhový přírůstek, tak to je OK!!!!a nebooj, strie zesvětlají a kila půjdou rychle dolu a s pásem se bříško krááásně zatahne za 3 týdny úplně!!!

Hhe a jak to vypadá s bydlením????
21. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož už se mi to chystá :grinning: tak na vás ještě mrkám....

HEHE díky za tipy, vaříme asi stejně :grinning: prostě co dům dal.... já teda víc vařím o víkendu, to si dám práci a pak mám nějaký zbytky do začátku týdne :wink:

s těma žínkama, ještě uvidím... možná objednám ty HAIPA DAIPA ubrousky.... a CAT v DM jednorázové? to vůbec nevím jak vypadá čoveče....mrknu tam po tom, díky za tip :wink:

CAT a s tím zatahováním...... noooo uvidíme, si říkám, kdybych fakt rodila císařem, tak je asi pás pasé :rolling_eyes:
21. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT ahooj :slight_smile:

kolik stojí ty jednorázový?
ale teda všechno jednorázový mi nějak leze na nervy...

ten pás si nesmím zapomenou koupit, já tu kůži budu mít vytahanou pěkně :(((

jinak CAT zatím to necháváme takhle. vypadá to, že bysme to mohli ustát. klient zatím posílá (prý už posílá) ty peníze na daň za vystavený faktury a do konce ledna prý doplatí ty tisky!
bohužel další desítky tisíc za práci do konce roku 2010, ale teď potřebujeme k přežití hlavně na daň a ty tisky, aby nás ještě nezničila tiskárna, která je docela nekompromisní a splátkovej kalendář je nezajímá...
no uvidíme... sháníme novou práci, co to dá.
bohužel ještě krachla zakázka - mělo to být na celej rok - už nám to i potvrdili před vánoci, takže nic dalšího manža nesháněl a ono z toho teď sešlo :(((( to je prostě smůla, protože to byl velmi dobrej příjem a hlavně práce vyloženě pro manžela, o grafiky by šlo výjimečně... takže by to člověk shrnul tak, že se prostě tak nějak všechno pracovní nedaří no :((( :frowning2:
21. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já to mám zas obráceně... teď mi vůbec nevadí vařit každej den v týdnu... ale o víkendu jsem ráda, když vypadneme a najíme se třeba někde mimo domov... je to zatím takovej jedinej oddech... a tak si to teď zvlášť užíváme dokud není prcek...

jinak jsme se dohodli, že to udržíme a stěhovat se teď rozhodně nebudeme, takže pojedem odpoledne do ikea pro polici a koš na plínky... ta police mi nad tím přebal místem docela chybí, člověk toho všeho, včetně látkovek, má takový hafo, že to není kam strkat...
21. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda do konce února doplatí ty tisky... né ledna :(
21. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: všechno jednorázový je takový divný co.... ale zase do začátku by to určo na mytí mohlo stačit... já možná půjdu do těch ubrousků od HAIPA DAIPA, to se kdyžtak využije i jinak :wink:

s tím pásem já teda počkám, co vůbec další poradna, jestli se prcek umoudřil nebo co.......

a jinak HEHE, aspoň že tak, já vím, že je to jen slabá náplast, ale aspoň, že uhradí ta firma tohle.....
21. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já to jen ještě beru s rezervou.. je klidně možný, že za 14 dní tu firmu pošlou ke dnu a nám stejně nezaplatí... člověk tomu nemůže v týhle situaci věřit, dokud to nepřistane na účtě. ale aspoň je naděje...
21. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE takže jedete na velký nákup, super :wink: já budu mít polici pod stolem, na kterém budu přebalovat.... :sweat_smile: je to starý stůl pod PC, tak snad poslouží
21. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi jasný HEHE, ale jak píšeš, aspoň je tam ta naděje a šance, že to dopadne...... tak držím palec....

a letím na ty knedlíky holky :grinning:
21. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě jednorázový věci lezou na mozek prostě. za prvý mi vadí ty tuny odpadu potom - teď třeba v kalamitě vůbec nevyváželi popelnice a to i třídíme odpad a máme tady tři další velký boxy na plast, papír a nápojový kartony...
no a pak mi to samozřejmě vůbec nepříde levný... a chce se mi eliminovat co jde, abych to nemusela kupovat...
21. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
né PROSTEJ to je fakt malej nákup :slight_smile:)) police za 250.- a koš asi za 200.- možná tam vezmu ještě takový ty boxy do šuplat, abych si to mohla v komodě líp uspořádat... a ty stojí asi 100.-
takže fakt nic velkýho...

čkej a jak budeš mít polici POD stolem???

no já nakonec budu přebalovat na komodě... akurát by to chtělo ještě ten nástavec, bo ta komoda je strašně úzká, to aby se bála, aby se mi dítě fakt nesvalilo... :confounded:
21. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za palce!!! :dizzy_face:
21. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu zas poklízet než dovalí ta TCH.. :slight_smile:)) ahoooooj :dizzy_face:
21. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe tak to mooc držím palečky, strašně mě mrzí že to máte teď takhle, zrovna když má přijít to malé:frowning2:((ale je teď zlá doba, no...ale bude už jen líp, doufám!!!!

Jednorázový je teď asi trend:slight_smile:)ale nikdo vám nic neudělá když to budete mít vícerázový:slight_smile:)hihihihihhi
hehe cenu nevím,ale bylo to směšný, proto jsem je vzala:slight_smile:a v nemocnici je rozdávají, takže to asi drahé nebude:slight_smile: a asi je to víc hygienické než žínka, kterou točíš 4 koupání dokola, asi proto jednorázové...

....jdu pracovat kočky, tak zatím ppapa
prostěj jojo, po císaři pás bude pasé:frowning2:Hehe ty si ho už leť koupit, od Ferlinu je fakt super, mám ho na sobě celou noc a tak půlku dne a bříško je jak před porodem:slight_smile:))
21. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,copak je noveho?docist dva dni se mi nece..
jen jsem videla fotecky ange-krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat fakt? no tak tys byla hyperaktivka už před porodem a hejbala se celou dobu, co toho cvičíš, takže to je pás, cvíčo a kojení.. uvidíme jak to pujde u nás ostatních :slight_smile:

tak já s tím nakupováním ještě počkám až podle toho jak se mrně otočí... :slight_smile:
21. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tol
21. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL a už máš něco pokoupeno? :slight_smile:

CARCUL hooj :slight_smile:

CAT hygieničtější to asi bude :slight_smile: a vím, že mi nikdo nic neudělá :slight_smile:))) :grinning: :wink:
moc děkuju za palce, je blbá doba a znáš, když se už něco sere, tak pořádně... ale fakt jsem ráda, že jsem všichni v pořádku, zbytek zvládeme.
21. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko,taky drzim palecky,ale urco vse zvladnete na 1 :wink:
21. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL díky :slight_smile: všem moc děkuju! ! ! ! ! :dizzy_face:
21. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda já jsem se natucla...... mám břicho o 20 cenťáků větší a prcek se spokojeně převaluje :grinning: :grinning: :grinning:

HEHE no to je starý stůl pod PC, tak má takovou vysouvací poličku a manža mi ji jen posune níž..... :wink:

CAT no právě si taky myslím, že po císaři je nějakej pás a podobný věci docela pasé, tož asi nic...... do příštího týdne, uvidíme, kdyžtak si pro radost ten pás hned koupím, pokud se prďola otočil/a :grinning:

ty jednorázový žínky z DM se mi docela líbí do začátku :wink: uvidíme, mrknu po nich :wink:

a zdravím CARCUL :dizzy_face: nového asi nic :sweat_smile:
21. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko a jakpak se mate jinak?

my prijeli dnes po druhy :sweat_smile: rano :grinning:
21. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichiněco málo jo, ale nehrotim.. objednala jsem i něco málo na laclikovi - Tvoje doporučení a uvidim jaké ty všcičky budou! Dneska už to na poštu nestihnu... hlavně máme vybraný kočárek, což je úleva největší. no a jak jsem už říkala, nějak to zkusim krotit, i když těch věciček co se dají pořídit jsou mrakyyyy!!!
no držte se!! ono to dopadne dobře..

ahoj car! ako sa máme?
21. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tol..docela fajne..jen za chvili musim jit varit a dat neco do pracky a nejlepe i zehlit-ale na to asi nedojde..a co ty?

prostej ahuuj

holky-hehe a prostej-kolik mate pres pupika?
21. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL hlavně, že máte vybraný kočárek, různý věci se dají nakoupit i po porodu :wink:

CARCUL já vkládala bříško včera, tak mrkni :wink: a přes pupíka mám 102 cm :wink:
21. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já se pomaličku loučím, jdu dát várku do pračky a asi něco požehlit.... i když se mi nechce :rolling_eyes: zatím papa
autor
CARCUL mám hodně přes pupíka, proč se zrovna ty ptáš? chceš uklidnit? já myslím, že mám tak 104 cm... takže mega buben!

TOL a jakej máte kočárek?

jj já taky myslím, že sjem se ještě dost krotila v nakupování :slight_smile: :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek