• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehe dukju no uvidime jak to dopadne asi nas jeste budou cekat nejake nabery moce

prostejko tak at uz je to tu zejtra :grinning: :grinning: :grinning:

holky teda my meli vcera vecer,malej usnul az v devet,byl uplne vzhuru a nechtel spat,po nekolika pokusech ho uspat v jeho postylce,ho manza vzal do me,ze ho pak preneseme,tak tam lezel s nim a malej se tam na nej culil jako blazen,on neplakal,jen se mu nechtelo spat,pak jsem pri druhe reklame v ruzovce sla za nim a to mi uz usnul,chytil me za palec a usnul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorat skoda,ze dneska nespinkal o hodku dyl :grinning:

jo a vcera spinkal odpoledne 3 hodky a 15 minut,cucela jsem,to jsem nezazila ani nepamatuju,myslim,ze dneska bude dohanet noc

a budemem mit druhej pokus s mrkvickou,to jsem zvedava :grinning:
2. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsemmmalymu dala lzicku na hrani a strka si ji nadsene do pusinky,tak doufam,ze to pak pujde i s tou mrkvi :grinning:
2. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak když AMI slíbila, že se ozve, tak se určo ozve.... už se těším na zprávičky a fotečky :grinning:

BLAHU uvidíš, snad ta moč bude aspoň trošku lepší :wink: držím palec.... a rozkaz generále :grinning:
2. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Blahu držím vám palečky :wink:
my dnes vyrážíme za dědečkem :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU snad se s tou mrkvičkou poperete :wink:

ahooj ANGE :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bezva typy na darky!!!!!my letos maminkam hrnecky pristi rok kalendar :grinning:

http://www.dm-digifoto.cz/

ahojky ange,co to,ty jsi nemocna???

no prostejko tak dneska ji zkusime s mlikem a uvidime,davam tomu tak tyden,uvidime :grinning: jeste mam v zasobe jinou znacku :wink:
2. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU my chceme zkusit jako dáreček z dm nějakou koláž z fotek.... pro babičku.... že bychom dali svatební, s bříškem a prcka z 3D..... tak jsem zvědavá :wink:
2. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teploty a bolesti kloubů Blahu..ale už to přešlo :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ange jeste aby to byla prasecina :unamused:

no prostejko me to taky libi a moc me prekvapilo kolik toho maji :grinning:
2. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se zas začetla do diskuse o Podolí na jiných serverech a neměla jsem to dělat... :slight_smile:)) achjo! :sweat_smile:

ANGE takže už je ti líp?
2. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jak to? nějaké špatné zprávy.....? nenech se tím odradit.....

ANGE to jsou takový ty rychlochřipky, snad už to bude dobrý :wink:

BLAHU a už jsi od nich něco takového měla?
2. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE taky chodím občas na jiný servery a četla jsem tam šílený zkazky o Krči, jak má holčina miminko koncem pánevním a oni jí tvrdí jeden týden, že je koncem pánevním, druhej týden, že není, že je hlavičkou dolů a pořád ji nechtějí napsat císaře a ona už přenáší.... :confounded: takový případy se hold vyskytují...... jsem říkala, že mě stát něco takovýho, tak si sebou na další kontrolu do porodnice beru manžela, ať tam udělá trošku vítr.... kdybych měla chtít mluvit s primářem, tak si tam nějaký vysvětlení prostě vydupu.... :sweat_smile:
2. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem si radši zlepšila náladu, když jsem četla porod od Romi, a taky si zaslzela...:slight_smile:))
2. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
protejko jeste ne,tohle bude poprve,nafotime malyho neco vyberem a pak to dostanou pod stromecek

ted jsem se tu zase rozcilila se psem,to fakt nejde dohromady,malej a ona,Ondrasek jen zaknoura a ona uz vije,takze musim litat porad k nemu (coz neni dobre,si ho naucim,ze zakmoura a ja pribehnu) aby byl pes ticho a on mohl usnout,vcera jsme se zase s ni zlobili vecer,protoze jsme ji poslali na misto a ona sla porad jinam,lezla do kuchyne,olizala tam podlahu,no proste neposloucha a kdyz ji potrestame,tak madam po nas vyjede,jako nevim,hodne zacim hodne zvazovat,ze pujde pryc,to proste nejde,ona proste dolsiho clena rodiny nezvlada
2. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko jsou blazni,ne,proc ji proboha neudelaji cisare aby ji a mimi neohrozovali??s tim manzelem to dela dobre :fearful: bych udelala taky
2. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ang: Ahojky:slight_smile:)) to je dobře, že už je Ti lépe..:slight_smile:))

holky mě přišlo, že dneska skoro omdlím....:(
2. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki no prosimte a netrpis na tlak nizkej,nebo zmeny pocasi???
2. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no tak jsem na tu koláž zvědavá :wink: a s tou holčinou, no ona to podle mě nechává jen tak být, stěžuje si asi až na serveru a pak doma manželovi a rodině, ale podle toho, co jsem četla, tak tam v té nemocnici se neozve.... :frowning2: a to je podle mě špatně, to s tím manželem, jsem napsala, že bych udělala já... já chápu, že jak bude těhu pokračovat a navíc se třeba objeví problémy, jako že je mimi koncem pánevním a podobně, tak těhulka přemýšlí nad úplně jinýma věcma a občas se prostě neumí ozvat... ale od toho mám manžela, aby si taky trošku dupnul :wink:

NUKI a zítra budeš testovat?
2. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko ikdyz je pravde,ze ivasek porodila koncem panevnim sama a prirozene :unamused: tak nevim,ale kdyz uz ta holcina prenasi . . .
2. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU doporučuju vyfotit nejlépe hned dneska... už je 2.12. a všichni budou chtít dělat tyhle dárky... tak aby to stihly dodat... :wink:

PROSTEJ mno to šestinedělí děs no :slight_smile:)) kdyby tam byl člověk den, ale když něco čtu, tak i 3 dny jsou nadlidskej výkon :slight_smile:)) :grinning:
2. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: ani ne...:slight_smile:))

Prostej: jojo asi až zítra..:slight_smile:) nebyla jsi náhodou včera před 16 odinou na florenci? :slight_smile:))
2. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko to mas pravdu,uz je prosinec se musim mrknout na dodaci lhutu :wink: to by mi nenapadlo :grinning:
2. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no jenže na ten konec pánevní jsou nějaký pravidla, abys bezpečně porodila... já se taky narodila koncem pánevním a ještě za 2 hodiny od příjezdu do porodky, ale co oni tenkrát věděli že :sweat_smile: .....

HEHE jj, jedna kámoška prej dobrý, jedna dokonce super :grinning: .... jedna z tama odcházela s depresema, tak si vyber :confounded:
2. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak PROSTEJ já vybírám SUPER :slight_smile:))) a tak to chci! .))) fakt doufám, že mě tam nerozloží... j
jsem moc zvědavá na zkušenosti HYPO .)
2. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no jo, já na Florenci pracuju :grinning: :grinning: :grinning: a před 16 jsem odcházela z práce :grinning:

no vidíš HEHE to je dobrej nápad s tím dm a fotkama :grinning:
2. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my chcem tentokrát na vánoce dělat interaktivní DVD - s 4D UTZ, fotkama z UTZ, břichem a tak... až příští vánoce nějakou publikaci :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak to jsem Tě asi viděla, myyslela jsem si to, ale neodvážila jsem se..:slight_smile:)))
2. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jé, já usnula.-))ihihiihi, je to teď pořád, si lehnu a už spím:slight_smile:))
No usím se jit dát do kupy, jedeme se podívat na jedno autíčko, abych měla kam dát kočárek, do toho mýho malýho yariska se nevejde:frowning2:

A pak pár vyřizování a odpo to praní.
Takže říkáte lovelu a bez aviváže..ani kapku?mám lenor sensitive....

Blahu tak snad to bude dobré!!
Nuki já si tyhle články během těhu zakázala...nebudu to číst, zdálo by se mi o tom:frowning2:(((((

Jo a koncem pánevním se dneska rodí opravdu málokdy, prvorodičky téměř vůbec, pouze je-li doktor přesvědčený o dobré poloze a fyzických předpokladech matky, alr i tak může rodička žádat CS....
2. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak to bychom se mohly někdy vidět..:slight_smile:))
HEHE no ona ta kámoška, co odcházela s depresema, tak měla dlouhý porod, skoro 2 dny, navíc je to takovej plašan trošku, takže všechno moc řešila...... nemohla se rozkojit a sestry tam na ni prý byly hnusný, navíc malá dostala žloutenku, takže tam byly 10 dnů :confounded: to by asi nepřidalo nikomu...... jo a návštěvy za ní moc nechodily a na pokoji byla s dvouma ženskejma, který tam prý návštěvy měla pořád :confounded: takže asi tak....... ale já myslím, že to jsou výjimky a na tu narazíš v každé porodce :wink:

HEHE s tím dárkem, taky dobrý nápad :wink: my budeme příští rok tvořit nejspíš kalendáře pro babičky a tak......

NUKI a kde? v metru? :grinning: to já bych se taky neodvážila cizí ženskou oslovit :grinning: :grinning: mám červenej kabát a včera jsem měla černý kozačky na podpatku a černý šaty :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek