• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj holky, jdu dočítat...
21. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostej koukala jsem na pupíno krásnýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vendel gratulace k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ange děkujeme za pochvalu foteček :wink: :dizzy_face: však vy máte taky náááádherný fotečky :dizzy_face: hrozně vám to s Vendulkou sluší :slight_smile: a Vendulka je šikulka s nočníkem :slight_smile:

Efi naláduj do sebe vitamínky a za chvilku budeš fit :wink: :dizzy_face:

holky a jaký bývají reakce na hexu a na ten Synflorix? ptám se, protože tak za 14 dní nás čeká první hexa, tak na co se mám připravit...

Nuki pěkně ti letí týdny nahoru, jen si to užívej, za chvilku se převalí polovina a pak to bude mílovýma krokama :wink: :grinning:

jinak já taky myju Terez jen rukou, my máme teď stejnak takový zvláštní koupání, doporučený od dr kvůli tomu ekzému, před koupáním ji musím celou namazat olejíčkem, až pak do vany, pokožka si vytvoří mastný film a nevysouší se, nepoužívám žádný mýdlo ani emulze do koupele, jen tohle a pak ji musím celou namazat Lenienskou, mimochodem ji mažu i v noci když ji přebaluju, nejhorší má nožky, doufám, že se to fakt nepřehoupne v atop :frowning2:
navíc jsme včera na tý rehabilitaci, přidali nám nový cvik a teda musím říct, že to asi nezvládnu to s Teri cvičit, strašně u toho brečí a já nemám to srdce ji takhle trápit :cry:

no a do toho všeho nám ještě začal sprutík :unamused: opět Terez pije, najednou se urve a začne řvát jak tur, za chvilku se přisaje a zase dokola, to zase bude týden, ale my to zvládnem :dizzy_face:
21. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
a nakonec jsem s Terez dneska k dr nejela, protože ráno měla tu vyrážku už bleďounkou, asi to patří k tomu ekzému...zánět spojivek se taky zlepšil, takže k dr jedeme až na tříměsíční prohlídku 2.2. :slight_smile:
21. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nikdo tu :confused:

tady to zas pojede v noci což :grinning:
21. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jdu spát no...brou
21. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Monci je mi líto, že u cvičení Terez pláče, ale je to pro její zdraví..snad se zlepší i ta vyrážka, ta si holka "užívá" :confounded:
tak dobrou noc
21. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já se opět hlásím... uložili jsme taťku a budeme ponocovat :grinning:
21. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
MONCI díky za pochvalu bříška..... jinak je mi líto, že má malá takový problémy s ekzémem...... snad to nebude atopický a vyléčí se to :wink:

CAT mrkala jsem na fotečky, krásný :dizzy_face:

a HEHE má dobrou tchýni :grinning:
21. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak mě došly kojící košilky konečně...... tak vyperu a už si budu hovět zase :grinning: přes pupíka svoje pyžamko prostě neobleču, není mi to pohodlný....... :pensive:
21. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hoooj sůvo :slight_smile:))) jak se vede? :slight_smile:)

jj TCH mám boží :slight_smile:)) :grinning:

já nevím, jestli jsem CAT na to kočárkování už něco psala... už jsem mrkala odpoledne, no parádní :slight_smile:

MONCI hoooj. téda mrkám, že máte potíže... tak snad se to fakt nerozjede...

holky může se bioparox te'd v těch posledních týdnech?
21. led 2010 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ gratuluju ke košilkám :slight_smile: :wink: kolik jich teda máš matko?
21. led 2010 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj HEHE, já myslím, že bioparox můžeš :wink:

těch košilek, nakonec mám 3.... každou jinou... jednu s těma průstřihama, jednu na knoflíčky a jednu mým jen takový ten překlad přes prsa :wink:
21. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj holky :grinning: :grinning: :grinning:

monci..tak to ´mi mrzi ze to mate s terezkou takhle slozity,chudinka..ale urco bude brzy lip a ekzemek zmizi
21. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
áááá další nespavec :grinning: ahojky....
21. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahooooj další matko :slight_smile:))) :grinning:

mno tak jo, tak se jdu polejt bioparoxem, bo mě bolí v krku :( zas to na mě hodil manža... :confounded:
21. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE to mě mrzí :frowning2: no můj dneska přišel z práce s tím, že se musí nechat povinně naočkovat proti té prasečí chřipce :rolling_eyes: :rolling_eyes: paráda, doufám, že ho to oslabí a dotáhne něco domů.... on to má tak vždycky po očkování :sweat_smile:
21. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj spolutehule:slight_smile:

hehe..a nechces zkusit nejdriv treba jen vitamineky,cajik s citronem a medem a taak?
snad budes brzy fit...
21. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky, my zase řádíme :grinning: já mám fakt pocit, že mi to moje mímo vyleze z bříška ven nebo co :sweat_smile:
21. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej a to nemuze odmitnout?

jinak my jsme teda hodny :grinning:
21. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
CARCUL já bych šla raději do toho bioparaxu..... mě teda aspoň zabírá hned, jen to hnus, ale raději si 2 dny po sobě párkrát šplíchnout a do toho samozřejmě čajík a vitaminy a vím, že mám za 2 pokoj :wink: ale záleží na HEHE samozřejmě :wink: na každýho to asi taky zabírá jinak
21. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
CARCUL ne, nemůže... :confounded: jak je voják, tak tohle prostě dostane rozkazem....nejhorší je, že tu vakcínu nikdo moc nechce, takže co s tím udělají aby to udali? no dají to těmhle složkám..... tak snad to bude ok.... oni to nejdřív dostali jako dobrovolně a nenechal se skoro nikdo..... tak ted to mají rozkazem a basta :rolling_eyes:
21. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CARCUL ani ne... bioparox by měl působit jen lokálně a myslím, že lepší zaléčit to včas a rychle než aby se to vleklo! se pak bojím, že bych rodila s rýmou :((((

PROSTEJ tak to je mazec... to potřebujou na někom vyplejtvat nebo co? tohle snad nikomu nemůžou nařizovat ne? :angry:
21. led 2010 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no bezva... :((( tak jako tohle je dost drsný PROSTEJ... pokud s očkováním z nějakýho důvodu nesouhlasím, tak mám pocit, že tohle prostě nejde nakázat... člověk má i jako voják snad práva :((( to sou fakt debilové... :angry:
21. led 2010 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky co vy a masírování hráze? :sweat_smile:
21. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE taky si myslím, že to rychleji přeléčíš takhle... ale dej si určo i vitaminky a čajík teplej :wink:

s tím očkováním, jj, oni to mají přímo v zákoně, kdyby neuposlechl, tak je to vážné porušení kázně.... hold vojáci no :frowning2: nejhorší ale je, že on sedí v kanclu, já bych pochopila, kdyby někde při pandemii pomáhal nebo jel někam do zahraničí... ale takhle... on sedí v kanclu a musí být očkovanej.... ale prý to snad bude teď někdy, já měla strach, že to do nich naperou zrovna když třeba budu rodit nebo si přivezeme malý miminko... tak to už naštěstí bude snad po očkování
21. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE taky si to myslím.... práva sice mají, to jo... ale jejich nadřízení se odvolají na zákon, kde je uvedeno, že v případě hrozící pandemie odmítnutí očkování může být bráno jako dezerce a za to je vězení :sweat_smile: :rolling_eyes:

HEHE na masáž hráze se chystám až jestli bude příští týden prcek hlavinkou dolů... jestli jo, tak jdu do toho :grinning:
21. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čajíky už v sobě mám dva... jeden z toho byl teda maliník, ale byl horkej tak brý .))) :sweat_smile:
no tak snad to manža zmákne bez úhony a nic na tebe nepřivleče...
21. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo PROSTEJ mě se do toho nějako nechce... nemůžu se odhodlat... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej to fakt vubec nechapu,ze nakazou takovouhle vec :angry: :angry: :angry:

hehe,ja ze zacatku planovala a pak se na to vyprdla i pa rikala ze doma se to nikdy neudela aby to bylo ucinny a ze to boli..jo a kdyz uz se to dela ucinne tak se vytaha..
21. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE a piješ maliník pěkně poctivě? a co to lněný semínko? :sweat_smile: já maliník piju od pondělka každej den jeden šálek, ještě jsem nezapomněla, se divím.... :sweat_smile: a lněný semínko mám naplánovaný taky podle polohy prcka...

máš strach HEHE? tak to zkuste s manžou a když to bude hodně bolet nebo já nevím co, tak už pokračovat nebudete.... no já se chci vidět příští týden až mi ve středu řeknou, že jsme hlavičkou dolů, jak se budu odhodlávat já :grinning:
21. led 2010 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek