• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ty jo PROSTEJ já se chci taky dneska odhodlat konečně k žehlení :slight_smile:)) tak uvidíme :sweat_smile:
21. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj..
toltec a jaký kočárek máte vybraný?
Já jsem Vendulku myla jen rukou, přijde mi to takový příjemnější..
Hehenko tak snad aspoň něco uhradí, fakt děs :unamused:
Carcul kde jste byli?
Cat ty bys měla takovýhle bříško i bez pásu :wink: :slight_smile:
21. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE :dizzy_face:
taky myslí, že by CAT měla takovýhle bříško i bez toho stahováku :slight_smile:) :wink:
21. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no za posl.14dni hrozne povyrostlo nejak...tak jsem se sla zmerit tak jsem se zajimala kolik maji spolutehule :sweat_smile:

holky kupujete usinacka?obal na dudlik a jakej kdyz?

ange..no na kave u znamych :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme skončili u téhto :slight_smile:
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/I-COO-PEAK-4-Air-Sportovni-kocarek-3v1-2010

je strašně fajný a pohodlný, jsme vysocí, tak ideal.
21. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tol..krasnej..a jakou barvicku?
21. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tenhle červený Toltec? je moc pěkný :wink:
Carcul...jo občas se ty návštěvy protáhnou :grinning:
no s těma barvama to je trabl, já jsem chtěla černej, ale pro tento rok se nedělá :( tak bude hnědej.
ty jo car a nechali tě tam trochu natáhnout? já bych asi takhle dlouho sedět nevydržela :sunglasses:
21. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..to joo :grinning: :grinning: :grinning: a jakpak se mate s Vendulkou?
21. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to univerzální kočik. hlavně se dá otáčet po i proti směru, pruží, je do terénu i do města. není to hrkátko, alu konstrkukce, lehký.. no nic lepšího jsme neobjevili :slight_smile:
21. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tol..jojo u nich je to super..se bud rozvalim na kresle a nebo si chvilkama polehnu na sedajde :grinning: ale pak uz jsem toho mela taky dost..a kocrek jst vybrali moc pekne :slight_smile:
21. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no CARCUL a kolik máš teda přes bříško? když už jsme ti to napsaly my.......
21. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem z těch kočiků byla upřímně většinou dost znechucená... fakt krámy, imitace.. tohle musí odvozit tu naši budoucí armádu dětiček :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
98 hehe....joo a co uz vis v cem z porodky?
21. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL usínáčka jsem nekupovala... ani nevím co to je...
obal na dudla jsem koupila s nějakým dudlinem - není to klasická krabička...

parádní kočárek TOL!!!
je lehký? píšou tam 20,5 kg - tj asi i s korbou nebo sedačkou co?
taky jsme nakonec vybrali po i proti směru.. jsem zvědavá jak to budu využívat :slight_smile:
21. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL fakt ještě nevím :slight_smile:)))) ale už to musím vybrat... holky říkali něco lehkýho na oblíkání, tak myslím vezmu prostě overal, dám ještě tepláčky, mikinu, no a nakonec ho zkusím narvat do tý kobminézky .))))) :sweat_smile:

no CAR to máš teda fakt veeeelký břicho :grinning:
21. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achjo valí TCH, tak se jdu ještě zkulturnit...
21. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe u teutonky je fajn ze malyho muzes dat treba nekde na vylete do uplnyho lehu do sportaku(uz v lete)a na brisko aby mohl koukat ven,jak je tam ta sitka
21. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je supr, tady to je taky.. má fakt dost vychytávek.. integrovanou síťku proti hmyzu ve stříšce, taky jde dát sportík až do lehu.. kdyby mi náhodou prce rychle vyrostl z korbičky..
21. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja jdu varit..ale budu nakukovat :grinning: ..

hehe tchyne?ja myslela ze se s ni nejak nebavite?

tol..tak to je paradni
21. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR nene bavíme... jen se nestýkáme ouplně často... naštěstí. ona je mladá a nezávislá a tak trochu blázen a manža jí moc vídat nemusí...

já s ní mám problém jen v určitých případech - jako "no proboha všechno kupte až po poroduuuu, to nosí smůlu" a tím opravdu doslova myslí všechno a to včetně postýlky a kočárku... prej, že to máme v obchodě zamluvit a manža to vyzvedne... to aby ženská byla v porodnici né tři dny ale 14 dní, aby to chudák chlap všechno stihl pokoupit, vyprat, vyžehlit, pochystat a tak dále... :slight_smile:))))) no to jsme poslouchali celý těhu, takže jsme jí ani neříkali, co jsme už koupili :slight_smile:))) sme si taky poslechli "no moje kamarádka všechno měla nakoupený a pak jí hrozil předčasnej porod v 34. týdnu - no hrůůza, to bylo z toho... " a nesmíme ani nikomu říkat, že ultrazvuk byl v pořádku, že je Kuba zdravej "ještě vás někdo uřkne" a mluví o "woodoo" a tak dále :slight_smile:)))) fakt pecka!!!
21. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže v těhle věcech se s ní moc mluvit nedá, ale jinak je to v pořádku... rozhodně jsem radši, než kdyby byl manža mazánek a tchýně byla vyloženě vlezlá... tohle je pohoda! :wink:
21. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak to s ni musi by obcas vtipny :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno to jo :slight_smile:)) a občas musíš polknout a radši se k ničemu nevyjadřovat... ona mi pořád povídá tu svojí, často skáče do řeči - až jí manža musí napomínat, ejstli nás taky může nechat někdy domluvit a tak, takže si toho až tolik neřekneme... :grinning:
21. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no tchyne :grinning: proste to co si mysli to je to nej a musi ti to nacpat do hlavy..ja doma nastesti taky nemam mamanka..protoze to bych nemohla..manzilek je fakt zlaticko v mnoha ohledech a i co se tyce tohohle
21. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem přidala ňáké fotečky z kočárkování:slight_smile:)

... Omrknu ty vaše pupenda holky, někdy si po pupíku postesknu:slight_smile:)s oblíkáním to bylo snažší, teď zase nevím co na sebe jak mám velkej výběr, v těhu jsem točila 4 modely a byla jsem happy:slight_smile:))

Jo a malej dneska má ňákej apetit, každé 2,5h se budí a chce papkat, takže asi ten špurt nás neminul, ale je i tak zlatej, takže pohoda a bradavky si už zvykly:slight_smile:))naštěstí:slight_smile:))
21. led 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat malej je nadhernej...a tobe to moc slusi
21. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat krásné fotečky tatínek udělal :slight_smile:
21. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat.. no uzasne fotecky vazne.. ja se tak tesim az ta nase mala prdolka bude s nama... dneska kamaradka psala zda nechceme koupit od nich ten kosik v cem muze mimi v zacatcich spat.. . i se stojankem... takze sme na to kyvli a v utery si pro to jedeme.. juchuu.. hned nafotim jak budeme mit doma..... uz se nam to pekne hromadi.. juchuu
21. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek