• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Holky Vítek spí skoro hodinu no zááááááááááázrak :confused:
22. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinač my jsme se rozhodli, že nebudem očkovat ani proti pneumokokovi, přítel říkal, že vlastně nikdo neví, co to dělá v kombinaci s ostatníma vakcínama, prý už přechod z penta vakcíny na hexavakcínu způsobil vzestup nežádoucích účinků. a přecijen, je to pro tak malé tělíčko už tak velká zátěž, dítě je pak velmi oslabené, než se s tím jeho imunitní systém popere
22. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruška taky nějak vytuhla
22. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý, tak jsem ji nechtěně probudila když jsem šla do koupelny pro prádlo
22. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.. juchuu dneska 17 tt :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na pneumokok budu očkovat měsíc po hexa takže to nemám všechno naraz
22. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx teda tobě to tam krásně skáče ty týdny :astonished: :dizzy_face:
22. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka.. to teda.. ja uz ani neverim ze to tak rychle muze jit.. pupik roste a roste.. uz mam problem se vejit do kalhot.. takze mam tehu rifliky ale do prace potrebuju cerny plateny takze.. to vypada tak.. ze se stavim po praci v obchode a neco poridim.. plateny nastesti budu pak moct nosit najare.. ted mi je v nich zima...
22. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny zdravím :dizzy_face: teda to byla zase noc.... vylízala jsem z pelechu až po 10, prďolka mě v noci moc vyspat nenechal :rolling_eyes:

a jinak no jo holky, diskuze tu jede v noci, ale jen občas a větišnou jen mezi těhulema.. počkejte až porodíme, tak to ustane rázem :grinning: asi to všechny z těhu znáte, že ten spánek je docela o ničem :rolling_eyes:

vidím,že zkušené mamky tu probírají kojení :grinning:

a ANGE k tomu očkování, je super, že hasiči to můžou odmítnout..... vojáci bohužel ne, no to je to co jsem tu psala včera, pokládali by to za dezerci - což je fakt inteligentní - a šel by normálně před vojenský soud a sedět :sweat_smile: trapný no, ale nic s tím nenaděláme, hold se musí podřídit :angry:
22. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,

tak se tedy zase trošku vypíšu esi neva :sweat_smile:

Já nevím co s tou školou. Mám za sebou 2,5 roku a 2,5roku mám před sebou. Je to večerně - zdravotnický asistent s maturitou. No a já maturu eště nemám. Sice su cukrářka a ošetřovatelka ale ani jedno s maturou nebylo tak sem šla eště studovat večerně abych ji měla a v práci mohla svěřeným pacientům víc pomáhat..že jo :grinning: Jenže se chodí 2dny v týdnu..jeden den na 6ráno na praxi a škola končí večer v 17.30 takže doma nejdřív kolem 19h. :confounded: Další den začíná škola kolem 10.30 jenže to musím z baráku stejně chvilku po 9h. a zase končíme v 17.30. A hlavně - já vím že je to jen střední ale prostě já nad tím musím sedět..moc mi to do hlavy neleze no :rolling_eyes: Jenže teď mám Janičku..já nechci trávit celé dny učením nebo ve škole. A zase mi příjde líto školu ukončit a nedodělat když už mám půlku bez nějakých problémů za sebou. Ach jo nevím co dělat :pensive: Měla bych už nastoupit teď 1.2. ale odložím to ještě o rok. Stejně nic víc už zapomenout nemůžu :sweat_smile:
Ale i za ten rok :pensive: Já fakt nevím co mám dělat...
Měla sem se prostě zapřít a počkat s mimi až školu dodělám. Ale co teď že jo..
Hlavně nechci aby to bylo že se nebudu malé moct věnovat pře budu muset dělat aktuality do občanky a podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
On si to člověk nějak plánuje ale když neví jaké to bude až bude maminkou..já myslela že v pohodě do škole půjdu.. Jenže prostě chci být s Janičkou..chci se jí věnovat a hrát si s ní..pomáhat ji objevovat svět a chci tu být pořád pro ni..nechci někdy trčet bez ní a stejně bych na ni celou dobu myslela..já eště kolikrát teď pomalu brečím :sweat_smile: když jedu třeba nakoupit a nechávám malou doma (aby někde něco nechytla).

A co mě štvě že nejvíc o tom přemýšlím potom co malou v noci nebo nad ránem nakrmín :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba dneska malá papala až v 4.15 a já do 5.30byla vzhůru..pořád sem se převalovala a přemýšlela až mě rozbolelo břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Jenže stejně nic nevymslím.. :pensive:

Omlouvám se ale musela sem to sem aspoň napsat..on to muž moc nechápe tak se s ním o tom ani moc nebavím..
22. led 2010 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Koukám,koukám že nikdo zatím nerodí :slight_smile:
Jinak my jdem taky na vítání občánků 13.2. a taky se mi tam moc nechce....páč to naše dítě neumí chvíli sedět v klidu...se prohejbá jak luk,sedět nechce..hrůůza :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac jak píšeš, odložíš o to o rok a pak se uvidí..ale myslím, že jsi holka chytrá a když jsi do teď neměla problémy, tak to půjde.. :slight_smile:
Ahojky Bae, my asi vítání občánků vůbec mít nebudeme... :rolling_eyes:
22. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Sac,moc ráda bych ti poradila,ale bohužel nevím jak :frowning2: Ale chápu,že chceš bejt s Janičkou..já chodím teď 2x týdně na RHB se zádama a tchán jezdí s kočárkem.Na rhb se stejně neuvoním,pořád myslím,co Kryštůfek dělá a jestli je všechno v pořádku...je to prostě úděl všech matek :wink:

Ale povím ti to takhle,z hlediska sestry s pětiletou praxí na hrůzostrašným oddělení ve špitále.Maturita je sice v týhle době moc fajn,ale v nemocnici kladou na sestry velký požadavky.Je to vlastně něco jako doktor,kolikrát jsme i doktorům zachránili kejhák...takže zastáváš funkci sestry,ošetřovatelky(ranní hygieny,mytí zadků..),sanitáře(taháš se s postelema po vyšetřeních),doktora(aplikuješ léky co bys neměla,kolikrát předepisuješ léky co ti doktor nadiktuje pusou někde na chodbě nebo přes telefon.......Každej na tebe řve,zodpovědnost ohromná....kolikrát jsem si přála bejt "jen ta ošetřovatelka".Zase nadruhou stranu,mám teď praxi a tak až budu hledat práci,chtěla bych se upíchnout někde v důchoďáku,nebo u doktora-na to je fajn mít papír sestry,ale už nikdo mi nezaručí,že takovou pohodovou práci seženu...a do špitálu se vrátit nechci,chci být se svou rodinou večer doma...tak asi tak,nevím,jestli z tohodle pochopíš co jsem chtěla říct,jen to,že rodina je to nejdůležitější a děti hrozně rychle rostou...
22. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to Ange?u vás se nevítá? :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,přišel mi muž,tak jdem jíst a pak zase dorazím :wink:
22. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme malá vesnička...
22. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, my dneska spinkali do 11:slight_smile:)tatínek jel na moravu, tak jsme tu samičký, ale jdeme s kámoškama kočárkovat:slight_smile:))

Malej zase vzornej papal ve 4 a v 8 a teď v 11 a ve 12.30, páč vypil málo v těch 11, teď tu usíná:slight_smile:)

Teda těhulky tu v noci jedou debaty:slight_smile:))to my maminky už chrníme, já včera padla hned po ordinaci, i manželky jsem zaspala:slight_smile:)))

Jinak maliník a lněné semínko je podle mě blbost, já to pila a jedla, ty mé těhu kámošky taky a žádná jsme neměla pohodovej porod a dvě přenášely týden..takže je to pověra, příští těhu na to prdim a zkusim ten balónek epi-no ať se třetí těhu můžu vyprdnout už na vše:slight_smile:)hhihihihihi

Jé, vítkovi je už 6 měsíců!!!bože toto letí!!
My máme vítání občánků koncem února a budeme jak hujerovi, přijedou snad všichni:slight_smile:)hhihiihhi

MMJ opět mooooooooooooooooc děkujeme za pochvalu foteček, jste zlaté!!!
22. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi jsi opravdu v těžké situaci, ale myslím, že obojí je důležité, s malou buď doma jak dlouho to tak budeš cítit a pak si školu dodělej až bude větší, určitě pak najdeš lepší uplatnění ať už jako sestra nebo něco jinýho.
22. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dnes nějaká ztahaná :unamused:
Dnes měla Vendulka mrkvičku s bramborem a snědla celou skleničku :confused:
22. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae díky moc. Já dělala v nemocnici přes dva roky a znám přesně to co píšeš :confounded: . Taky právě přemýšlím o tom že je to přece jen velká zodpovědnost a mám docela strach jak bych to zvládala..Spíš i strach abych někomu nějak neublížila. I když jako asistent toho dělat moct nebudu..ale jako oška taky nemůžu nic ale známe to..že jo.

Potom sem dělala 3měsíce v domově (je v klášteře kde slouží i jeptišky) a to bylo hned o něčem jiném. Přístup k lidem se nedá vůbec srovnat. Ale taky 3směnný provoz. Oni by mě tam chtěli zpátky po MD i když sem tam byla jen 3měsíce ale pokuď tam půjdu chci se domluvit abych neměla noční..jen třeba ranní a odpolední. Uvidím jak to půjde.

romi právě že přerušit můžeš max.na dva roky. Když budu chtít studovat později zase budu muset jít od začátku :unamused:

angethko a ty mě nerozčiluj :angry: Já se každý den s Janičkou u oběda pomalu peru aby něco snědla..a prská u toho..a pusu úplně zavřenou že dřív lžičku ohnu než ji ju do pusiny strčím..lítá mrkva všude a já u toho rostu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A to jíme už 3týdny..
22. led 2010 v 17:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sem zpet z prace.... a po ceste sem se stavila v obchudku a koupila si tehu kalhoty a tricko na leto..
vecer vyfotim a poslu... dneska sme se zacali stehovat a tak uz neco mame v novym domecku... svagr pomahal cely den a donesl nam darecek lahvicky pro mimi ... .no sou uzasny.. takypak vyfotim az budem v novym pac sem je tam nechala.. teda me to pupendo nejak vyskocilo
22. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac já jí teď dávám kupované, je to hodně jemné tak možná proto..
Luci aby pupík neskákal když už jsi skoro v polovině :dizzy_face:
22. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha.... hihi.. to je taky fakt... jako sem se fotila v pondeli ne.. dneska je patek a se mi zda ze nejak vylezl za tech par dni.... uff.. hihi
22. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky. všechny vás zdravím. dneska jsem tu nebyla neb ležím, bolí mě v krku... teď jsem zalila lněný semínko, tak jsem zvědavá jestli to přežiju :slight_smile:)))

CAR jsem ti akurát chtěla napsat, že to zažívání a lítání na záchod máš právě z toho lněnýho semena... je totiž na zácpu :slight_smile:) takže když to budem užívat, tak se aspoň parádně vyprázdníme :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

LUCI sem s pupíkem :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT nevím jestli maliník a lněný semeno je blbost.. někdo to hodně doporučuje, někdo zas píše, že mu to nepomohlo vůbec.... tož vyzkoušíme uvidíme... ono stejně nejvíc záleží na tom, jak je vedenej porod.
22. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC čtu o tý škole.. já myslím, že bude určitě lepší odložit ještě o rok. teď je to brzo odcházet od tak malýho dítěte a jak píšeš, dle mě by sis to furt vyčítala... za rok může být situace naprosto jiná a ty třeba budeš ráda, že na ty dva dny vypadneš a oddechneš si.... nemá cenu, aby ses teď takhle trápila s tím, co dělat... čas to vyřeší sám.
22. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :grinning:

jakpak se mate?

sac..tezko radit,dej si rok odklad,janicka bude vetsi a bude to snad snazsi ji nechat samotnou a myslim ze by´bylo hodne dobry to mit..dnes je boj o praci a kazdej papir dobrej...-ja zrovna dneska byla zarizovat odklad a nastupuju zas za rok(na vejsku)

hehe,jaky bylo lneny seminko?

cat..nevim,nevim jak to pomuze,ale zkousim..zas tak sileny to neni,tak mi to nic neudela...

svojiii..si tu nekde se chcu na neco zeptat?

ange..a vy davate vendulku uz na nocnicek?jeee to je sikulka..a jak,uz to trosku chape?
22. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac s tou školou ti neporadím, to se musíš rozhodnout sama :unamused:
luciebx už se těším na fotečky :slight_smile:
hehnko tak se kurýrur ať jsi brzo zdravá :slight_smile:
Já jsme měla den blbec, nasraná jak sviňa :angry:
22. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul,copak se stalo?
22. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul už se raději nebudu rozčilovat , ale týká se to mé segry a našich :angry:
22. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek